PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : موتور CF 250 NK

صفحه ها : [1] 2

alam
18-10-1396, 11:21 قبل از ظهر
با سلامه ط
جهانرو نسخه 250 سی سی CF رو داره ثبت نام میکنه به قیمت 118000000 تو ایران یدونه اوردن اونم تو نمایشگاه خودشون،مشخصات فنی به شرح زیر هستش:

ترمزها ABS هستش
سیستم کلاج هیدولیک
صفحه کاملا رنگی و دیجیتال(شبیه یه تبلبت)
مود رانندگی در حالت اسپرت و بارانی داره
تاپ اسپیدو 165 تا گفتن(حالا نمیدونم دروغه یا راست)

به نظر دوستان ارزش خرید داره؟؟؟

تو سایت زیر عکسها و مشخصات هستش

[Only registered and activated users can see links]
Technical Specifications

Engine Displacement 249.2
Cylinder Diameter x Stuck 72x61.2
Compression Ratio 11.3: 1
Maximum Power Max. Power: 19.5kW at 9000min
Max Torque Max. Torque: 22 Nm at 7500min
Ignition Type Electronic Fuel Injection
Display TFT Display
Weight 150.5kg
Brakes Abs Front / Rear Disc / Disc
Wheel Dimension Front 110 / 70-17
Wheel Dimension Rear 140 / 60-17
Cooling Type Liquid Cooling
Led Lighting and Signals

vivabayern
18-10-1396, 12:13 بعد از ظهر
عجب موتور شیک و قدرتمندیه 27 اسب بخار با گشاور ۲۲ همراه با رادیات و ترمزهای ABS و کمک جلوی تلسکوپی و اگزوز مخفی با قیمت ۱۱ میلیون و هشتصد !!! اگه ساپورت لوازم خوبی داشته باشه محصولات پالس و بنلی و تی وی اس و ...به شدت بازارشونو در ایران از دست میدن !

alam
18-10-1396, 12:41 بعد از ظهر
من از نزدیک دیدم و روش نشستم خوب به نظر میومد.خیلی شبیه دوک هستش و از لحاظ شتاب و .... میگن عالیه
از دوستان کسی می تونه با توجه به مشخصات فنی یه تحلیل بکنه این موتو رو
قیمت خوبه یا نه؟؟؟
مشخصات فنی چی میگه؟؟؟
میگن از بنلی tnt 25 خیلی سرتر هستش(درسته ایا؟؟؟؟)

alam
18-10-1396, 06:17 بعد از ظهر
دوستان کسی نظری نداره در این مورد؟؟؟
راهنمایی؟؟
نکته نظر فنی؟؟؟

vivabayern
18-10-1396, 09:01 بعد از ظهر
من از نزدیک دیدم و روش نشستم خوب به نظر میومد.خیلی شبیه دوک هستش و از لحاظ شتاب و .... میگن عالیه
از دوستان کسی می تونه با توجه به مشخصات فنی یه تحلیل بکنه این موتو رو
قیمت خوبه یا نه؟؟؟
مشخصات فنی چی میگه؟؟؟
میگن از بنلی tnt 25 خیلی سرتر هستش(درسته ایا؟؟؟؟)
معلومه که از بنلی تک سیلندر سرتر هست . ترمزهای ABS اگزوز مخفی قدرت و گشتاور بالاتر و جمع و جورتر بودن موتور نشون از شتاب و سرعت بسیار خوبیه درحالیکه بنلی شتاب صفر تا صد 9.95 ثانیه ای داره که اصلا برای یک 250 سی سی جالب نیست !!!

alam
19-10-1396, 12:20 قبل از ظهر
پس موتور خوبیه،ایشالا پشتیبانیش خوب باشه.من پرسیدم گفتن تو تامین قطعاتش مشکلی ندارن

farshad 54
19-10-1396, 03:38 بعد از ظهر
این موتور با توجه به قیمتش مشخصات فنی و ویژگیهای خوبی داره

قدرتش 26 اسبه با گشتاور 22 نیوتن متر برای یک موتور خیابونی با حجم 250 سی سی و تک سیلندر با وزن 150 کیلو قدرت و گشتاور مناسبی هست

ترمزها abs دوکاناله هست که تو این رنج قیمت واقعا عالیه

کلاچش هیدرولیکیه که برای یه موتور خیابونی که بیشتر تو شهر استفاده میشه امتیاز خوبی محسوب میشه

سیستم انژکتورش ساخت بوش آلمان هست که جزو برندهای مطرح در این زمینه هست

مدل 150 سی سیش که موتور با کیفیتی هست و کسی باهاش مشکل حادی نداشته تا حالا به جز قیمت غیر منطقیش و جزو چینی های با کیفیت بازار محسوب میشه

این موتور با توجه به مشخصات فنی و امتیازاتی که داره و قیمت مناسبش به شدت میتونه رو فروش موتورایی مثل بنلی 250 تک سیلندر و ان اس 200 انژکتور تاثیر بگذاره

تنها مواردی که میتونه جلوی موفقیت این موتور و تو بازار بگیره

1- چینی بودنش

2- عدم تامین قطعات و خدمات پس از فروش شرکت جهانرو که تو این زمینه سابقه خوبی نداره

3- استایل و طراحیه متفاوتش که خیلیا با موتورای این سبکی که طراحیشون مثل محصولات دوک میمونه حال نمیکنن

4- و مهم ترین دلیل سرعت نهایی این موتور هست که احتمالا همه انتظار دارن 170 تا بره

در مجموع این موتور به نظرم برای استفاده روزانه و داخل شهر میتونه گزینه متفاوت و خوبی باشه

alam
19-10-1396, 08:15 بعد از ظهر
این موتور با توجه به قیمتش مشخصات فنی و ویژگیهای خوبی داره

قدرتش 26 اسبه با گشتاور 22 نیوتن متر برای یک موتور خیابونی با حجم 250 سی سی و تک سیلندر با وزن 150 کیلو قدرت و گشتاور مناسبی هست

ترمزها abs دوکاناله هست که تو این رنج قیمت واقعا عالیه

کلاچش هیدرولیکیه که برای یه موتور خیابونی که بیشتر تو شهر استفاده میشه امتیاز خوبی محسوب میشه

سیستم انژکتورش ساخت بوش آلمان هست که جزو برندهای مطرح در این زمینه هست

مدل 150 سی سیش که موتور با کیفیتی هست و کسی باهاش مشکل حادی نداشته تا حالا به جز قیمت غیر منطقیش و جزو چینی های با کیفیت بازار محسوب میشه

این موتور با توجه به مشخصات فنی و امتیازاتی که داره و قیمت مناسبش به شدت میتونه رو فروش موتورایی مثل بنلی 250 تک سیلندر و ان اس 200 انژکتور تاثیر بگذاره

تنها مواردی که میتونه جلوی موفقیت این موتور و تو بازار بگیره

1- چینی بودنش

2- عدم تامین قطعات و خدمات پس از فروش شرکت جهانرو که تو این زمینه سابقه خوبی نداره

3- استایل و طراحیه متفاوتش که خیلیا با موتورای این سبکی که طراحیشون مثل محصولات دوک میمونه حال نمیکنن

4- و مهم ترین دلیل سرعت نهایی این موتور هست که احتمالا همه انتظار دارن 170 تا بره

در مجموع این موتور به نظرم برای استفاده روزانه و داخل شهر میتونه گزینه متفاوت و خوبی باشه

با تشکر از شما

یه 2 تا آپشن دیگه هم نوشتن واسش که یکیش خیلی جالب به نظرم اومد این هستش که:
دو تا مود واسه رانندگی داره:
1-حالت اسپرت
2حالت بارانی(احتمال زیاد رانندگی در شرایط بارونی هستش)
البته موقع تعویض حالتها روی صفحه دیجیتال رنگیش همه چی عوض میشه و مود مورد نظر رو نشون میده.

و گفتن که رادیات و فن هاش محصول شرکت پاناسونیک هستش(ایشالا که هستش)

تمام چراغهای استفاده شده از نوع led

من از شرکتش پرسیدم گفتن مشکلی تو تامین قطعات و خدمات پس از فروش ندارن(نمیدونم دیگه راست گفتن یا......
به نظر دوستان تاپ اسپیدش چقد هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خودشون عدد 165 تا رو گفتن

vivabayern
19-10-1396, 10:42 بعد از ظهر
اگه مشکل قطعات نداشته باشه براحتی محصولاتی مانند بنلی 250 زونتس 250 آر اس 200 و ان اس 200 آپاچی 200 هیوسانگ 250 دایلیم 250 مگلی 250 حتی کی تی ام دوک و آر سی 200 رو از گردونه ی رقابت کنار میزنه ! مشخصاتشو بررسی کردم تو همه ی زمینه ها سعی کرده سنگ تموم بذاره که گذاشته . اگه تامین قطعات خوب باشه قطعا تابستون یکی میخرم . از نظر سرعت به جز مگلی 250 فکر میکنم بقیه موتور هایی که نام بردم رو شکست بده . درضمن قدرتش 27 اسب بخاره

farshad 54
20-10-1396, 09:53 قبل از ظهر
اگه مشکل قطعات نداشته باشه براحتی محصولاتی مانند بنلی 250 زونتس 250 آر اس 200 و ان اس 200 آپاچی 200 هیوسانگ 250 دایلیم 250 مگلی 250 حتی کی تی ام دوک و آر سی 200 رو از گردونه ی رقابت کنار میزنه ! مشخصاتشو بررسی کردم تو همه ی زمینه ها سعی کرده سنگ تموم بذاره که گذاشته . اگه تامین قطعات خوب باشه قطعا تابستون یکی میخرم . از نظر سرعت به جز مگلی 250 فکر میکنم بقیه موتور هایی که نام بردم رو شکست بده . درضمن قدرتش 27 اسب بخاره

نه دوست عزیز نیاز به اینقدر جو زدگی نداره دیگه این موتور

این موتور اصلا ربطی به هیو سانگ و دایلیم و کی تی ام آرسی پالس آر اس نداره و تو کلاس اونا قرار نداره که بخواد اونارو از گردونه خارج کنه

ضمن اینکه رو چه حسابی تشخیص دادین که تو سرعت همه موتورارو شکست میده به جز مگلی ؟

مگلی سرعت نهاییش 150 تاس اونوقت این سرعتش از هیوسانگی که 170 تا راحت میره بیشتره ولی از مگلی کمتره ؟

لطفا وارد بحث خطای کیلومتر و اینا هم نشید که مثنوی هفتادمنه و اینکه اصلا سرعت و اینا هم برای من مهم نیست این توضیح رو فقط دادم که اطلاعات اشتباه اینجا به کسی داده نشه

دز مورد قدرت هم طبق اعلام شرکت 19.5 کیلو وات هست که طیق فرمول محاسبه تبدیل کیلو وات به اسب بخار 19.5*1.34=26.13 اسب بخار قدرت این موتور هست

این موتور هم فکر نکنم سرعت نهاییش در واقعیت بیشتر از 140 یا 145 تا در بهترین حالت باشه

vivabayern
20-10-1396, 11:48 قبل از ظهر
نه دوست عزیز نیاز به اینقدر جو زدگی نداره دیگه این موتور

این موتور اصلا ربطی به هیو سانگ و دایلیم و کی تی ام آرسی پالس آر اس نداره و تو کلاس اونا قرار نداره که بخواد اونارو از گردونه خارج کنه

ضمن اینکه رو چه حسابی تشخیص دادین که تو سرعت همه موتورارو شکست میده به جز مگلی ؟

مگلی سرعت نهاییش 150 تاس اونوقت این سرعتش از هیوسانگی که 170 تا راحت میره بیشتره ولی از مگلی کمتره ؟

لطفا وارد بحث خطای کیلومتر و اینا هم نشید که مثنوی هفتادمنه و اینکه اصلا سرعت و اینا هم برای من مهم نیست این توضیح رو فقط دادم که اطلاعات اشتباه اینجا به کسی داده نشه

دز مورد قدرت هم طبق اعلام شرکت 19.5 کیلو وات هست که طیق فرمول محاسبه تبدیل کیلو وات به اسب بخار 19.5*1.34=26.13 اسب بخار قدرت این موتور هست

این موتور هم فکر نکنم سرعت نهاییش در واقعیت بیشتر از 140 یا 145 تا در بهترین حالت باشه

مگلی ۱۵۰ تا میره !!! همه جا زده ۱۸۰ تا و چند تا کلیپ میخوای نشونت بدم ؟ حتی با جی پی اس تستاش هست ۱۷۰ تا واقعی رفته ! هیوسانگ روی کاغذ ۱۷۰ تا سرعت داره اما در عمل کورس انداختیم به زور از ان اس سبقت میگیره چون سنگین هست . هیوسانگ و دایلیم خطای کیلومترشون زبون زد عام و خاصه . این موتور با توجه به گشتاور و قدرت و وزنی که داره احتمالا قابلیت اینو داره که اون موتورهاییکه گفتم رو از نظر سرعت یا حتی شتاب کنار بزنه و بدون هیچ جو زدگی اینو میگم چون مدل ۱۵۰ همین شرکت هست و میتونید برید چند تا راه میره . کلیپ دیدم ۱۳۰ تا راه میره حالا اینکه ۲۵۰ هست معلومه خیلی بیشتر میره. جدای از بحث سرعت نکات مثبت زیادی داره که مهمترینش قیمت مناسبشه برای همین گفتم رقبای دیگشو کنار میزنه

farshad 54
20-10-1396, 11:59 قبل از ظهر
مگلی ۱۵۰ تا میره !!! همه جا زده ۱۸۰ تا و چند تا کلیپ میخوای نشونت بدم ؟ حتی با جی پس هن تستاش هست ۱۷۰ تا واقعی رفته ! هیوسانگ روی کاغذ ۱۷۰ تا سرعت داره اما در عمل کورس انداختیم به زور از ان اس سبقت میگیره چون سنگین هست . هیوسانگ و دایلیم خطای کیلومترشون زبون زد عام و خاصه . این موتور با توجه به گشتاور و قدرت و وزنی که داره صدرصد قابلیت اینو داره که اون موتورهاییکه گفتم رو از نظر سرعت یا حتی شتاب کنار بزنه و بدون هیچ جو زدگی اینو میگم چون مدل ۱۵۰ همین شرکت هست و میتونید برید چند تا راه میره . کلیپ دیدم ۱۳۰ تا راه میره حالا اینکه ۲۵۰ هست معلومه خیلی بیشتر میره

من از رو فیلم صحبت نمیکنم

همه این موتورارم در عالم واقعیت خودم سوار شدم و تست کردم

با شما هم قبلا گفتم بحثی رو سرعت و چی چندتا میره و اینا ندارم چون موضوع به شدت تکراری و نخ نمایی هست و غیر از اینکه وقت بقیه رو بگیره فایده دیگه ای نداره برای این انجمن

صبر کنید این موتور که اومد همه چی مشخص میشه

یه نکته رو هم اضافه کنم میزان سرعت وسایل نقلیه ربطی به حجمشون نداره و حجم و گیربکس و ضرایب دنده و کورس پیستون و ..... خیلی چیزای دیگه تو این قضیه دخیل هستن

vivabayern
20-10-1396, 04:27 بعد از ظهر
داداش شما تست کردی ما هم تست کردیم . به هر حال امیدوارم این موتور محصولی باشه در حد ایده آل با توجه به قیمتش تا دوستان موتور سوار لذتشو ببرن . تا اونموقع صبر میکنیم ببینیم چی از آب در میاد

Septima
22-10-1396, 03:41 بعد از ظهر
چرا این موتور تو سایت خود cf نیست؟

damad
22-10-1396, 03:48 بعد از ظهر
چرا این موتور تو سایت خود cf نیست؟

داداش چون این همون cf 150
هست که ایرانیا به کمک چینیها اونو موتور 250 وصل کردن و به ملت غالب میکنن

vivabayern
22-10-1396, 05:17 بعد از ظهر
داداش چون این همون cf 150
هست که ایرانیا به کمک چینیها اونو موتور 250 وصل کردن و به ملت غالب میکنن

نه داداش ۱۵۰ حتی شبیه اینم نیست . برید خوب جستجو کنید قراره ۲۰۱۸ تازه وارد بازار بشه هنوز تعطیلات زمستانیه . توی نپال این موتور وارد شده و تست هم شده

fereidooniomid
22-10-1396, 11:40 بعد از ظهر
CFmoto NK 250

طراحیش توی اتریش انجام شده و بسیار شبیه ب duke 1290 برند ktm هست
تنها نقطه ضعفی ک میتونه داشته باشه کیفیت ساخت و قطعاتش هست ک با ورودش ب بازار ایران مشخص میشه

اینم لینک کیلیپ آنباکسینگش توی یوتیوب

سواری با موتور

تیزر تبلیغاتی

aidin m
23-10-1396, 03:31 قبل از ظهر
سلام به همه جهانرو واقعا خیلی وقتها تو صنعت موتور سیکلت ایران پیشگام باشه و مدلهایی وارد کرده که به قدری خوب و موفق بوده توی بازار که هنوز هم برای خيليا اسطوره شده مثل کاوازاکی gto125 یا کامکس 125 حتی همین باجاج هم توسط جهانرو وارد شد ابتدا وسپاهای باجاج و بعد پولسار 180
ولی در مورد cf من يه مقاله ای خوندم که یکی از خریدارانش اتفاقا درست به خاطر اعتمادش به شرکت جهانرو خریده بود ولی از سرعت پايينش که ميگفت در حد يه طرح هندا 125 هست و لرزش موتور و نبود قطعات خیلی مینالید و به نظر من برای خرید يه 250 اول باید دید مدلهای 125 یا 150 اون برند در چه وضعی هستن و چجوری راه ميرن البته اون نوشته ای که من خوندم نمیدونم تا چه حدی حقیقت داره و خودم تا حالا پشت سی اف نشستم
ولی خودم به شخصه خیلی دوست دارم این موتور خوب از آب در بیاد و موتور خوب و پر سرعت با کیفیتی باشه هر چی تعداد مدلهای خوب آخرین حد پلاک ملی یعنی 200 تا 250 سی سی بیشتر باشه رقابت هم بیشتر میشه و قیمت پایین مياد بقیه مجبورن سطح کیفی رو بالا ببرن و مدلهای بهتر وارد کنن تا بازارو از دست ندن و به نفع مصرف کننده میشه

hamid.noorali
23-10-1396, 12:45 بعد از ظهر
اگر مثله ktm باشه كه قطعات نداره يا اينكه قطعاتش خيلي گرونه ارزش خريد نداره. موتور يا هر وسيله اي كه خدمات پس از فروش نداره به درد نميخوره. دليل موفقيت بنلي خدمات و قطعاتش هست كه همه جا پيدا ميشه. ضمناً فكر كرديد شركت همون اول كار مياد ميگه قطعه نداريم ؟؟؟! خب معلومه ماست فروش نميگه ماستم ترشه. اميدوارم كه خدمات داشته باشه و موتور خوبي باشه و هموطنان لذت ببرن. ايراني لياقت خيلي بيشتري داره از اين موتور هايي كه هست.

