PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسابقه درگ جمعه 20 آبان ماه 1390 بین Zx150r super kips- Hyosung 250r - Megelli 250r - Ninja 250

eshgh_namordeh
20-08-1390, 02:01 بعد از ظهر
دوره zx واقعا تمام شده دور اول بین هیو نویا نینجا من و کیپس بود که نفر اول نویا بعد کیپس منم همیشه آخر میشدم
دور بعدی مگلی کیا هیو نویا کیپش و من که نفر اول مگلی کیا دوم هیو نویا و سوم کیپس باز من آخر شدم

موتور را دادم به کیا و مسابقه بین هیو نویا کیپس و نینجا با رنندگی کیا شروع شد که نفر اول کیا با نینجا دوم نویا با هیو و سوم کیپس شد .

واقعا کیا رانندگیش فوق العاده هست چون من آخر میشدم وقتی با موتور من رفت با اختلاف زیادی اول شد جای تشویق داره واقعا خیلی رانندگیش خوبه
همینطور نویا خیلی خوب به موتور گاز میده
در کل میشه گفت شتاب 250 تقریبا یکسانه و کیپس هیچ حرفی برای گفتن نداره و با ورود 250 ها باید خداحافظی کنه

دو تا ماشین پلیس هم اومدن خیلی باحال بودن کلی خنده و شوخی تازه کیا باهاشون دراگ انداخت ب موتور من دو ترک الگانس را گرفت که همین جا از نیروی انتظامی با برخورد خوبش لازم میدونم تشکر کنم .

Kami
20-08-1390, 02:07 بعد از ظهر
واقعا روز عالی بود
از علیرضا عشق نمرده و کیا و محمد نویا و رضا و adnice تشکر میکنم که واقعا روز خوبی بود
نظم خیلی خوبی داشتیم
متاسفانه زد ایکس 150 حتی یک بار هم برنده نشد
و در پایان کیا با النگاس مسابقه داد و برنده شد
همتون بچه ها عالی بودید :thanks::pm1::grouphugg:

RIDER
20-08-1390, 02:23 بعد از ظهر
آخه نه فیلمی نه عکسی خشکو خالی:297:

ARSH
20-08-1390, 02:23 بعد از ظهر
دمتون گرم پس هنوز هم پلیس خوب وجود داره
اگه عکسی فیلمی چیزی داشتید دریغ نکنید از ما
دمتون گرم

reza KTM
20-08-1390, 02:26 بعد از ظهر
من اینجا رسما اعلام میکنم که اشتباه فکر میکردم در مورد زد ایکس اصلا راه نمیره فقط کسی که صداش رو میشنوه فکر میکنه خیلی داره راه میره
رانندگی کیا واقعا جای تحسین داره
یکی از بهترین های سایت ماست
برای شکی که داشتم منم پشت زدایکس نشستم ولی نشد یه چیزی که تو زد ایکس من موندم این بود که کیپسش اونجوری که من شنیده بودم نیود و تاثیر خیلی بسازیی نداشت در حد همون پمپ شتاب موتور های 250 دیگه

من فکر میکنم اگر تو شرایط یکسان دو راننده به مهارت کیا پشت مگلی و هیو و نینجا بشینن خیلی تفاوت چندانی نداشته باشیم و نینجا اول و هیو دوم و مگلی سوم باشن چون کیا با هیو بهتر از مگلی رفت

کیا نظر خودت چیه تو میگی خودت پشت کدوم بشینی جلوتری؟ نینجا هیو یا مگلی؟

Kenji
20-08-1390, 02:29 بعد از ظهر
نکته ی قابل توجه: این درگ خصوصی برگزار شده بود.

reza KTM
20-08-1390, 02:37 بعد از ظهر
آخه نه فیلمی نه عکسی خشکو خالی:297:
بنا به دلایلی که این مسابقه خصوصی بود زیاد فیلم نگرفتیم
کلا 2 بار من فیلم گرفتم ولی بچه ها هنوز به خط نرسیده معلوم میشد که بردن و دستشون رو از رو گاز برمیداشتند و دقیقا اون لحظه ای که به خط پایان میرسیدند تا عمود بر دوربین من بشند جایگاه موتور سوارا فرق میکرد مثلا تو فیلم دوم کیا دومه با این که اول شد
تو فیلم اول من یه فحش به موتور زدایکس میدم خواهشا ادنایس جون به خودت و موتورت نگیری که من کوچیک شما هستم و خیلی ارادت دارم خدمتت
بابت این که موتورتو بهم دادی واقعا ممنونم کمتر کسی این کارو میکنه
دو تا فیلم دارم میزارم

