PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره خرید بین بنلی تک، آپاچی ۲۰۰، ns ۲۰۰ ؟

alioo
07-06-1398, 11:33 بعد از ظهر
سلام به همه :bunnyearsmiley:
دوستان من قصد خرید یه موتور صفر دارم.کاربردم رفتن به سره کاره که تقریبا ۱۴ کیلومتر اتوبان میرم و ۱۴ کیلومتر اتوبان با ترافیک بر میگردم.دو روز توی هفته ام توی شهر باید ۱۰۰ جا برم.موتور قبلیم طرح ویو ۱۲۵ بوده.ولی عاشق کلاژ دارم
اهل سرعت نیستم و خیلی پر شتاب نمیرم ولی ظاهر موتور برام مهمه.از اون مهمتر کیفیت ساخت و کارایی و دوامه، چون وقت ندارم دم به دیقه برم تعمیرگاه.چون دو ترک میرم این مسیر ها رو مهمه که قدرت کافی داشته باشه و از اون مهمتر اینه که زمستون و تابستون اذیت نکنه.توی بارون کمتر لیز بخوره(البته میدونم این به لاستیک مربوطه ولی به موتور هم تا حدودی مربوطه).خلاصه این که آذیت نکنه
واقعیت بین سه تا مدل عجیب موندم و کاملا بلاتکلیفم.:297:
بنلی ۲۵۰ تک
آپاچی ۲۰۰
پالس ns ۲۰۰
اینم بگم که ns ۲۰۰ گرونتره و دیگه نمیتونم صفر ۹۸ بگیرم شاید بتونم صفر ۹۷ یا دسته دو بگیرم.
بودجه به اندازه صفر بنلی و آپاچی دارم.
راهنماییم کنید تو رو خدا.هیچ جا اندازه اینجا موتور سوار با تجربه نیست.دمتون گرم:grouphug:

معمار
08-06-1398, 02:27 بعد از ظهر
سلام به همه :bunnyearsmiley:
دوستان من قصد خرید یه موتور صفر دارم.کاربردم رفتن به سره کاره که تقریبا ۱۴ کیلومتر اتوبان میرم و ۱۴ کیلومتر اتوبان با ترافیک بر میگردم.دو روز توی هفته ام توی شهر باید ۱۰۰ جا برم.موتور قبلیم طرح ویو ۱۲۵ بوده.ولی عاشق کلاژ دارم
اهل سرعت نیستم و خیلی پر شتاب نمیرم ولی ظاهر موتور برام مهمه.از اون مهمتر کیفیت ساخت و کارایی و دوامه، چون وقت ندارم دم به دیقه برم تعمیرگاه.چون دو ترک میرم این مسیر ها رو مهمه که قدرت کافی داشته باشه و از اون مهمتر اینه که زمستون و تابستون اذیت نکنه.توی بارون کمتر لیز بخوره(البته میدونم این به لاستیک مربوطه ولی به موتور هم تا حدودی مربوطه).خلاصه این که آذیت نکنه
واقعیت بین سه تا مدل عجیب موندم و کاملا بلاتکلیفم.:297:
بنلی ۲۵۰ تک
آپاچی ۲۰۰
پالس ns ۲۰۰
اینم بگم که ns ۲۰۰ گرونتره و دیگه نمیتونم صفر ۹۸ بگیرم شاید بتونم صفر ۹۷ یا دسته دو بگیرم.
بودجه به اندازه صفر بنلی و آپاچی دارم.
راهنماییم کنید تو رو خدا.هیچ جا اندازه اینجا موتور سوار با تجربه نیست.دمتون گرم:grouphug:

سلام به شما دوست عزیز
اگه شما در حد ۳۰ تا ۳۳ میلیون دارید بین آپاچی ۲۰۰ و بنلی تک سیلندر یکی و انتخاب کنید
و دنبال موتور کارکرده هم نباش موتور صفر بخر و هم از خشک سواری لذت ببر
هم دردسر و مکافات پیدا کردن موتور کارکرده رو هم نداری
مگر اینکه موتور کارکرده واقعا مطمئن گیر بیارید
آپاچی ۲۰۰ موتور خوب و نرمیه و استهلاک پایین شتاب و سرعتش در حد ان اس نیست
ولی اون قدر هم کم نیست که نا امید بشی ازش
بنلی ۲۵۰ تک سیلندر هم موتور خوبیه و عالی هستش و هزینه نگه داریش یه کم بیشتر
با هر دو تا موتور هم دیدم که باهاش مسافرت جاده ای رفتن و میرن

بابت بازار فروش بین این سه موتور فقط ان اس تو بازار کارکرده ها خوب خرید و فروش میشه
و اون دو تا نه

hamed510
08-06-1398, 06:29 بعد از ظهر
موتور بی دردسر گفتی میتونی به پالس 220 هم فکر کنی فوق العاده استهلاک پایین و موتور بی آزاری هس و قدرت و شتاب و سرعت خوبی داره دو ترک هم تو جاده راحت میره

linux_linda
08-06-1398, 07:06 بعد از ظهر
ns160 چطوره؟

Yazdan
09-06-1398, 02:35 قبل از ظهر
انتخاب من بین این سه تا آپاچی 200 ریس ادیشن هست ( نسخه معمولیش نه چون طراحی کلگی موتور زشته ) . ظاهر قشنگ تر و مدرن تری داره داره ( صفحه کیلومترش ، رنگ بندی هاش ) ، کیفیت سواری نرم و راحت ، کیفیتش هم امتحان پس داده موتور اذیت کنی نیست .

alioo
09-06-1398, 06:17 بعد از ظهر
ممنون از همه.خوب پس چون پولم به صفر پالس نمیرسه.میمونه همون آپاچی ۲۰۰ و بنلی تک.حالا کدون به نظرتون؟

farshad 54
10-06-1398, 10:15 قبل از ظهر
آپاچی 200 بهترین گزینه هست

بنلی هزینه نگه داری بالاس و خرابیش بیشتر از آپاچیه در کل آپاچی خاطر جمع تره

linux_linda
10-06-1398, 12:04 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]موتورسیکلت-تی-وی-اس-مدل-apache-rtr-200-سال-1397#/tab-comments/&page=1&order=newest_comment

قیمت دی جی کالا چند میلیون با بازار فاصله داره؟

پنج شنبه از بازار شیراز مدل 96 قیمت کردم میگفت 28 تومن اما گفت پایینتر هم میدم