PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره در مورد خرید موتور تریل پیشرو 150

stryk3r
27-01-1398, 06:48 بعد از ظهر
سلام دوستان.
من حدود 29 سالمه ، بچه که بودم تریل داشتیم ( دوم دبیرستان ) حدود چند ماهی تریل سواری کردم توی شهر نه آف رود ، خیلی میلرزوند و اسمشو یادم نیست چه تریلی بود قرمز بود خوشکل بود ، خلاصه اکثرا سوار این موتور پلاستیکی ها و طرح هندا شدم ولی تریل خیلی دوست دارم دوباره بگیرم و با خانومم یه دوری به روستاهای اطراف شهر بزنیم و یا در طول روز توی شهر دور بزنیم و کار های روزمره مون رو انجام بدیم ، اصلا اهل تک زدن و .... نیستم ولی گفتم جاده خاکی و کویر حتما ماهی 2 الی 3 بار خواهم رفت.
حالا با این تفاسیر این تریل که میبیند عکسشو گذاشتم پیشرو 150 سی سی مدل 89 بیمه تقریبا ضعیفه ظاهریشم یه مقدار کار داره ولی از نظر موتوری فروشنده گفته تضمین میکنه و میگه میخوای پیش هر تعمیر کاری ببر ، منتها سر قیمت و اینکه آیا این تریل ها ارزش خریدن داره یا خیر و اینکه به درد من ( با توضیحاتی که دادم ) میخوره یا نه ؟ میخواستم روان صفر بخرم که الآن شنیدم نوش شده 22 میلیون تومن کلا بی خیال شدم و البته یکی از دوستان گفت که در اون حد به درد من نمیخوره و یه تریل دست دوم ارزون بگیرم بهتره ، حالا شما اساتید چی امر میکنید؟؟ راستی فروشنده قیمت رو 3 تومن گذاشته به نظرتون چه طوره ؟ لوازم جانبی هاش پیدا میشه ؟ نمیشه ؟ دو نفره سواریش خوبه ؟
من قدم 190 سانتیمتره تقریبا و وزنم 80 کیلوگرم

[Only registered and activated users can see links]

stryk3r
28-01-1398, 02:34 بعد از ظهر
چقدر این جا سوت و کوره !

- - - Updated - - -

چقدر این جا سوت و کوره !

ata313
28-01-1398, 05:11 بعد از ظهر
سلام. بنظرم روان دست دوم سالم بگیرین

stryk3r
28-01-1398, 06:17 بعد از ظهر
سلام. بنظرم روان دست دوم سالم بگیرین

دقیقا با پرس و جو از چند تا فروشنده موتور و تعمیر کار به همین گفته شما استاد بزرگوار رسیدم.
یه روان مدل 89 هست قیمت 7 تومن سفید مشکی ولی نمیدونم چرا کمک هاش طلایی رنگ نیستن !
اینم عکساش [Only registered and activated users can see links]

stryk3r
30-01-1398, 02:51 بعد از ظهر
ادمین عزیز ، کلا بی خیال مشاوره گرفتن از اینجا شدم ، لطفا تایپیک رو پاک کنید.