PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تردد موتور سیکلت در اتوبانهای داخل شهر

eshgh_namordeh
22-08-1390, 11:34 بعد از ظهر
امروز دوستم را اتوبان همت گرفتند گفتن موتور حق نداره توی اتوبان بیاد

Kami
22-08-1390, 11:38 بعد از ظهر
مگه میشه؟؟؟ کی گرفت؟؟

K.I.A
22-08-1390, 11:38 بعد از ظهر
نه فکر نکنم همچین چیزی باشه من دائما تو این جور مسیرام تا حالا ندیدم تازه دوربینا هم از تو اینه میبینم پشتم فلاش میزنه اما خبری نیست ...احتملا باهاش لج کرده یا حرکتی کرده!!!!!

matrixaidin
22-08-1390, 11:48 بعد از ظهر
احتمال داره
جديدا الكي به موتور سوارها گير ميدن
به رفيق منم راهنمايي و رانندگي گير داد ولي چون مداركش كامل بود ولش كردن(اتوبان نيايش)

Kami
22-08-1390, 11:49 بعد از ظهر
دوستان فکر کنم به صدای اگزوز هم گیر بدن
مخصوصا مگلی

eshgh_namordeh
23-08-1390, 12:18 قبل از ظهر
نه الکی نبوده گفتن بخش نامه هست
گفت 3 جای همت کلی کفی گذاشتن پلیسه گفته مگه نمیدونی در آئین نامه هست تردد موتور در اتوبان ممنوعه موتورش را بردن همه مدارک هم داشته گفتن 24 ساعت دیگه بیابگیر

K.I.A
23-08-1390, 12:27 قبل از ظهر
موتورش چی بوده ؟چه جوری وسط راه میگیرن؟

matrixaidin
23-08-1390, 12:30 قبل از ظهر
باز خوبه 24 ساعتس
باز ما تصميم گرفتيم موتور بخريم
1.موتور گرون شد 2.بخش نامه اومده 3.بيمه گرون شد
حالا كه تصميم گرفتيم اين شد واي به حال اون روز كه برم بخرم:wall3:

eshgh_namordeh
23-08-1390, 01:34 قبل از ظهر
نه کفی بوده ورودی چمران به همت و چند جای دیگه که جا داره کفی بزارن
هیچی سی جی بود

این مسخره بازیها چیه یعنی فقط تو شهر میتونی تردد کنی خیلی مسخره هست

---------- Post added at 03:33 AM ---------- Previous post was at 02:45 AM ----------

گفتن توی پمپ بنزین چمران نوشتن موتور کارت سوخت بزنه کارتش میسوزه

دوباره جوگیر شدن فکر کنم باید یک مدتی صبح تا عصر اتوبان نریم
یکی نیست بگه موتور با کیفیت لباس موتور خوب و ایمن با قیمت مناسب وارد کنید ببینم کی آسیب میبینه

Masoud
23-08-1390, 08:37 قبل از ظهر
واااااااااااااااااای چقدر تو ستارخان زیاد شده کفی پشت سر هم گیر می دن..................... دهنمون و آسفالت کردن...........................
در مورد همت هم شبکه6 جمهوری اسلامی اعلام کرد....... که تردد در اتوبان ها با برخورد مواجه می شه....
ولی یه مدت گیر می دن دیگه گیر نمی دن تا دوباره بخش نامه بیاد..................

---------- Post added at 08:37 AM ---------- Previous post was at 08:19 AM ----------

دوستان فکر کنم به صدای اگزوز هم گیر بدن
مخصوصا مگلی
به اگزوز موتور های پلاک ملی زیاد گیر نمی دن......................
اگر بهت گیر بدن به اتصالات اگزوز دقت می کنن اگر به صورت دستی عوض شده باشه ( اتصالات از قبیل جوش دادن های نا مناسب استفاده نکردن از پایه اگزوز های مناسب )توی برگه می نویسن خروج صدای ناهنجار از اگزوز ..............
به من گیر دادن و به صدای موتور شک کرده بودند ولی به اتصالات اگزوز یه نگاه انداختن منم گفتم فابریکه تازه دوستش می گفت منبع ماشینه:icon_pf _100_:............ :wall3:
آخه بگو iQ منبع ماشین فیبرکربن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:27::2i8d4ao:

