PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حمل موتور اماراتي از بندر

cupid
23-08-1390, 12:43 قبل از ظهر
سلام به همه بچه هاي پرشين موتور!!
آقايون من ميخام برم بندر موتور بيارم،خواستم بدونم راحت ترين و ام ترين راه انتقال موتوراي اماراتي تا تهران كدوم راهه؟
دمتون گرم راهنماي كنيد!! يا حق!

Ramtin Ducati
14-09-1390, 02:29 قبل از ظهر
داداش اين از اون سوالا بوداااا
مثل اينه كه بكى راحتترين و امن ترين راه ساخت بمب اتم جيست!
اكه ميخواى اين كارو بكني بايد بسباريش به يه كار بلد.اكه خودت تجربه ندارى ريسكش خيلي بالاسس

حسـن
14-09-1390, 07:03 قبل از ظهر
تکه تکه کردن موتور و اوردن چند مرحله ایی با اتوبوس یا کامیون یکی از بهترین و امنترین راه هاست ولی فرد حرفه ایی را می طلبه که بتونه خوب دوباره سر هم کنه

cupid
16-09-1390, 01:43 قبل از ظهر
آدمشو دارم باهام بیاد.ینی اتوبوسو نمیگرده کسی؟تابلو نیس؟؟:wall3:

nOviA
16-09-1390, 01:56 قبل از ظهر
شانسیه. اگه کسی گزارش نده نمیگردن. راننده اتوبوس هم نباید بفهمه که تو داری چی میبری. ترجیحا تمام بار رو یکجا نبر. ایست بازرسی قبل از اصفهان یکم خطرناکه. در مورد اونجا تحقیق کن.

Babak
16-09-1390, 03:37 قبل از ظهر
ببین این کار کاری نیست بتونیتاپیک بزنی و 4 نفر بکن چطوری بیاری.چون کاره کاملا حرفه ای هست کسی باید باشه که پلیس راه هارو بشناسه آدم هاشو بشناسه بتونه هماهنگ نه باهاشون و بقیه موارد.
بگر دنبال آدمش اونجا کیلو و یه جور دیگه حساب می کنن تا مقصد و بهت تحویل می دن.هیچ تضمینی هم ندارن که بهتبدن ولی اونها کارشون ینه و این کار رو می کنن یه زمانی چتر باز از کیش تا تهران رو کیلیو یی 12تومن م رفت الان رو نمیدونم.
خودت به تنهایی اصلا نیار که غیره ممکنه گیر نیافتی چون کسی رو نمی شناسی اونها هم نمی شناسنت و پول ازت نمیگیرن چون میترسن.بیرنم که کلی جرم نا کرده رو یهوقت دیدی ریختن سرت.
خوددانی

ARSH
16-09-1390, 11:37 قبل از ظهر
حرفای آقا بابک کاملا تایید
یعنی نظره منو بخوای اگه مجبور نیستی 500 ت بزار رو پولت از شهره خودت همونو بگیر ولی این ریسکو نکن
دست آدم حرفه ای هم دادن بازم دردسر داره
من پدرم شرکت کار میکنه موتور این چیزا نمیشناسه اما شرکت مواد غذایی ( روغن مایع ) هست میگفت تریلی رفت رو جک طبق روزای قبل با روال عادی جک بلندش کرد که ذرت هارو خالی کنه دو تا موتور مسابقه ای ( به گفته بابامون که منظورش موتور سنگینه ) سر خورد اومد با ذرت ها پایین
یعنی حتی آدم حرفه ای با تریلی هم گاهی اشتباه میکنه واقعا ریسکش بالاست
واسه ما که با بدبختی پول جمع میکنیم موتور بخریم اگه پول از دستمون بپره میدونی چه عذاب بزرگیه
راه امن هم همون قطعه قطعه کردنه اگه خودت میخوای بیاری که بازم امن نیست ولی درصد پایین تره

حسـن
16-09-1390, 12:57 بعد از ظهر
من خیلی رو مخم بود که از بندر برم بیارم حتی با یکی از دوستام که تو حمل بار ا ر ت- ش بود هم صحبت کردم که موتور را بزاره ته کامیون ا ر ت -ش . برام بیاره
ولی بازم ریسکش بالا بود الان موتور را کف شهر خودمون میخرم گرونتر ولی با خیال راحت

Kami
16-09-1390, 01:05 بعد از ظهر
بابا قاچاق مواد مخدر که نمیخوایین بکنین
موتورو قطعه کن بزار زیر بار میوه ( یکی از فامیل های من همین کارو کرد )
خوب معلومه 4 تا جون بخوان بیارن مامور سر راه گیر میده . باید با خانواده بری که اصلا کاریت نداشته باشن

Babak
16-09-1390, 02:47 بعد از ظهر
بگیرنش تو هفته هز چی بار قاچاق بوده صاحبش در رفته میندازن سرش

Aka
17-09-1390, 02:58 قبل از ظهر
من برات پرسیدم ، هستش کسی که اینکارو بکنه ، خیلی هم رسمی ، میزاره پشت خاور میاره ، از بندر تا تهران هم باج سبیل داده مجلی نیست
ولی نپرسیدم چند
قبلا هم گفتم ، یه خری هم بود ، موتورو از بندر تا تهران سوار میشد ! یه cbr1000 رو تو اتوبان قم تحویل داد !

cupid
18-09-1390, 01:20 قبل از ظهر
میتونی بپرسی چقد میگیره بیاره؟