PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : tvs star hlx

mbsec560
04-03-1397, 02:51 قبل از ظهر
با سلام ، لطفا نظرتون راجع به این موتو[Only registered and activated users can see links]ر بفرمایید .

mbsec560
05-03-1397, 02:54 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

guitarist96
27-04-1397, 08:29 بعد از ظهر
با سلام ، لطفا نظرتون راجع به این موتو[Only registered and activated users can see links]ر بفرمایید .

دوستان من قبلا باکسر داشتم تو گروهم مشارکت میکردم الان چند روزه این موتورو گرفتم باید بگم که از لحاظ موتوری از باکسر بهتر و از بقیه موارد باکسر بهتره! قیمت هم ۴ و ۹۰۰

aidin tvs
28-04-1397, 01:51 بعد از ظهر
دوستان من قبلا باکسر داشتم تو گروهم مشارکت میکردم الان چند روزه این موتورو گرفتم باید بگم که از لحاظ موتوری از باکسر بهتر و از بقیه موارد باکسر بهتره! قیمت هم ۴ و ۹۰۰

انژکتوره؟؟؟؟
از لحاظ نرمیو راحتیو شتاب و سرعت و مشخصاتش روی کاغذ بگید
لوازمش هست؟؟؟ بدرد کار میخوره؟

guitarist96
31-04-1397, 08:39 بعد از ظهر
انژکتوره؟؟؟؟
از لحاظ نرمیو راحتیو شتاب و سرعت و مشخصاتش روی کاغذ بگید
لوازمش هست؟؟؟ بدرد کار میخوره؟

بله انژکتوره و مدل سال ، بنظر من چون تازه اومده هنوز خیلی زوده واسه نظر دادن اما اگه بخوام مقایسه کنم فقط موتوریش از باکسر بهتره وگرنه باکسر بزرگ تر و راحت تره و بیشتر مناسب کاره لوازمشم که کامل هست اما این موتور خیلی زمان میبره ، شتابش عالیه مصرفش کمه خیلی نرمه و فیلتر کاغذیم نداره که خیلی خوبه ، باکسر از نظر موتوری خیلی اذیت میکنه برای همین من اینو پیشنهاد میکنم ، دوستان من چون دیر سر میزنم اینجا اگه کسی مشورت خواست من در خدمتم ( ۰۹۳۵۳۴۸۵۷۰۳

8446215713
01-05-1397, 03:58 بعد از ظهر
- - - Updated - - -

بله انژکتوره و مدل سال ، بنظر من چون تازه اومده هنوز خیلی زوده واسه نظر دادن اما اگه بخوام مقایسه کنم فقط موتوریش از باکسر بهتره وگرنه باکسر بزرگ تر و راحت تره و بیشتر مناسب کاره لوازمشم که کامل هست اما این موتور خیلی زمان میبره ، شتابش عالیه مصرفش کمه خیلی نرمه و فیلتر کاغذیم نداره که خیلی خوبه ، باکسر از نظر موتوری خیلی اذیت میکنه برای همین من اینو پیشنهاد میکنم ، دوستان من چون دیر سر میزنم اینجا اگه کسی مشورت خواست من در خدمتم ( ۰۹۳۵۳۴۸۵۷۰۳

شتابش در حد چه موتوریه? شاید لوازم مصرفی باکسر بهش بخوره مثل لنت ترمز

guitarist96
03-05-1397, 02:41 بعد از ظهر
نمیتونم بگم شتابش مثل چه موتوریه اما از باکسر خیلی بیشتره! شنیدم لنتش همون لنت باکسر میخوره

Mahanamin
31-05-1397, 05:32 قبل از ظهر
من امروز گرفتم.واقعا جز انجینش هیچی ب درد نمیخوره.کلا ویبره میزنه آدم.همون باکسر بهتره

Seyed.mahdi
07-04-1398, 10:04 بعد از ظهر
سلام

دوستان چیزی درباره این موتور میدونید؟

یه موتور کاری میخوام بگیرم

باکسر قبلا داشتم و گیربکسش اذیت میکنه از طرفی هم انجینش میترسم به روغن سوزی بیوفته
و مورد دیگه اینکه تی وی اس و رهرو قیمت خیلی پایین تری دارند

نظر دوستان درباره رهرو باکسری چیه؟!