PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوختن فیوز 15 آمپر مدار روشنایی آر اس 200

saeidkamjoo
27-10-1397, 04:11 قبل از ظهر
سلام.موتور بوبین سوزونده بود بعد از تعویض بوبین و شارژر فیوز چراغها میسوزه چند دفعه عوض کردم تا ترمز میزدم میسوخت که ترمز جدو و عقب رو غیر فعال کردم اما باز تا راه میافتی بعد از دو سه دقیقه میسوزه به تعمیر کار گفتم گفت آمپر بالاتر بنداز چیزی نمیشه گفتم نزنه تو مدار یه مشکل دیگه پیش بیاد گفت نه خیالت راحت باشه اما فیوز بالاتر زد فیوز اصلی رو سوزوند که موتور دیگه روشن نمیشد
الان به نظر شما مشکل چی میتونه باشه احساس میکنم نور موتور هم خیلی قویتر از قبلش شده.البته وقتی که سالم هست فیوز.راستی موتور دزدگیر هم داشته که به خاطره بوبین و شارژر قبلی که خراب شده بوده از مدار خارج شده.بیزحمت راهنمایی کنید.ممنون
ببخشید با دیاگ نمیشه فهمید تو مدار کجا اتصالی میده

mogrem
27-10-1397, 03:18 بعد از ظهر
به هیچ عنوان امپر فیوز موتو رو بالاتر ندازین کلی مهندس نشستن حساب کردن که مصرفی موتور چقدره متناسب با مصرفی فیوز رو انتخاب کردن حالا اصغر اقا تعمیر کار میگه به جای 15 20یا 25 بندازم چیزی نمیشه که یه هو دیدی کل سیم کشی موتور نابود شد باید سیستم برقی موتور رو چک کنی در حالت روشن باید روی 12 باشه و وقتی گاز میدی باید تا 14 بره بالا غیر این باشه بوبین مشکل داره احتمال هم داره جای اتصال بدنه داشته باشی باید کل سیستم برقی چک بشه

saeidkamjoo
27-10-1397, 07:41 بعد از ظهر
به هیچ عنوان امپر فیوز موتو رو بالاتر ندازین کلی مهندس نشستن حساب کردن که مصرفی موتور چقدره متناسب با مصرفی فیوز رو انتخاب کردن حالا اصغر اقا تعمیر کار میگه به جای 15 20یا 25 بندازم چیزی نمیشه که یه هو دیدی کل سیم کشی موتور نابود شد باید سیستم برقی موتور رو چک کنی در حالت روشن باید روی 12 باشه و وقتی گاز میدی باید تا 14 بره بالا غیر این باشه بوبین مشکل داره احتمال هم داره جای اتصال بدنه داشته باشی باید کل سیستم برقی چک بشه

ممنون بابت راهنماییتون چک میکنم اطلاع میدم.بوبین رو تعمیر کار میگه فابریکیشو گرفته و مشکلی نداره حالا باز چک میکنم

saeidkamjoo
29-10-1397, 01:06 قبل از ظهر
سلام
با اوهم متر چک کردم آمپر رو در جا رو 12 بود با گاز تقریبا رو 14 اما وقتی چراغارو روشن کردیم جریان تقریبا تا 16 آمپر یهو رفت و فیوز اوهم متر رو سوزوند
این یعنی اتصالی داره به نظر شما

saeidkamjoo
09-11-1397, 05:01 قبل از ظهر
مشکل اتصالی زیر فلاپ کاسه چراغ بود