BKING
20-08-1390, 02:50 بعد از ظهر
سلام

چرا کیپسو یه بار ندادین به کیا ؟

این کیا پای پیاده هم اول می شه:gigglesmile:

nOviA
20-08-1390, 02:56 بعد از ظهر
فقط دوست دارم یکی بیاد دوباره بگه زد ایکس...

reza KTM
20-08-1390, 03:12 بعد از ظهر
سلام

چرا کیپسو یه بار ندادین به کیا ؟

این کیا پای پیاده هم اول می شه:gigglesmile:
مطمئن باش دیگه با زدایکس نمیتونست بگیره واقعا قدرت موتور نسبت به بقیه موتورا پایینه

---------- Post added at 05:12 PM ---------- Previous post was at 05:11 PM ----------

فقط دوست دارم یکی بیاد دوباره بگه زد ایکس...
زدایکس
زدایکس
زدایکس
زدایکس
.
.
.
خیلی موتور خوبی نیست:gigglesmile::25r30wi:

nOviA
20-08-1390, 03:15 بعد از ظهر
لازم به ذکره که مگلی کیا اصلا آماده نبود. نه شمع داشت نه فیلتر هوا نه صفحه کلاج.

جالب ترین و تاریخی ترین صحنه ای که دیدم مسابقه ی بین منو کیا با نینجا بود. دنده 1 رو با هم حدود 50 تا رفتیم و با هم زدیم 2. نینجا نمیدونم چی شد یه دفعه 2 تا موتور از من افتاد جلو. انگار داشت زمینو میکند. به نینجا ایمان اوردم. اصلا فکر نمیکردم اینطوری باشه. گشتاور فوقولعاده با نسبت دنده های بی نظیری داره.

تو سرعت بالا من داشتم آروم آروم مگلی کیا رو میگرفتم که خط پایان رسید. زد ایکس Adnice هم تو سرعت بالا داشت آروم آروم منو میگرفت که خط پایان رسید و ترمز کردیم.

در کل تو شتاب اولیه زد ایکس خیلی ضعیفه.

Kami
20-08-1390, 03:16 بعد از ظهر
از اولش من گفتم زد ایکس قدرت نداره
معلوم شد که اول از همه نینجا بهترین موتور . بعدش هیوسانگ و بعد مگلی . البته منظورم 250 هست
زد ایکس هم دیگه زمونش تموم شده

reza KTM
20-08-1390, 03:23 بعد از ظهر
من گفتم علیرضا الکی 15 تومان پول موتورو داده ولی با مسابقه ای که برگزار شد دیدیم که نه نینجا برو تر از این حرفاست
اما هنوز واسه من این سوال هست پس چرا آکا میگفت نینجای من راه نمیره و علیرضا تایید کرد سر اون قرار ملاقات آکا گفت اگر میخواید گاز بدید من با هیو بیام ولی اگر میخواید آروم برید من با نینجا بیام

aligsx
20-08-1390, 03:37 بعد از ظهر
رضا ممنون از فیلمات:icon_pf _100_:.
کیا دمت گرم انگاری اگه تو نبودی نتایج اشتباه میشد فقط کاش پشت zx هم میشستی.
**** تو شرکت نکردی؟
خیلی دوست داشتم میومدم میدیدم اما هیف که بهم دیر خبرش رسید و اجازه ندادن:wall3:.
این قضیه ماشین پلیس چیه؟کاملتر بگید جالب شد قضیه!کسی از درگ بنز و نینجا فیلم یا عکس نداره؟پلیس همینطوری اومد یا گیر داد و مدارکم خواست؟

