PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بین موتورهای ۱۲۵تا ۲۰۰ سی سی چی بخرم؟

Ironlion
10-01-1398, 03:02 بعد از ظهر
سلام وقت بخیر
واقعا مطالب خوبی در این سایت خوندم و از سازنده سایت ممنونم
بنده قصد خرید موتوری بهتر از هندا دارم چون واقعا حالم از همه چی هندا بهم میخوره
راهنمایی کنید توی موتورهای اپاچی۱۵۰،۱۶۰،۱۸۰،۲۰۰ ،پالس۱۵۰،۱۶۰،۲۰۰ns،بنلی۱۵۰ ،۲۵۰،هیرو۱۵۰،cf150جهانرو
کدومش بهتره از نظر کیفیت و استهلاک کم اگر مورد بهتری مدنظرتون هست تو همین رنج قیمت(پولم به کی تی ام نمیرسه و گرنه بدون پرسش میخریدم)
چون کارم جوریه که فشار نمیارم رو موتور ولی ۱۰۰-۱۵۰کیلومتری در روز راه میرم
میخوام مثل موتورای چینی تق وتق خراب نشه
ممنونم🌺

Alireza.BMW
13-01-1398, 11:31 قبل از ظهر
شما چقدر میخای هزینه کنی اون مهمه

Ironlion
13-01-1398, 10:05 بعد از ظهر
میخوام نهایتا۱۸تومن هزینه کنم
فوقش دست دوم میخرم عجله ندارم میگردم یک تمیزشو پیدا میکنم فقط میخوام یک چیزی بگیرم اگه حتی جاییش خرابه درست کردم فرت و فرت خراب نشه وکیفیت قطعاتش خوب باشه
کلاس موتور مهم نیست تریل باشه اسپرت باشه،نیکد باشه ،کروز باشه و.... فقط خوب باشه

ZirCgari
14-01-1398, 02:52 بعد از ظهر
یه ان اس 200 پیدا کن البته رو 20تومن فی میخورن

Ironlion
14-01-1398, 08:48 بعد از ظهر
یه ان اس 200 پیدا کن البته رو 20تومن فی میخورن

سلام وقت بخیر ممنون من خودمم نظرم رو ان اس۲۰۰بود ولی شاتون نمیزنه؟چون تنها چیزی که دربارش بد حرف زدن شاتون زدنش بود البته فکر میکنم اغراق میکنن چون برند به این معتبری بعد این همه سال داره بازم تولید میکنه و احتمالا روغن بدی ریختن یا گازوندن موتورو

- - - Updated - - -

ضمنا یک سوال کیلومتر رو دستکاری کنن تو مدل کاربرات معلوم میشه یا انژکتور؟

ZirCgari
15-01-1398, 04:18 قبل از ظهر
شاتون زدن هزار و یک جور دلیل داره ولی چون روزانه مسافت زیادی میخوای بری صفر بگیر

Ironlion
15-01-1398, 04:50 بعد از ظهر
شاتون زدن هزار و یک جور دلیل داره ولی چون روزانه مسافت زیادی میخوای بری صفر بگیر

صفرش خیلی گرونه در توانم نیست
اگه صفرش رو توصیه میکنید ۱۵۰یا۱۶۰ns بگیرم یا cf150جهانرو یا اپاچی ۱۵۰ اینا فکر کنم به بودجه م بخوره برای خرید صفر

hamed510
15-01-1398, 05:52 بعد از ظهر
اگه یه موتور بی دردسر و کم اصطحلاک و کم خرج میگردی

که فقط پول روغن و بنزین بدی

و مسافت زیادی هم میتونی باهاش طی کنی

پالس 220 تمیز در حد صفر بگیر

یه عمر موتوره هیچ جوره ناراضیت نمیکنه مطمئن باش

farshad 54
17-01-1398, 08:41 قبل از ظهر
با توجه به استفاده شما و توقعتون از موتور

پیشنهاد من پالس 220 کارکرده تمیز یا صفر کیلومتر یا آونجر 220 کارکرده هست

با وجود این دوتا موتور اصلا به گزینه های دیگه با پولی که داری فکر نکن

Alireza.BMW
17-01-1398, 02:54 بعد از ظهر
تا 18 بهترین ها آپاچی 180 و پالس 220 هست صفرشونم به همین قیمتا پیدا میشه و میشه خرید اگر دنبال چیز بهتری باید بری سمت دست دوم آپاچی 200 گزینه عالیه چون هم مدل داره هم انژکتوره صفرشم 22.23 هستش
اگر نظرت رو ان اسه یا در حدشو بگیر یا از کسی که میگیری بشناسی ان اس دست 2 کلن پیشنهاد نمیشه
.
و در مورد کارکرد کم کردن جفتشو کم میکنن و متوجه هم نمیشی کاریم نداره... اما در کل کارکرد انژکتور رو میشه فهمید به شرط بودن دیاگش

abolghasem
20-02-1398, 04:14 بعد از ظهر
تا 18 بهترین ها آپاچی 180 و پالس 220 هست صفرشونم به همین قیمتا پیدا میشه و میشه خرید اگر دنبال چیز بهتری باید بری سمت دست دوم آپاچی 200 گزینه عالیه چون هم مدل داره هم انژکتوره صفرشم 22.23 هستش
اگر نظرت رو ان اسه یا در حدشو بگیر یا از کسی که میگیری بشناسی ان اس دست 2 کلن پیشنهاد نمیشه
.
و در مورد کارکرد کم کردن جفتشو کم میکنن و متوجه هم نمیشی کاریم نداره... اما در کل کارکرد انژکتور رو میشه فهمید به شرط بودن دیاگش

در راستاي تکمیل فرمایشات دوستمون باید عرض کنم که سعی کنید تا میشه دست دوم نخریدم من داداشم یه موتور دست دوم گرفت تا یه ماه اول هیچ چی نبود و مشخص نمی شد تازه داداش من فقط میرفتم سر کار و بر می گشت خیلی هم به موتور فشار نمی آورد تا اینکه زد و یه روز که چند جا کار داشت موتور رو پارک کرد و وقتی می خواست سوارش بشه موتور جام کرده بود بعد از اینکه بردش تعمیرگاه متوجه شد که پمپ روغنش شکسته و کلی خرج دستش گذاشت خلاصه این تجربه ای بود که داداش من از خرید موتورسیکلت دست دوم داشت گفتم شاید بدردتون بخوره.