BKING
23-08-1390, 08:45 قبل از ظهر
سلام

ای بابا این دیگه چه بخش نامه ایه:mad_majidonline:

Kami
23-08-1390, 09:52 قبل از ظهر
نه کفی بوده ورودی چمران به همت
خیلی وقته این کفی رو میبینم تو همت
اما یادمه قبلا به کسایی که کلاه داشتن کاری نداشت

Kami
23-08-1390, 10:55 قبل از ظهر
چه جوری وسط راه میگیرن؟
همت یه قسمت هاش ترافیک میشه و خیلی راحت میگیرن

K.I.A
23-08-1390, 11:53 قبل از ظهر
واقعا دیگه خسته شدیم از این طرح ها و بخش نامه ها!!!!!! هر طرحی میزارن موتورارو میگیرن طرح جمع اوری ماهواره موتورو میگیرن طرح جمع اوری متکدیان...طرح جمع اوری معتادان...طرح روزهای تعطیلی... تو روزهای تعطیل شهادت ...تو تعطیلی جشن های امامان...تو رحلت ... تو تولد...طرح زمستانی ...طرح تابستانی...طرح کمک به سیل زدگان تایلند ...طرح کمک به زلزله زدگان ترکیه هم موتورارو میگیرن و................................................ .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!تا کی ؟برای چی؟

mosim2m
23-08-1390, 02:17 بعد از ظهر
یه بار تو آزادگان یه کفی پر از موتور دیدم داشت میرفت خلیج ، سرعتمو باهاش یکی کردم و دو تا بوق زدم سمت چپشو که نیگا کرد یه فاک این جوری :fingersmiley: و گازشو گرفتم رفتم :afro:خیلی حال داد

Classified
23-08-1390, 02:18 بعد از ظهر
تهران مثل اینکه خیلی گیر بازاره!:au: اینجا زیاد کاری ندارن(بزنم به تخته!!)

Jasper
23-08-1390, 02:53 بعد از ظهر
یه بار تو آزادگان یه کفی پر از موتور دیدم داشت میرفت خلیج ، سرعتمو باهاش یکی کردم و دو تا بوق زدم سمت چپشو که نیگا کرد یه فاک این جوری :fingersmiley: و گازشو گرفتم رفتم :afro:خیلی حال داد

داداش مام از دور حال کردیم و تا حدودی با این حرکتت موافقم
یه بار یه موتور صفر امانت دست ما بود کفی یه موتور میخواس تا پر شه، الــکی گیر داد بما؛ خلاصه موقع تحویل گرفتن از پارکینگ چشت روز بد نبینه، حتی یه جای سالم بدون خش رو فلاپ ملاپا باقی نذاشته بود حـمــّــال؛:sad: هنوزم اگه پیداش کنم راننده کفیه رو [...نـشـو...] میکنم!

نیما نادری
23-08-1390, 06:28 بعد از ظهر
آخه ده یوثا نصف کار این شهر رو شاخ موتور میگرده چقدر الاغین شما

پفیوز وقتی لم دادی تو خونت غذا سفارش میدی یا هر گهی میخوای بخوری

پیک راحت واست انجام میده یا وقتی مرسولات پستی یا پیک بادپا با موتور

میچرخن تو شهر انوقت موتور خوبه میتونه بیاد تو اتوبان مگه غیر اتوبان راه دیگم داره از شرق بری غرب از شمال بری جنوب

Babak
23-08-1390, 06:47 بعد از ظهر
جدیدا این کفی ها هر جا بهم ایست بدن می گازم که برم با اینکه همه مدارک و شرایطم قانونی ولی بهترین کار اینه که آدم در بره:sumo:

مهدی مریدا
23-08-1390, 07:29 بعد از ظهر
بر اساس قانون تردد موتورسیکلت فقط در آزاد راهها ( تهران کرج - کرج قروین و ......) ممنوع است و تردد موتور در بزرگراه هیچ منع قانونی نداره ، این فقط یه کار غیر قانونی توسط پلیسه ، اگه من بودم به هیچ وجه نمی تونست موتورمو بخوابونه ، اون بنده خدا هم یا به قوانین آشنایی نداشته و یا زیادی از پلیس وحشت داشته و یا مدارکش تکمیل نبوده .

