PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حرکات نمایشی"روی موتورسیکلت" یا دیوونه بازی؟

s.mm
16-08-1390, 09:53 بعد از ظهر
تا حالا ما حرکات نمایشی با موتور سیکلت دیده بودیم اما این یارو حرکات نمایشی رو "روی موتورسیکلت" انجام میده بالاخره میمون تو جنوب شرق آسیا زیاده اینا هم از اونا زیاد تاثیر گرفتن البته باید گفت اگه میخورد زمین باید با کاردک جمعش می کردن(چه صحنه ای می شد دل و روده کف خیابون!)

4340

در مورد سرعتش هم به نظر من بین 70 تا 80 کیلومتر در ساعته

دانلود fly player
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

reza KTM
16-08-1390, 11:55 بعد از ظهر
عاشق این دیوونه بازیاشم

من هیچ ادعایی ندارم همه این کارا خریت محضه ولی من رو موتور میتونم بخوابم خیلی راحت تقریبا تو مایه های این یارو
حاضرم یه بار امتحان کنم که ببینم میتونم وایسم رو موتور یا نه چون خیلی دوست دارم و مطمئنن این کار رو تجربه میکنم
بر عکس نشستن همه خیلی کار سختی نیست یه ور رو امتحان کردم ولی برعکس نه
تنها کاریش که خیلی خفنه این بود که پاش رو رو آسفالت سر میداد واقعا کار سخت و خفنیه

S!L3NT
17-08-1390, 12:00 قبل از ظهر
اره منم خیلی حال میکنم با این کارا ولی نه با این موتور و با این سرعت !
یه موتور سبک مثل کراس ! حرکات هم روی هوا :دی بیشتر حال میده البته من تخصصی نندارم ولی فاز میده
بقول s.mm ([Only registered and activated users can see links]) ممکنه بعد از اینکارا با کاردک جم شیم :دی (تو افرود که زیاد خطرناک نیست این یارو با این سرعت اونم تو اسفالت :دی !)

ARSH
17-08-1390, 12:27 قبل از ظهر
خدا نکنه دست این چیز خول یه استریت فایتر بدن

K.I.A
17-08-1390, 12:47 قبل از ظهر
حتما با همین تجهیزات ایمنی میخواد رو استریت فایتر بشینه!!!! شلوارک ماماندوز با دمپایی و ...

s.mm
17-08-1390, 01:47 قبل از ظهر
من هیچ ادعایی ندارم

کلیپشو دیدم که روی موتور می خوابید(منطقه اش هم آشنا میزنه؟!)

حساب کارای شما و کلاً آدمیزاده از این یارو جداست،مگه حرفه ها که هزاران نفر برای دیدنشون میرن کارای نمایشی انجام نمی دن؟ولی اونا علمی و روی حساب کتاب و با کلی امکانات ایمنی انجام میدن نه با دمپایی کفی 2 سانتی روی آسفالت اونم به قول آقا کیا با شلوارک ماماندوز!!! شما خودت اون ورا رفتی میشناسی آدماشو!
آدم وقتی اینو میبینه پشت کامپیوترش و روی صندلی احساس ناامنی میکنه! برعکس حرفه ای هارو که میبینه دوست داره تقلید کنه.
در ضمن این یارو گازشو دست کاری کرده که ثابت بره وزنشم فکر نمی کنم بیشتر از 55یا 60 باشه...