PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اشیل بهتر است یا احسان

tachra
31-03-1398, 10:25 قبل از ظهر
با سلام خدمت دوستان عزیز

قصد خرید یک موتور طرح ویو رو دارم - بعضی ها میگویند احسان ( پرواز بگیر ) و برخی میگویند آشیل بهتر هست

دوستانی که تجربه استفاده از هر دو را داشتند و یا اطلاع کامل در رابطه با این دو مدل رو دارند لطفا راهنمایی بفرمایند. با تشکر

Alireza.BMW
01-04-1398, 03:21 بعد از ظهر
طرح ویو ها همشون یکی ان هرکدومو گرفتی گرفتی... ببین کدوم ارزونتره اونو بگیر... یا هم برای خوش فروشی ببین کدومو تو خیابون بیشتر میبینی بگیر

tachra
01-04-1398, 04:48 بعد از ظهر
طرح ویو ها همشون یکی ان هرکدومو گرفتی گرفتی... ببین کدوم ارزونتره اونو بگیر... یا هم برای خوش فروشی ببین کدومو تو خیابون بیشتر میبینی بگیر

ممنون دوست عزیز - حقیقتش چه توی خیابون و چه توی سایت دیوار میبینم همه اشیل گذاشتن برای فروش و تنها عده محدودی احسان ( پرواز ) رو گذاشتن برا فروش

تعجبم این هست که چرا این همه اشیل برای فروش گذاشته میشه، حتی بعضا صفر کیلومتر هم هستند​

ARSH
03-04-1398, 01:32 بعد از ظهر
اشیل رو نمیشناسم
احسان لوازمش فرق داره با باقی و خیلی چیزاش خیلی بد پیدا میشه ( اونا که شکل رادیسون هستن رو میگما )

چون من خودم چند روز پیش یه رادیسون برا زیر پا خریدم قبلش احسان مد نظرم بود نشون دادم به رفیقم که اینکاره اس گفت نه لوازمش بد پیدا میشه

tachra
03-04-1398, 08:50 بعد از ظهر
اشیل رو نمیشناسم
احسان لوازمش فرق داره با باقی و خیلی چیزاش خیلی بد پیدا میشه ( اونا که شکل رادیسون هستن رو میگما )

چون من خودم چند روز پیش یه رادیسون برا زیر پا خریدم قبلش احسان مد نظرم بود نشون دادم به رفیقم که اینکاره اس گفت نه لوازمش بد پیدا میشه

ممنون از شما دوست عزیز
اول اینکه منظورم همون احسان طرح ویو یا به قول شما شکل رادیسون هست
دوم اینکه تنها از بابت کمبود لوازمش دوستتون گفتن بد هست ، یا اینکه موتور پر سر و صدا بود و لرزش زیاد داشت؟

ARSH
03-04-1398, 10:33 بعد از ظهر
نه اقا لرزش رو راستش من خیلی دور پایین روندم موتور رو نمیتونم بگم لرزش خاصی داشت یا نه ولی صدای انجینش نسبت به رادیسون خودم که خریدم یکم بیشتر بود برا من مدل 90 هست
اینی که سوار شدم سفید بود دقیقا شکل رادیسون بود اما میگم رفیقم کلا تعمیرکار تخصصی ویو و طرح ویو شهر هست گفت این بعضی قطعاتش ( مثال زد لنتش حالا نمیدونم لنتش هست نیست یا هرچی هست ) خلاصه گفت خیلی از قطعاتش با رادیسون فرق داره و مجبوری کلی بگردی بابت خریدش
قیافه اش هیچ فرقی نداشت تا جایی که یادمه

- - - Updated - - -

[Only registered and activated users can see links]

ایناهاش داداش همین موتور رفیقم بود
حقیقت ترجیح من مدل پایین تر رادیسون بود