PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خريدار بنديت250 يا همکالسش

hndhrnt
25-03-1389, 10:11 قبل از ظهر
سلام
من خريدار يک دستگاه سوزوکي بنديت 250 اتاق جديد با پلاک يا کارت سبز هستم
حدودا 3ميليون باشه
ممنون ميشم اگر کسي بتونه کمکم کنه
لطفا e-mail بزنيد
اگه موتور 250سي سي ديگه اي تو اين کلاس سراغ داريد هم از آن استقبال مي کنم
مثل yamaha zeal250 ; suzuki gsx250fx ; honda hornet250 ; honda cbf250

soshiant
25-03-1389, 01:35 بعد از ظهر
اگر تهران تشریف دارید در قسمت نیازمندیهای همشهری (قسمت موتورسیکلت ) همیشه آگهی بندیت و انواع موتورهای دیگه هست ! در ضمن میتوان از سایت نیازمندیهای همشهری هم دیدن کنید :
[Only registered and activated users can see links]

hndhrnt
04-06-1389, 02:19 بعد از ظهر
خيلي ممنون از راهنماييتون.

Sination
04-06-1389, 05:03 بعد از ظهر
بنیدت پلاک شده من ندیدم اگر هم 1% باشه بالای 3 تومن هستش

Mohammad
04-06-1389, 09:26 بعد از ظهر
دوست گرامی، همون طور که سینا گفت، بندیت پلاک نمیشه توی ایران، من نمی دونم تا چه اندازه به موتور آشنا هستی، ولی مراقب باشید که با موتورهای برگشتی آمیکو که یه سری سودجو به عنوان بندیت می فروشن اشتباه نکنید.
در مور برگ سبز هم خیلی محتاط باشید و از آگاهی و مبارزه با قاچاق کالا استعلام کنید که جعلی نباشه.
همچنین مراقب باشید برگ سبز به اصطلاح تک برگ باشه و به نام موتور، شامورتی بازیه جدید دلال های عوضی اینه که برگ سیز رو به نام یه سری از قطعات موتور به جای برگ سبز اصلی قالب می کنن.
در هرحال، موتور خوبیه ولی ظاهری ناجور داره و خوراکه اینه که بخوابه توی پارکینگ.

high-speed
05-06-1389, 08:05 بعد از ظهر
بندیت پلاک دار بالای 8 تومنه

اگر خواستین الان یه دونه اتاق قدیم با پلاک ملی سراغ دارم میگه 10 تومن (بنظر خودم گرونه ،گفته باشم)

با برگ سبز 3 تا 3.5

با سند تملیکی 1.5 تا 2.5 بسته به سلامت موتور

با سند امارات زیر 2 تومن

موتور خوبیه خیلی ، قیافه اشم بد نیست صداش عالیه و شتاب و سرعتشم حرف نداره

ellipsis37
18-12-1390, 02:20 بعد از ظهر
داداش با 3 تومن بايد بگردي دنبال موتور اماراتي كه اونام هيچ مدركي ندارن بگيرن ديگه بهت نميدنش
بعدشم با اين وضعيت دلار كه اينجوري گرون شده فعلا گرد موتور كه جنس وارداتيه نري بهتره
من خودم 1دونه اماراتي ديده بودم ميگفت 2تومن بعدش كه پولمو برداشتم برم بگيرم يارو دبه كرد كه دلار كرون شده زير 2800 نميدم منم گفتم نده نميخريم ولي خيلي موتور سالمي بود تا حالا بنديد به سالمي نديده بودم اصلا زمين خوردگي نداشت رنگشم قرمز جيگري بود

Babak
18-12-1390, 04:09 بعد از ظهر
داداش با 3 تومن بايد بگردي دنبال موتور اماراتي كه اونام هيچ مدركي ندارن بگيرن ديگه بهت نميدنش
بعدشم با اين وضعيت دلار كه اينجوري گرون شده فعلا گرد موتور كه جنس وارداتيه نري بهتره
من خودم 1دونه اماراتي ديده بودم ميگفت 2تومن بعدش كه پولمو برداشتم برم بگيرم يارو دبه كرد كه دلار كرون شده زير 2800 نميدم منم گفتم نده نميخريم ولي خيلي موتور سالمي بود تا حالا بنديد به سالمي نديده بودم اصلا زمين خوردگي نداشت رنگشم قرمز جيگري بود
این داستان ماله 2 سال ژیشه ناظم تاپیک رو قفل کن

Kami
18-12-1390, 04:22 بعد از ظهر
قفل میشه