PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در هواکش کاربراتور + فیلم

aminmobin
20-11-1398, 05:09 بعد از ظهر
سلام دوستان من قصد داشتم یه موتور نو بخرم ولی بخاطر بالا رفتن قیمتها منصرف شدم امروز رفتم تو گاراج موتور قدیمی رو درآوردم میخوام راش بندازم ولی مشکل پیدا کرده روشن میشه ولی وقتی گاز میدی فول گاز نمیخوره یه صدایی مثل عطسه یا سرفه میکنه و اگه گازو ول نکنی موتور خاموش میشه هندل هم که میزنی همراه با عطسه و سرفه هست که صداش هم کلا از توی هواکش موتور درمیاد برا اینکه بهتر متوجه بشید کلیپ ۱۰ ثانیه ای هم آپلود میکنم لطفا با دقت نگاه کنید و اگه میشه راهنمایی بفرمائید با تشکر فراوان
لینک ویدیو :مشکل در هواکش موتور ([Only registered and activated users can see links])

نیما نادری
21-11-1398, 08:31 بعد از ظهر
سلام

فکر کنم رابط بین کاربرات و سرسیلندر فلنچ بهش میگن پاره یا سوراخه

میزان هوا زیاده نسبت سوخت ،موتور خاموش میشه

کلا موتورهای خوابیده باید یکبار از باک بنزین تا کاربرات و فیلتر هواشون باز بشه و مرتب بشه

aminmobin
22-11-1398, 07:08 بعد از ظهر
دوستان همچنین باید یه نکته دیگرو اضافه کنم موتور کلا فقط با بالا بودن ساسات روشن میشه وقتی که موتور روشن میشه ساساتو که میدم پاینن و گاز میدم صدایه عطسه و خفگی میده ولی وقتی که ساساتو میدی بالا و گاز میدی صدای خفگی نمیده و گازو پلمپ هم بگیری خفگی نداره.