eshgh_namordeh
23-08-1390, 07:50 بعد از ظهر
پلیس اجازه داره یکسری مسیرها را هر طور صلاح بدونه ممنوع کنه
حالا یک مدت گی میدن و تمام میشه
اما بدیش اینه که بهونه دستشونه میتونند راحت گیر بدن
خدائیش من موندم از جنوب شهر بخواهی بری شمال شهر مگه میشه از اتوبان نرفت
چی بگم موتور را بفروشیم 20 تا سی جی بخریم با خیال راحت بریم کشتن ما را ، دوباره پول کم اوردن میخوان این 3 میلیارد را جور کنند

Kami
23-08-1390, 07:54 بعد از ظهر
این که چیزی نیست من رفتم تونل توحید با موتور ( جنوب به شمال ) بعد از تونل اومدم بیرون دیدم یه کفی سمت راست هست و هرکی از تونل میاد رو میگیره :98:

شهروز
23-08-1390, 09:04 بعد از ظهر
کلا هر موقع ***** رو میبینم دنده رو میزنم 1 کلاجم میگیرم ... یارو نزدیک شه پر میکنم میرم... ****....:23:

Amir
23-08-1390, 10:18 بعد از ظهر
کاربر farare ([Only registered and activated users can see links]) لطفا نرم تر صحبت کنید

ممنون

matrixaidin
26-08-1390, 09:13 بعد از ظهر
بچه ها دیروز تو رادیو گفت که میخوان طرح زوج و فرد برای موتور بذارن:s (9):

BKING
26-08-1390, 09:31 بعد از ظهر
بچه ها دیروز تو رادیو گفت که میخوان طرح زوج و فرد برای موتور بذارن:s (9):

نه اشتباه متوجه شدی گفت می خواستن بزارن اما مورد پذیرش قرار نگرفته

شهروز
27-08-1390, 11:19 قبل از ظهر
آقا من خبرو تکذیب میکنم
5 شنبه داشتم با موتور همتو میرفتم زیر شیخ بهائی ایستادم سیگار بکشم با یه ماموره خوش و بش کردم آمار گرفتم...
گفت فقط موتورای بی کلاه رو میگیرن! اونم اگه لاین یک باشن دستشون بهش برسه...

Kami
27-08-1390, 12:05 بعد از ظهر
آقا من خبرو تکذیب میکنم
5 شنبه داشتم با موتور همتو میرفتم زیر شیخ بهائی ایستادم سیگار بکشم با یه ماموره خوش و بش کردم آمار گرفتم...
گفت فقط موتورای بی کلاه رو میگیرن! اونم اگه لاین یک باشن دستشون بهش برسه...
دقیقا منم همینو شاهد بودم
ورودی چمران به همت یه کفی هست که کسایی که کلاه نداره رو میگیرن
حتی من یادمه راننده کلاه داشت ولی ترک نشین کلاه نداشت ولی بازم نگرفتنش

Babak
28-08-1390, 12:25 قبل از ظهر
کلا این علیرضا جو علکی زیاد میده:1tongue:

K.I.A
28-08-1390, 12:32 قبل از ظهر
غیر از این من روزی چند بار با موتور از اوتوبان وحتی راهم بیفته بزرگراه رد میشم دوربینایی که تو این راه ها هست و فرت و فرت ازم عکس میندازه میخواستم بدونم داستانش چیه ؟من از ترسم نرفتم خلافی بگیرم اما سر انگشتی حدود 300 یا بیشتر از اینا فکر کنم داشته باشم اما نکته ای که هست چرا عکسم دم خونه نمیاد یعنی ثبت نمیشه مگه میشه؟یا دارن یه البوم خفن میزنن برام غافل گیرم کنن...؟

02109002
28-08-1390, 01:03 قبل از ظهر
شاید
یا اینکه ممکنه روشون نمیشه بیارن :gigglesmile:

Babak
28-08-1390, 01:28 بعد از ظهر
ماله موتور حساب نمیشه برای منم کلی گرفتن رفتم خلافی گرفتم هیچی نبود
:icon_pf _100_:

eshgh_namordeh
28-08-1390, 06:06 بعد از ظهر
بنده خدا ماشینهائی که همون لحظه ازشون سبقت گرفتیم احتمالان اونها را جریمه کنند