PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چجوری برق لامپ جلو و عقب و کیلومتر رو وصل کنم

Mehdi..
22-06-1397, 10:24 بعد از ظهر
سلام دوستان محرم رو به همتون تسلیت میگم من قلوه موتورم خرابه نمیخوام عوضش کنم میخوام یه کلید ساده بندازم چجوری سیم لامپ عقب جلو رو به این کلید وصل کنم موتورم هوندا مدل 87 یه سوال دیگه چراغ کیلومتر رو چجوری وصلش کنم که موقع روشن کردن چراغ اونم روشن شه؟ خواهش میکنم جواب بدید واجبه تشکر

Mehdi..
23-06-1397, 11:40 بعد از ظهر
چرا جواب نمیدین

جاویدنوری
24-06-1397, 10:28 قبل از ظهر
سلام این مشکلی که داری بستگی داره به اینکه چقدر از سیم کشی موتور سر در بیاری .
1.باید از پشت چراغ جلو همون جایی که سیما اونجا جمع شده یه سیم زرد پیدا کنی .این سیم موقعی که موتور روشن میکنی با هربار گاز دادن ولتاژ اون کم وزیاد می شه .این سیم رو به همون کلیدی که میگفتی وصلش کن بعدا از خروجی کلید وصل میکنی به چراغ جلو وعقب که معمولا سیم های چراغ عقب به رنگ سبز(بدنه)ورنگ قهوه ای میشه .برای پیدا کردن اون سیم زرد که بالا گفتم اگه یه لامپ تست داشته باشی خوبه.
2.اگه موارد بالا گفتم تونستی انجام بدی کار چراغ کیلومتر خیلی راحت تره از همون خروجی کلید یه سیم وصل کن به لامپ های داخل پک کیلومتر سنج .(اگه پک کیلومتر سنج رو باز کنی اون لامپ ها رو می تونی پیدا کنی)
همه اینایی که گفتم بستگی داره چقدر از سیم کشی سر در بیاری