PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مبحث انتقال نیرو موتورسیکلت

nader97d
01-12-1397, 03:30 بعد از ظهر
لطف کنید برای اولین بار در این مورد سوالی کنم
به چه علت وقتی مهره میله چرخ عقب را سفت میکنیم چرخ عقب هم به همان اندازه سفت میشه تا جایی که قفل میکنه ؟
جهت راهنمایی عرض کنم که تمامی قطعات انتقال از گیربکس تا چرخ عقب نو هستند و درست بسته شده اند فقط زمانی که میخواهیم مهره را کاملا آچار بندازیم که سفت بشه چرخ هم قفل میشه . خواهشا پاسخ بدین الان بار سوم هستش که پست میزارم پاک نکنید چنین مبحثی در سایت نبوده

ALEX_HOT
01-12-1397, 07:36 بعد از ظهر
لطف کنید برای اولین بار در این مورد سوالی کنم
به چه علت وقتی مهره میله چرخ عقب را سفت میکنیم چرخ عقب هم به همان اندازه سفت میشه تا جایی که قفل میکنه ؟
جهت راهنمایی عرض کنم که تمامی قطعات انتقال از گیربکس تا چرخ عقب نو هستند و درست بسته شده اند فقط زمانی که میخواهیم مهره را کاملا آچار بندازیم که سفت بشه چرخ هم قفل میشه . خواهشا پاسخ بدین الان بار سوم هستش که پست میزارم پاک نکنید چنین مبحثی در سایت نبوده
چنین مشکلی رو من دیدم
فک کنم یک یا دو عدد واشر آلومینیومی میزارن ما بین بلبرینگی که سمت لنت عقبه بعد بقیه موارد رو جا میزنن در نهایت هم سفت میکنن درست میشه
احتمال میدم مشکل از این باشه حالا شما یه بار واشر اندازه اون آهنی که وسط بلبرینگه بزار تست کن

nader97d
02-12-1397, 10:06 بعد از ظهر
با تشکر از شما حدس شما درست بود با این تفاوت که بلبرینگ درگیر سمت زنجیر بود اما با گذاشتن یک واشر نازک مشکل حل شد . ممنون از راهنمایی شما