PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ماکسیما 2012 را بیشتر بشناسید

02109002
30-08-1390, 05:37 بعد از ظهر
نمایندگی نیسان در شمال آمریکا قیمت مدل ۲۰۱۲ ماکسیما را برای بازار ایالات متحده آمریکا اعلام کرد. و گفت این مدل در دو نوع با یک موتور ۳٫۵ لیتری v6 سیلندر با قدرت ۲۹۰ اسب بخار همراه با جعبه دنده Xtronic CVT با امکانات بیشتر ارائه خواهد شد.
نیسان مدل ۲۰۱۲ ماکسیما را با جلو پنجره مشبک کرومی همراه با چراغ های زنون HID با لنز دودی رنگ و مه شکن های در پایین سپر در قسمت جلو همراه با رینگ های با سایز ۱۸ تا ۱۹ اینچ از نوع آلیاژی آلومینیوم در نمایی جانبی و در قسمت عقب هم اسپویلر جدید روی در صندوق عقب و چراغ های جدید از نوع LED بخشی از تغییرات به وجود آمده در این مدل ۲۰۱۲ بوده است.

[Only registered and activated users can see links]

درون کابین نیز نور پردازی جدید به رنگ سفید و تزئین داشبورد و کنسول مرکزی با چوب و فلز نیز درون کابین ایجاد شده است.
نیسان موتور ماکسیما ۲۰۱۲ را برای هر دو مدل از نوع ۳٫۵ لیتری V6 سیلندر VQ 24 سوپاپ با سیستم تعلیق اسپر و شیفتر تعویض دنده پشت فرمان, مانیتور برای شرنشینان عقب, سیستم صوتی و سیستم ناوبری ماهواره ای XM Nav Traffic که می توان ترافیک جاده های را لحظه به لحظه گزارش دهد.

نیسان قیمت مدل ۲۰۱۲ ماکسیما را برای مدل S-3.5 آن ۳۱,۷۵۰ دلار در نظر گرفته و قیمت گونه SV-3,5 را ۳۴٫۴۵۰ دلار اعلام کرده است.

Aka
30-08-1390, 06:52 بعد از ظهر
نمای بیرونی قبلیش بهتره

reza KTM
30-08-1390, 09:13 بعد از ظهر
عقبش رو دوست دارم ولی جلو نه
خدایی ماکسما فقط بدیش پر مصرف بودنشه وگرنه ماشین خیلی عالی هست
اون موقع ها که اول اومده بود یکی از فامیلامون داشت رفتم بغل ماشین فکر کردم خاموشه انقدر بی صدا بود
هندلینگ خیلی عالی داره و فکر کنم خیلی دیر چپ شه با اون هیکل کشتی گونش

matrixaidin
30-08-1390, 09:39 بعد از ظهر
عقبش رو دوست دارم ولی جلو نه
خدایی ماکسما فقط بدیش پر مصرف بودنشه وگرنه ماشین خیلی عالی هست
اون موقع ها که اول اومده بود یکی از فامیلامون داشت رفتم بغل ماشین فکر کردم خاموشه انقدر بی صدا بود
هندلینگ خیلی عالی داره و فکر کنم خیلی دیر چپ شه با اون هیکل کشتی گونش]

نه رضا جان
ماكسيما تو لايي كشي اصلا هندلينگ خوبي نداره بر عكس زانتيا كه خوراك لايي بازيه:2gwb921:

reza KTM
30-08-1390, 11:15 بعد از ظهر
]

نه رضا جان
ماكسيما تو لايي كشي اصلا هندلينگ خوبي نداره بر عكس زانتيا كه خوراك لايي بازيه:2gwb921:
تا حالا نشستم والا ولی این حرفم حاصل شنیده هام بود

