PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقایسه بنلی تک و ار اس و هیوسانگ

سعید ۲۸۱۸
05-02-1398, 11:58 بعد از ظهر
سلام دوستان لطفا راهنمایی کنین من میخوام موتوری بگیرم که بشه باهاش مسافت طولانی رو برم و پلاک هم بشه
خودم موندم بین rs بنلی تک و هیوسانگ
حدودا هم میخوام بین ۲۰ تا ۲۵ تومن هزینه کنم
زیبایی و کم خرج بودنم مهمه برام
موتورایی که تو این رنج اگه باشن هم ممنون میشم معرفی کنین

s.mm
06-02-1398, 07:16 قبل از ظهر
سلام
زیبایی که سلیقه ای هست و الان موتور های روز همه حد استانداردی از زیبایی رو دارند و هیچکدوم ضعف طراحی ظاهری ندارند که مثلا بگیم فلان موتور ظراحیش خرابه

RS و هیوسانگ موتور های سبک ریس هسنند و به خاطر حالت نشستن خسته کننده به درد مسافت نمی خورند هیوسانگ کلا تعطیله تو این زمینه

اما بنلی تک به خاطر داشتن فرمون U شکل موتور فوق العاده راحت و با هندلینگ بسیار خوبی هست
کشش خوبی هم توی سربالایی داره

برای مسافت فقط بنلی تک

راستی موضوع تاپیک شما هم ربطی به موتور سنگین نداره که تو این بخش فرستادید.

farshad 54
07-02-1398, 07:29 قبل از ظهر
با این بودجه و با توجه به استفاده ای که از موتور دارین (برای سفر و طی مسافتای طولانی)

میتونید به آونجر 220 - پالس 220 - بنلی تک سیلندر 250 - هیوسانگ 250 نیکد (کارکرده)- ان اس 200 (کارکرده) فکر کنید

تاپیک یادآوری قوانین سایت رو هم مطالعه کنید

سعید ۲۸۱۸
08-02-1398, 08:24 بعد از ظهر
ممنون بابت راهنمایی
از لحاظ کیفیت کدومش بهتره؟
خستگیو میشه کنار اومد
راستش تو این تاپیک دنبال cb 400 با crm بودم ولی یکی از دوستان گفت موتور مجاز دردسرش کمتره

- - - Updated - - -

با این بودجه و با توجه به استفاده ای که از موتور دارین (برای سفر و طی مسافتای طولانی)

میتونید به آونجر 220 - پالس 220 - بنلی تک سیلندر 250 - هیوسانگ 250 نیکد (کارکرده)- ان اس 200 (کارکرده) فکر کنید

تاپیک یادآوری قوانین سایت رو هم مطالعه کنید

ممنون
به تاپیک دقت نکردم

gezhen
19-02-1398, 08:41 قبل از ظهر
ممنون بابت راهنمایی
از لحاظ کیفیت کدومش بهتره؟
خستگیو میشه کنار اومد
راستش تو این تاپیک دنبال cb 400 با crm بودم ولی یکی از دوستان گفت موتور مجاز دردسرش کمتره

- - - Updated - - -

ممنون
به تاپیک دقت نکردم

اگه جاده و مسافرت میری باید چندتا اولویت بذاری برای موتورت :
1-خرابی کم و کیفیت
2-لاستیک خوب و پهن
3-استایل نشستن موتور
4-تعادل موتور تو جاده و بادهایی که ناشی از ماشین های دیگه هست
و...
نظر اول من روی هیوسانگ نیکد هستش چون قدرت و تعادل لاستیک و استایل نشستن و شتاب و سرعت خوبی داره
دوم بنلی تک هستش تو جاده عالیه یکم از هیو سرعت کمتره ولی واقعا خستت نمیکنه و راحت میتونی مسافرت بری و لذت ببری مصرف بنزینش هم از هیو کمتره
اونجر سوار نشدم و اطلاعی ندارم ولی فکر ان اس و ار اس اصلا نکن واقعا تو جاده نه تعادلی داره سبک هستش با یه باد جابه جا میشی و خدا شکر تمام جاده ها هم پر چاله و قسمت بریده شده جاده هست که به علت وزن سبک و لاستیک ها و استایل موتور کلا هدایت موتور رو ازت میگیره
سی بی 400 عالیه برای جاده ولی خوب مجوز نداره و اگه تو جاده مشکلی پیش بیاد یا موتور خراب بشه باید دو دستی پولت رو تقدیم دولت کنی
سی ار ام به درد جاده و مسیر خیلی طولانی نمیخوره مگه بری کوه و صحرا

سعید ۲۸۱۸
20-02-1398, 07:13 بعد از ظهر
واقعا ممنونم بابت اطلاعات به نظرم بنلی بهتره چون هیو بخوام بگیرم با این مبلغ خیلی مدل پایین هستن به نظرم فرسوده شدن