Sent from my iPhone using Tapatalk

vivabayern
23-10-1396, 01:03 بعد از ظهر
سلام به همه جهانرو واقعا خیلی وقتها تو صنعت موتور سیکلت ایران پیشگام باشه و مدلهایی وارد کرده که به قدری خوب و موفق بوده توی بازار که هنوز هم برای خيليا اسطوره شده مثل کاوازاکی gto125 یا کامکس 125 حتی همین باجاج هم توسط جهانرو وارد شد ابتدا وسپاهای باجاج و بعد پولسار 180
ولی در مورد cf من يه مقاله ای خوندم که یکی از خریدارانش اتفاقا درست به خاطر اعتمادش به شرکت جهانرو خریده بود ولی از سرعت پايينش که ميگفت در حد يه طرح هندا 125 هست و لرزش موتور و نبود قطعات خیلی مینالید و به نظر من برای خرید يه 250 اول باید دید مدلهای 125 یا 150 اون برند در چه وضعی هستن و چجوری راه ميرن البته اون نوشته ای که من خوندم نمیدونم تا چه حدی حقیقت داره و خودم تا حالا پشت سی اف نشستم
ولی خودم به شخصه خیلی دوست دارم این موتور خوب از آب در بیاد و موتور خوب و پر سرعت با کیفیتی باشه هر چی تعداد مدلهای خوب آخرین حد پلاک ملی یعنی 200 تا 250 سی سی بیشتر باشه رقابت هم بیشتر میشه و قیمت پایین مياد بقیه مجبورن سطح کیفی رو بالا ببرن و مدلهای بهتر وارد کنن تا بازارو از دست ندن و به نفع مصرف کننده میشه
داداش این مدل 150 این شرکت که عکس و مشخصاتش اینه

Engine: Liquid-cooled, SOHC, two-valve, single cylinder, four-stroke 149.4cc
Wet Weight: 142kg
Seat height: 785mm
Tank size: 10 litres

روی کاغذ که به نظر خیلی ضعیف میاد و سرعتش توی کلیپی که دیدم در بهترین شرایط درازکش روی موتور 127 تا بود که با این مشخصات بیشتر از اینم انتظار نمیرفت و شتابش هم اصلا جالب نبود و مقاله ای که خوندید به نظر درست میاد

اما مدل 250 روی کاغذ آمارش خیلی خوبه تا ببینیم در عمل چی از آب در میاد

[Only registered and activated users can see links] oWA1fvrc4&psig=AOvVaw1otrSvYvd3ZM5hd17T4tSh&ust=1515922127601444[Only registered and activated users can see links] oWA1fvrc4&psig=AOvVaw1otrSvYvd3ZM5hd17T4tSh&ust=1515922127601444[Only registered and activated users can see links]
Engine Displ. : 250cc
Mileage: N/A
No. of Gears: 6
Breaks: Disc Brakes with Bosch ABS
ABS: Dual Channel ABS
Fuel Tank: 13 liters
[Only registered and activated users can see links] oWA1fvrc4&psig=AOvVaw1otrSvYvd3ZM5hd17T4tSh&ust=1515922127601444

aidin m
23-10-1396, 07:09 بعد از ظهر
داداش این مدل 150 این شرکت که عکس و مشخصاتش اینه

Engine: Liquid-cooled, SOHC, two-valve, single cylinder, four-stroke 149.4cc
Wet Weight: 142kg
Seat height: 785mm
Tank size: 10 litres

روی کاغذ که به نظر خیلی ضعیف میاد و سرعتش توی کلیپی که دیدم در بهترین شرایط درازکش روی موتور 127 تا بود که با این مشخصات بیشتر از اینم انتظار نمیرفت و شتابش هم اصلا جالب نبود و مقاله ای که خوندید به نظر درست میاد

اما مدل 250 روی کاغذ آمارش خیلی خوبه تا ببینیم در عمل چی از آب در میاد

[Only registered and activated users can see links] oWA1fvrc4&psig=AOvVaw1otrSvYvd3ZM5hd17T4tSh&ust=1515922127601444[Only registered and activated users can see links] oWA1fvrc4&psig=AOvVaw1otrSvYvd3ZM5hd17T4tSh&ust=1515922127601444[Only registered and activated users can see links]
Engine Displ. : 250cc
Mileage: N/A
No. of Gears: 6
Breaks: Disc Brakes with Bosch ABS
ABS: Dual Channel ABS
Fuel Tank: 13 liters
[Only registered and activated users can see links] oWA1fvrc4&psig=AOvVaw1otrSvYvd3ZM5hd17T4tSh&ust=1515922127601444

خانه پست الكترونیك تماس با مدیر Atom
نقد و برسی جهانرو انژکتور سی اف 150 cf150nk
نقد و بررسی جهانرو انژکتور سی اف موتو cf150nk

سلام دوستان
این مطالب صرفا جهت آگاهی شما از تجربه اینجانب از خرید موتور سیکلت جهانرو سی اف موتو نوشته شده تا در انتخاب خود جهت خرید موتور سیکلت انژکتوری دقت نمایید.
جهانرو CF 150 NK انژکتوری

من جزو اولین نفراتی هستم که این موتور رو خریدم.
به دلیل علاقه زیاد به موتور سیکلت و محصولات جهانرو و پیشینه خوبش و اعتمادی که به کارآفرین بزرگ ایرانی حسن رجبعلی بنا داشتم این موتور رو خریدم.
به علت وسواسی که توی نگهداری از موتور دارم 15 روز اببندی موتور طبق استاندارد طول کشید. هر 150 تا 200 کیلومتر فیلتر کاغذی روغن و خود روغن و فیلتر هوا رو عوض کردمم.
ابندی با شرایط بسیار مطلوب انجام شد.
در دومین روز از ابندی متوجه شدم که توان موتور بسیار پایینه. حتی از هندا 90 سی سی هم کمتره.
ایراد در میزان پاشش سوخت توسط ای سی یو.{ که قراره بزودی بر طرف بشه}
این قضیه اونجایی اشکار میشه که شما از دنده یک به دو میرید.
انگار از دنده یک به 3 رفتید. یهو موتور میخوابه. ضرایب دنده اصلا اصولی طراحی نشده.
کل یه شیب ملایم رو باید با دنده یک برید. حتی اگه سبک وزن باشید.
دنده 5 و 6 هیچ تفاوتی با هم ندارن. تازه 5 بهتر از 6 راه میره. توی 6 نیروی باد بر قدرت موتور غلبه میکنه و دور موتور افت پیدا میکنه.
کلا سواریش در تمام لحظات در حال کم کردن دنده هستید. و از رفتن به دنده بالا پشیمون میشید.
وزن موتور بالاست. {به علت پاشش یکنواخت سوخت در دورهای مختلف}
دکمه مد اسپرت نمایشیه.هیچ تغییری روی قدرت و شتاب مشاهده نمیشه.
در ابتدا صندلی ناراحته ولی بعد از مدتی عادت میکنید.
در دور های بالا پاشش سوخت کمه و شتاب لازمه رو نداره. { بخاطر پایین اوردن مصرف سوخت}
سازگاری ای سی یو در هوای ابری و هنگامی که رطوبت بالا میره بسیار پایینه و حتی ناسازگار هست.
حالتی شبیه به کثیف بودن کاربراتور یا خفه کردن به موتور دست میده.
گاهی دور موتور کم و زیاد میشه.
چراغ چک مدام اخطار میده.
جنس رنگ بدنه در برخی نقاط نامرغوبه , فشار پایین کارواش هم رنگ رو از بدنه جدا میکنه.
جنس فلاپ بسیار حساسه. بر اثر گرما و سرما ترک میخوره.
جنس شاخک های صندلی عقب از پلاستیکه روش رنگ الومینیوم خورده. مثل آپاچی یا پالس فلزی نیست.
از سرعت94 تا 100 فشار زیادی به موتور وارد میشه . در صورت مساعد بود شرایط آب و هوایی و
توی سرازیری با تلاش زیاد و گرفتن یه فرم بادشکن 117 تا رفت.
با توجه به اب خنک بودن انجین ,رادیاتورش بسیار خوبه پاناسونیک ژاپنه ولی محافظ نداره دایم سنگ ریزه میره لای شیارهای رادیاتور.
با یک باک بنزین تقریبا 7.5 لیتر 210 کیلومتر داخل شهر با رانندگی متوسط میره.ظرفیت باک 10 لیتره.
نور چراغ بسیار خوبه ولی واسه من حباب چراغ جلو بخار میکنه.
پدال ترمز عقب برای افراد بلند قد بسیار بالاست. حتی با تنظیم رو پایینترین حالت بازم احساس ناراحتی میکنید.ولی ترمز گیریش بسیار خوبه.
موتور بیمه نداره. باید دستت بگیری یا با وانت ببری بیمه کنی.
کلاه ایمنی نداشت. حتی راضی بودم پولش رو پرداخت کنم. با توجه به وعده سازنده جهت وارد کردن کلاه سی اف موتو و صندلی نرمتر همچنان از این دو مورد خبری نیست.
حالا یکم از خوبیش بگم.
خدایی خوش دسته.
ثبات بالایی داره نسبت به ان اس و کلیه محصولات باجاج. پیچ های تند رو با موفقیت میگذرونه. سر نمیخوره.
با اینکه برای من مشکل ترمز پیش اومد ولی بازم از ترمز هاش راضی هستم. ABS نیست.
زیبایش هم نکته مثیتش بود. مصرفش نسبت به یو جی فور باجاج کمی کمتره.
میانگین مصرف سوختش با توجه به شرایط رانندگی بین 220 و 198 کیلومتر متغییر بود. فعلا مصرف شهری کمتر از 4 لیتر مشاهده شده.
داداش این اون مطلبی بود که خونده بودم درباره cf150 نویسنده حس میکنم داره صادقانه نظرشو ميگه اسم نويسنده رو ننوشته بود که ذکر کنم ولی از وبلاگي به نام میهن بلاگ کپی کردم
در مورد اینکه 250 هش چی از آب در میاد والا در مورد بنلی که دو سال از اومدنش ميگذره هنوز خيليا ميگن باید صبر کرد دید بعد سه چهار سال چی از آب در میاد از لحاظ مقاومت و طول عمر و کارکرد و حق هم دارن اکثر خریدارهای موتورهای 250 یک سری جوونن که گاها دارن کل سرمایه زندگيشون رو 12_13 ملیون کم پولی ام نیست برای خرید موتور ميدن پس واقعا نباید دیگ و دار به آب زد و منتظر موند سری اولو دومش در بیاد و مصرف کننده هاش نظر بدن و بعد کشش بازار رو ديد و بعد برای خرید اقدام کرد ولی ميگم هر چی رقابت تو قسمت 250 بیشتر بشه به نفع مصرف کننده است

dreamworld
24-10-1396, 09:48 قبل از ظهر
استایلش قشنگه و خشن - و البته سبکش با تک بنلی متفاوته ولی رقیب خوبی براش خواهد بود. مزایاش خیلی خوبه.
من یه سرچی زدم خیلی مطلبی راجع بهش پیدا نکردم.

دوستان کسی خیر داره کی قراره تو خیابون بیاد؟

farshad 54
24-10-1396, 12:34 بعد از ظهر
تحویلش خرداد 97 هست

alam
25-10-1396, 09:44 قبل از ظهر
با سلام
موتور و تا سوار نشد نمیشه گفت چیه ولی واقعا اگه کیفیتش خوب باشه به نظم صد در صد گرونتر خواهد شد الان pulse ns200 11 تومن هستش خوب موتوری با این مشخصات در مقایسه با اون قیمتش خیلی مناسبتره.
بنلی هنوز که هنوز هستش اکثر قطعاتش به سختی گیر میاد با توجه به اینکه فروشش خوب بوده و الان دو سال هستش که تو بازاره.اونم تازه چینی هستش حتی او لاستیکهای معروفش
ولی در کل اگه موتور خوبی واقعا از اب در بیاد به نظر من گرونتر خواهد شد.البته باید در حد خودش ازش انتظار داشت نه اینکه الان فکر کنیم قراره این 170 تا بره و اگه مثلا 145 تا بشتر نرفت بگیم موتور مالی نیست

behrng
26-10-1396, 11:21 بعد از ظهر

s.mm
29-10-1396, 09:18 بعد از ظهر
خانه پست الكترونیك تماس با مدیر Atom
نقد و برسی جهانرو انژکتور سی اف 150 cf150nk
نقد و بررسی جهانرو انژکتور سی اف موتو cf150nk

سلام دوستان
این مطالب صرفا جهت آگاهی شما از تجربه اینجانب از خرید موتور سیکلت جهانرو سی اف موتو نوشته شده تا در انتخاب خود جهت خرید موتور سیکلت انژکتوری دقت نمایید.
جهانرو CF 150 NK انژکتوری

من جزو اولین نفراتی هستم که این موتور رو خریدم.
به دلیل علاقه زیاد به موتور سیکلت و محصولات جهانرو و پیشینه خوبش و اعتمادی که به کارآفرین بزرگ ایرانی حسن رجبعلی بنا داشتم این موتور رو خریدم.
به علت وسواسی که توی نگهداری از موتور دارم 15 روز اببندی موتور طبق استاندارد طول کشید. هر 150 تا 200 کیلومتر فیلتر کاغذی روغن و خود روغن و فیلتر هوا رو عوض کردمم.
ابندی با شرایط بسیار مطلوب انجام شد.
در دومین روز از ابندی متوجه شدم که توان موتور بسیار پایینه. حتی از هندا 90 سی سی هم کمتره.
ایراد در میزان پاشش سوخت توسط ای سی یو.{ که قراره بزودی بر طرف بشه}
این قضیه اونجایی اشکار میشه که شما از دنده یک به دو میرید.
انگار از دنده یک به 3 رفتید. یهو موتور میخوابه. ضرایب دنده اصلا اصولی طراحی نشده.
کل یه شیب ملایم رو باید با دنده یک برید. حتی اگه سبک وزن باشید.
دنده 5 و 6 هیچ تفاوتی با هم ندارن. تازه 5 بهتر از 6 راه میره. توی 6 نیروی باد بر قدرت موتور غلبه میکنه و دور موتور افت پیدا میکنه.
کلا سواریش در تمام لحظات در حال کم کردن دنده هستید. و از رفتن به دنده بالا پشیمون میشید.
وزن موتور بالاست. {به علت پاشش یکنواخت سوخت در دورهای مختلف}
دکمه مد اسپرت نمایشیه.هیچ تغییری روی قدرت و شتاب مشاهده نمیشه.
در ابتدا صندلی ناراحته ولی بعد از مدتی عادت میکنید.
در دور های بالا پاشش سوخت کمه و شتاب لازمه رو نداره. { بخاطر پایین اوردن مصرف سوخت}

این که درباره cf 150 هست که ربطی به cf250 نداره
بهتر بود آدرس وبلاگ طرف رو هم می ذاشتید که بعدا شاکی نشه

من توی این پست چیزی نمی بینم! عکسش پریده

دوستان توی نمایشگاه موتور رو دیدم فوق العاده بود، مشکی همین مدل هم هست.
حالت نشستنش عالی، موتور بسیار سبک و خوش دست هست گردش فرمون عالی
قطعات ریخته گری شده و فورج کاری شده بسیار تمیز و با دقت ساخته شدند، پلاستیک ها بسیار با کیفیت
باید یادآور بشم بدنه و شاسی این موتور طراحی همون شرکتی هست که برای KTM کار طراحی انجام میده

behrng
29-10-1396, 11:24 بعد از ظهر
عکسه رزولوشنش بالاست. یا تو صفحه جدید بازش کن یا دانلوش کن تا بتونی کامل ببینیش.

aidin m
30-10-1396, 01:51 قبل از ظهر
این که درباره cf 150 هست که ربطی به cf250 نداره
بهتر بود آدرس وبلاگ طرف رو هم می ذاشتید که بعدا شاکی نشه

من توی این پست چیزی نمی بینم! عکسش پریده

دوستان توی نمایشگاه موتور رو دیدم فوق العاده بود، مشکی همین مدل هم هست.
حالت نشستنش عالی، موتور بسیار سبک و خوش دست هست گردش فرمون عالی
قطعات ریخته گری شده و فورج کاری شده بسیار تمیز و با دقت ساخته شدند، پلاستیک ها بسیار با کیفیت
باید یادآور بشم بدنه و شاسی این موتور طراحی همون شرکتی هست که برای KTM کار طراحی انجام میده

آره ديگه من که گفتم تو پست قبل 250 نيومده که هنوز کسی سوارش شده باشه ولی در مورد 150 خود منم تا حالا سوارش نشدم ولی این مطلب رو گذاشتم چون حس کردم نویسنده باانصاف و دقیق داره توضیح ميده کلا در هر برندی برای اشناییش باید مدلهای قبلیشو نگاه کرد مثلا مدناس 110 اومد خوب بود وقتی gt 130 اومد همه رو حساب خوبی اون مدل قبلی با توجه به قیمت بالاش بازم بهش اعتماد کردن یا نمونه های مختلف پولسار و پالس کلا نظرم اين بود که در مورد خواستن فهمیدن اینکه موتور در چه حدیه وقتی هنوز وارد بازار نشده یا تازه اومده و کسی سوارش نشده باید مدلهای قبلیش رو که تو بازار بوده آنالیز کرد تا نسبی چیزهایی به دست آدم بیاد ولی کلا هر چی رقابت توی 200 تا250 که آخرین حد مجاز ایرانه بیشتر شه و مدلهای بیشتری وارد شه به نفع مصرف کننده هست
ولی در مورد جهانرو واقعا براش احترام قائلم همیشه پیشگام بوده gto 125 kmx بعدها باجاج پولسار حتی tvs موتورهایی بودن که اولین بار توسط جهانرو وارد شدن و تو برندهای ایرانی نامیه که باید براش ارزش قائل بود

- - - Updated - - -

وبسايتی که مطلب cf150 رو کپی کردم میهن بلاگ بود که نام نویسنده نبود توش

alam
30-10-1396, 11:29 بعد از ظهر
با سلام
بلاخره پس از گشتنهای زیاد یه ویدئو مناسب از این موتور پیدا کردم که خیلی خوب بعضی جوانب و بررسی کرده.
و اما شتاب موتور:
شتاب 0 تا 60 تو 3.50 ثانیه
شتاب 0-100 تو 8.50 ثانیه

سرعت موتور:
دنده 1 سرعت 45 تا
دنده 2 سرعت 73 تا
دنده 3 سرعت 100 تا
دنده 4 سرعت 119 تا
دنده 5 سرعت 139 تا
و دنده 6 و تاپ اسپید 155 تا و بیشتر

اینم لینک ویدئو مورد نظر تو یوتیوب:

s.mm
01-11-1396, 10:19 قبل از ظهر

s.mm
01-11-1396, 10:50 قبل از ظهر
عکسه رزولوشنش بالاست. یا تو صفحه جدید بازش کن یا دانلوش کن تا بتونی کامل ببینیش.

تویpcهیچ رقمه نشون نمیده، حتی پوزیشنش رو هم نشون نمیده، خودمم الان با موبایل عکس آپ کردم همینجوری شد دوباره حجم رو کم کردم و سایز رو ویرایش کردم تا درست بشه.

با سلام
بلاخره پس از گشتنهای زیاد یه ویدئو مناسب از این موتور پیدا کردم که خیلی خوب بعضی جوانب و بررسی کرده.
و اما شتاب موتور:
شتاب 0-100 تو 8.50 ثانیه

سرعت موتور:
دنده 1 سرعت 45 تا
دنده 2 سرعت 73 تا
دنده 3 سرعت 100 تا
دنده 4 سرعت 119 تا
دنده 5 سرعت 139 تا

با سپاس از شما دانلود و روی پیکو فایل آپلودش کردم به علاوه ی چندتا ویدیو دیگه

این تصویر کیلومتر دیجیتال این موتور هست(خاموش)

این هم روشن:

ترمز های عقب و جلو ABS ساخت شرکت بوش که به گفته یک سایت خارجی برای نخستین برای توی کلاس 250 لخت، یک موتور با دو چرخ ABS ساخته شده.

- - - Updated - - -

تویpcهیچ رقمه نشون نمیده، حتی پوزیشنش رو هم نشون نمیده، خودمم الان با موبایل عکس آپ کردم همینجوری شد دوباره حجم رو کم کردم و سایز رو ویرایش کردم تا درست بشه.

با سلام
و اما شتاب موتور:
شتاب 0-100 تو 8.50 ثانیه

سرعت موتور:
دنده 1 سرعت 45 تا
دنده 2 سرعت 73 تا
دنده 3 سرعت 100 تا
دنده 4 سرعت 119 تا
دنده 5 سرعت 139 تا

با سپاس از شما دانلود و روی پیکو فایل آپلودش کردم به علاوه ی چندتا ویدیو دیگه توی پست دیگه می ذارمشون

vivabayern
01-11-1396, 11:03 قبل از ظهر
با سلام
و اما شتاب موتور:
شتاب 0-100 تو 8.50 ثانیه

سرعت موتور:
دنده 1 سرعت 45 تا
دنده 2 سرعت 73 تا
دنده 3 سرعت 100 تا
دنده 4 سرعت 119 تا
دنده 5 سرعت 139 تا

شتاب معمولی داره که بالاتر از بنلی ۲۵۰ و پایینتر از زونتس ۲۵۰ قرار میگیره . درکل به نظر روی کاغذ خیلی خوب میاد مخصوصا طراحی و ترمزهاش . قیمتش هم که وسوسه کننده هست و به چند نفری که عکس و کلیپشو نشون دادم طلبه این موتور شدن مخصوصا دوستانی که قبلا دوک سوار بودن

s.mm
01-11-1396, 12:42 بعد از ظهر
سه تا فیلم با کیفیت آپلود کردم روی پیکو فایل از این موتور حتما ببینید

سومی فرمت TS هست اگر مشکل نمایش دادن داشت بگید تا درستش کنم
راستی سومی جاده اش عین جاده هراز خودمونه!
بزنیم به راه!

CF MOTO 250 NAKED سی اف موتور 250 جهانرو 01

([Only registered and activated users can see links])CF MOTO 250 NAKED سی اف موتور 250 جهانرو بررسی پس از دو ماه سواری گرفتن ([Only registered and activated users can see links])

بررسی کامل سی اف موتو 250 جهانرو CF MOTO 250 NAKED FULL REVIEW
([Only registered and activated users can see links])

:30:پرشین موتور مرجع اخبار و اطلاعات دست اول موتور سیکلت در ایران :30:

alam
01-11-1396, 01:33 بعد از ظهر
اگه این موتور واقعا اون چیزی باشه که تو این کلیپها نشون میدن وبا فرض واقعی بودن تمام مشخصات،

آیا میشه با تعویض شمع و برداشتن کاتالیزور به قدرت و سرعت بالاتری رسید؟؟؟

HaMiD.TcI
01-11-1396, 05:08 بعد از ظهر
صفحه کیلومترش یه حس بدی بهم میده، به نظرم اصلا جذاب نیست:23:

vivabayern
01-11-1396, 06:58 بعد از ظهر
اگه این موتور واقعا اون چیزی باشه که تو این کلیپها نشون میدن وبا فرض واقعی بودن تمام مشخصات،

داداش بعید میدونم این موتور کاتالیزور داشته باشه چون انژکتور هست اما با تعویض شمع میشه یه کارایی کرد

alam
01-11-1396, 08:55 بعد از ظهر
داداش بعید میدونم این موتور کاتالیزور داشته باشه چون انژکتور هست اما با تعویض شمع میشه یه کارایی کرد

اخه بنلی هم انژکتوریه اما تو مدلهای دو سیلندرش کاتالیزور در میارن تا انجین زیاد داغ نکنه و شتاب و قدرت موتور یکم بهتر میشه

s.mm
02-11-1396, 01:12 قبل از ظهر
صفحه کیلومترش یه حس بدی بهم میده، به نظرم اصلا جذاب نیست:23:

اگه تو فیلم دقت کرده باشید صفحه کیلومترش دو تا حالت گرافیکی داره که قابل تعویضه

farshad 54
02-11-1396, 09:51 قبل از ظهر

الان همه موتورا چه انژکتور چه کاربرات کاتالیزور دارن

vivabayern
02-11-1396, 02:48 بعد از ظهر
الان همه موتورا چه انژکتور چه کاربرات کاتالیزور دارن

از یه بنده خدایی که پالس آر اس داشت پرسیدم گفت چون انژکتور هست کاتالیزور نداره !!! حالا داشته باشن یا نه خیلی مهم نیست چون به شخصه برای خودم ثابت شده برنداشتن کاتالیزور بهتره

s.mm
23-11-1396, 12:40 بعد از ظهر
شرکت چینی CFMOTO مونتاژ کننده محصولات 200 به بالای KTM در چین هست
این موتور در حد دوک 250 هست
طراحی این موتور به دست استدیو KISKA (کیسکا) انجام شده که برای برند های بزرگی مانند KTM کار طراحی انجام میده، از طرف دیگه موتور های چهارچرخه CFMOTO که آمریکا هم صادر میشه، اون هم طراحی کیسکا هست که عکسش توی صفحه اصلی سایتشونه
صفحه کیلومترش هم خانواده با دوک 390 هست
این آدرس سایتشه:

کمک فنر های عقب و جلوی اون برای کمپانی کایابا KYB ژاپنه که درجه 1 محسوب میشه
کایابا تقریبا برای همه ی شرکت های موتورسیکلت سازی کمک فنر ساخته

alam
25-11-1396, 08:49 قبل از ظهر
شرکت جهانرو شرکت خوبیه تو سابقه کاریش واردات هیوسانگ هستش که اولین بار توسط این شرکت انجام شد و بعد به کویر انتقال یافت و واردات کاوازاکی و باجاج و...... هستش
حتما این CF هم که اقدام به وارداتش کرده موتور خوبی از اب در میادوفقط تو زمینه خدمات پس از فروش بایدخودش و بالا بکشه
در ضمن مثل اینکه فعلا جلو ثبت نام و بستن و بعد عید ثبت نام میکنن که صد درد صد بالای 13 تومن خواهد بودبا این وضعیت دلار

big_00a
25-11-1396, 11:04 قبل از ظهر

ما ایرانی ها هایابوسا هم بگیریم دنبال راهی برای افزایش سرعتشیم نمیدونم چه داستانی داره که تمام سواری از موتور رو تو سرعت میدونیم

نیما نادری
26-11-1396, 01:31 بعد از ظهر
شرکت جهانرو شرکت خوبیه تو سابقه کاریش واردات هیوسانگ هستش که اولین بار توسط این شرکت انجام شد و بعد به کویر انتقال یافت و واردات کاوازاکی و باجاج و...... هستش
حتما این CF هم که اقدام به وارداتش کرده موتور خوبی از اب در میادوفقط تو زمینه خدمات پس از فروش بایدخودش و بالا بکشه
در ضمن مثل اینکه فعلا جلو ثبت نام و بستن و بعد عید ثبت نام میکنن که صد درد صد بالای 13 تومن خواهد بودبا این وضعیت دلار

100%خیلی احتمال بالایی هست شما کارمند جهانرو هستین

s.mm
26-11-1396, 06:17 بعد از ظهر
100%خیلی احتمال بالایی هست شما کارمند جهانرو هستین
به به جناب نیما خان :26:
آقا نیما حساسیت خاصی به کارمندای شرکت های مونتاژ موتور داره اونقدر که یهو بعد از دو سال سر و کله اش پیدا میشه یه پست مچ گیری میذاره!(جدای از درستی و نادرستیش!)