K.I.A
30-08-1390, 11:45 بعد از ظهر
ماکسیما اتاق بزرگ با روکش مخمل وصندلی های مبل گونه و مصرف خیلی بالا و کیفیت خیلی بالا گیربکس قدیمی و 4 دنده در مدل جدید در ایران 5 شده هندلینگ بسیار بد و مزخرف و طراحی زشت و قدیمی سال 1986 و موتور قوی و پر مصرف 3000 که مدل قوی این خودرو ست که 2000 هم داره در کشورای دیگه شتاب عالی 8 ثانیه تا 100 حداکثر سرعت 240 و پراستحکاک و 201 اسب بخار وقیمت نا معقول ولوازم گرون و.... چون خودمون داشتیم واین مدل جدیدم سوار شدم تو کیش البته این اتاق سال 2010 به بازار اومد و فقط کیفیت و راحتی داره و زیاد فکر شتاب و سرعت و ارزونی و مصرف نباشید تو کیش 32 میلیونه البته 2010 و نکته جالب تو ترافیک سیستم eco داره که فقط 4 سیلندرش کار میکنه سیستمی که 15 سال پیش کادیلاک اختراع کرد...

حسـن
30-08-1390, 11:46 بعد از ظهر
ماکسیما ماشینی هست که وقتی نشستی توش نباید به مصرفش فکر کنی
به نظرم مناسب ترین سوپر سالن بازار فعلی هست حیف سانروف نداره و یه سری امکانات تو اتافش نسبت به هم رده هاش کمتره

ali khoramian
01-09-1390, 12:04 قبل از ظهر
به نظر من ماکسیما ماشین راحتی هستش البته هنلینگ خوبی نداره کمکای عقبش هم وقتی سنگین میشن افتضاحن من توی گردنه یاسوج با سرعت منحرف شدم تایرم افتاد تو خاک ماشین 2 دور دور خودش چرخید وقتی واستاد با سنگ برخورد کرده بودم . شدت ضربه اینقدر زیاد بود که اکسل عقب کج شد لاستیک عقب و جلوم هم پکید . ولی با اینحال ماکسیمارو خیلی دوست دارم به نظرم همیشه ابهت خودشو داره و همچنین که ماشین عروسی خودم هم ماکسیما سفید بود .
در مورد مصرف هم من یکی شخصا کلا با ماشین پر مصرف حال میکنم.

matrixaidin
01-09-1390, 12:19 قبل از ظهر
شدت ضربه اینقدر زیاد بود که اکسل عقب کج شد لاستیک عقب و جلوم هم پکید . اكسل عقب ماكسيما كلا ضعيفه...

Ali
01-09-1390, 01:15 قبل از ظهر
فقط هیوندایی خداییش مدلای جدیدش همه چی رو با هم دارن هم هندلینگ هم امکانات عالی هم موتور و گیرباکس عالی هم ظاهر مناسب کیا هم خوبه ولی به پای هیوندای نمیرسه این ماکسیما بنظرم خیلی زشته چراغای جلوش انگار یه تیکش گم شده و دیگه این سبک طراحی کتابی و نازک برای 2012 مد نیست

K.I.A
01-09-1390, 01:25 قبل از ظهر
چراغاش سبک بوم رنگه ماشینه خوبیه / کی گفته کیا خوب نیست خیلیم خوبم حالمم خوبه / کیا و هیوندای یک شرکتن که برای بازاریابی و فروش بیشتر از هم برندشونو جدا کردن رو همهی قطعات این دو ارم هیوندای و کیا مشترکن حتی ارم میتسوبیشی هم دیده میشه...حکایت ماکسیما یه جورایی شبیه زد ایکسه!!!!! هیوندای جنسیس 2012 در ایران فیس لیفت شده و بهینه و گیربکس 8 سرعته ی zf المان روشه با تعلیق هیدرو پنوماتیکی المان و...

