PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجهیزات جانبی- لوازم یک گاراژ کامل!

KTM Lover
28-05-1398, 07:52 قبل از ظهر
سلام به همه دوستان و ادمین های عزیز

امیدوارم در جای صحیحی ای این مطلب رو آغاز کرده باشم. برای تمام کسایی که بعد از تجهیزات ایمنی به دنبال تجهیزات برای موتور سیکلتشون هستن، اینجا پیشنهادات و نظرات رو جمع کنیم.

من خودم پایه جک یا اصلاحا همون استند میخوام برای موتورم که یه موتور اسپرت (معمولی) هست.
کسی تا حالا خریده؟ باید سفارش ساخت داد؟ آیا ابعاد استاندارد هست؟؟

ویرایش شده:
زنگ زدم نمایندگی نیکران موتور، گفت چند تا استند چرخ دار (مثل همونایی که خود نمایشگاه های موتور دارن) آورده به قیمت 350 تومن و در دو رنگ قرمز و مشکی. کسی قیمت دیگه از جای دیگه نداره؟

قیمت چادر موتور هم پرسیدم که گفت نداره

ARSH
29-05-1398, 12:29 قبل از ظهر
همچین بساطی که راک بگروس داره :22:

[Only registered and activated users can see links]

ali_r
29-05-1398, 10:24 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان و ادمین های عزیز

امیدوارم در جای صحیحی ای این مطلب رو آغاز کرده باشم. برای تمام کسایی که بعد از تجهیزات ایمنی به دنبال تجهیزات برای موتور سیکلتشون هستن، اینجا پیشنهادات و نظرات رو جمع کنیم.

من خودم پایه جک یا اصلاحا همون استند میخوام برای موتورم که یه موتور اسپرت (معمولی) هست.
کسی تا حالا خریده؟ باید سفارش ساخت داد؟ آیا ابعاد استاندارد هست؟؟

ویرایش شده:
زنگ زدم نمایندگی نیکران موتور، گفت چند تا استند چرخ دار (مثل همونایی که خود نمایشگاه های موتور دارن) آورده به قیمت 350 تومن و در دو رنگ قرمز و مشکی. کسی قیمت دیگه از جای دیگه نداره؟

قیمت چادر موتور هم پرسیدم که گفت نداره

قبل از ایجاد تاپیک سرچ بفرمایید
ابزار آلات مورد استفاده برای تعمیرات موتورسیکلت ([Only registered and activated users can see links])