نیما نادری
27-11-1396, 06:19 قبل از ظهر
میخوام ببینم اگر هستن ، یکدونه ما رو ثبت نام کنن :3:

s.mm
27-11-1396, 06:20 بعد از ظهر
میخوام ببینم اگر هستن ، یکدونه ما رو ثبت نام کنن :3:

شما اگه جدا می خوای یه دونه احتمالا میشه!
به من پیام بدید!

نیما نادری
27-11-1396, 07:36 بعد از ظهر
شما اگه جدا می خوای یه دونه احتمالا میشه!
به من پیام بدید!

کاملا جدی

alam
28-11-1396, 08:54 قبل از ظهر

باسلام
والا بنده کارمند هیچ شرکت موتور سازی نیستم.چون اصلا کارم یه چیز دیگه هست.فقط علاقه به موتور دارم
یک هفته پیش رفتم ثبت نام کنم که این اطلاعات و از فروشگاه خودشون واقع در خیابان ولیعصر گرفتم
واقعا حیف شد.چون بعد عید با این وضعیت ئلار حتما گرون میشه دیگه.

aidin m
28-11-1396, 06:48 بعد از ظهر
باسلام
والا بنده کارمند هیچ شرکت موتور سازی نیستم.چون اصلا کارم یه چیز دیگه هست.فقط علاقه به موتور دارم
یک هفته پیش رفتم ثبت نام کنم که این اطلاعات و از فروشگاه خودشون واقع در خیابان ولیعصر گرفتم
واقعا حیف شد.چون بعد عید با این وضعیت ئلار حتما گرون میشه دیگه.

سلام داداش به نظرم ثبت نام نکنی خیلی بهتره اصلا بزار بیاد تو بازار ببین چی در میاد بعد، جهانرو شرکت خوبیه و پیشگام و همیشه برندها اولین بار توسط اون اومده مثل کاوازاکی کامکس جی تی او باجاج پولسار پالس و تی وی اس راکز و... ولی توجه کردی چرا بعد یکی دو سال این برندها نمایندگی رو از جهانرو فسق میکنن و با يه شرکت ديگه طرف ميشن؟
موتور که مثل ماشین نیست الان ایرانخودرو يه ماشین جدید بياره هر کی ثبت نام کنه برده و سود هم میکنه ولی موتور ریسکش خیلی بالاست یهو میبینی از یه برند اصلا استقبال نميشه میخری ميخوای بفروشی ازت هفت هشت تومنم ور نميدارن مثل زونتس سعی کن يه موتور بخری بازار فروش داشته باشه پس فردا خواستی بفروشی بتونی حتی اگه ميخوای همیشه نگه داری بازم يه نگات به بازار فروش دست دوم باشه مثل آن اس یا آپاچی یا بنلی جفت که بازار فروششون عالیه

نیما نادری
28-11-1396, 08:50 بعد از ظهر
کاملا درست فرمودن

نیما نادری
02-12-1396, 11:01 قبل از ظهر
درود

در هر بازه زمانی شرکت جهانرو به دلایلی که مشخص نیست امتیاز محصولات خودشو به غیر واگذار کرده مثلا

TVS به نیرو موتور شیراز
هیوسانگ به کویر موتور
کاوازاکی به کویرموتور
CPI به !!!
باجاج به فارس موتور

در حال حاظر تمرکز روی برند CF MOTO هست که محصولاتی متنوع داره

از این میان CF150 , CF 250 ,CF 400 برخی مدلهای چهارچرخ و تورینگ در سبد این شرکت از برند مذکور قرارگرفته و

سیاست این شرکت وارد کردن بهترینها به ایران و انتقال اونها به دیگر همکاران در این زمینه هست

برخی محصولات بدون متولی به حیات چند ماهه در بازار خاتمه میدن و مشتری هم که ....

دغدغه قطع همکاری با CFMOTO بسیار احساس میشه و با توجه به این کارنامه درخشان

هر عقل سلیمی قطعا بین محصولات فارس موتور ، نیرو موتور شیراز که در امر همکاری بسیار ثابت قدم هستند

انتخابی منطقی خواهد داشت .

اعلام پیش فروش CF MOTO 250 با قیمت رقابتی و فروش محدود دقیقا مشابه عملکرد این شرکت در زمان فروش پولسار سری اول تک شمع می نماید

تقریبا در فروش و بازاریابی این شرکت در 15 سال گذشته هیچ تغییری بوجود نیامده و مرور خاطرات قدیم خیلی باعث تغییر سیاستها نمیشه

متاسفانه داعیه نمایندگی کاوازاکی برای چندین سال تنها تکه باقیمانده این پازل بود که اون تکه هم گم کردن

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

aidin m
02-12-1396, 03:08 بعد از ظهر
درود

در هر بازه زمانی شرکت جهانرو به دلایلی که مشخص نیست امتیاز محصولات خودشو به غیر واگذار کرده مثلا

TVS به نیرو موتور شیراز
هیوسانگ به کویر موتور
کاوازاکی به کویرموتور
CPI به !!!
باجاج به فارس موتور

در حال حاظر تمرکز روی برند CF MOTO هست که محصولاتی متنوع داره

از این میان CF150 , CF 250 ,CF 400 برخی مدلهای چهارچرخ و تورینگ در سبد این شرکت از برند مذکور قرارگرفته و

سیاست این شرکت وارد کردن بهترینها به ایران و انتقال اونها به دیگر همکاران در این زمینه هست

برخی محصولات بدون متولی به حیات چند ماهه در بازار خاتمه میدن و مشتری هم که ....

دغدغه قطع همکاری با CFMOTO بسیار احساس میشه و با توجه به این کارنامه درخشان

هر عقل سلیمی قطعا بین محصولات فارس موتور ، نیرو موتور شیراز که در امر همکاری بسیار ثابت قدم هستند

انتخابی منطقی خواهد داشت .

اعلام پیش فروش CF MOTO 250 با قیمت رقابتی و فروش محدود دقیقا مشابه عملکرد این شرکت در زمان فروش پولسار سری اول تک شمع می نماید

تقریبا در فروش و بازاریابی این شرکت در 15 سال گذشته هیچ تغییری بوجود نیامده و مرور خاطرات قدیم خیلی باعث تغییر سیاستها نمیشه

متاسفانه داعیه نمایندگی کاوازاکی برای چندین سال تنها تکه باقیمانده این پازل بود که اون تکه هم گم کردن

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

سلام. یعنی خود جهانرو به میل خودش نمایندگی tvs یا باجاج رو واگذار کرده؟؟
حالا در مورد کاوازاکی که زیاد بازار فروشی نداره و بیشتر جنبه تبلیغ داره برای شرکتی که در ایران نماینده محصولاتش هست ولی tvs و باجاج که بازار خیلی بزرگی توی فروش دارن فکر نکنم اصلا منطقی باشه
یعنی جهانرو سیاست خودشه يه برندیو وارد کنه وقتی جا افتاد واگذار کنه و آیا این واگذاری اونقدر سود ایدش میکنه که از فروش اون محصول و لوازمش میتونست به دست بياره؟ به.نظر من که جهانرو خودش به دلخواه نمایندگی هارو واگذار نکرده و باجاج و تی وی اس ازش گرفتن نمایندگیهاشونو حتی کاوازاکی که چندین سال gto و کامکس رو توسط جهانرو میفروخت
چون من شنيده بودم حتی این دلیلی که الان محصولات باجاج توی خارج اسمشون پولسار هست و تو تبلیغاتشان پولسار هست ولی به ایران که وارد ميشه به اسم پالس میفروشن به این دلیله که شرکت جهانرو برند پولسار رو تو ایران به نام خودش ثبت کرده و برای مشکلاتی که با باجاج و فارس موتور داره اجازه نمیده از نام پولسار استفاده کنن و حتی اگه روی گل پخش کن عقب ان اس نگاه کنید پولسار نوشته
البته اینها تمام شنیده ها و حدسیات خودمه نمیدونم تا چه حدیش درسته فکر کنم شما از من اطلاعاتون بیشتره به خاطر همین پرسیدم
در مورد برند CF هم جهانرو تا حالا چندین مدل پر فروش تو ایران آورده ولی دلیل نمیشه cf هم مثل اونها باشه نمونش همین cf 150 که نه قيمتش رقابتی بود نه تو خدمات بعد از فروش و قطعات و کیفیت و کارایی حرفی برا گفتن داشت cf 250 هم اگه بخواد 13_14 ملیون پولش باشه با توجه به اینکه تک سیلندره فکر کنم به سرنوشت همون زونتس دچار شه و تکو توک توی خيابونها ببینیم با توجه به قیمت بنلی تک 10.5 و جفت 19 تومن طرف يا 4 تومن میزاره روش يه دو سیلندر سوار میشه یا با همون پول يه بنلی دست دو.ميگيره یا يه مقدار از پولشو میزاره تو جيبش و ns یا بنلی تک ميخره البته اینها بازم حدسیات منه شاید توی بازار فروش داستان متفاوت باشه و تا نياد وارد بازار نشه نميشه فهمید

نیما نادری
02-12-1396, 04:05 بعد از ظهر
بحث ثبت نام تجاری و شمکلاتش همیشه در قانون بوده ... باجاج تو آمریکای جنوبی بجای پولسار اسم رو به روسر ROUSER تغییر داده مشکل این نیست

وقتی یک کمپانیه خارجی ببینه عملکرد نمایندش تو یک زون مهم مثل ایران ضعیفه یا شسته رفته نیست یا سوده زیادی عایدش نمیکنه تصمیم میگیره

مشکل رو اول با نماینده قدیم حل کنه اگر اون تمایل نداشته باشه یا توان نداشته باشه میره سراغ بقیه شرکتها و سعی میکنن یکی بهتر از قبلی رو به کار بگیرن

شل بودن و یا هر اسم دیگری رو این داستان بگذاری از طرف ایرانی رخ داده وگرنه کی این همه سوده سرشار از برند باجاج و تی وی اس رو رها کنه بره دنبال موتورهای

عجیب غریب ، سیاست فروش و بازاریابی تو این شرکت شفاف نیست همه در پی توسعه رنج محصول و توان تولید و فروش هستند اونجا نمیدونم چه خبره

احسنت به فارس موتور و نیرو موتور شیراز یا همین کویر موتور که لااقل چیزی از این گرفتن 4 تام بهش افزودن

اگر بدونید نیرو موتورشیراز چه آشغالهایی قبل از TVS تولید میکرد و مشاور شون در خرید از چین چه علمایی از هلال احمر بودن باورتون نمیشه الان چه مرتب دارن TVS میزنن و میفروشن

اگر آپاچی 310 رو بیارن و بفروشن واقعا حجت رو تمام کردن ....

توهم نمایندگی داشتن فقط مختص این شرکت نیست

نیرومحرکه هنوز فکر میکنه نمایندگیه پیاجیو و براوو رو داره

تیزرو فکر میکنه نماینده هوندا در ایرانه

s.mm
02-12-1396, 06:48 بعد از ظهر
آقای آیدین که گفتید ممکنه سی اف 250 به سرنوشت زونتس دچار بشه، شاید سیاست های بد فروش در دو شرکت جهانرو و متین خودرو یکی باشه!
اما اصلا قوت و قدرت این دو شرکت رو نمی شه با هم سنجید
از سوی دیگه سی اف هم به نسبت زونتس بسیار قدرتمند تره! شما ببینید زونتس ظرف یکسال نسخه جدید محصولش رو داده بیرون که حدود 30 تا مورد فنی اساسی رو در اون اصلاح کردند!
به نظر شما این چیز کمیه؟ چطور محصولی رو بیرون دادند که اینقدر نیاز به اصلاح داشته؟
البته از سوی دیگه سرعتشون در این کار و بهبود های خوبی که روی این نسخه جدید این محصول انجام دادند نقطه قوت فنیشون هست

بحث ثبت نام تجاری و شمکلاتش همیشه در قانون بوده ... باجاج تو آمریکای جنوبی بجای پولسار اسم رو به روسر ROUSER تغییر داده مشکل این نیست

وقتی یک کمپانیه خارجی ببینه عملکرد نمایندش تو یک زون مهم مثل ایران ضعیفه یا شسته رفته نیست یا سوده زیادی عایدش نمیکنه تصمیم میگیره

مشکل رو اول با نماینده قدیم حل کنه اگر اون تمایل نداشته باشه یا توان نداشته باشه میره سراغ بقیه شرکتها و سعی میکنن یکی بهتر از قبلی رو به کار بگیرن

شل بودن و یا هر اسم دیگری رو این داستان بگذاری از طرف ایرانی رخ داده وگرنه کی این همه سوده سرشار از برند باجاج و تی وی اس رو رها کنه بره دنبال موتورهای

عجیب غریب ، سیاست فروش و بازاریابی تو این شرکت شفاف نیست همه در پی توسعه رنج محصول و توان تولید و فروش هستند اونجا نمیدونم چه خبره

احسنت به فارس موتور و نیرو موتور شیراز یا همین کویر موتور که لااقل چیزی از این گرفتن 4 تام بهش افزودن

اگر بدونید نیرو موتورشیراز چه آشغالهایی قبل از TVS تولید میکرد و مشاور شون در خرید از چین چه علمایی از هلال احمر بودن باورتون نمیشه الان چه مرتب دارن TVS میزنن و میفروشن

اگر آپاچی 310 رو بیارن و بفروشن واقعا حجت رو تمام کردن ....

توهم نمایندگی داشتن فقط مختص این شرکت نیست

نیرومحرکه هنوز فکر میکنه نمایندگیه پیاجیو و براوو رو داره

تیزرو فکر میکنه نماینده هوندا در ایرانه

درباره جهانرو واقعا هیچی نمی شه گفت جز همین که گفتید نمی دونیم توی شرکتشون چه خبره!
یه کار خوب رو شروع می کنند و بعدش معلوم نیست چی میشه!
اصلا بهشون نمی خوره شرکت بی پولی باشن
تازه کلی هم مشتری سازمانی دارند
ولی انگار علاقه ای به پول درآوردن ندارند!
اما با نمی دونیم با این دو محصول 150 و 250 سی سی جدید اگر سیاست هاشون رو درست کنند شاید یه تکونی بخورند
چون مدعی هستند که از سال دیگه خط تولید و مونتاژ این محصولات رو کامل راه می اندازند.

aidin m
02-12-1396, 09:20 بعد از ظهر
سلام مجدد خدمت دوستان بگم که من فقط گفتم حدس میزنم شايدم cf 250توی بازار فروش با اقبال روبرو شه ويستا نياد همش حدسیات هست حتی بازاریابهای شرکتهای بزرگم نظراشون قطعی نیست و توی عمل خیلی وقتها میزان فروششون با اونیکه توقع داشتن کاملا متفاوته مثلا همین نیکران موتور به نظر من در ابتدای تولید فکر میکرده نوع تک سیلندر فروشش خیلی بیشتره و دو سیلندر چون گرونتره کمتر طالب داره ولی توی بازار دیدید که مردم چجوری برای دو سیلندر سرو دست میشکوندن و چون کارخونه جوابگوی درخواست بازار نبود بازار سیاه به وجود اومد و موتور 15 تومني تا 18 _ 19 حتی 20 رفت بالا خود نیکران هم به شکلی غیر حرفه ای قیمت رو بالا برد وگرنه برای تک سیلندرش چون هميشه توی نمایندگیها موجود بود به علت تولید بیشتر کارخونه قيمتش از 9.5 به 10.5 رسید که با توجه به تورم موجود در بازار منطقی بود
من يادمه وقتی آپاچی تازه اومده بود و یکی از دوستانم خریده بود من که به تجربه خودمو از اون بیشتر میدیدم چقدر سرش قور زدم که نباید میخرید و موقع فروش ضرر زیادی میکنه و بهش میگفتم که باید پالس میخریدی ولی آپاچی بازار رو قبضه کرد و اونهايي که اول خریده بودن و بهش اعتماد کرده بودن سود خوبی بردن به شکلی که یکی دو سال سوار میشدن موقع فروش هم اصلا ضرر نمیکردن
در مورد سخنان آقای نادری ام بنده با حدود نود درصد حرفاشون موافقم ولی درباره تعریفشان از فارس موتور نیرو موتور و کویر هم قبول دارم که خوب عمل کردن و خودشون رو از مونتاژ کننده اجناس تقلبی چینی بالا کشیدن ولی يه نقدی که نسبت به این شرکتها دارم اينه که اصلا به طور کل عملکرد هیچ شرکت تولید موتوری تو کشور ما روشن و شفاف نیست و اصلا به مشتریان و افکار عمومی پاسخگو نيستن مثلا همینکه قیمت جهانی ان اس نصف بنلی تک هست و بنلی تک با دوک 250 يه قیمت تو بازار هند نه فارس موتور میاد جواب روشن بده که چرا قیمت محصولش تفاوت فاحش با قیمتش توی هند داره و شفاف نميگه رو هر موتور چقدر داره سود میکنه یا کویر نميگه چرا دوک انقدر گرونه حتی نیکران موتور پاسارگاد هم پاسخگو نیست و.نمياد بگه دلیل آرزونی بنلی تک چيه به قدری که خيليا شایعه میکنن که بنلی تک ایران با اوني که توی هنده و با دوک 250 يه قیمته کیفیتش متفافته یا شایعات ديگه مگه چی ميشه نماینده روابط عمومیشون بیاد واضح و صادقانه جواب مردم رو بده بگه دلیل اینکه بنلی جفت تو چند ماه چند مليون رفت رو قيمتش دلیلش چی بود؟؟
البته این عدم پاسخگویی توی کل شرکتهای ایرانی يه سنته باور کنید من بارها به کارخونه های باطریسازی ایرانی مثل صبا ای میل زدم و پرسیدم چرا باطری موتور تولید نمیکنن و ما مجبوريم باتری بی کیفیت چینی با قیمت بالا بخریم دریغ از یک پاسخ وقتی باطری خشک صبا 60 آمپر 140 تومن و یک. سال گارانتی تعویض چرا ما باید 90 تومن پول يه باطری 7 آمپر چینی بدیم که گارانتی نداره و خیلیاش فاسد هست و بعد چند ماه خراب میشه ولی دریغ از یک پاسخ خشک و خالی

نیما نادری
03-12-1396, 07:08 قبل از ظهر
من به عنوان کسی که در هر دو صنعت موتور و ماشین بودم هیچ وقت این شفاف سازی رخ نمیده

farshad 54
03-12-1396, 08:35 قبل از ظهر
سلام مجدد خدمت دوستان بگم که من فقط گفتم حدس میزنم شايدم cf 250توی بازار فروش با اقبال روبرو شه ويستا نياد همش حدسیات هست حتی بازاریابهای شرکتهای بزرگم نظراشون قطعی نیست و توی عمل خیلی وقتها میزان فروششون با اونیکه توقع داشتن کاملا متفاوته مثلا همین نیکران موتور به نظر من در ابتدای تولید فکر میکرده نوع تک سیلندر فروشش خیلی بیشتره و دو سیلندر چون گرونتره کمتر طالب داره ولی توی بازار دیدید که مردم چجوری برای دو سیلندر سرو دست میشکوندن و چون کارخونه جوابگوی درخواست بازار نبود بازار سیاه به وجود اومد و موتور 15 تومني تا 18 _ 19 حتی 20 رفت بالا خود نیکران هم به شکلی غیر حرفه ای قیمت رو بالا برد وگرنه برای تک سیلندرش چون هميشه توی نمایندگیها موجود بود به علت تولید بیشتر کارخونه قيمتش از 9.5 به 10.5 رسید که با توجه به تورم موجود در بازار منطقی بود
من يادمه وقتی آپاچی تازه اومده بود و یکی از دوستانم خریده بود من که به تجربه خودمو از اون بیشتر میدیدم چقدر سرش قور زدم که نباید میخرید و موقع فروش ضرر زیادی میکنه و بهش میگفتم که باید پالس میخریدی ولی آپاچی بازار رو قبضه کرد و اونهايي که اول خریده بودن و بهش اعتماد کرده بودن سود خوبی بردن به شکلی که یکی دو سال سوار میشدن موقع فروش هم اصلا ضرر نمیکردن
در مورد سخنان آقای نادری ام بنده با حدود نود درصد حرفاشون موافقم ولی درباره تعریفشان از فارس موتور نیرو موتور و کویر هم قبول دارم که خوب عمل کردن و خودشون رو از مونتاژ کننده اجناس تقلبی چینی بالا کشیدن ولی يه نقدی که نسبت به این شرکتها دارم اينه که اصلا به طور کل عملکرد هیچ شرکت تولید موتوری تو کشور ما روشن و شفاف نیست و اصلا به مشتریان و افکار عمومی پاسخگو نيستن مثلا همینکه قیمت جهانی ان اس نصف بنلی تک هست و بنلی تک با دوک 250 يه قیمت تو بازار هند نه فارس موتور میاد جواب روشن بده که چرا قیمت محصولش تفاوت فاحش با قیمتش توی هند داره و شفاف نميگه رو هر موتور چقدر داره سود میکنه یا کویر نميگه چرا دوک انقدر گرونه حتی نیکران موتور پاسارگاد هم پاسخگو نیست و.نمياد بگه دلیل آرزونی بنلی تک چيه به قدری که خيليا شایعه میکنن که بنلی تک ایران با اوني که توی هنده و با دوک 250 يه قیمته کیفیتش متفافته یا شایعات ديگه مگه چی ميشه نماینده روابط عمومیشون بیاد واضح و صادقانه جواب مردم رو بده بگه دلیل اینکه بنلی جفت تو چند ماه چند مليون رفت رو قيمتش دلیلش چی بود؟؟
البته این عدم پاسخگویی توی کل شرکتهای ایرانی يه سنته باور کنید من بارها به کارخونه های باطریسازی ایرانی مثل صبا ای میل زدم و پرسیدم چرا باطری موتور تولید نمیکنن و ما مجبوريم باتری بی کیفیت چینی با قیمت بالا بخریم دریغ از یک پاسخ وقتی باطری خشک صبا 60 آمپر 140 تومن و یک. سال گارانتی تعویض چرا ما باید 90 تومن پول يه باطری 7 آمپر چینی بدیم که گارانتی نداره و خیلیاش فاسد هست و بعد چند ماه خراب میشه ولی دریغ از یک پاسخ خشک و خالی

دوست گرامی

با توجه به اینکه پستهای طولانی میذارید لطف کنید بین هر سطر یه فاصله بندازید تا چش و چال کاربران هنگام خوندن پستهای شما در نیاد .

