PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تیونینگ Benelli Tnt25

Vendetta
15-02-1398, 08:15 قبل از ظهر
سلام خدمت دوستان عزیز
برای تقویت موتور و همچنین افزایش تاپ اسپید و شتاب در موتور های tnt25 چه کارهایی بدون دستکاری انجین میشه انجام داد ؟

gezhen
01-03-1398, 08:07 قبل از ظهر
میتونی شمع رو سوزنی کنی من از دوستان شنیدم خیلی بهتر میشه ولی تنها چیزی که دوست خودم تست کرد خورشیدی عقب بود که کوچیک کرد الان با موتور من میندازه من دنده یک جلو میرم ولی بعدش ازم جلو میزنه ان اس هم راحت میزنه
بعدش بنلی تک خیلی کات اف پایینی داره یعنی رو 9.5 کات میکنه اکه ریمپ بشه خیلی شتاب و سرعتش بالا میره
در کل نظر من اینه همین مقدار عالیه براش واقعا بیشتر از این به هزینه های بعدش نمیارزه که موتور زود خراب بشه
بنلی شتاب خیلی خوبی داره فقط به دلیل کات اف زودش باید دنده بدی که شاید تو مسابقه شتاب به نظر عقب میافته ولی واقعا شتاب بالایی داره فقط زمان کات اف میکنه دور موتور پایینه وقتی دنده بعدی رو میدی افت دور موتور داری پس اگه کات اف کمی بالاتر بود و دنده بعدی رو که میدی با دور موتور بالاتری و قطعاً شتاب بیشتری شروع میکنی
در کل نظر من اینه از همین حالت فابریک موتور استفاده کن واقعا مناسبه. اطمینان و کنترل تو این شتاب و سرعت بنلی هم خیلی خوبه پول زیادی هم برای خودت نتراش تهش میخواد ده تا بیشتر بشه