PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افرایش کمپرس موتور و قطع روغن سوزی تضمینی

alireza00
20-08-1398, 10:06 بعد از ظهر
باسلام
بنده هوندا 125سی سی دارم
روغن سوزی درحد چن ثانیه بود اونم وقتی زمستون بود
بعد چندین ماه یبار رفتیم جاده کل انداختم
بعد کلا یه نیم ساعت دنده 4کلا گاز اخر ینی دوموتور زیر 9هزار نمیزاشتم بیاد
بعد چن روز دیدم صدای چک چیک میاد از سرسیلندر بعد روغن چک کردم دیدم صفر هست کلا وقتی خاستم روغن عوض کنم یک پنچم روغن هم توش نبود
خلاصه روغن عوض کردم دیدم قشنگ داره روغن سوزی میکنه گه گاهی قطع میشه با زیاد گاز دادن معلوم میشه و کلا تو شتاب سرعت هم تغییری ندیدم بازم گاز خوری وحشی داره

حالا میخام یکاری کنم گفتم از نظر دوستان هم بپرسم ببینم عملی هست یانه

پیستون هوندا125 جمعا س تا جای رینگ داره دوتای اول کمپرس بعد اخری رینگ روغن

اولین رینگ کمپرس فاصلش تا سر پیستون تقریبا نیم سانت هست 5میلمتر هست

میخام پیستون فابریکشو بدم تراشکار درست وسط اون فاصله یه جای رینگ جدید باز کنه با شماره رینگ جدیدی که میخام بندازم روش

بشه 3تا رینگ کمپرس و ی رینگ روغن

اینجوری میشه تقریبا کمپرس محفظه ب شدت زیاد میشه درنتیجه موتور شتاب و قدرتش تقریبا زیاد میشه
و موتور بیشتر از قبل زودتر داغ میشه و احتمال ترکیدن سرسیلندر و سوخت واشر زیاده

حالا نمیدونم عملی میشه موتور رو باز کنم یانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Alireza Farzin
22-08-1398, 02:04 قبل از ظهر
باسلام
بنده هوندا 125سی سی دارم
روغن سوزی درحد چن ثانیه بود اونم وقتی زمستون بود
بعد چندین ماه یبار رفتیم جاده کل انداختم
بعد کلا یه نیم ساعت دنده 4کلا گاز اخر ینی دوموتور زیر 9هزار نمیزاشتم بیاد
بعد چن روز دیدم صدای چک چیک میاد از سرسیلندر بعد روغن چک کردم دیدم صفر هست کلا وقتی خاستم روغن عوض کنم یک پنچم روغن هم توش نبود
خلاصه روغن عوض کردم دیدم قشنگ داره روغن سوزی میکنه گه گاهی قطع میشه با زیاد گاز دادن معلوم میشه و کلا تو شتاب سرعت هم تغییری ندیدم بازم گاز خوری وحشی داره

حالا میخام یکاری کنم گفتم از نظر دوستان هم بپرسم ببینم عملی هست یانه

پیستون هوندا125 جمعا س تا جای رینگ داره دوتای اول کمپرس بعد اخری رینگ روغن

اولین رینگ کمپرس فاصلش تا سر پیستون تقریبا نیم سانت هست 5میلمتر هست

میخام پیستون فابریکشو بدم تراشکار درست وسط اون فاصله یه جای رینگ جدید باز کنه با شماره رینگ جدیدی که میخام بندازم روش

بشه 3تا رینگ کمپرس و ی رینگ روغن

اینجوری میشه تقریبا کمپرس محفظه ب شدت زیاد میشه درنتیجه موتور شتاب و قدرتش تقریبا زیاد میشه
و موتور بیشتر از قبل زودتر داغ میشه و احتمال ترکیدن سرسیلندر و سوخت واشر زیاده

حالا نمیدونم عملی میشه موتور رو باز کنم یانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علیرضا خان سلام,
موضوع جالبی رو پیش کشیدی,.....من خودم سرم درد میکنه برای تجربه های این چنینی که با ارقام و اصول مکانیک مغایرت داره,.....تو تاپیک بنلی 250 دوسیلندر, صفحه 136, پست شماره 1351 داستان مسافرتم به شمال و سوراخ شدن وسط پیستون رو تعریف کردم,.....که کاری رو کردم که اصلا معلوم نبود پیستون چقدر دووم میاره,.....
قبل از اینکه اطلاعات دقیقتری( که بیشترشون مغایرت داره با کاری که میخوای انجام بدی) بهت بدم,.....یه لطفی بکن,...
در گذشته من برای یه سری تاپیک های جدید وقت گذاشتم و پاسخ نسبتا کامل و مفیدی دادم,.... ولی به دلیل تکراری بودن تاپیک و یا زیر مجموعه بودن تاپیک اصلی دیگه ای,.....یا حذف شدن یا تغییر مکان داده شدن,.....
لطف کن از یکی از ناظم های سایت بپرس که مکان تاپیکت کجا باید باشه و یا سوالت رو تو کدوم تاپیک بهتره مطرح کنی,.....بعد من در خدمتتونم,
تشکر,