Kami
20-08-1390, 03:41 بعد از ظهر
رضا ممنون از فیلمات:icon_pf _100_:.
کیا دمت گرم انگار اگه تو نبودی نتایج اشتباه میشد فقط کاش پشت zx هم میشستی.
**** تو شرکت نکردی؟
خیلی دوست داشتم میومدم میدیدم اما حیف که بهم دیر خبرش رسید و اجازه ندادن:wall3:.
این قضیه ماشین پلیس چیه؟کاملتر بگید جالب شد قضیه!کسی از درگ بنز و نینجا فیلم یا عکس نداره؟پلیس همینطوری اومد یا گیر داد و مدارکم خواست؟
من شرکت نکردم چون هیوسانگ محمد نویا بودش .
اول از همه یه بنز اومد و ازمون سوال کرد که بچه کجا هستین و ... بعد 10 دقیقه دوباره یه سمند پلیس اومد مدارکمون رو نگاه کرد . و موقعه ای که درگ تموم شد دوباره بنز اولی سرو کلش پیدا شد . خلاصه با خنده و شوخی گپ زدیم باهاشون و بعد یه بندیت سرو کلش از دور پیدا شد که یکی از پلیس ها نشست ترک کیا با موتور نینجا 250 2ترکه مسابقه داد با بنز که برنده شد و بعدش کیا و پلیس که ترکش بود به سمت بندیت حمله کردن که بگیرنش ولی طرف رفت توی ملک خصوصی و نشد بگیرنش
لازم به ذکر هستش که زد ایکس بهترین راننده هم پشتش میشست بازم عقب میموند چون هم تک سیلندر و 150 سی سی

Masoud
20-08-1390, 04:17 بعد از ظهر
دوستان خیلی ممنون بابت حرکت جالبتون و اینکه این مسابقه رو برگزار کردید تا خیلی از ابهامات بر طرف بشه ......
خلاصه که با بای ZX .....
دم پلیس هم گرم که با همکاری و درگ :25r30wi: با موتور به بچه ها حال داد....

Babak
20-08-1390, 04:51 بعد از ظهر
رضا وقتی فیلم می گیرن فحش نمیدن:27:

K.I.A
20-08-1390, 06:30 بعد از ظهر
من نمیدونم چه طور از دوستای خوبم تشکر کنم این همه روحیه دادن اما من تجربه های زیادی با زدایکس داشتم از زدایکس معمولی تا این اخریه سوپر های کیپس...تو همش با مگللی و موتورای دیگه گرفتمش با اختلاف/در ضمن گشتاور مگللی 24 نیوتون واز نینجا 3نیوتون بیشتر جالبه که موتور من چند وقته امادگی نداره همیطور هیو ممد شمع و... ونینجا علی رضا تنبل بود با این حال سوپر های به شدت اماده بود ...پلیسه خیلی جالب بود که منو چقدر تحسین کرد و تعریف واقعا پلیس مردی بود...بازم از همه ی همه ی همه ی دوستان و بچه های پرشین موتور هم فعالا هم غیر فعالا کمال تشکر و دست بوسیو دارم/

Kami
20-08-1390, 06:35 بعد از ظهر
من نمیدونم چه طور از دوستای خوبم تشکر کنم این همه روحیه دادن اما من تجربه های زیادی با زدایکس داشتم از زدایکس معمولی تا این اخریه سوپر های کیپس...تو همش با مگللی و موتورای دیگه گرفتمش با اختلاف/در ضمن گشتاور مگللی 24 نیوتون واز نینجا 3نیوتون بیشتر جالبه که موتور من چند وقته امادگی نداره همیطور هیو ممد شمع و... ونینجا علی رضا تنبل بود با این حال سوپر های به شدت اماده بود ...پلیسه خیلی جالب بود که منو چقدر تحسین کرد و تعریف واقعا پلیس مردی بود...بازم از همه ی همه ی همه ی دوستان و بچه های پرشین موتور هم فعالا هم غیر فعالا کمال تشکر و دست بوسیو دارم/
نوکررتم داداش یه درگ و یه کیا :999:
از این به بعد تو قرار های خاص یا خصوصی میشه یا بچه ها گلچین میشن که اتفاقی نیوفته

مهدی مریدا
20-08-1390, 06:37 بعد از ظهر
از اینکه به ما اطلاع ندادین بیایم نگاه کنیم ، از همه تشکر می کنم ، بازم از این کارا بکنین !