چون تا الان خودم به همین دلیل هیچکدوم از پستاتونو نخوندم طولانیه و فاصله سطرهاش کمه واقعا اذیت میشه آدم موقع خوندنشون

فرنام
04-12-1396, 11:56 قبل از ظهر
دلیل این که بنلی از پونزده تومن کشید رو بیست تومن!
فکر کنم اینکه خود شرکت ابتدا کم تولید کرد و قتی استقبال بازار دید و از طرفی دلال بازی بعضی از فروشگاه رو دید خودش تصمیم گرفت با قیمت بیست تومن بفروش!
و در ادامه هم نه سطح تولیدش بالا برد و نه ثبت نام کرد و به همین شکل سود می کنه!
قبلا تو صفحه اینستاگرام شون تمام کامنتارو پاسخ می دادند! اما حالا چی؟ کامنتا بسته شده! !!!
و شرکت به هیچ وجه پاسخ گو نیست

aidin m
04-12-1396, 02:32 بعد از ظهر
دلیل این که بنلی از پونزده تومن کشید رو بیست تومن!
فکر کنم اینکه خود شرکت ابتدا کم تولید کرد و قتی استقبال بازار دید و از طرفی دلال بازی بعضی از فروشگاه رو دید خودش تصمیم گرفت با قیمت بیست تومن بفروش!
و در ادامه هم نه سطح تولیدش بالا برد و نه ثبت نام کرد و به همین شکل سود می کنه!
قبلا تو صفحه اینستاگرام شون تمام کامنتارو پاسخ می دادند! اما حالا چی؟ کامنتا بسته شده! !!!
و شرکت به هیچ وجه پاسخ گو نیست

سلام آقا فرنام کاملا حرفتون درسته ولی چرا همین جواب رو توی سايتشون به مردم نمیدن؟؟؟
چرا وقتی با استقبال روبرو شده تولید رو بالا نمیبرن مثلا اگه الان ماهی ده تا موتور مونتاژ

میکنن و رو هر موتور شش ملیون سود میکنن بیان ماهی سی یا چهل تا مونتاژ کنن قيمتشم

بدن هفده تومن و رو هر موتور سه تومن سود کنن رو حساب سر انگشتی سودشون خیلی

بیشتر میشه با توجه به بازار تشنه 250 دو سیلندر که فعلا رقیب جدی نداره به نظر من هر

چقدر که بتونن تولید کنن فروش میره فقط کافیه کمی بازار قطعاتش و لوازم یدکیش رو تقویت کنه اگه لوازمش زیاد باشه با قیمت مناسبتر فروششون خیلی بالاتر میشه حتی میتونن

شرایط و لیزینگی بفروشن که با توجه به سود بالای شرایط تو ایران سودشون دو برابر میشه

قبلا هم اگه تو اینیستاشون پاسخ ميدادن جوابشم گرفتن ديديد که مردم به یه برند تازه که

که حتی اسم چینی بودن پشتش بود و با ترس مردم از کیفیت موتور ساخت چین دیدید که

اعتماد کردن و فروش بالایی داشتن

الان به نظرم ديگه دوره پنهان کاری گذشته و.شرکتهایی مثل جهانرو که همیشه ميخواد برند

جدید وارد کنه مثل سی اف اگه بخوان اطلاعات ندن مردم با يه سرچ راحت اطلاعاتشون رو

بدست ميارن و وقتی مثلا میبینن با اوني که شرکت ميخواسته بهشون بقبولاند با بایست

اطلاع رسانی فکر میکنن شرکت ميخواد سرشون کلاه بزاره و بازار شایعات و تبلیغات معکوس

زیاد ميشه درست مثل همین کار نیکران که روی ایتالیایی بودن محصولش مانرو ميداد و

نمیخواست زیاد چینی بودن محصولش رو اعلام کنه نتیجه چی شد همین تایپیکهای بنلی رو

نگاه کنید مخصوصا اوایلش رو از هر دهتا پست نصفش مربوط به اينه که اين موتور ایتالیایی

نیست و چینیه ولی اگه شرکت خودش توی بازار یابیهاش اعلام میکرد این برند توسط

چین خریداری شده ولی این توی بازار برندها عاديه و کیفیت محصول بالاست و داره به کل

دنیا صادر میشه و سند حرفهاشون هم با استناد به صادرات به اروپا و آمریکا و قیمت جهانیش

نشون ميدادن اونوقت میدیدیم چقدر شرکت اعتبارش بالاتر میرفت و مردم بهش اعتماد
بیشتر و سریعتری میکردن

در آخر من مطمئنم این سالهای آخر پنهان کاری تولید کننده هاست و بعدها مجبورن جواب

مشتريهاشون و افکار عمومی رو بدن

نیما نادری
04-12-1396, 05:20 بعد از ظهر
ما از میزان سود موتورها بیخبریم قیمتی که میبینید برای اینا خیلی کمتر میفته چون منتاژ میکنن گمرکی کمی میدن ارزون هم میخرن چون نمایندگی هستن ،بیشتر هزینه ها رفته بالا ،ارز و هزینه های وابسته به واردات و تولید

alam
04-12-1396, 11:02 بعد از ظهر
با سلام

در مورد cf250 مشخص بود قیمتش بالا میره حتی اگه دلار بالا نمی رفت چون امکانات اینو هیچ 250 سیسی به غیر از دوک و کاوازاکی و... نداره

ولی به نظر من اگه واقعا موتور خوبی از اب در بیاد بازار خوبی خواهد داشت.الان اکثر موتورهایی مثل هیوسانگ ،مگلی،دوک و.......لوازم جانبیشون راحت گیر نمیاد در صورتی که موتور خوبی هستن و خیلی وقته تو بازارن.و به نوبه خودشون بازار خودشون و دارن.
بنلی الان نمایندگیهاش واقعا زیاد شده و خدمات پس از فروش خوبی داره ولی بازم یه سری چیزهاش سخت گیر میاد

(اقا تا ابد که نمیشه بچسبیم به آپاچی و پالس)

به نظر من کاش موتورهای این سبکی زیاد بشه و مردم بتونن تنوع تو انتخاب یه موتور سیکلت خوب داشته باشن

در هر صورت به نظر من قیمت با این اوضاع بازار و محصولات موجود تا 13500000 تومان واسه این موتور مناسبه

aidin m
05-12-1396, 08:50 بعد از ظهر
ما از میزان سود موتورها بیخبریم قیمتی که میبینید برای اینا خیلی کمتر میفته چون منتاژ میکنن گمرکی کمی میدن ارزون هم میخرن چون نمایندگی هستن ،بیشتر هزینه ها رفته بالا ،ارز و هزینه های وابسته به واردات و تولید

بله درسته آقای نادری الان توی سند موتور بنلی من خورده ساخت جمهوری اسلامی ایران

این یعنی اینکه این که اینها گمرکی واردات موتور سیکلت نمیدن و گمرکی واردات قطعه ميدن

که خیلی پایین تر هست و اینکه یعنی اتاق بازرگانی و اداره مالیات و غیره این کارخونه رو يه

کارخونه تولید کننده حساب میکنه نه وارد کننده چه بسا کلی بخشودگی مالیات وام کم بهره

و... ام بگيرن این شرکتهای مونتاژ کننده موتور در صورتی که همه ميدونيم صفر تا صد بنلی

از خارج مياد و اینها فقط پیچ مهره هارو بهم وصل میکنن حتی فکر نکنم به انجین دست بزنن

و اون کامل از چین مياد که جداي بحث واردات یا مونتاژ الان صادرات موتور برای اینکه راحتر

باشه به شکل جدا هست و در کشور مصرف کننده اسمبل میشه

من توی محل کارم که شهرداری هست کارگرهای افغانی هستن اونها ميگن توی افغانستان ما

وقتی موتور صفر کیلومتر میخریم چرخ و فرمون و زنجیرو فرمون همه جدا هست و داخل

پالت چوبی میبریم پیش موتور ساز يه پولی ميديم توی دو یا سه ساعت موتور رو جمع

میکنن برامون یعنی درست همین کار شرکتهای مونتاژ موتور سیکلت که انقدر زیاده يه سوله

تو يه شهرک صنعتی ميگيرن و درست همون کار موتور سازهای افغانستان رو انجام ميدن

و خودشون هم تولید کننده حساب میکنن البته سود برای هر صنفی خوبه و سود زیاد بد

نیست خدا کنه تمام صنایع کشور سود بالا داشته باشن ولی خداييش اگه قانون توی کشور

ما کامل نیست و شورای قیمت گذاری و سازمان حمایت از مصرف کننده نظارتی نداره خود

همین شرکتهای تولید یا مونتاژ موتور باید به فکر مردم و حقوق مصرف کننده ها باشن و

این رو نگاه نکنن که حالت که مثلا. Cf بین مردم انقدر طرفدار و فروش بالا داره و هر قیمتی

بدیم جونها ميخرن پس بزار قیمت رو بالا ببریم بلکه کمی هم به فکر اقتصاد و.وضع بازار و

هموطنان باشن

Ali.rezA
07-12-1396, 09:59 قبل از ظهر
سلام ب همگی دوستان
و عرض ادب

ی نگاهی ب تاریخچه شرکت سی اف داشته باشیم

CFMOTO توسعه، تولید کننده ، بازار و تولید most موتور سیکلت و کم‌هزینه جهان، همه وسایل نقلیه، وسایل نقلیه ، قایق موتوری و powersports را تولید و تولید می‌کند. CFMOTO که در سال ۱۹۸۹ تاسیس شد و با بیش از ۱۵۰۰ نفر همراه شد، ۹۸ مدل خودرو و ۵۱ مدل مدل‌ها را توسعه داده‌است که در بیش از ۷۰ کشور و مناطق توزیع شده‌اند. CFMOTO در صنعت powersports در حال پیشروی به رده‌های پیشرفته در جهان است و هدف از آن تامین محصولات عالی به فروشندگان و طرفداران در سطح جهانی است.

چرا CFMOTO ?

تکنولوژی، نوآوری به سمت

تیم تحقیق و توسعه CFMOTO's متشکل از ۲۰۰ کارمند در پنج کشور است. طراحان ما تمام استاپ را در زمینه طراحی وسایل نقلیه و طراحی موتور انجام دادند ، ما بیش از ۱۱۰ ثبت اختراع ثبت‌شده و حقوق معنوی مستقل داریم و انگیزه برای نوآوری نیز به لوازم جانبی ما بسط یافته‌است. با توجه به منابع پژوهش‌های پیشرفته و تاسیسات توسعه، CFMOTO به سمت تولید کننده طبقه جهانی در صنعت powersports گام برمی دارد.

تمرکز بر کیفیت

تکنولوژی و کیفیت قلب و روح کسب‌وکار ما هستند. در حالی که لذت بردن از لذت سواری لذت می‌برد ، همچنین سیستم مدیریت کیفیت ما را بر هم می‌زند. زمان، تلاش و تخصص سرمایه‌گذاری شده در توسعه سیستم مدیریت ما به ما این امکان را می‌دهد که محصولات برجسته و قابل اعتمادی را در کیفیت ارائه کنیم.

مقدار کاربر

" که هیچ هدف مفیدی برای " با بیش از ۲۰ سال تجربه حرفه‌ای در صنعت موتور سیکلت نداشت، همیشه به تامین مقدار بهینه کاربر برای هر محصول اختصاص دارد، براساس این موضوع ، محصولات CFMOTO بیش از هر وسیله نقلیه دیگر از ثروت باور نکردنی تجربه از دهه‌های اخیر در این زمینه رقابتی تنگاتنگ بهره‌مند خواهند شد و ثابت می‌کنند که شریک ایده‌آل برای لذت بردن از زندگی و اکتشاف جهان است.

نیما نادری
08-12-1396, 11:44 قبل از ظهر
مدعی هستن شاسی رو اینجا تولید میکنن

ولی بعید میدونم فقط اسمبلی لاین دارن

شاسی هم خیلی قسمت مهمی هست هر کار کنی شاسی نامناسب رو نمیشه کاریش کرد

امیدوارم همونم خودشون نزنن

s.mm
19-01-1397, 11:37 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links] /bبالا حالت رانندگی بارانی(چپ:روز-راست:شب) پایین حالت رانندگی اسپورت(چپ:روز-راست:شب) تغییر نور پس زمینه از روز به شب خودکار و با توجه به روشنایی هست [Only registered and activated users can see links] چراغ جلو دارای نور روز(daylight) به شکل H ،تقریبا تنها موتور سیکلتی که روزچراغ داره و با الگوی خودرو های جدید درون خود کاسه چراغ جانمایی شده این موتوره [Only registered and activated users can see links] انجین DOHC پیشرفته [Only registered and activated users can see links]

alam
19-01-1397, 12:06 بعد از ظهر
عکسهای قشنگیه
والا دیروز پرسیدم گفتن بین 14 تا 15 خواهد بود قیمتش.تازه اگه دلار عنایت کنه و گرونتر نشه
بنلی هم که تقریبا به 21 رسید

s.mm
21-01-1397, 06:58 بعد از ظهر
این هم برگه ی رسمی cf250 در سایت چینی cfmoto :

سیدعلیرضا
21-01-1397, 07:01 بعد از ظهر
این هم برگه ی رسمی cf250 در سایت چینی cfmoto :

فک میکنم رفرنس 650 رو گذاشتی برادر

s.mm
22-01-1397, 12:55 بعد از ظهر
فک میکنم رفرنس 650 رو گذاشتی برادر

لینک و صفحه و عکس درسته، اونا سایتشون یه کم قر و قاطیه عنوان مطلب رو اشتباه نوشتند
توضیحاتش همه درباره سی اف 250 هست،
نوشته می تونید برند ترمز رو مشخص کنید یکیش یه برند اسپانیایی هست

s.mm
12-02-1397, 01:22 بعد از ظهر
در این ویدیو دیده میشه که سی اف موتو نمونه های بدون abs و احیانا بدون صفحه رنگی TFT هم برای این موتور در نظر گرفته به عنوان نمونه های ارزون تر.
البته اون هایی که قراره بیاد abs هستند

Seyed.mahdi
13-02-1397, 02:25 قبل از ظهر
سلام

آقا انصافا این نمایشگرش نمای جالبی نداره! انگار طرف کیلومتر خودشو کنده و یه تبلت چسبونده جاش:gigglesmile:
تو هیچ موتور معتبر دیگه ای هم شبیه این ندیدم.

حداقل از جلو میپوشوندنش یه نمای بهتری میگرفت مثل آمپر آپاچی ۲۰۰ که پوشوندنش.

vivabayern
13-02-1397, 03:39 قبل از ظهر
سلام

آقا انصافا این نمایشگرش نمای جالبی نداره! انگار طرف کیلومتر خودشو کنده و یه تبلت چسبونده جاش:gigglesmile:

داداش برو کیلومتر دوک ۳۹۰ رو ببین همین شکلیه . کلا این موتور طراحیش شبیه دوک هست

s.mm
14-02-1397, 01:12 قبل از ظهر
سلام

به مفاهیم طراحی جدید خوش آمدید!!
cf250 اولین موتور 250 هست که این امکانات مانند صفحه رنگی و abs برای جفت چرخ ها رو داره!

اسپیدومتر یا کیلومتر شمار دوک 390

نمایشگر نقشه روی کیلومتر شمار دوک 390

2017 Triumph Street Triple Unveiled

ducati 1199 panigale

bmw f850gs

Triumph updates Tiger 800 and 1200 for 2018

[Only registered and activated users can see links] .com%2fExtraImages%2f20171107031133_Triumph-Tiger-1200-dash.jpg&h=578&w=872&c=1

RSV4 ([Only registered and activated users can see links])

حسین honda
19-02-1397, 12:53 قبل از ظهر
واقعا گل گفتی

- - - Updated - - -

واقعا گل گفتی

- - - Updated - - -

واقعا گل گفتی

s.mm
24-02-1397, 02:35 بعد از ظهر
تحویل برج 5 یا 6 قیمت نقدی متوسط 17

s.mm
24-03-1397, 10:18 بعد از ظهر
این موتور منتظر راه افتادن آزمایشگاه یورو 4 برای موتور در ایران هست

نپالی ها موتورهاشون رو تحویل گرفتند البته هیچکدومشون کلاچ هیدرولیک ندارند!
حالا مشخص نیست برای ارزون تر شدن کلاچ هیدرولیک رو حذف کردند یا توی ازمایش های بعدی رد شده.
اگه دلیل فنی باشه باز باید خدا رو شکر کرد دست مشتری آزمایشش نکردند!

نیما نادری
25-03-1397, 06:40 بعد از ظهر
معمولا هر چی بلدن رو کانسپت اولیه میزارن

ولی بعد تو تولید انبوه یکم داستان رو تغییر میدن

بهتر که هیدرولیک نیست از جهاتی

fereidooniomid
25-03-1397, 11:44 بعد از ظهر

این فیلمو دیدم تو یوتیوب ک چنبار با دوک250 درگ میزنه

جاده و شرایط خوب نیس اما میشه فهمید با دوک 250 شتاب تقریبا برابری داره (چنبار دوک برنده میشه چنبار هم cf 250)

بنظرم بعد از ورودش مثل بنلی جفت قیمتش افزایش پیدا میکنه

تا 20 تومن هم اگر کیفیتش خوب باشه و قطعاتش ساپورت شه با توجه ب وضع بازار میارزه ولی بعید میدونم ساپورت درست حسابی داشته باشه قطعاتش و کلا فروش خوبی داشته باشه

alam
27-03-1397, 11:56 قبل از ظهر
شواهد امر نشون میده موتور خوبی هستش از لحاظ شتاب و مشخصات فنی و................
اگه کیفیت ساخت خوبی هم داشته باشه به احتمال خیلی زیاد از بنلی تک و موتورهای 250 سیسی تک سیلندر بازار فروش بهتری خواهد داشت
کلاج هیدرولیک هم مثل اینکه حذف کردن (به شخصه دوس داشتم باشه) البته z1000 مدل 2017 هم اگه ریا نشه چند روز پیش سوار شده بودم کلاج هیدرولیک نداره.
یدونه قبل عید ثبت نام کردیم اگه خدا بخواد.بزار تحویل بدن ببینیم چی از اب در میاد

s.mm
31-03-1397, 05:48 بعد از ظهر

این فیلمو دیدم تو یوتیوب ک چنبار با دوک250 درگ میزنه

جاده و شرایط خوب نیس اما میشه فهمید با دوک 250 شتاب تقریبا برابری داره (چنبار دوک برنده میشه چنبار هم cf 250)

بنظرم بعد از ورودش مثل بنلی جفت قیمتش افزایش پیدا میکنه

تا 20 تومن هم اگر کیفیتش خوب باشه و قطعاتش ساپورت شه با توجه ب وضع بازار میارزه ولی بعید میدونم ساپورت درست حسابی داشته باشه قطعاتش و کلا فروش خوبی داشته باشه
سپاس از ویدیو، جالبه که دوک 250 خورشیدی 45 دندونه داره اما سی اف 250 خورشیدی 40 تایی ولی باز هم کم نیاورد جلوی دوک
توی اتوبان نواب با بنلی تک بودم، با یه دوک 200 کل انداختم، دوک 200 به معنی واقی کمله وحشیانه شتاب میگرفت و اصلا قابل رقابت با هم نبودند

امیدوارم وقتی این موتور اومد در عرضه ی اولیه دوستانی که علاقه دارند، این دست اون دست نکنند و سریع بخرند تا قیمتش بالا نرفته

تریل cpi sx250 رو وقتی جهانرو آورده بود همه می گفتند این چیه اینقدر گرونه! اون هم پیش فروش فروختند! به قیمت دو برابر روان آشغال!
حالا می بینید که جزو بهترین تریل های پلاکه و الان دست دومش رو زیر 7 تومن پیدا نمی کند اونم مدل 89!