Aka
01-09-1390, 01:28 قبل از ظهر
من هم ماکسیما داشتم هم زانتیا ،
راحتی و امنیت و استیبیلیتی زانتیا رو عمرا ماکسیما نداره
ولی خیلی برو و نرم و به شدت ناپایدار
سه سوت اور استیر میشه

Aka
01-09-1390, 01:33 قبل از ظهر
البته اصلاح کنم ، تست تصادف زانتیا خیلی افتضاحه ولی ماله ماکزیما قابل قبوله
اگه زانتیا با موتور 6 سیلندر 3000 میومد ، ماکسیما حرفی برای گفتن نداشت
4570

K.I.A
01-09-1390, 01:40 قبل از ظهر
اشتباه میکنید مام داشتیم اما شاید باورتون نشه که زانتیا سال 1985 طراحی شده و یکی از نا امن ترین خودرو های بازار هست منم باورم نمیشد اما تحقیق کردم دیدم درست میگن و فقط 1 ستاره امنیتی از اروپا دریافت کرده با راحتی شم تاحدودی موافقم اونم مدیون سیستم تعلیق بادیشه که وقتی میایستید ماشینو میخوابونید برای ضد سرقت شدن زاپاسش!!!!! ولی وقتی ماشینو بالا ترین ارتفاع میبرید عملکرد ترمزها و پلوس ها نصف میشه در ضمن از هر 10 تا زانتیا 2 تاش ایربگش مشکل داره..و زانتیا 5 مدل انجین داره 6/1 دیزل 6/1 و 2000 و1800 و3000 که با اینکه با ماکسیما مخالفم اما سر تره از زانتیا حتی 3000...

Aka
01-09-1390, 02:52 قبل از ظهر
آره ، منم عرض کردم تست تصادفش خیلی بده ،
4572

سیستم تعلیق زانتیا موجود در ایران اکتیو نیست ، یعنی در شرایط مختلف هوشمند عمل نمیکنه ، مثلا سر پیچ ها و افزایش بار ماشین ، ولی در کل باعث یه سواری بسیار نرم میشه که برای مصافت های طولانی خیلی مطلوبه !
به جز طراحی لوکس تر ماکسیما ( هم داخلی هم بیرونی ) زانتیا v6 یه چیز دیگست
اگه اشتباه نکنم سال 98 یا 2000 زانتیا بهترین خودرو اروپا شد

Ali
01-09-1390, 10:40 قبل از ظهر
اولا زانتیا دیگه خیلی قدیمیه و ماکزیما حتی این نسلش که در ایران تولید شد از اون جدیدتره دوما این تفاوت سواری و پایداری بین این دو ماشین یکی از دلایلش بادی بودن سیستم تعلیق زانتیا و دلیل دیگش انتقال قدرت زانتیا به جلو و ماکسیما به عقب هستش ماکزیما هم در خانواده ی کیا و هیوندای همکلاس ازرا و کادنزا هستش و جنسیس بالاتر از اون و بالاتر از جنسیس سنتنیال هستش که این ماکزیما حداقل از نظر طراحی اصلا به پای کادنزا و ازرا نمیرسه ولی شاید از نظر سطح کیفی از اونا سرتر باشه

K.I.A
02-09-1390, 12:45 قبل از ظهر
ماکسیما و زانتیا هردو دفرانسیال جلو هستن .ماکسیما با ازرا هم رده و هم سطح هستن.

ali khoramian
02-09-1390, 01:16 قبل از ظهر
عزیزم ماکسیما دیفرانسیل جلو هستش. یکی از ایرادهای ماکسیما نداشتن اپشنه. من ازرا رو ماشین تمامی میدونم موتور3300 پایداری و هندلینگ عالی سیستم ترمز esp کروز کنترل و.....

Aka
02-09-1390, 01:35 قبل از ظهر
آزرا 60 میلیونه این 40 میلیون !
فرقش زیاده

K.I.A
02-09-1390, 01:39 قبل از ظهر
شما ماشین نسل 2011 با 1986 یکی میکنی!تازه 47 صفرشه ماکسیما ازرا 62 و نسل جدیدش 2012 76 تو بازار ازاد 100!!!!!