Kami
20-08-1390, 06:41 بعد از ظهر
از اینکه به ما اطلاع ندادین بیایم نگاه کنیم ، از همه تشکر می کنم ، بازم از این کارا بکنین !
مهدی جان این قرار فقط 6 نفر بودیم که همه به غیر از من و رضا مسابقه میدادن
با توجه به اینکه گیر بازار بود نمیشد 20 نفری بریم
این قرار فقط برای نشان دادن قدرت موتور ها بود و بعدش به خونه برگشتیم
شاید کل مسابقه 15 دقیقه نشد
ناراحت نشید دوستان
قرار های عمومی رو اطلاع رسانی میکنیم
ولی درگ به خاطر مشکلاتش نمیشد عمومی باشه
وگرنه تک تک یوز ها بچه های گلی هستن و مهره های اصلی باشگاه

RIDER
20-08-1390, 06:41 بعد از ظهر
خداییش اینجور که معلومه کیا خیلی استعداد داری بدون تعارف میگم خدا کنه یه موقعیت خوب برات پیش بیاد بتونی رشدش بدی که هم مایه افتخار سایت میشه هم خانواده هم دوستانو بروبچس سایت همین الانشم هستی سلطان درگ
میگم یبار یه مقایسه بین پاژنگ 70سی سی رکابی با هایابوسا بزاریم کیا هایا رو میگیره.کلا پاژنگ اندازه یه اگزوز هایا بوسا هست:2i8d4ao:

Mohammad aghili
20-08-1390, 07:04 بعد از ظهر
داداش کی اینجا از پاژنگ 70 حرف زد؟

حالا ما هیچی نمیگیم دیگه شما رو هول برتون نداره :دی

من نمیخوام رو کنم وگرنه واسه من zx زدن کاری نداره (زد ایکس 1400 هاا !)

خیلی حال کردم از حرکتتون !
ولی فیلمبردارتون رو بنظرم بهتره عوض کنید

K.I.A
20-08-1390, 07:11 بعد از ظهر
اصلا قصد فیلم برداری نداشتیم همینم رضا جون زحمت کشید گرفت مرسی ازش./مسابقه تو چند دور بود که کلا نیم ساعت شد اونم پشت سر هم که بخاطر زدایکس که مجاز نبود مجبور به سریعتر کار کردن بودیم/من اصلا به نینجای علی رضا عادت نداشتم اگه داشتم.../روز رویایی بود جای تک تک تون خالی...

joOoker_silence
20-08-1390, 11:42 بعد از ظهر
-----------------------------------------------------
آقا میرید درگ کیا رو نبرید با خودتون، نتایج مسابقه درگ تخیلی میشه : )) ، تو همین درگی که بهمن ماه پارسال رفتیم، کیا موتورمو که پالس 220 بود گرفت با **** که هیوسانگ داشت درگ انداخت اول شد، من تا چند وقت داشتم دنبال علت میگشتم که چی شد، موتوره من هار شده بود؟ موتوره **** داغ شده بود؟؟ خلاصه هرچی فکر کردیم به نتیجه نرسیدیم : ))

Kami
20-08-1390, 11:44 بعد از ظهر
-----------------------------------------------------
آقا میرید درگ کیا رو نبرید با خودتون، نتایج مسابقه درگ تخیلی میشه : )) ، تو همین درگی که بهمن ماه پارسال رفتیم، کیا موتورمو که پالس 220 بود گرفت با **** که هیوسانگ داشت درگ انداخت اول شد، من تا چند وقت داشتم دنبال علت میگشتم که چی شد، موتوره من هار شده بود؟ موتوره **** داغ شده بود؟؟ خلاصه هرچی فکر کردیم به نتیجه نرسیدیم : ))
من 7 بار مسابقه دادم اخر موتورم داغ کرد . بعدشم کیا منو با پالس نگرفت . بعدش ازش زدم جلو
ولی بار اول همرو گرفتم حتی کیا :27:

K.I.A
21-08-1390, 12:10 قبل از ظهر
فیلمای درگامو بیشترشو دارم بله این مورد پالس220 و هیوئم بود وخیلیای دیگه که بعضیاشو میگم مثل با اپاچی 160 دربی 160 زدم ---با موتور دایلیم بابک هیو و حتی مگللی خودمو زدم----با پالس خودم مگللی سینا و کادی ایکسو وروان وحتی زدایکس معمولیو زدم... با مگللی یه نینجارو تو ایران زمین زدم/با اپاچی 160 پالس 220 زدم/و مگللی خودم خیلیارو ممکنه یه خورده گیج کننده باشه اما این اتفاقات افتاده با سند و مدرک و شاهد میگم اینارو و خیلیای دیگه...