شواهد امر نشون میده موتور خوبی هستش از لحاظ شتاب و مشخصات فنی و................
اگه کیفیت ساخت خوبی هم داشته باشه به احتمال خیلی زیاد از بنلی تک و موتورهای 250 سیسی تک سیلندر بازار فروش بهتری خواهد داشت
کلاج هیدرولیک هم مثل اینکه حذف کردن (به شخصه دوس داشتم باشه) البته z1000 مدل 2017 هم اگه ریا نشه چند روز پیش سوار شده بودم کلاج هیدرولیک نداره.
یدونه قبل عید ثبت نام کردیم اگه خدا بخواد.بزار تحویل بدن ببینیم چی از اب در میاد

به به شدیم دو تا
زیارت z1000 قبول

گفته شده اگر راه اندازی آزمایشگاه یورو4 در ایران طول بکشه موتور رو در کشور دیگه ای تاییدیه یورو چهارش رو میگیرند

alam
02-04-1397, 07:03 قبل از ظهر
سلام
مرسی مهندس،مبارکه
اونایی که تو ایران عرضه میشه مثل اینکه کلاج هیدرولیک داره،
حالا ما که هفته پیش پرسیدیم میگن از 20 به بعد تیر طبق اولیت شروع به تحویل می کنن،البته امید دارم سری اول با کیفیت و در تعداد بالا عرضه بکنن چون اگه خوب از اب در بیاد و مشتریش زیاد باشه مثل بنلی فوری کم یاب و گرون میشه که اصلا خوب نیست و دوس دارم همه بتونن سوار یه موتور با کیفیت و خوب با قیمت مناسب بشن و نه گرون

s.mm
02-04-1397, 09:42 قبل از ظهر
تصاویر از سایت cf moto استرالیا هست که قیمتش رو زده 3990 دلار (استرالیا)

با یه نفر از فروشنده های cf توی نپال چت می کردم گفتم چرا موتوراتون کلاچ هیدرولیک نیست گفت کلاچ هیدرولیک مشکلات داره(به صورت کلی گفت نه این موتور)
بهش گفتم پس این همه ماشین کلاچ هیدرولیک چجوری دارند کار می کنند! جوابی نداد! انتظاری هم نباید داشت یکی بود مثل گمرکی های خودمون

توی سایت سی اف موتور استرالیا نمونه هیدرولیک رو گذاشتند ولی توی مشخصاتش هیچ چیز درباره اش ننوشتند
به نظر بنده همه این ابهامات فقط با اومدن این موتور حل میشه

fereidooniomid
02-04-1397, 10:38 قبل از ظهر

با یه نفر از فروشنده های cf توی نپال چت می کردم گفتم چرا موتوراتون کلاچ هیدرولیک نیست گفت کلاچ هیدرولیک مشکلات داره(به صورت کلی گفت نه این موتور)
بهش گفتم پس این همه ماشین کلاچ هیدرولیک چجوری دارند کار می کنند! جوابی نداد! انتظاری هم نباید داشت یکی بود مثل گمرکی های خودمون

توی سایت سی اف موتور استرالیا نمونه هیدرولیک رو گذاشتند ولی توی مشخصاتش هیچ چیز درباره اش ننوشتند

خب ی سوال
ازونجایی ک دلار استرالیا 5590 نرخ خورده یعنی این موتور بالای 22 میلیون قیمت
داره یا جهانرو با دلار ارزون تر میاره؟

کلا شرکتای واردات موتور با دلار آزاد وارد میکنن؟

s.mm
02-04-1397, 12:14 بعد از ظهر
خب ی سوال
ازونجایی ک دلار استرالیا 5590 نرخ خورده یعنی این موتور بالای 22 میلیون قیمت
داره یا جهانرو با دلار ارزون تر میاره؟

کلا شرکتای واردات موتور با دلار آزاد وارد میکنن؟

خبر موثقی در اینباره ندارم اما شرکت های تولیدی می تونند از ارز مبادلاتی استفاده کنند چون قطعات ckd وارد می کنند
بعد اینکه جهانرو شرکت تولیدی صنعتی محسوب میشه نه وارد کننده
همچنین بحث پیش فروش با فروش این موتور در آینده متفاوت هست و هیچ قیمتی برای این موتور به صورت رسمی اعلام نشده

F.A
02-04-1397, 12:51 بعد از ظهر
خبری نشد؟! برج4 شد ...

alam
25-04-1397, 10:39 قبل از ظهر
خبری نشد؟! برج4 شد ...

با سلام
طبق پیگیری که من کردم میگن تو 4 تا رنگ تولید شده ،،مشخصات مثل همون نمونه اولیه که اورده بودن هستش،، که اگه اونطوری باشه کلاج هیدرولیک داره
اولش گفتن اواسط برج 3،بعدش گفتن برج 4،الانم میگن 2ماه دیگه .............................
میگن ما مشکلی نداریم تو تحویل ،،،محصول هم تولید شده و اماده هست.مشکل از سمت راهنمایی رانندگی تو پلاک کردن هستش که از امسال یه سری قوانین دست و پاگیر گذاشتن مربوط به استاندارد یورو 4
که میگن موتورها ما استاندارد یورو 4 هم دارن

دیگه والا نمی دونم مشکل از چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ARSH
25-04-1397, 08:29 بعد از ظهر
با سلام
طبق پیگیری که من کردم میگن تو 4 تا رنگ تولید شده ،،مشخصات مثل همون نمونه اولیه که اورده بودن هستش،، که اگه اونطوری باشه کلاج هیدرولیک داره
اولش گفتن اواسط برج 3،بعدش گفتن برج 4،الانم میگن 2ماه دیگه .............................
میگن ما مشکلی نداریم تو تحویل ،،،محصول هم تولید شده و اماده هست.مشکل از سمت راهنمایی رانندگی تو پلاک کردن هستش که از امسال یه سری قوانین دست و پاگیر گذاشتن مربوط به استاندارد یورو 4
که میگن موتورها ما استاندارد یورو 4 هم دارن

دیگه والا نمی دونم مشکل از چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راست میگن شماره گذاری سپوخته رسما چند ماهی هست اسیر یه مساله ای باهاشون هستم و قوانین رو میبینم واقعا دیگه از پلاک گرفتن
تعویض پلاک کردن
منتظر پلاک بودن
و و و و هر چیزی که به این ارگان مربوط باشه بیزار شدم
در ضمن این موتور خیلی زیباس و به روز

s.mm
26-04-1397, 03:20 قبل از ظهر
راست میگن شماره گذاری سپوخته رسما چند ماهی هست اسیر یه مساله ای باهاشون هستم و قوانین رو میبینم واقعا دیگه از پلاک گرفتن
تعویض پلاک کردن
منتظر پلاک بودن
و و و و هر چیزی که به این ارگان مربوط باشه بیزار شدم
در ضمن این موتور خیلی زیباس و به روز

درسته این موتور یورو 4 هست
اما مشکل اینجاست که در ایران آزمایشگاه یورو 4 برای موتور سیکلت نداریم و تازه دارن می سازن و تجهیزش می کنند!

alam
26-04-1397, 07:35 قبل از ظهر
دوس داریم زود تحویل بگیریم و الان که فصلش هست استفاده بشه نه تو زمستون
از شانس ما هستش دیگه یا کلا امکانات نیست تو مملکت اگرهم باشه اونقد سنگ میندازن ادم و خسته می کنن

Seyed.mahdi
26-04-1397, 09:14 بعد از ظهر
یعنی آزمایشگاه یورو ۴ ندارن بعد موتور زیر یورو ۴ پلاک نمیکنن؟!:297:

بعد میگن موتور های ما یورو ۴ ره؟:gigglesmile:

نیما نادری
30-05-1397, 01:31 بعد از ظهر
اون روز رفتم به نیت خرید CF400 گفت به شخص نمیفروشیم ...تو دلم گفتم نیست همه ارگانها صف کشیدن بخرن

وقتی شما پول داری دو حالت داری یا مجاز به خرید CF400 قانونی باسند هستی - یا مجاز به خرید CF400 قانونی با سند نیستی ...که نبودم !! یک جواب ساده تر هم هست آقا نمیفروشیم

جهانرو طالعش به برجه ریغه ، دست به هر چی میزنه می....نه توش

خدا رحم کرد قسمت نشد ثبت نام کنم تا الان که موتور نداده میگه موتورا تو گمرک گیره در راستای ممنوعیت واردات خودور و قطعات مورخ 97/3/31

میگم نمونه موتور کو میگه فرستادیم حفاظت اطلاعات !!! فکر کنم منظورش اداره استاندارد بود

آنقدر کشش میده تا متقاضیان بیخیال بشن به نماینده ها هم یک موتور دیگه میده

چون الان ویگو میدن با این پول و میگفت بلههه هم سود مشارکت میدیم هم سود دیرکرد میدیم خدا خیرش بده

alam
30-05-1397, 07:40 بعد از ظهر
والا یه حرف درست نمی زنن
یه بار میگن گیر استاندارد هستیم یه بار می گن گیر گمرکیم
ولی اصلش اینه منتظر ثبات قیمت بازار هستن تا ضرر نکنن واگرنه که بلاخره میدن بازار ولی با قیمت بالای 24 تومن
به کسای که ثبت نام کردن میگن اخر سال یا جایگزین کردن اون با یه cf150 مدل جدید که تغییراتی توش دادن با قیمت پایین

نیما نادری
31-05-1397, 05:18 بعد از ظهر
این کار خلافه قانونه کسی شکایت کنه دودمان شرکت به فنا میره

alam
31-05-1397, 10:11 بعد از ظهر
[QUOTE=نیما نادری;328168]این کار خلافه قانونه کسی شکایت کنه دودمان شرکت به فنا میره[/QU

مگه چیکار میشه کرد؟؟؟؟؟
شرکتهایی مثل ایران خودرو سایپا و ...... به تعهداتشون عمل نمیکنن چه برسه به ایناااااااااااا
بر فرض مثال بشه شکایت کرد،،شرکت میگه به این دلایل موتور پلاک نمیشه منم نمی تونم تحویل بدم

aidin m
31-05-1397, 11:03 بعد از ظهر
[QUOTE=نیما نادری;328168]این کار خلافه قانونه کسی شکایت کنه دودمان شرکت به فنا میره[/QU

مگه چیکار میشه کرد؟؟؟؟؟
شرکتهایی مثل ایران خودرو سایپا و ...... به تعهداتشون عمل نمیکنن چه برسه به ایناااااااااااا
بر فرض مثال بشه شکایت کرد،،شرکت میگه به این دلایل موتور پلاک نمیشه منم نمی تونم تحویل بدم

سلام متعصفانه وقتی موتوری یا ماشینیو ثبت نام میکنیم مفاد قرارداد رو خود شرکت فروشنده تنظیم میکنه و کاملا یکطرفه هر جوری دوست داره و به نفعشه تنظیم میکنه من مطمعنم الان اون قرارداد رو بخونید نوشته مثلا اگه شرکت موتور رو دیر تحویل بده یا نتونه تحویل بده با یکی دیگه از محصولات دیگر شرکت جایگزین میشه یا اگه خریدار نخواست اصل پولشو با سود مشارکتش پس میگیره سود مشارکتشونم یه چیزی در حد همین سودهای بانکیه مثلا 15 دادید ماهی 150 تومنم میزارن روش بهتون بر میگردونن میشه ملا 17 ملیون ولی اگه این 15 ملیونو پارسال سکه ارز یا هر کالای مثلا ما پارسال یه پرینتر برا شرکتمون خریدیم 500 امسال شد 1.5 سه ماه پیش یه ماشین ریشتراش خریدم 160 الان شده 350 همین بنلی 10.5 بود قبل عید شده 18 سیگار بستش 4 تومن بود شده 10 و این یعنی قرار داد یکطرفه یا مجبوری cf 150 بگیری مثلا اونم با چه قیمتی بخوان حساب کنن خدا میدونه . بقیه پولتو بگیری یا فقط پولتو بگیری
تو ثبت نام خودرو وقتی پولتو میدی و پیش خرید میکنی خودرو رو برات سود مشارکت مثلا 15-20 درصد در نظر میگیرن ولی تو قرار داد مینویسن قیمت خودرو به زمان تحویل روز حساب میشه مثلا 6 ماه پیش ثبت نام کردی پراید 21 ت.من بوده الان میخوان تحویل بدن پولتم 6 ماه خوابیده 33 باهات حساب میکنن و موظفی بقیه پولو بدی حالا برای موتور سیکلتو نمیدونم ولی خداییش این یعنی کلاه برداری پول ماشینو از شما پارسال گرفتن قیمتشو قیمت کذایی امسال حساب میکنن و فقط یه سود مشارکت برای خوابیدن پوات میدن

- - - Updated - - -

مگه چیکار میشه کرد؟؟؟؟؟

سلام متعصفانه وقتی موتوری یا ماشینیو ثبت نام میکنیم مفاد قرارداد رو خود شرکت فروشنده تنظیم میکنه و کاملا یکطرفه هر جوری دوست داره و به نفعشه تنظیم میکنه من مطمعنم الان اون قرارداد رو بخونید نوشته مثلا اگه شرکت موتور رو دیر تحویل بده یا نتونه تحویل بده با یکی دیگه از محصولات دیگر شرکت جایگزین میشه یا اگه خریدار نخواست اصل پولشو با سود مشارکتش پس میگیره سود مشارکتشونم یه چیزی در حد همین سودهای بانکیه مثلا 15 دادید ماهی 150 تومنم میزارن روش بهتون بر میگردونن میشه ملا 17 ملیون ولی اگه این 15 ملیونو پارسال سکه ارز یا هر کالای مثلا ما پارسال یه پرینتر برا شرکتمون خریدیم 500 امسال شد 1.5 سه ماه پیش یه ماشین ریشتراش خریدم 160 الان شده 350 همین بنلی 10.5 بود قبل عید شده 18 سیگار بستش 4 تومن بود شده 10 و این یعنی قرار داد یکطرفه یا مجبوری cf 150 بگیری مثلا اونم با چه قیمتی بخوان حساب کنن خدا میدونه . بقیه پولتو بگیری یا فقط پولتو بگیری
تو ثبت نام خودرو وقتی پولتو میدی و پیش خرید میکنی خودرو رو برات سود مشارکت مثلا 15-20 درصد در نظر میگیرن ولی تو قرار داد مینویسن قیمت خودرو به زمان تحویل روز حساب میشه مثلا 6 ماه پیش ثبت نام کردی پراید 21 ت.من بوده الان میخوان تحویل بدن پولتم 6 ماه خوابیده 33 باهات حساب میکنن و موظفی بقیه پولو بدی حالا برای موتور سیکلتو نمیدونم ولی خداییش این یعنی کلاه برداری پول ماشینو از شما پارسال گرفتن قیمتشو قیمت کذایی امسال حساب میکنن و فقط یه سود مشارکت برای خوابیدن پوات میدن

s.mm
02-06-1397, 12:55 قبل از ظهر
[QUOTE=alam;328172]

- - - Updated - - -

[QUOTE=alam;328172]

توی قرار جهانرو همچین چیزی نیست فقط رنگ رو نوشته به ترتیب اولویت

- - - Updated - - -

والا یه حرف درست نمی زنن
یه بار میگن گیر استاندارد هستیم یه بار می گن گیر گمرکیم
ولی اصلش اینه منتظر ثبات قیمت بازار هستن تا ضرر نکنن واگرنه که بلاخره میدن بازار ولی با قیمت بالای 24 تومن
به کسای که ثبت نام کردن میگن اخر سال یا جایگزین کردن اون با یه cf150 مدل جدید که تغییراتی توش دادن با قیمت پایین
طبق قرارداد نمی تونن چنین کاری بکنند
قرارداد ایرانخودرو که از این کارا می کرده فرق می کنه

alam
02-06-1397, 04:56 بعد از ظهر
تو قرارداد جهانرو هم یه چیزایی تو مایه های اینگه اگه شرایط کشور یا واردات تغیرر کنه و نمی دونم چی بشه هست...........
به غیراز رنگ
دوستان نظری ندارن؟؟؟
چطوری با این شرکت میشه کنار اومد؟؟؟؟

نیما نادری
02-06-1397, 08:00 بعد از ظهر
تو قرارداد جهانرو هم یه چیزایی تو مایه های اینگه اگه شرایط کشور یا واردات تغیرر کنه و نمی دونم چی بشه هست...........
به غیراز رنگ
دوستان نظری ندارن؟؟؟
چطوری با این شرکت میشه کنار اومد؟؟؟؟
بند فورس ماژور بش میگن

تغییر قوانین که هست ،اگر تغییر قیمت ارز رو اشاره نکرده باشه حق تغییر قیمت نداره

چون اینها مثلا تولید کننده هستند نه وارد کننده و وابسته به ارز !!!

farshad 54
03-06-1397, 12:52 بعد از ظهر
جهانرو کلا یه شرکت ب...ایی هست

همیشه تو پیش فروش هاش یه بامبولی به وجود میاد

alam
04-06-1397, 07:39 قبل از ظهر
به نظر دوستان اونقد پیگیر بشم و صبر کنم تا تحویل بدن
یا به یه cf150 ورژن جدید(البته به گفته خودشون)با قیمت قبل رضایت بدیم؟؟
البته cf150 بگیرم می فروشم چون به دردم نمی خوره

نیما نادری
04-06-1397, 08:40 قبل از ظهر
نمونه قراداد رو بفرست برام ببینیم چجوری بستن

s.mm
05-06-1397, 02:34 قبل از ظهر
به نظر دوستان اونقد پیگیر بشم و صبر کنم تا تحویل بدن
یا به یه cf150 ورژن جدید(البته به گفته خودشون)با قیمت قبل رضایت بدیم؟؟
البته cf150 بگیرم می فروشم چون به دردم نمی خوره

ورژن جدیدش چه فرقی داره؟
قیمت قبل یعنی چند؟
آخرین بار برای تحویل چی گفتند؟
به نظر من انصراف نده

alam
05-06-1397, 08:05 قبل از ظهر
ورژن جدیدش چه فرقی داره؟
قیمت قبل یعنی چند؟
آخرین بار برای تحویل چی گفتند؟
به نظر من انصراف نده

میگن تو ورژن جدید دکمه توربو کار می کنه و شتاب موتور تو این حالت چندین برابر میشه و اینکه سرعت سنج از چرخ جلو انتقال پیدا کرده به گیربکس و نشانگر شماره دنده به کیلومتر اضافه شده

- - - Updated - - -

بله حتما اقای نادری

- - - Updated - - -

طی تماسی مجددی که با شرکت داشتم و با مدیر فروش صحبت کردم.یه اقای موجه و با ادبی بودن.

گفتن یا صبرکنین تا اخر سال یا اوایل سال بعد
یه با cf150 بدیم با قیمت نسبتا پایین
یا پولتون و با اون اندک سودش پس بدیم

صحبت اینه هیچ کدوم نمی صرفه<اخه cf150 که الان حدود 10 تومن قیمتش هست مگه چقد می خوان زیر قیمت بدن که به صرفه واسه ما..من که عمرا سوار 150 نمی شم و باید بفروشمش اما سودش خیلی کم میشه..من گفتم واسه این موتور حداکثر بیشتر از 5 تومن نمیدم که اونا هم قبول نمی کنن
گیر کردیم دست اینا دیگه

کم کم دارم به طرح شکایت از شرکت فکر می کنم

- - - Updated - - -

ما شرکتمون یه واحد حقوقی داره متشکل از چندتا وکیل..احتمال زیاد قراردادو بدم دست اونا حالا اگه راهی نشون بدن شکایت کنم دیگه..از دست رو دست گذاشتن که خیلی بهتره

- - - Updated - - -

شرکتی که توانایی تهیه موتور بنا به هر دلیلی نداره چرا باید پیش فروش بزاره

نیما نادری
06-06-1397, 08:50 قبل از ظهر
پیش فروش وسیله نقلیه باید با مجوز فروش از سازمان صنایع باشه

یکسری موضوع که قبلا عرض کردم در مورد نوسان ارز و .... + مورد بالا میشه یک کارایی کرد

بهشون بگو بهت cf400 صفر بدن به قیمت خوب به خدا نگاه کردنش لذت بخش تر از cf150 هست

alam
06-06-1397, 11:27 قبل از ظهر

یکسری موضوع که قبلا عرض کردم در مورد نوسان ارز و .... + مورد بالا میشه یک کارایی کرد

بهشون بگو بهت cf400 صفر بدن به قیمت خوب به خدا نگاه کردنش لذت بخش تر از cf150 هست

والا 400 بدن به قیمت مناسب بر می دارم اما احتمال خیلی قوی پول خون........ واسه این موتور می گیرن

s.mm
06-06-1397, 01:08 بعد از ظهر
میگن تو ورژن جدید دکمه توربو کار می کنه و شتاب موتور تو این حالت چندین برابر میشه و اینکه سرعت سنج از چرخ جلو انتقال پیدا کرده به گیربکس و نشانگر شماره دنده به کیلومتر اضافه شده

- - - Updated - - -

بله حتما اقای نادری

- - - Updated - - -

طی تماسی مجددی که با شرکت داشتم و با مدیر فروش صحبت کردم.یه اقای موجه و با ادبی بودن.

