PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره در مورد خرید Ducati ST4S / ABS

حسـن
20-08-1390, 06:32 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

در دسته ی اسپرت تورینگ فکر کنم جای میگیره و 1000 سیسی هستش موتور 2سیلندر هست مدل 2004 انژکتوری یه جفت لاستیک نو روشه میگه خریدم 600 تومن (البته مطمئن نیستم) به گفته صاحب موتور کاملا موتور سلامته موتور الان شیرازه و قیمتی که براش گذاشته حدود 5 هست ولی از رو عکس پیداست که کنسول جلو و کله چراغش تصادف داشته ظاهرا

به نظرتون تو ایران به صرفه هست آدم دوکاتی سوار بشه ؟ تعمیرات و فروشش چه طوریه؟ قیمتش نسبت به تکنولوژی و امکاناتش به نظرم مفته !!

اینم مشخصات کامل :

Year
2003-04
Engine
Liquid cooled, four stroke, 90°“L”twin cylinder, DOHC, desmodromic 4 valve per cylinder.
Capacity
996
Bore x Stroke 98 x 66 mm
Compression Ratio 11.5:1
Induction
Fuel injection, 50 mm throttle body
Ignition / Starting
Marelli electronic / electric
Max Power
Max Torque
Transmission / Drive
6 Speed / chain
Frame Steel-tube trellis
Front Suspension
Showa 43 mm fully adjustable upside-down front fork with TiN
Rear Suspension
Progressive linkage with fully adjustable Öhlins monoshock with remote control preload adjustament. Aluminium swingarm Rear wheel travel 148 mm / 5.8 in
Front Brakes
2x 320mm discs 4 piston calipers
Rear Brakes
Single 245mm disc 4 piston caliper
Front Tyre
120/70-17
Rear Tyre
180/55-17
Seat Height 820 mm / 32.3 in
Dry-Weight
201 kg / 442.7 lb / ABS 206 kg / 453.7 lb
Fuel Capacity
21 Litres / 5.5 gal
Consumption average
21.2 km/lit
Standing ¼ Mile
10.8 sec
Top Speed
251 km/h
Overview Motorbikes Today / Motocorse
Manual Ducati.com

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Kami
20-08-1390, 06:37 بعد از ظهر
چراغ جلوش مثل سی جی 125 هستش
تو که موتور داری از این بهتر
میخوای 5 میلیون بدی خوب یه موتور با پلاک بخر

حسـن
20-08-1390, 07:12 بعد از ظهر
میخوای 5 میلیون بدی خوب یه موتور با پلاک بخر
موتور های پلاک دار فعلی ارضام نمی کنه اگه بخوام اینا بخرم باید موتورم را رد کنم بره
دوکاتی تجربه هیجان انگیزی میتونه باشه صاحبش میگه تمام 1 لیتری های 4 سیلندر را لوله میکنه
حالا با وجود 2 سیلندر نمی دونم صحت داره یا داره بازار داغی میکنه
قیمتش خیلی خوبه : موتور ا لیتری ای بی اس دار و انژکتوری 5 تومن !!! با 5 نمیشه به 600 ژاپونی هم فکر کرد نهایتا یه سی بی 400 مدل بالا میشه خرید

Babak
20-08-1390, 07:17 بعد از ظهر
اگر 2 سیلندره فکر نمی کنم صدای جالبی داشت باشه مثله 4 سیلندرها:hippie7:

حسـن
20-08-1390, 07:20 بعد از ظهر
اگر 2 سیلندره فکر نمی کنم صدای جالبی داشت باشه مثله 4 سیلندرها:hippie7:
من کلا با موتور هایی که صداشون جلب توجه نکنه بیشتر حال میکنم راحتر میشه تردد کرد کمتر هم تابلو هست ولی اگه لازم بشه
میشه ازش صدا کشید بیرون

K.I.A
20-08-1390, 09:38 بعد از ظهر
دسترسی به قطعاتش خیلی سخته / هر چی باشه دوکاتیه اما ممکنه اذیتت کنه...