RIDER
21-08-1390, 12:16 قبل از ظهر
میگم یه دوچرخه هم بدیم دستت تو درگ برنده میشی رازشو به ما بگو چیه خو ماهم استفاده کنیم:2i8d4ao:.خداییش همرو میبری

Mohammad aghili
21-08-1390, 12:21 قبل از ظهر
فکر میکنم 99 درصد این نتایج بخاطر فن دنده کشی صحیح یا به اصطلاح ( کوئیک شیفر ) باشه؟

نه جناب کیا؟

reza KTM
21-08-1390, 12:53 قبل از ظهر
رضا وقتی فیلم می گیرن فحش نمیدن:27:
ببخشید آخه آبرو حیثیتمون رو برد موتوره این همه طرفداری کردیم از موتور آخرش گوزو در اومد

---------- Post added at 02:51 AM ---------- Previous post was at 02:49 AM ----------

ولی فیلمبردارتون رو بنظرم بهتره عوض کنید
خدایی محمد من خیلی خوب فیلم میگیرم ولی نمیشد اینجا به دلایلی از جمله دیدن مسابقه با چشمای خودم که دیگه این اتفاق به راحتی تکرار نمیشه دیگه این که سرعت موتورا بالا بود و دوربین گوشی من انقدر قدرت نداره که زوم کنه و چیزای دیگه و ...

---------- Post added at 02:52 AM ---------- Previous post was at 02:51 AM ----------

آقا نمیشه یه مسابقه درگ بین موتور های آپاچی 180 بزاریم چون واقعا قدرت این موتور های آپاچی یکی هست و نتیجه های خوبی میده
فقط آپاچی 180 باشه نه پالس و ...

---------- Post added at 02:53 AM ---------- Previous post was at 02:52 AM ----------

بعد یه سوال چرا من هر چقدر این مسابقه رو به هر کی میگم کسی باور نمیکنه حرفم رو مگه چی از زدایکس دیدن؟

eshgh_namordeh
21-08-1390, 02:22 قبل از ظهر
منم موافقم که کیا یک آموزش کامل از نحوه رانندگیش ارائه کنه با اینکه مثل یک هنره و باید تو ذات طرف باشه اما آموزشش میتونه خیلی مفید باشه من که حتما کیا را یکبار دیگه ببینم باید بهم آموزش بده

Duran
21-08-1390, 04:22 قبل از ظهر
راستش الان این پستها رو خوندم . اولش شاکی شدم که یه خبری داده نشد حداقل با ماشین و دوربین مناسب میومیدیم این واقعه رو ثبت میکردیم اما با توجه به اظهارات دوستان مبنی بر احتراز از پیش اومدن مشکل این عمل منطقی بنظر اومد اما انتظار داشتم دوستان چند نکته رو رعایت میکردن .
بحث خصوصی بودن قبول / بحث نبودن فیلم و عکس مناسب قبول . اما حداقل یه مقدمه ای .... معرفی موارد .... تعداد دفعات ..... و ...
ماشالله دوستان دست به قلم هم هستند و انتظار داشتم یه گزارش مختصر و مفیدی ارایه میشد که فرد تازه وارد به انجمن میتونست اطلاعات مناسبی کسب کنه . از دوستان عذر خواهی میکنم اما این پستها شبیه گپهای خودمونی تو جمع خصوصی هست .
منتظریم ایشالله حداقل یکی از دوستان حاضر در مکان یه گزارشی ارایه کنند .

Mohammad aghili
21-08-1390, 09:02 قبل از ظهر
خدایی محمد من خیلی خوب فیلم میگیرم ولی نمیشد اینجا به دلایلی از جمله دیدن مسابقه با چشمای خودم که دیگه این اتفاق به راحتی تکرار نمیشه دیگه این که سرعت موتورا بالا بود و دوربین گوشی من انقدر قدرت نداره که زوم کنه و چیزای دیگه و ...