گفتن یا صبرکنین تا اخر سال یا اوایل سال بعد
یه با cf150 بدیم با قیمت نسبتا پایین
یا پولتون و با اون اندک سودش پس بدیم

صحبت اینه هیچ کدوم نمی صرفه<اخه cf150 که الان حدود 10 تومن قیمتش هست مگه چقد می خوان زیر قیمت بدن که به صرفه واسه ما..من که عمرا سوار 150 نمی شم و باید بفروشمش اما سودش خیلی کم میشه..من گفتم واسه این موتور حداکثر بیشتر از 5 تومن نمیدم که اونا هم قبول نمی کنن
گیر کردیم دست اینا دیگه

کم کم دارم به طرح شکایت از شرکت فکر می کنم

- - - Updated - - -

ما شرکتمون یه واحد حقوقی داره متشکل از چندتا وکیل..احتمال زیاد قراردادو بدم دست اونا حالا اگه راهی نشون بدن شکایت کنم دیگه..از دست رو دست گذاشتن که خیلی بهتره

- - - Updated - - -

شرکتی که توانایی تهیه موتور بنا به هر دلیلی نداره چرا باید پیش فروش بزاره

ایران خودرو و سایپا که شرکت دولتی هستند و از اون دربان جلوی درش تا مدیراش موقع استخدام باید کل رساله ها و کل قرآن رو حفظ باشند و بدونند کفن میت چند تیکه هست و حکم گو..دن میت چیه، و ادعای اسلامیتشون کون خر رو پاره کرده، با اینحال از مردم بدبخت می کنه و با وجود اینکه می بینه ماشین دو برابر شده 300 هزار خودرو رو در انبار هاش احتکار کرده و سه شیفت کاری رو کرده 1 شیف و به بهانه های مختلف تولید رو کم کرده تا از شاش بچه کره بگیره

بعد می خواید شرکت خصوصی به فکر سودش نباشه؟
اون هم می خواد اپتیمم سود رو از بازار ببره برای همین کشش داده
اونها اگر موتور وارد می کردند مجبور بودند بفروشند ولی می خوان بیشترین سود رو ببرند مثل ایران خودرو
ایران خودرو زه و ایربگ و پخش و یه سری لوازم دیگه رو از قطعه فروش ها تحویل نگرفته و روی خودرو هاش نصب نکرده که اگه تعزیرات خواست بگه احتکار کردید بگه نه احتکار نکردیم! خودروی ناقص نمی تونیم به مشتری بدیم!
بنزین رو گرون نکردند از اون طرف می خوان کاری کنند خرید خودرو صرف نکنه! آخه بگو بی ناموس چند ساله دارید مترو می سازید!!
در چند سال اخیر هچ اتوبوسی به تهران اضافه نشده، هچ خط جدیدی راه اندازی نشده
مترو ناقص و نا کارآمده ..... بگذریم.....

می خوام بگم که اگر شرکت گفته می دیم ولی دیرتر ، بنده به شخصه حسابی روی اون پیش پرداخت باز نکردم و با توجه به قطعی بودن قیمت حاضرم منتظر بمونم.
ما که سوخت دادیم اینم روش اینم توش

نیما نادری
06-06-1397, 01:45 بعد از ظهر
از زمان ثبت سفارش موتورها در سایت ثبتارش و حواله کردن ارز برای واردات

تا رسیدن محموله پشت گمرک و تاریخ قبض انبار شدنش همگی بازه زمانی داره

معطل کردن باعث منقضی شدن یکسری مجوزهای بالا میشه

حالا هزینه های انبار داری به درهم و هزینه های دیگش هم اضافه میشه

در کل عدم شفافیت موضوع برای هر دو طرف شراکت و همچنین ممنوعیت واردات 1400 قلم کالا که دوتاش خودرو و قطعات منفصل هست باعث ناراحتی همه میشه

از اونطرف حمایت از تولید ملی رفته زیر سوال ، جهانرو اسمش تولید کننده ملی هست ولی جنساش وارداتیه و الان گیر کرده

s.mm
06-06-1397, 01:59 بعد از ظهر
از زمان ثبت سفارش موتورها در سایت ثبتارش و حواله کردن ارز برای واردات

تا رسیدن محموله پشت گمرک و تاریخ قبض انبار شدنش همگی بازه زمانی داره

معطل کردن باعث منقضی شدن یکسری مجوزهای بالا میشه

حالا هزینه های انبار داری به درهم و هزینه های دیگش هم اضافه میشه

در کل عدم شفافیت موضوع برای هر دو طرف شراکت و همچنین ممنوعیت واردات 1400 قلم کالا که دوتاش خودرو و قطعات منفصل هست باعث ناراحتی همه میشه

از اونطرف حمایت از تولید ملی رفته زیر سوال ، جهانرو اسمش تولید کننده ملی هست ولی جنساش وارداتیه و الان گیر کرده

پس باید ببینیم اصلا ثبت سفارش و تخصیص ارزی انجام شده یا نه! اگر شده کی بوده
نکته دیگه عطف به ما سبق شدن قانون ممنوعیت واردات هست، اینکه آیا این قانون به سفارش های گذشته هم سرایت می کنه یا نه

خوب شد گفتی
یه جستجو کردم به این رسیدم

قانون و آیین نامه اجرایی رعایت حقوق مصرف کنندگان خودرو ([Only registered and activated users can see links])

اما درباره جهانرو یک موضوع وجود داره، این شرکت موتور فروش هست، اگر موتور وارد نکنه و نفروشه می خواد چکار کنه؟

بازار after-marketing اون هم اون قدری گسترده نیست که جواب هزینه ها رو بده

alam
06-06-1397, 02:09 بعد از ظهر
ایران خودرو و سایپا که شرکت دولتی هستند و از اون دربان جلوی درش تا مدیراش موقع استخدام باید کل رساله ها و کل قرآن رو حفظ باشند و بدونند کفن میت چند تیکه هست و حکم گو..دن میت چیه، و ادعای اسلامیتشون کون خر رو پاره کرده، با اینحال از مردم بدبخت می کنه و با وجود اینکه می بینه ماشین دو برابر شده 300 هزار خودرو رو در انبار هاش احتکار کرده و سه شیفت کاری رو کرده 1 شیف و به بهانه های مختلف تولید رو کم کرده تا از شاش بچه کره بگیره

بعد می خواید شرکت خصوصی به فکر سودش نباشه؟
اون هم می خواد اپتیمم سود رو از بازار ببره برای همین کشش داده
اونها اگر موتور وارد می کردند مجبور بودند بفروشند ولی می خوان بیشترین سود رو ببرند مثل ایران خودرو
ایران خودرو زه و ایربگ و پخش و یه سری لوازم دیگه رو از قطعه فروش ها تحویل نگرفته و روی خودرو هاش نصب نکرده که اگه تعزیرات خواست بگه احتکار کردید بگه نه احتکار نکردیم! خودروی ناقص نمی تونیم به مشتری بدیم!
بنزین رو گرون نکردند از اون طرف می خوان کاری کنند خرید خودرو صرف نکنه! آخه بگو بی ناموس چند ساله دارید مترو می سازید!!
در چند سال اخیر هچ اتوبوسی به تهران اضافه نشده، هچ خط جدیدی راه اندازی نشده
مترو ناقص و نا کارآمده ..... بگذریم.....

می خوام بگم که اگر شرکت گفته می دیم ولی دیرتر ، بنده به شخصه حسابی روی اون پیش پرداخت باز نکردم و با توجه به قطعی بودن قیمت حاضرم منتظر بمونم.
ما که سوخت دادیم اینم روش اینم توش

مهندس بحث سر اینکه به اون پیش پرداخت یاز داریم یا نداریم نیست که..موتور قضیش با ماشین فرق داره
هدف ما موقع ثبت نام بیزینس که نبوده می خواستیم لذت سوار شدن به یه موتور خوب و تجربه کنیم
اما وقتی شرکت دیر تحویل میده چندتا مشکل پیش میاد
1-اینکه موتر فصلی هستش و الان موقعش هست ..تو زمستون که حال نمیده
2-شما به هر دلیلی اگه از موتور خوشتون هم نیومد باز فصل فروشش الان هست نه تو زمستون

بعدشم وقتی من ثبت نام می کردم خدا شاهده این روزها جلو چشمم بود.با صراحت گفتم بهشون بعد عید دلار گرون میشه اگه قراراه بازی در بیارید یا بگید دلار گرون شده از الان بگید من وقتمو اینجا هدر نکنم.
وقتی من به نوبه خودم این مسایل و می دونم مگه میشه شرکت به اون بزرگی همچین چیزیو ندونه.

ناراحتی بنده بیشتر به خاطر توهین به شعور خریدار و احساس زرنگی شرکت هستش و اینکه کاری کنه مردم منصرف بشن و موتوری که کلی گرون شده رو با ضرر کمتر بفروشه ضمن اینکه سودش رو هم از پول ملت برده

نیما نادری
06-06-1397, 03:16 بعد از ظهر
فکر میکنم ثبت سفارش هایی که قبل از 97/3/30 با پرداخت ارز صورت گرفته و اقلام وارداتی در گمرک که تاریخ قبض انبارشون قبل از تاریخ قید شده باشه

شامل ممنوعیت نباید بشن

s.mm
06-06-1397, 03:19 بعد از ظهر
مهندس بحث سر اینکه به اون پیش پرداخت یاز داریم یا نداریم نیست که..موتور قضیش با ماشین فرق داره
هدف ما موقع ثبت نام بیزینس که نبوده می خواستیم لذت سوار شدن به یه موتور خوب و تجربه کنیم
اما وقتی شرکت دیر تحویل میده چندتا مشکل پیش میاد
1-اینکه موتر فصلی هستش و الان موقعش هست ..تو زمستون که حال نمیده
2-شما به هر دلیلی اگه از موتور خوشتون هم نیومد باز فصل فروشش الان هست نه تو زمستون

بعدشم وقتی من ثبت نام می کردم خدا شاهده این روزها جلو چشمم بود.با صراحت گفتم بهشون بعد عید دلار گرون میشه اگه قراراه بازی در بیارید یا بگید دلار گرون شده از الان بگید من وقتمو اینجا هدر نکنم.
وقتی من به نوبه خودم این مسایل و می دونم مگه میشه شرکت به اون بزرگی همچین چیزیو ندونه.

ناراحتی بنده بیشتر به خاطر توهین به شعور خریدار و احساس زرنگی شرکت هستش و اینکه کاری کنه مردم منصرف بشن و موتوری که کلی گرون شده رو با ضرر کمتر بفروشه ضمن اینکه سودش رو هم از پول ملت برده

همه جا همینه
خود مردم هم زرنگ هستند
گوشی دست دوم ساخت 2014 رو دارند 1500 می فروشن
کاریش نمیشه کرد باید شل کرد

s.mm
09-06-1397, 08:08 بعد از ظهر
ترخیص قطعات موتورسیکلت هم از پرداخت مابه التفاوت ارزی معاف شد

([Only registered and activated users can see links]ترخیص-قطعات-موتورسیکلت-هم-از-پرداخت-مابه-التفاوت-ارزی-معاف-شد)

alam
10-06-1397, 03:01 بعد از ظهر
ترخیص قطعات موتورسیکلت هم از پرداخت مابه التفاوت ارزی معاف شد

([Only registered and activated users can see links]ترخیص-قطعات-موتورسیکلت-هم-از-پرداخت-مابه-التفاوت-ارزی-معاف-شد)

والا مهندس چه فایده.خدا شاهده اگه اینا به این نزدیکیها موتور بدن دست مشتری ...من قرارداد و دادم دست واحد حقوقی شرکت.اگه تا اخر ماه اینده خبری نشه قطعا شکایت می کنم.حداقل بهتر از اینه که مردم و بلا نسبت خر حساب کنن

سلام hi
17-06-1397, 05:51 بعد از ظهر
سلام
واسه اوایل سال بعد یک موتور 250 احتیاج دارم.
کسی اگه cf moto 250 پیش فروش ثبت نام کرده و منصرف شده ، با قیمت مناسبی ازش خریدارم. لطفا به این شماره 09190302450 پیامک بزنید.

alam
18-06-1397, 12:02 بعد از ظهر
[QUOTE=سلام hi;328418]سلام
واسه اوایل سال بعد یک موتور 250 احتیاج دارم.
کسی اگه cf moto 250 پیش فروش ثبت نام کرده و منصرف شده ، با قیمت مناسبی ازش خریدارم. لطفا به این شماره 09190302450 پیامک بزنید.[/QU

داداش کسی که 8 ماه صبر کرده یکم دیگه هم صبر می کنه.نمی صرفه بفروشه خب

سلام hi
19-06-1397, 11:37 قبل از ظهر
خب هنوز هم معلوم نیست چه موقع تحویل بدن. من فقط می خوام یک CF 250 رو امتحان کنم. کسی چه می دونه شاید بعدا نگهش دارم.

s.mm
19-06-1397, 01:30 بعد از ظهر
خب هنوز هم معلوم نیست چه موقع تحویل بدن. من فقط می خوام یک CF 250 رو امتحان کنم. کسی چه می دونه شاید بعدا نگهش دارم.

ایشالا همه کسایی که به یه موتور علاقه دارند بتونند داشته باشنش

اینم درگ cf 250 nk با پالس 200 ns

Drag Race Nepal - --Nk250 vs Ns200-- Crazy Beast_2 ([Only registered and activated users can see links] tml)

alam
19-06-1397, 02:21 بعد از ظهر

lایشالا اگه تحویل دادن یه مسافت طولانی میدم امتحان کنید.قول می دم (:

- - - Updated - - -

ایشالا همه کسایی که به یه موتور علاقه دارند بتونند داشته باشنش

اینم درگ cf 250 nk با پالس 200 ns

Drag Race Nepal - --Nk250 vs Ns200-- Crazy Beast_2 ([Only registered and activated users can see links] tml)

کلیپ خیلی جالبی بود.البته مشخه ns نمی تونه با این موتور بره..احتمال زیاد از tnt 25 هم سرتره.البته احتمالات هستش و تا امتحانش نکرد نمیشه گفت.ولی مشخصه فرز هستش.

لامصبا یه کلیپ تاپ اسپسد نمی زارن ببینیم چقد راه می ره این موتور

سلام hi
20-06-1397, 01:49 بعد از ظهر

- - - Updated - - -

کلیپ خیلی جالبی بود.البته مشخه ns نمی تونه با این موتور بره..احتمال زیاد از tnt 25 هم سرتره.البته احتمالات هستش و تا امتحانش نکرد نمیشه گفت.ولی مشخصه فرز هستش.

آقا دمت گرم که میدی یه دور با موتورت بزنم کاش تو تاپیک هوندا cbr یکی اینو می گفت

fereidooniomid
20-06-1397, 02:23 بعد از ظهر

- - - Updated - - -

مقایسه شتابش با ns و بنلی اشتباهه
این لینک رو قبلا گذاشتم

دوک ۲۵۰ رو هم تو درگ میزنه

سلام hi
20-06-1397, 10:57 بعد از ظهر
سلام قیمت cf moto 250 رو با توجه به وضعیت الان 12 تا 13 میلیون اعلام کنند مناسبه. چون این موتور هنوز امتحانش رو تو چین پس نداده چه برسه تو ایران که معلوم نیست کی سری اولش بیاد. و وقتی هم بیاد به این زودی ساپورت قطعات نمیشه. و باید 20 تا 30 هزار کیلومتر باهاش رفت تا معلوم بشه چی از آب در میاد. حتی برندی مثل کاووزکی هم چند تا موتور بیرون داده بود که بعد از یک مسافت طولانی افت شتاب و سرعت پیدا می کردند. و در مورد این موتور هم زوده که بخوان به یکباره قیمت رو بالا ببرن. 150 همین موتور که نسبت دنده های مناسبی نداره و این یک ضعف بزرگ به حساب میاد. دوستان جهانرو اگه اعتقاد دارن قیمت این موتور بیشتر می ارزه سری اول این موتورو با قیمت مناسب بدن تو بازار بعد اگه دیدن مشتری ها راضی بودن و تو بازار کشش داره قیمت رو بالا ببرند. همینطور سری اول هر چقدر از این موتور بیشتر به فروش بره تبلیغ بهتری خواهد داشت.

alam
23-06-1397, 01:44 بعد از ظهر
اینم درگ NK250 با YAMAHAFZ25

<font size="3"><span style="font-family:arial;"><strong>

s.mm
24-06-1397, 11:41 قبل از ظهر
اینم درگ NK250 با YAMAHAFZ25

<font size="3"><span style="font-family:arial;"><strong>

fz25 یک ویژگی که داره اینه که به گاز خوردن خیلی خوب پاسخ می ده و از همون اول دور میگیره بر خلاف همه محصولات باجاج (مثلا) که در آغاز حرکت یه ایست می کنن بعد دور میگیرند
با اینجال cf خوب از پسش بر اومد

نپالی ها متاسفانه هیچ اتوبانی ندارند و جاده هاشون خیلی داغونه، ای کاش این موتور وارد هند می شد چون درگ های نسبتا استانداردی می ذارند

حمید موتور باز
02-07-1397, 10:18 قبل از ظهر
سلام اگه زمستون تحویل بدن قیمت موتور قاعدتا میاد پایین . قیمت این موتور از 12 میلیون تا نهایتا 14 _ 15 تو بازار الان منصفانه است چون تو سند این موتور که نمی خوره موتور چینیه ! تو سندش میزنن ساخت جهانرو . رقیب این موتور بنلی 25 تک سیلندر هست که امتحانشو خیلی خوب پس داده که الان گرون شده تا 2 سال پیش با اینکه قیمتش ارزون بود کمتر کسی میدیدم سوار بشه ولی الان خیابون پر شده از بنلی 25

- - - Updated - - -

سلام قیمت cf moto 250 رو با توجه به وضعیت الان 12 تا 13 میلیون اعلام کنند مناسبه. چون این موتور هنوز امتحانش رو تو چین پس نداده چه برسه تو ایران که معلوم نیست کی سری اولش بیاد. و وقتی هم بیاد به این زودی ساپورت قطعات نمیشه. و باید 20 تا 30 هزار کیلومتر باهاش رفت تا معلوم بشه چی از آب در میاد. حتی برندی مثل کاووزکی هم چند تا موتور بیرون داده بود که بعد از یک مسافت طولانی افت شتاب و سرعت پیدا می کردند. و در مورد این موتور هم زوده که بخوان به یکباره قیمت رو بالا ببرن. 150 همین موتور که نسبت دنده های مناسبی نداره و این یک ضعف بزرگ به حساب میاد. دوستان جهانرو اگه اعتقاد دارن قیمت این موتور بیشتر می ارزه سری اول این موتورو با قیمت مناسب بدن تو بازار بعد اگه دیدن مشتری ها راضی بودن و تو بازار کشش داره قیمت رو بالا ببرند. همینطور سری اول هر چقدر از این موتور بیشتر به فروش بره تبلیغ بهتری خواهد داشت.

سلام اگه زمستون تحویل بدن قیمت موتور قاعدتا میاد پایین . قیمت این موتور از 12 میلیون تا نهایتا 14 _ 15 تو بازار الان منصفانه است چون تو سند این موتور که نمی خوره موتور چینیه ! تو سندش میزنن ساخت جهانرو . رقیب این موتور بنلی 25 تک سیلندر هست که امتحانشو خیلی خوب پس داده که الان گرون شده تا 2 سال پیش با اینکه قیمتش ارزون بود کمتر کسی میدیدم سوار بشه ولی الان خیابون پر شده از بنلی 25

zeroamin
02-07-1397, 01:54 بعد از ظهر
بنلی ۲۵ فوق العاده به درد نخوره اتفاقا.باز بنلی جفت به مراتب بهتره ولی بنلی تک پر از ایراده.کافیه به صفحه شون یه سری بزنید.سوختن پمپ بنزین.سوختن بوبین.ریپ زدن موتور تو دورای ۳ هزار تا ۵ هزار.صداهای عجیب انجین.از همه بدتر لوازم گرون و کمیاب.با وجود ۲۵۰ سی سی بودن از ان اس ۲۰۰ سی سی جا میمونه.

میلاد محمودی
03-07-1397, 09:03 قبل از ظهر
بنلی ۲۵ فوق العاده به درد نخوره اتفاقا.باز بنلی جفت به مراتب بهتره ولی بنلی تک پر از ایراده.کافیه به صفحه شون یه سری بزنید.سوختن پمپ بنزین.سوختن بوبین.ریپ زدن موتور تو دورای ۳ هزار تا ۵ هزار.صداهای عجیب انجین.از همه بدتر لوازم گرون و کمیاب.با وجود ۲۵۰ سی سی بودن از ان اس ۲۰۰ سی سی جا میمونه.
من اون موقع که بنلی تک داشتم ار اس سوسکم میکرد لامصب دنده چارش 111 تا کات اف میکرد دنده پنج 130 کات اف بود.

gezhen
05-07-1397, 04:27 بعد از ظهر

سلام به دوستان عزیز
در مورد بنلی و ان اس که تجربه سواری هر دو رو داشتم خواستم توضیحاتی بدم
شتاب ان اس البته از سرعت 60 به بعد جلو می افته اونم خیلی کم
سرعت بنلی تک
نرمی بنلی
ظاهر هر دو خوب هستن سلیقه
صدا بنلی
هندلینگ و راحتی تو جاده و مسیر های بین شهری بنلی با اختلاف زیاد برتری داره
تو شهر تنها ایرادش گرما خارج شده به واسطه فن رادیات هستش
مصرف هر دو حدود 3 لیتر در حاده تست کردم داخل شهر یکم بیشتر
هزینه لوازم مصرفی بنلی گران تر از ان اس
بحث خرابی در مورد بنلی هیچی پیش نیومد تا 10000تا در مورد ان اس هم مورد خاصی نبود جز دیسک عقب و شمع و تنظیم کمک ها چیز ایراد داری محسوب نمیشه
در پایان عرض کنم این موتورها موتور مسابقه نیستن خودتونو به گا ندین همین

Seyed.mahdi
10-07-1397, 10:34 بعد از ظهر
سلام به دوستان عزیز
در مورد بنلی و ان اس که تجربه سواری هر دو رو داشتم خواستم توضیحاتی بدم
شتاب ان اس البته از سرعت 60 به بعد جلو می افته اونم خیلی کم
سرعت بنلی تک
نرمی بنلی
ظاهر هر دو خوب هستن سلیقه
صدا بنلی
هندلینگ و راحتی تو جاده و مسیر های بین شهری بنلی با اختلاف زیاد برتری داره
تو شهر تنها ایرادش گرما خارج شده به واسطه فن رادیات هستش
مصرف هر دو حدود 3 لیتر در حاده تست کردم داخل شهر یکم بیشتر
هزینه لوازم مصرفی بنلی گران تر از ان اس
بحث خرابی در مورد بنلی هیچی پیش نیومد تا 10000تا در مورد ان اس هم مورد خاصی نبود جز دیسک عقب و شمع و تنظیم کمک ها چیز ایراد داری محسوب نمیشه
در پایان عرض کنم این موتورها موتور مسابقه نیستن خودتونو به گا ندین همین

سلام

اول فکر کردم اینجا تاپیک بنلی هست اومدم جواب ایشون رو بدم که دیدم برا سی اف هست:gigglesmile:

البته جمله آخرتون داداش جالب نبود یک
دوم اینکه بقیه صحبت هاتون درسته به جز سرعت که ان اس از بنلی شتاب کمی پایین تری داره که گفتید ولی سرعت بنلی بهتر نیست. بلکه سرعت ان اس بهتره بدون شک. من با بنلی 100 تا میرفتم در حد تانک صدا میداد مثل پالس 220 که 5 دندس و تو سرعت 90 به بالا صداش خیلی زیاد میشه (متعاقبا فشار زیاد میشه)

خلاصه باز هم میتونم دقیق تر این دو موتور رو مقایسه کنم ولی اینجا جاش نیست.