حسـن
20-08-1390, 10:12 بعد از ظهر
اگه بخرم فکر نکنم کار به قطعات و تعمیر برسه هیچ موتوری بیش تر از 4-5 ماه نتونستم نگه دارم
در مورد فروشش فکر میکنم بد فروش باشه
کسی نظر دیگه ایی نداره؟

reza KTM
21-08-1390, 12:57 قبل از ظهر
من هیچ دلیلی ندارم ولی به نظرم نخر
بعد نمیگی طرفدارای دوکاتی شاید کمتر باشند مثل بازار سی بی آر خیلی خوبه و همه زود میخرن و میفروشن ولی دوکاتی رو من خیلی نشنیدم
هر جور خودت میدونی

vahidshah
21-08-1390, 01:35 قبل از ظهر
به نظر من هم درسته که دو سیلندر ال شکل دوکاتی نسبت به سادگی و حجمش کارایی خوبی داره اما باز در مقابل 4 سیلندر شاید اونی که میخاین نباشه ها
عوضش دوکاتیه هااا!! البته طراحیش جزو طراحی های عالی دوکاتی نیست و دوکاتی موتور خوشگل تر از این زیاد داره .عوضش موتور تکی میشه براتون
و حتما فروشش سخت خواهد بود و پیدا کردن قطعات .شایدم واسه همینه که به گفته خودتون قیمتش خوبه بفرض اگه 20%در صد از ژاپنی ها کم قدرت باشه و باعث پایین بودنه قیمتش به یه 20 یا 30 درصدی هم میتونه بخاطر سختی فروش و قطعات باشه.

aligsx
21-08-1390, 12:29 بعد از ظهر
دوکاتی تجربه هیجان انگیزی میتونه باشه صاحبش میگه تمام 1 لیتری های 4 سیلندر را لوله میکنه
حسن جان 1 لیتری یعنی چی؟منظورت اینه 1 لیتر میخوره؟یه مقدار توضیح میدی؟
نسبت به قیمت و سی سی که خیلی خیلی خوب میگه .اگرم 5.6 ماه میخوای دستت باشه ببین خودت باهاش حال میکنی یا نه.توی 5.6 ماه زیاد لوازم و قطعات نمیخواد بنظرم{لاستیکشم حالا هر قیمتی... نو هست}

ARSH
21-08-1390, 12:37 بعد از ظهر
.توی 5.6 ماه زیاد لوازم و قطعات نمیخواد بنظرم{لاستیکشم حالا هر قیمتی... نو هست}

خدا نکرده زبونم لال زمین خوردن پیش بیاد اونوقت جبران ناپذیره خساراتش ! حادثه هر وقت پیش میاد فرقی نمیکنه که 5 ماه نگه میدان یا 1 ساعت
من که میگم ارزش ریسکشو نداره هرچی باشه موتور ژاپنی که نیس جا افتاده باشه بین موتور باز ها قطعاتشم که نیست
از نظره احساسی حرف نداره خب آدم دلش میخواد میخره سی ار امی که من میخرم 1 تومن بیشتر ارزش نداره اما 5 تومن پول بالاش میدم ولی خب عقلانی نیست اما احساسی و عشقیه دیگه
اگه خوشت اومده بگیر داداش همونطور که شما میخری یکی هم از شما میخره

حسـن
21-08-1390, 01:21 بعد از ظهر
حسن جان 1 لیتری یعنی چی؟منظورت اینه 1 لیتر میخوره؟یه مقدار توضیح میدی؟
منظورم حجم موتور هست 1 لیتر = 1000 سی سی

به نظر خودمم ریسکش خیلی بالاست یه آماری از قطعات گرفتم حتی تو امارات هم بد گیر میاد
به موتور بازهای اصفهان هم به هر کدوم گفتم نظرتون در مورد دوکاتی چیه 90 درصد نمی دونستند چیه این یعنی بازار اصلا نداره

ا
ز نظره احساسی حرف نداره خب آدم دلش میخواد میخره سی ار امی که من میخرم 1 تومن بیشتر ارزش نداره اما 5 تومن پول بالاش میدم ولی خب عقلانی نیست اما احساسی و عشقیه دیگه
اگه خوشت اومده بگیر داداش همونطور که شما میخری یکی هم از شما میخره
قضیه سی آر ام کاملا فرق داره سی آر ام مثل حلقه طلاست حالا هر چقدر که بیارزه و شما هرچقدر هم بیشتر پول
براش بدی بازم مشتری داره طبق تجربه که داشتم دوتا موتور پول نقد هستند یکی سی آر ام و یکی سی بی 400
یعنی شما صبح که ارداه برا فروشش کردی تا عصر پول هاش را می شماری میزاری گوشه جیبت ولی سایر موتور ها
یه دوره نقاهت و خماری داره تا مشتری براش بیاد

ممنون از همه دوستان که نظر دادند[Only registered and activated users can see links]