مگه من گفتم شما بد فیلم میگیری داداشی؟

من میگم آدم که فیلم میگیره نباس ***** بگه :دی

دمت گرم
خیلی گلی

Kami
21-08-1390, 09:24 قبل از ظهر
بعد یه سوال چرا من هر چقدر این مسابقه رو به هر کی میگم کسی باور نمیکنه حرفم رو مگه چی از زدایکس دیدن؟
چون زد ایکس موتوری بود که هرکی یدونه میخرید باهاش دور میزد و اون موقعه کسی نه هیوسانگ داشت نه مگلی . برای همین اون زمان شاه خیابون ها زد ایکس 150 بود
خوب معلومه کسی هیکل هیوسانگ رو ببینه فکر میکنه شتاب نداره . اما کسایی این حرفو میزنن که پشت هیوسانگ نشسته باشن

alexi
21-08-1390, 12:49 بعد از ظهر
منم موافقم که کیا یک آموزش کامل از نحوه رانندگیش ارائه کنه با اینکه مثل یک هنره و باید تو ذات طرف باشه اما آموزشش میتونه خیلی مفید باشه من که حتما کیا را یکبار دیگه ببینم باید بهم آموزش بده
چه خبره پپسی بازاره !!!!
شما هم هموزن این دوستمون باشید . نتیجه همینه !
فیلم و عکس از درگ خصوصی !!!! قبلی هم بگذارید :29dz8zk:

شهروز
21-08-1390, 01:23 بعد از ظهر
عجبا
آدم هی میخواد هیچی نگه نمیشه....
zx چرا کلاه سرش نیست دوباره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
4405
همون سری بس نبود؟:mad_majidonline::vardane::3ztzsjm:

Kami
21-08-1390, 01:54 بعد از ظهر
عجبا
4405
این قرار کاملا خصوصی بود و اگه اتفاقی میفتاد براشنون پای خودشون بود چون بهش گفتیم کلاه نداری اما گفت ایراد نداره
در قرار های عمومی لوازم ایمنی اجباری هست اما خصوصی پای خود شرکت کنندس

reza KTM
21-08-1390, 03:48 بعد از ظهر
عجبا
4405
خیلی ممنون بابت عکست میخواستم خودمم دقیقا از این صحنه عکس بزارم ولی بلد نبودم

همون اول بهش گفتم چرا کلاه سرت نزاشتی
اگر خدای نکرده اتفاقی می افتاد پای خودش بود

---------- Post added at 05:47 PM ---------- Previous post was at 05:46 PM ----------

ولی خودمونیما تفاوت فاصلشون خیلی کمه
با کیا خیلی فاصله بینشون زیاده

شهروز
21-08-1390, 09:22 بعد از ظهر
این قرار کاملا خصوصی بود و اگه اتفاقی میفتاد براشنون پای خودشون بود چون بهش گفتیم کلاه نداری اما گفت ایراد نداره
در قرار های عمومی لوازم ایمنی اجباری هست اما خصوصی پای خود شرکت کنندس

****** جان خصوصی و غیر خصوصی نداره...
خوبه مگلی که گوشش کنده شد رفیقه خودش بود!!!!
آقای رضا خان شما هم خودت کلاه نداشتیا دوباره ....
تو جیبه ما که چیزی نمیره واسه سلامتیه خودتونه آقا
من اون بنده خدا رو هم نمیشناختم اما خدائی دیدمش تا 2 روز موتور سوار بدونه کلاه میدیدم میخواستم یزنم له کنم....

reza KTM
21-08-1390, 10:31 بعد از ظهر
آقای رضا خان شما هم خودت کلاه نداشتیا دوباره ....

پرفسور کی گفته من کلاه نداشتم؟؟؟؟
از کجا به این نتیجه رسیدی؟؟؟؟
نه برام جالبه از کجا فهمیدی؟؟؟؟
سعی کنیم قضیه ها رو با هم قاطی نکنیم و کاسه داغ تر از آش نشیم اینطوری هم باسه خودمون خوبه هم برا بقیه
مجید جان دلبندم من کلاه داشتم

به هر حال متشکرم که به فکر بقیه ای

Kami
21-08-1390, 11:23 بعد از ظهر
دیگه داره بحث به انحراف میره
بهتره بسته شه تاپیکش