برای اعلام قیمت سی اف اومده بودم که با این بحث ها روبرو شدم

بله سی اف 250 رو نمایندگی نوفل لوشاتو آورده به قیمت فضاییه 32 میلیون تومن!!!!
حالا انگیزشون چی بوده خدا میدونه!
ولی با وجود بنلی 250 و ان اس 200 و زونتس 250 که روز به روز داره بیشتر میشه بعید میدونم کسی با این قیمت فضایی نزدیک این موتور هم بشه.
شاید دیوانه شده جهانرو!! آخه 32 تومن چیه خب طرف میره بنلی جفت میگیره یا موارد بالارو میگیره بقیه پولش رو هم میزاره جیبش!!

alam
11-07-1397, 08:52 قبل از ظهر
سلام

اول فکر کردم اینجا تاپیک بنلی هست اومدم جواب ایشون رو بدم که دیدم برا سی اف هست:gigglesmile:

البته جمله آخرتون داداش جالب نبود یک
دوم اینکه بقیه صحبت هاتون درسته به جز سرعت که ان اس از بنلی شتاب کمی پایین تری داره که گفتید ولی سرعت بنلی بهتر نیست. بلکه سرعت ان اس بهتره بدون شک. من با بنلی 100 تا میرفتم در حد تانک صدا میداد مثل پالس 220 که 5 دندس و تو سرعت 90 به بالا صداش خیلی زیاد میشه (متعاقبا فشار زیاد میشه)

خلاصه باز هم میتونم دقیق تر این دو موتور رو مقایسه کنم ولی اینجا جاش نیست.

برای اعلام قیمت سی اف اومده بودم که با این بحث ها روبرو شدم

بله سی اف 250 رو نمایندگی نوفل لوشاتو آورده به قیمت فضاییه 32 میلیون تومن!!!!
حالا انگیزشون چی بوده خدا میدونه!
ولی با وجود بنلی 250 و ان اس 200 و زونتس 250 که روز به روز داره بیشتر میشه بعید میدونم کسی با این قیمت فضایی نزدیک این موتور هم بشه.
شاید دیوانه شده جهانرو!! آخه 32 تومن چیه خب طرف میره بنلی جفت میگیره یا موارد بالارو میگیره بقیه پولش رو هم میزاره جیبش!!

با سلام
در مورد cf250 اینکه چیرا نخرن؟؟؟
وقتی مردم ما duke250 رو که تا قبل عید کارکردش و می شد با 15 تومن خرید الان 40 و اندی می خرن یا بنلی 2 سیلندر که 15 تومن بود تازه دلار هم گرون نشده بود رسوندن به 20 تومن و الان که 30 و اندی هستش بازم می خرن چرا نخرن؟؟؟؟
وقتی ns200 داره 26 تومن معامله میشه یا یه بنلی تک سیلندر که اکثرا ایراداتی داره رسیده به 20 تومن شما چی انتظار دارین
از ماست که بر ماست

نیما نادری
11-07-1397, 11:34 قبل از ظهر
الان موجوده موتور ؟ثبت نامی ها رو میدن ؟

میلاد محمودی
11-07-1397, 02:22 بعد از ظهر
با سلام
در مورد cf250 اینکه چیرا نخرن؟؟؟
وقتی مردم ما duke250 رو که تا قبل عید کارکردش و می شد با 15 تومن خرید الان 40 و اندی می خرن یا بنلی 2 سیلندر که 15 تومن بود تازه دلار هم گرون نشده بود رسوندن به 20 تومن و الان که 30 و اندی هستش بازم می خرن چرا نخرن؟؟؟؟
وقتی ns200 داره 26 تومن معامله میشه یا یه بنلی تک سیلندر که اکثرا ایراداتی داره رسیده به 20 تومن شما چی انتظار دارین
از ماست که بر ماست
حرفت رو قبول دارم اما خداییش دوک 250 رو دوسال پیش کارکردشو زیر 22 پیدا نمیکردی اون 200 بوده 15 تومن...

alam
11-07-1397, 04:11 بعد از ظهر
حرفت رو قبول دارم اما خداییش دوک 250 رو دوسال پیش کارکردشو زیر 22 پیدا نمیکردی اون 200 بوده 15 تومن...

بله حق با شما هستش من االان خوندنی متوجه شدم به جای duke 200 تایپ کردم 250

- - - Updated - - -

الان موجوده موتور ؟ثبت نامی ها رو میدن ؟

من دیروز بر حسب اتفاق نمایندگی نوفل لوشاتو بودم
قیمت و نزدیک 30 تومن اعلام کردن و گفتن که تمام تست هاش انجام شده و موتور از 45 روز اینده شروع به تحویل میشه.دیگه حالا نمی دونم تا چه حدی درسته حرفشون
اون نمونه تست که اورده بودن یدونه تو نمایشگاه بود ولی فک کنم تست ها سنگین بوده زدن ترکوندنش :297::297:

- - - Updated - - -

ایتنم چند تا عکس از نمای نزدیک

میلاد محمودی
12-07-1397, 09:01 قبل از ظهر
عجب رخی داره خداوکیلی...
کلاچش هم که هیدرولیکه یه کم ترس داره برا خرابی و این حرفاش و اینکه جهانرو نمایندگیشه که سابقه خوبی نداره خدمات در حد پشمه.
رفت رو مخم لامصب

- - - Updated - - -

یه دلیل برای اطمینان داشته باشه اینه که کی تی ام پشتشه و طراحیش ماله اونه امیدوارم کیفیت خوبی داشته باشه

- - - Updated - - -

راهنماهاش دقیقا ماله دوکه.

Seyed.mahdi
12-07-1397, 12:45 بعد از ظهر
گفت از هفته آینده بقیه رنگاشو هم میاره.

آقا این کلاچ هیدرولیک چیه دقیقا؟ همون اسلیپر هست؟!:gigglesmile:

Yazdan
12-07-1397, 01:44 بعد از ظهر
گفت از هفته آینده بقیه رنگاشو هم میاره.

آقا این کلاچ هیدرولیک چیه دقیقا؟ همون اسلیپر هست؟!:gigglesmile:
کلاچ هیدرولیک یعنی سیم کلاچ نداره و نیروی لازم برای کلاچ گیری توسط روغن انتقال پیدا میکنه ، اینطوری کلاچ نرم تر میشه ، اساس کار سیستم مثل فرمان هیدرولیک ماشین هست .

F.A
18-07-1397, 03:13 قبل از ظهر
عزیزانی که تهران هستند ما رو هم در جریان بزارن، ی سری عکس کامل بگیرین /
مثل اینکه قیمتا کاهش پیدا کرده و میگن اومده روی 25تومن ؟!
موتور از کی وارد بازار میشه و برچسب قیمت چقدر است ؟
مردیم از بس منتظر یِ موتور 250cc موندیم ........... :waiting:

alam
18-07-1397, 11:57 قبل از ظهر
خب اینم یه کلیپ با کیفیت از این موتور و تستش تو اسپانیا

اخرسر چشممون به جمال topspeed هم روشن شد

<strong><span style="color:#ff0000;">

s.mm
19-07-1397, 06:45 قبل از ظهر
خب اینم یه کلیپ با کیفیت از این موتور و تستش تو اسپانیا

اخرسر چشممون به جمال topspeed هم روشن شد

<strong><span style="color:#ff0000;">

متاسفانه فعلا دسترسی ندارم
صفر تا صدش چقدر بود و چندتا رفت؟؟

alam
19-07-1397, 08:31 قبل از ظهر
متاسفانه فعلا دسترسی ندارم
صفر تا صدش چقدر بود و چندتا رفت؟؟

صفر تا صدش رو نمی دونم چون اون کلا یه کلیپ جدا داره توی نت که دقیق بررسی کردن
ولی تو این ویدئو تاپ اسپید 155 ذکر شده

vivabayern
19-07-1397, 11:38 قبل از ظهر
صفر تا صدش رو نمی دونم چون اون کلا یه کلیپ جدا داره توی نت که دقیق بررسی کردن
ولی تو این ویدئو تاپ اسپید 155 ذکر شده

قبلا توی یوتیوب دیدم اگه اشتباه نکنم حدود 8 ثانیه بود که شتابش با دوک 250 یکی هست

میلاد محمودی
19-07-1397, 05:57 بعد از ظهر
چه جوریه قدرتش رو زده 26.5 اسب؟؟؟
اگه شتابش با دوک یکیه وزنش هم که بیشتره دوکه پس چرا 26 اسبه؟؟
یه جای کار میلنگه...

s.mm
19-07-1397, 09:38 بعد از ظهر
چه جوریه قدرتش رو زده 26.5 اسب؟؟؟
اگه شتابش با دوک یکیه وزنش هم که بیشتره دوکه پس چرا 26 اسبه؟؟
یه جای کار میلنگه...

وزن ربطی به توان پیشرانه یا انجین نداره
شتاب هم صرفا به این موارد ارتباط نداره
برای نمونه خورشیدی عقب دوک بزرگتر از cf هست این یعنی شتاب بیشتر و ضریب دنده کوتاه تر

نیما نادری
20-07-1397, 10:31 قبل از ظهر
فکر کنم CF سبکتر بود م هم پای دوک میره

هر کس دوست داشت خبر بده موقع تحویل موتور منم بیام ببینم چه میکنن

alam
20-07-1397, 03:29 بعد از ظهر
طبق مشخصات ارائه شده وزن cf برابر 151 کیلوگرم و وزن duke برابر 161 کیلوگرم
قدرت cf برابر 27 اسب بخار و duke برابر 29 اسب
از لحاظ طول و عزض هم تو هر دوتاش 10 سانت کوچیکتره cf

- - - Updated - - -

ایشالا اگه قسمت شد که تحویل بدن موتور و:gigglesmile:
هر کدوم از دوستان خواستن در خدمتشون هستیم

- - - Updated - - -

Seyed.mahdi
21-07-1397, 04:52 بعد از ظهر
طبق مشخصات ارائه شده وزن cf برابر 151 کیلوگرم و وزن duke برابر 161 کیلوگرم
قدرت cf برابر 27 اسب بخار و duke برابر 29 اسب
از لحاظ طول و عزض هم تو هر دوتاش 10 سانت کوچیکتره cf

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

داداش ناموسا منم بزار تو نوبت:gigglesmile:

ولی اطلاعات دوک رو فک کنم اشتباه گفتی یا برا دوک 2017 هارو گفتی
دوک قدیمی ها سبک ترن در حد همون 150 کیلو
و طول هم تقریبا با سی اف یک بدنه دارن دیگه.
10 سانت که خیلیه.

alam
21-07-1397, 05:51 بعد از ظهر
داداش ناموسا منم بزار تو نوبت:gigglesmile:

ولی اطلاعات دوک رو فک کنم اشتباه گفتی یا برا دوک 2017 هارو گفتی
دوک قدیمی ها سبک ترن در حد همون 150 کیلو
و طول هم تقریبا با سی اف یک بدنه دارن دیگه.
10 سانت که خیلیه.

چون cf از ابتدای عرضه بر اساس 2017 عرضه میشه مقایسه هم بر همین اساس بین مدل های 2017 صورت گرفته

طول و عرض و ارتفاع هم به این ترتیبه
برای cf:

LENGHT x WIDTH x HEIGHTLENGHT x WIDTH x HEIGHT 1990×780×1070 mm

برای duke:
LENGHT x WIDTH x HEIGHT 2026×840×1267 mm

- - - Updated - - -

اگه ایشالا نپیچونن و تحویل بدن در خدمت هستیم :gigglesmile::gigglesmile:

- - - Updated - - -

در ضمن خورشیدی عقب دوک به نظز بزرگتر میاد حالا نمی دونم بشه با تعویض خورشدی عقب cf و تعویض شمع و...... به سرعت و شتاب موتور اضافه کرد یا نه؟؟؟

میلاد محمودی
22-07-1397, 08:49 قبل از ظهر
وزن ربطی به توان پیشرانه یا انجین نداره
شتاب هم صرفا به این موارد ارتباط نداره
برای نمونه خورشیدی عقب دوک بزرگتر از cf هست این یعنی شتاب بیشتر و ضریب دنده کوتاه تر
ضریب دنده و خورشیدی درست اما قدرت انجین و وزن تو شتاب تاثیری نداره مگه میشه؟؟؟
پس نسبت قدرت به وزن چی میشه؟؟
یعنی دوتا موتور با قدرت یکسان ولی وزن متفاوت در صورت یکی بودن خورشیدی و ضریب دنده شتابشون یکیه؟؟؟
پس دلیل شرکتها برای پایین اوردن وزن موتورها و ماشینهاشون و استفاده از فیبر کربن و الومینیوم و الیاژ منیزیم چیه اگه وزن تاثیر نداره؟؟؟

Seyed.mahdi
22-07-1397, 10:35 بعد از ظهر
امروز نوفل لوشاتو بودم

طرف قیمت رو گفت بهمن فروش و تحویلش شروع میشه که اگه بازار همین باشه حدود 35 تومنه!

آقا نــــاموسا هر چی باشه این قیمت فضاییه براش و نمی ارزه!
آخه چه خبره یه موتور کوچولو موچولوی تک سیلندر با برند گمنام 35 تومن!
حالا بنلی انصافا درسته چینیه ولی لااقل اسم و رسم داره و دو سیلندر و پر طرفداره

آخه این چه قیمتیه اینا میگن!

ولی استیل و ظاهر موتور خوب بود.

میلاد محمودی
23-07-1397, 08:44 قبل از ظهر
با این قیمت که اصلا فایده نداره صد در صد هم تیراژ پایینی داره و کم تولید میشه قطعا موفق نیست مثل بقیه محصولات جهانرو.
بنلی یکی از رموز موفقیتش تیراژ تولید بالاش هست.

نیما نادری
23-07-1397, 09:34 قبل از ظهر
جهانرو فقط برند خراب کنه ,شکر خدا یدکیه موتورهاش هیچ وقت گیر نمیاد

CFاز اون برند چینی خوباس,امیدوارم یکم جمع و جور کنن خودشونو

s.mm
22-08-1397, 11:52 قبل از ظهر
چرا اینقدر گرونه؟؟

به پول ما میشه 47 میلیون!

Seyed.mahdi
22-08-1397, 11:32 بعد از ظهر
نمایندگی روبرو مهدیه هم آورده
باس بریم قیمت کنیم ببینیم بالاخره این دیوانه ها چند میدن
اگه تا ۲۲-۲۳ بدن من یکی برمیدارم:22:

big_00a
24-08-1397, 10:30 قبل از ظهر
چرا اینقدر گرونه؟؟

به پول ما میشه 47 میلیون!

داش موتور گرون نیس
این مملکت همچیش بی ارزش شده و شده چند برابر

میلاد محمودی
26-08-1397, 09:16 قبل از ظهر
نمایندگی روبرو مهدیه هم آورده
باس بریم قیمت کنیم ببینیم بالاخره این دیوانه ها چند میدن
اگه تا ۲۲-۲۳ بدن من یکی برمیدارم:22:
زیر 35 تومن نیست.

Seyed.mahdi
26-08-1397, 04:13 بعد از ظهر
پرسیدم الان گفت فعلا ۳۶ تومن!! :[Only registered and activated users can see links]

F.A
28-08-1397, 08:56 بعد از ظهر
یاعلی ...
اصلا نمی ارزه با این قیمت
:23:

s.mm
08-09-1397, 01:28 بعد از ظهر
یاعلی ...
اصلا نمی ارزه با این قیمت
:23:

می تونید KTM 250 بخرید 50 میلیون

اینم چندتا تریم جدید

[Only registered and activated users can see links] g

میلاد محمودی
08-09-1397, 04:31 بعد از ظهر
داداش کی تی ام 60 میلیونه:3:

alam
08-09-1397, 11:03 بعد از ظهر
الان دیگه می ارزه یا نمی ارزه معنی نداره.چون هیچ موتوری نمی ارزه
لوازم هم اونقد گرون شده اصلا موتور بالای 150CC نمی ارزه:gigglesmile:

رسول2211
09-09-1397, 01:26 قبل از ظهر
خدایی اگه با این تیپ و قیافه بیاد خیلی زشته

صد رحمت به آپاچی ۲۰۰ که همه میگفتن زشت. صد رحمت به پالس ۲۲۰ که هیچکس زیر بارش نمیره

خواستن مثل دوک جدیدا درش بیارن ولی اصلا خوب نشده. مخصوصا از بغل. بین چرخ جلو و انجین خیلی فاصله افتاده و کلا موتور از کنار خیلی لخت به نظر میرسه

اما خب هر چی باشه یه موتور چینی با کیفیت خوبه. وقتی یه لامپ ۳۸ هزار تومنی امروز شده ۱۸۰ هزار تومن چرا این موتور ۴۰ میلیون ارزش نداشته باشه؟؟؟ خیلی هم میارزه

کاش پول رسمی کشور ما یورو یا دلار میشد. تا اینقدر خار و بدبخت نمیشدیم

vivabayern
09-09-1397, 07:58 بعد از ظهر
داش رسول طراحی این موتور از نظر من شاهکاره و بسیار زیباست در کلاس خودش . کاملا حس نیکد اسپورت رو به آدم میده . از نظر فنی هم لااقل روی کاغذ خوبه و در عمل هم به نظر بد ظاهر نشده .

رسول2211
09-09-1397, 10:32 بعد از ظهر
مهدی جان اینو قبول داری که تیپ و قیافه موتور سلیقه ایه؟؟؟ من اول عاشق موتورهای نیکدم بعد ریس

اما در مورد نیکد بیشترین موتوری که از تیپش خوشم میاد اول این دوک جدیداست بعد ns

اینم خدایی موتور خوشگل و خوش استیلیه ولی فقط طرفای انجینش خیلی خالی گذاشتن

اگه یه فلاپ یا اسپایدر تیز میذاشتن جلوش خیلی بهتر میشد. ولی از جلو و از پشت خیلی خوشگل

در مورد کیفیت هم مطمینا کیفیت خوبی داره مثل مدل ۱۵۰ که دو سه سال تو بازار

از نظر من افتضاح ترین موتور رو هم اگر ازش درست استفاده کنی و سرویس به موقع انجام بشه حداقل تا ۵۰هزار کیلومتر یا ۳ سال چیزیش نمیشه

اولین موتوری که میخواستم بخرم یه موتور به اسم تورنادو از شرکت جترو بود که سبک ریس بود. فلاپ کامل خیلی خوش قیافه و با ابهت بود با لاستیک‌های پهن
انجین رادیات دار چهار سوپاپ دو میل سوپاپ گیربکس ۶ دنده با شتاب و سرعت عالی. راحت مگلی رو می‌گرفت (واقعا چند بار گرفت که اینو میگم) ترمز جلو جفت دیسک عقب هم فکر کنم دیسک ۲۳۰ میل بود که خیلی عالی بود

تنها بدی این موتور این بود که اصلا پشتیبانی قطعات نداشت وگرنه اگه الان بود رقیب سختی واسه دایلیم و مگلی بود ولی از نظر کیفیت به پای هیو نمی‌رسید

شاید اسمش رو فهمیده باشی یا شایدم دیده باشی. سه سال پیش میخواستم بخرم ۳ میلیون ولی بخاطر نبود قطعات پشیمون شدم. دست رفیقم بود که خودش تعمیر کار موتور بود و حسابی بهش می‌رسید و از سال ۹۱ تا ۹۵ که من خبر داشتم فقط یه بار شارژرش رو عوض کرد یه بارم گلگیر جلوش رو حتی لاستیکاش هم تا موقع فروش فابریک بود

در کل منظورم اینه اگه این موتور بیاد و درست ازش استفاده بشه و به موقع سرویس بشه یکی از بهتریناست. البته باید پشتیبانی خوبی هم داشته باشه تا فروشش خوب بشه

حالا توی این عکس میگم منظورم از اون اسپایدر دقیقا کجاست که این موتور رو از کنار یه کمی زشت کرده

vivabayern
09-09-1397, 11:17 بعد از ظهر
قبول دارم سلیقه ایه اما این موتور طراحی کاملا جدید و بروزی داره و وقتی روی موتور بشینی کمکها کمی میخوابه و اون فاصله بین لاستیک و انجین کمتر میشه هرچند همین الانش هم ایرادی نیست . کافیه قیلهاشو ببینیم تا بیشتر متوجه بشیم

Seyed.mahdi
09-09-1397, 11:24 بعد از ظهر
سلام

رسول جان شما تورم رو هم لحاظ کنی بنلی 15-16 میلیونی رسید به 35-36 تومن
حضرت عباسی (ع) این موتور میشه گفت بهتر از بنلی دو سیلندر هست؟؟! (کاری به واقعیت امر ندارم که ممکنه کیفیت بالاتری هم این موتور داشته باشه) ولی الان از هر کی بپرسی تو کف خیابون میگه این چیه باو (البته با توجه به قیمتش اینجوری میگه)

واقعا غیر عقلانی و حماقت محضه 36-37 میلیون پول یک تک سیلندر چینی دادن!

شما داداش اصلا یه سر به دیوار زدی؟ این موتور هم قیمت با دست دوم های در حد صفره دوک 250 هه که یک سرو گردن که چه عرض کنم 10 سرو گردن بالاتره با قدرت بیشتر.
باور کن حتی دوک ارزون ترم گیر میاد.

بابا اینو نوبرشو آوردن.
این موتور در بهترین حالت 25 بیشتر نمی ارزه والسلام

میلاد محمودی
10-09-1397, 10:36 قبل از ظهر
طراحیش خوبه درستم هست اما به قول اقا رسول سلیقه ایه.
طراحیش از روی دوک انجام شده و بسیار شبیه البته میگن که سی اف از کی تی ام خواسته براش طراحی کنه به خصوص شاسی رو.
شرکت سی اف شرکت خوبیه کیفیت تقریبا خوبی هم داره اما هر چی باشه اخر چینیه به شکل و شمایل و طراحیه انجین نگاه کنید به انجین دوک که هیچی انجین ان اس رو ببینید اصلا پوسته سیلندر و سرسیلندر و دری کلاچ ودر برق رو ببینید حتی چشمی هم پیداس کیفیت خیلی عالی نداره همین انجین پالس رو نگاه کنید ادم کیف میکنه از ظرافت و طراحی و تر و تمیزی و جنس الیاژ.
اما سی اف تو موتور چینیا خیلی پیشرفت کرده همه حجمی هم داره مثل ام جی میمونه تو ماشین به اروپا هم صادر شده یکی از دوستان که موتور فروشی داره میگفت موتور پلیس دبی سی اف 600 هست حالا راست و دروغش رو نمیدونم.

vivabayern
10-09-1397, 11:29 قبل از ظهر
سلام

رسول جان شما تورم رو هم لحاظ کنی بنلی 15-16 میلیونی رسید به 35-36 تومن
حضرت عباسی (ع) این موتور میشه گفت بهتر از بنلی دو سیلندر هست؟؟! (کاری به واقعیت امر ندارم که ممکنه کیفیت بالاتری هم این موتور داشته باشه) ولی الان از هر کی بپرسی تو کف خیابون میگه این چیه باو (البته با توجه به قیمتش اینجوری میگه)

واقعا غیر عقلانی و حماقت محضه 36-37 میلیون پول یک تک سیلندر چینی دادن!

شما داداش اصلا یه سر به دیوار زدی؟ این موتور هم قیمت با دست دوم های در حد صفره دوک 250 هه که یک سرو گردن که چه عرض کنم 10 سرو گردن بالاتره با قدرت بیشتر.
باور کن حتی دوک ارزون ترم گیر میاد.

بابا اینو نوبرشو آوردن.
این موتور در بهترین حالت 25 بیشتر نمی ارزه والسلام

بحث قیمت توی ایران خیلی پیچیده هست و به عوامل مختلفی بستگی داره . اما دوست گرامی شما چطور متوجه شدین دوک 250 با اختلاف 10 سروگردن بهتر از این هست؟!!! طراحی این موتور بسیار شبیه به دوک هست و درسته 3 اسب بخار و 2 نیوتن گشتاور دوک بیشتر هست اما سی اف هم قدرت خوبی داره و در تست هایی که گرفته شده اختلافش با دوک بخاطر اینکه اندکی سبکتر هست بسیار ناچیزه و حتی تاپ اسپید بالاتری هم داره و اگر در مجموع بخوام نظر بدم 20% دوک بهتر هست و اگه این موتور 20% در ایران ارزانتر از دوک باشه معقول به نظر میرسه ( البته الان هیچ چیز در ایران قیمت معقول نداره ) خخخخ

alam
10-09-1397, 11:32 بعد از ظهر
با سلام
اصلا مقایسه بنلی 2 سیلندر با این موتورکار درستی نیست.الان دوک 250 گرونتر از بنلی 2 سیلندر هستش،اگه بحث سلیقه و صدای موتور نباشه اکثر دوستان کدوم و انتخاب می کنن؟؟؟؟الان هزینه یک بار تعویض روغن بنلی با فیلتر حداقل 250 هزار تومن میشه در صورتی که این موتور با همون روغن حداکثر بافیلتر 100 تومن بشه،هزینه بقیه لوازم مصزفی هم به کنار.همچنین بحث مصرف سوخت و دارا بودن ترمز ABS هم که لازم به گفتن نیست.مطمئن باشید اگه رو بنلی 2 سیلندر استریت ترمز ABS بزارن حداقل حداقل 5 تومن می کشن روش

رسول2211
10-09-1397, 11:40 بعد از ظهر
سلام
داش مهدیا حرف هر دو رو قبول دارم. ولی اگه یه کمی نگاه کنید می‌بینید که این تورم حتی توی هند هم نفوذ کرده. هندی که خودش تولید کننده پالس نسبت به پارسال نزدیک ۱۰درصد افزایش قیمت داشته

اما خب توی ایران یه کمی بیشتر افزایش کرده ( آخه ۹۰درصد افزایش قیمت که چیزی نیست بخواییم سرش بحث کنیم)

این موتور هر چی باشه چه خوب چه بد اگه پشتیبانی قطعات نداشته باشه شما بگید هزار تومن هم واسش زیاد. منظورم از پشتیبانی فقط نمایندگی و تهران نیست. الان قطعات پالس و آپاچی رو میشه راحت پیدا کرد. ولی قطعات این و یه موتور مثل لوکی ۲۵۰ که نسبت به قیمت ۱۷ تومنیش واقعا یه شاهکار با کیفیت عالی هست اصلا گیر نمیاد ( منظورم از شاهکار فقط و فقط کیفیت نسبت به قیمت هست)

من مدل ۱۵۰ موتور کولی ۲۵۰ یا همون sym t2 رو داشتم که واقعا حرف نداشت. واسه تو شهر خیلی عالی بود. اگه قطعات همین شوکا ۱۵۰ گیر میومد هیچ وقت با اون ابهت و کیفیت ۵ میلیون بیشتر پول نمی‌دادم که بخوام پالس ۲۲۰ رو بخرم. البته با ۲۲۰ قابل مقایسه نیست ولی نسبت به پولی که دادم حرف نداشت

این موتورم همون داستان رو داره. کیفیت عالی در حد ایتالیا ولی بدون تامین قطعات یعنی دور ریختن پول و خراب شدن ذهنیت در مورد کارخونه تولید کننده یا مونتاژ کننده

اما اینم بگم مدل ۱۵۰ همین شرکت خیلی تیپ و قیافه عالی داره. مطمینا کیفیت خوبی داره که با این قیمت مشتری خوبی داره. در مورد ارزش خرید این نسبت به دوک من با داش مهدی موافقم. دوک هزینه نگهداری کمرخم کن داره. اگه این در حد بنلی تک یا زونتیس باشه خوبه اونم واسه کسی که حداقل ماهی ۲میلیون و نیم درآمد داشته باشه

راستی کسی این موتور ۱۵۰ که میگم رو تجربه کرده؟؟؟

Seyed.mahdi
11-09-1397, 12:19 قبل از ظهر
بحث قیمت توی ایران خیلی پیچیده هست و به عوامل مختلفی بستگی داره . اما دوست گرامی شما چطور متوجه شدین دوک 250 با اختلاف 10 سروگردن بهتر از این هست؟!!! طراحی این موتور بسیار شبیه به دوک هست و درسته 3 اسب بخار و 2 نیوتن گشتاور دوک بیشتر هست اما سی اف هم قدرت خوبی داره و در تست هایی که گرفته شده اختلافش با دوک بخاطر اینکه اندکی سبکتر هست بسیار ناچیزه و حتی تاپ اسپید بالاتری هم داره و اگر در مجموع بخوام نظر بدم 20% دوک بهتر هست و اگه این موتور 20% در ایران ارزانتر از دوک باشه معقول به نظر میرسه ( البته الان هیچ چیز در ایران قیمت معقول نداره ) خخخخ

آقا مهدی جان
ان اس 200 آیا از نظر فنی فرقی داره با دوک 200؟؟ پس چرا اینهمه ارزون تره؟ 23-24 تومن در مقابل حدود 38 الی 40 تومن دوک 200. دلیل اتریش در مقابل هند هست برادر.
تازه اینجا هنده با سابقه ی زیاد.

دوک و سی اف که میشه اتریش در مقابل چینیه کم سابقه

حالا الان دوستان نیان بگن KTM که تو هندو نمیدونم تایلند تولید میشه. اینا اصلا مهم نیست. الان دیگه کدوم برند معتبر تو کشور خودشه؟ جزو نَوادره! مهم اینه که اتریشیه با کیفیت بسیار بالاتر.

من اصلا بحثی سر فنی یه این موتور سی اف 250 ندارم و همونطور که قبلا گفتم واقعا دوست دارم بخرم اگه قیمتش زیره 25 باشه.

فقط وقتی بحث سره مقایسه ی ان اس و دوک 200 میشه یه عده سینه چاک میکنن برای دوک که هند و اتریش رو مقایسه نکنید. خب اینجا نمیدونم چین شده در حد بنز؟!

آقا مهدی وقتی دوک 250 حدود 40 تومن یا 40 و خورده ایه این موتور باید راحت بیاد زیره 26-27 تومن. نه اینکه بگیم چون فقط 3 اسب فرق دارن پس 20 درصد کمتره.

تازه شما نگاه نکن اگه یه موقع سی اف تاپ بهتری هم زده پس اون 3 اسب و 2 نیوتن متر باده هواست. اولا که دوک ها همگی کات آف دارن و همین دوک 200 روی 135 کات میکنه در حالی که ان اس تا فی خالدون گاز میخوره.
همون 3 اسب و 2 نیوتون متر شک نکن تو سواری به وضوح خودشو نشون میده. این مورد رو تو تجربم رو موتور های فراوان دیدم.

اون عرضی که داشتم در مورد بنلی دو سیلندر باید بگم بله درسته هزینه های بنلی خیلی زیاده اما بحثم مقایسه فنی این دو موتور نبود. دوستان به عرضم دقت نکردن. بحثم ارزش خرید در مقابل قیمتش بود که گفتم تو کف بازار این دو موتور هم قیمت رو کنار هم بزاری مردم چشم بسته بنلی رو انتخاب میکنن و خرید سی اف هم برای عده قلیلیه که دنبال ABS و تک بودن هستن.

در آخر باز هم تاکید میکنم باز دوستان نیان بگن این موتور به این خوبیه. من اصلا نمیگم این موتور بدیه. خیلی هم خوب و جدید و زیبا با امکانات جدید و عالی. فقط مشکل من قیمت بیش از حدشه که با بالاترین نرخ تورم هم حساب کنی نمی ارزه.

میلاد محمودی
11-09-1397, 09:32 قبل از ظهر
فقط نام کی تی ام 10 سر و گردن بالاتر از نامهای چینیه
اقا قیمتهاتون اپدیت نیست
دوک 200 چهل و پنج میلیونه
دوک 250 شصت میلیونه
من اگه باشم بین اینو بنلی اینو انتخاب میکنم البته مطمینم از نظر تامین قطعات افتضاحه بنلی خداییش تامین قطعات خوبی داره یه بار دیگم گفتم رمز موفقیت بنلی تامین قطعات تبلیغات گسترده و صدای موتوره همین.
در ضمن قیمت بنلی 20 میلیون کمتر از دوکه اما هزینه نگهداریش دوبرابره یه تعویض روغنش با روغن خوب نزدیک 400 تومن میشه.

vivabayern
11-09-1397, 03:01 بعد از ظهر
آقا مهدی جان
ان اس 200 آیا از نظر فنی فرقی داره با دوک 200؟؟ پس چرا اینهمه ارزون تره؟ 23-24 تومن در مقابل حدود 38 الی 40 تومن دوک 200. دلیل اتریش در مقابل هند هست برادر.
تازه اینجا هنده با سابقه ی زیاد.

دوک و سی اف که میشه اتریش در مقابل چینیه کم سابقه

حالا الان دوستان نیان بگن KTM که تو هندو نمیدونم تایلند تولید میشه. اینا اصلا مهم نیست. الان دیگه کدوم برند معتبر تو کشور خودشه؟ جزو نَوادره! مهم اینه که اتریشیه با کیفیت بسیار بالاتر.

من اصلا بحثی سر فنی یه این موتور سی اف 250 ندارم و همونطور که قبلا گفتم واقعا دوست دارم بخرم اگه قیمتش زیره 25 باشه.

فقط وقتی بحث سره مقایسه ی ان اس و دوک 200 میشه یه عده سینه چاک میکنن برای دوک که هند و اتریش رو مقایسه نکنید. خب اینجا نمیدونم چین شده در حد بنز؟!

سید جان اصلا ان اس قابل مقایسه با دوک نیست چون دوک از شاسی نردبانی استفاده کرده ان اس نه ... دوک کمکهای بسیار با کیفیت تری داره ان اس نه .... دوک کمک جلوش تلسکوپی هست ان اس نه ..... دوک رینگ و لاستیکهای بزرگتری داره ... دوک وزن بسیار مناسبتری داره .... دوک با یک شمع گشتاور و اسب بخار بیشتری نسبت به ان اس با 3 شمع میده !!! و اینکه میگن انجین کپی شده ی دوک رو داره تبلیغاتی بیش نیست حتی آلیاژهای دوک هم بهتره . درمورد کات آف دوک حرفت قبوله و درصورتیکه فقط خورشیدی عقبشو کوچکتر کنی ان اس باد دوک رو هم نمیتونه بگیره ... قبلا تست شده

اما همین سی اف بقول شما تکنولوژی چین تازه کار رو داره ولی شاسی نردبانی ، کمک های باکیفیت و کمک جلو تلسکوپی ، رینگ و لاستیکهای پهن ، ترمزهای ABS ، کلاج روغنی و تمام چراغهاش LED هست و کیلومتر تمام دیجیتال TFTبه همراه وزن کاملا مناسب 150 کیلو !. جدای از بحث فنی انجینش از نظر من خیلی خوب تونسته یک محصول کامل و با کلاس تولید کنه . اینکه فقط بخاطر مارک کی تی ام بگیم 10 سر و گردن بهتر هست رو قبول ندارم اما قبول دارم کی تی ام از آلیاژها و کیفیت بهتری برخورداره اونم نهایتا 20% درمجموع برتری داره از نظر من .
اینکه قطعات یدکی موتور و پشتیبانیش در ایران چطور از آب در بیاد ربطی به خوبی و بدی موتور نداره و برمیگرده به شرکت های وارد کننده .

Seyed.mahdi
11-09-1397, 04:33 بعد از ظهر
بله آقا میلاد قیمت های دوک زیاد دستم نبود. ولی خب قیمت دست دوم دوک 250 راحت ری 30 تومنم پیدا میشه. بعیده 60 قیمتش باشه!

آقا رسول میخواستم تشکر کنم از پستتون که رسیدم به اون 20 درصد که انصافا درست نیست. دوک خیلی بیشتر از اینها اختلاف داره نسبت به چین و حتی هند.

رسول2211
11-09-1397, 08:24 بعد از ظهر
سلام. سید من حرفی از ۲۰ درصد نزدم. از نظر من هر انتخابی بستگی به شرایط نگهداری داره

من دو سال پیش میتونستم یه دوک ۲۰۰ تمیز در حد ۱۳ یا ۱۴ بخرم. ولی دیدم روغن خدا تومنی میخواد. انژکتور یا ecu هر چند وقت یه بار اپدیت میخواد تا کارکرد موتور بهتر بشه

وسایل مصرفی با قیمت خیلی بالا که حتی نمیتونستم به قیمتاشون نگاه کنم چه برسه بخوام از پسشون بر بیام. جدا از همه اینا باید واسه هر چیزیش میرفتم اصفهان یا تهران بعدشم موقع فروش باید التماس میکردم تا یکی ازم میخریدش دیدم به صرفه نیست پس رفتم سراغ آپاچی با کیفیت تقریبا نصف دوک و با قیمتی تقریبا یک سوم دوک

ازش راضی بودم مخصوصا نرمی کمک عقب و مصرف پایین و کیفیت خوب قطعاتش ولی خب بدرد من نمی‌خورد که همش توی جاده بودم. رفتم سراغ ۲۲۰ که واقعا نسبت به پولی آدم واسش میده یه شاهکار حساب میشه ( واسه کسایی که درآمد کمی دارن)

منظورم از این حرفا اینه که آدم فقط نباید همه چیز رو توی سرعت و شتاب ببینه. درسته موتورهای باجاج کیفیت خیلی خوبی دارن ولی اگه بخوایم با کی تی ام اصلی ( نه اینایی که کویر مونتاژ می‌کنه) مقایسه کنیم درسته موتوری مثل ns یا rs چیزی کم نداره ولی اگه همه چیز رو در نظر بگیریم میفهمیم این تفاوت قیمت الکی نیست

البته توی بازار جهانی فکر نکنم دوک و ان اس تفاوت قیمت زیادی داشته باشن ولی همون آلیاژ شاسی دوک یا آلیاژ انجینش یا حتی سیستم انژکتورش خیلی بهتر از ان اس عمل می‌کنه بماند اینکه دوک دو میل سوپاپ و آن اس سر سیلندر معمولی تک میل داره که این خودش توی سر و صدای انجین و شتاب و قدرت خیلی تاثیر داره

اما این بهتر بودن باعث نمیشه بگیم ان اس خوب نیست. به نظر من الان قیمتاشون اصلا به صرفه نیست حتی این طرح هونداها که شدن ۷ میلیون ولی خب نسبت به پولش واقعا کارایی خوبی دارن.

این موتورم روی کاغذ بگو حتی از نینجا هم بهتر باشه ولی اگه توی عمل خوب نباشه و مثل اوایل بنلی تک مورد داشته باشه مطمین باش ازش استقبال نمیشه. چند درصد از مردم سرشون واسه پول درد نمیکنه؟؟؟

حتی اون آقا زاده ها هم حرص پول رو میخورن. حالا جدا از این بچه ها که با پول باباشون صاحب وسیله میشن و دلشون نمیسوزه و دهن موتور رو سرویس میکنن ولی بقیه نسبت به پولی که میدن انتظار کیفیت و کارایی دارن. کسی هم که مثل خودم با بدبختی پول جور می‌کنه سر عشق موتور نمیره چیزی بخره که امتحانش رو پس نداده و تازه اومده

حالا شما بگو ترمز abs. باشه و کلاچ هیدرولیک و کمکهای نرم و آلیاژ با کیفیت شاسی و انجین ۴۰ اسبی ولی اگه همه اینا روی کاغذ باشه یکی مثل من طرفش نمیره تا خودشو توی بازار جا کنه

شرمنده اگه چیز بدی گفتم

Seyed.mahdi
11-09-1397, 08:46 بعد از ظهر
ببخشید رسول جان اشتباه نوشتم:gigglesmile: منظورم به آقا مهدی بود

البته در مورد مونتاژ کویر بگم انصافا کویر کارش درسته. خط مونتاژ حرفه ای داره مثل بقیه نماینده ها ترمال نمیکنه.

میلاد محمودی
12-09-1397, 09:12 قبل از ظهر
اقا مهدی خودش میگه چطور متوجه شدید 10 سر و گردن دوک بالاتره بعد خودش میگه 20 درصد حالا من میپرسم این 20 درصد رو شما چطور متوجه شدی اقا مهدی؟؟
سید مهدی عزیز من قیمت صفر رو گفتم کارکرده هم من کمتر از 35 تو دیوار ندیدم.
اینایی که کویر مونتاژ میکنه چشونه اقا رسول؟؟؟ نکنه خود کویر میسازه؟؟؟:gigglesmile:
کی تی ام تا 390 رو تو باجاج تولید میکنه.

رسول2211
12-09-1397, 08:14 بعد از ظهر
سلام. آقا میلاد شرمنده اگه چیزی گفتم که نمیدونستم

درسته خودش تولید نمیکنه. نه کویر بلکه کل ایران حتی یه سوزن رو خودش نمیتونه درست کنه. اون سوراخ روی سوزن خیاطی رو میده بیرون واسش میزنن

من تا حالا سوار دوک نشدم. ولی همیشه تجربه شخصی لازم نیست. یکی مثل شما که سوار شده و تجربه کرده رو میاد اینجا در میون می‌زاره ما هم استفاده میکنم

بعدشم من از دوک خدایی چیزی نشنیدم ولی شنیدم کویر مونتاژ خوبی نداره واسه این گفتم
البته نه فقط کویر حتی خود فارس گستر هم که دارم از محصولش استفاده میکنم چنگی به دل نمیزنه

شاید بخاطر کار بلد نبودن کارکنان شرکت میشه یا شاید بخاطر تجربه کم یا شایدم بخاطر بی توجهی به نیازات مشتری هر چی روی نوار جلوشون باشه به هر نحوی شده سر هم میکنن تا کارشون تموم شده باشه ( اگه مثل شرکتهای بزرگ واسه منتاژ روی نوار موتور رو ببندم)

به فرض مثال یه تعمیر کار ماشین یا موتور وقتی چند تا کار رو پشت سر هم خراب کنه اونم حالا یا بخاطر بی دقتی یا بخاطر کیفیت پایین محصول مطمین باشید از چشم بقیه میفته و دیگه کسی سراغش نمیره

هر چند اگه مقصر اونم نباشه ولی دیگه کسی قبولش نداره. حالا همین جهانرو اون چیزی که من می‌دونم پولسار و هیو و فکر کنم آپاچی رو اون وارد ایران کرد ولی بعدها بخاطر مشکلات محصولاتش امتیازش رو ازش گرفتن و دادن به یه شرکت دیگه

شاید در مورد این موتور هم این مسیله صدق کنه

vivabayern
13-09-1397, 12:20 قبل از ظهر
اقا مهدی خودش میگه چطور متوجه شدید 10 سر و گردن دوک بالاتره بعد خودش میگه 20 درصد حالا من میپرسم این 20 درصد رو شما چطور متوجه شدی اقا مهدی؟؟
سید مهدی عزیز من قیمت صفر رو گفتم کارکرده هم من کمتر از 35 تو دیوار ندیدم.
اینایی که کویر مونتاژ میکنه چشونه اقا رسول؟؟؟ نکنه خود کویر میسازه؟؟؟:gigglesmile:
کی تی ام تا 390 رو تو باجاج تولید میکنه.

خب از طراحی شروع میکنم که توسط کیسکا Kiska دقیقا همون شرکت طراحی KTM ساخته شده . انژکتور شرکت Bosch آلمان رو داره . ترمزهای شرکت J.Juan اسپانیا رو داره . لاستیکهای Radial . کمک جلو تلسکوپی . صفحه نمایش TFT . خب تا اینجاشو با دوک مساوی بدونی خودش 80% موتور هست و فرض بر اینکه انجینش به همراه آلیاژهاش و ... کیفیت پایینتری داشته باشه که داره مخصوصا اگزوزش جمعا 20% حساب کن . حالا نه 30 % دیگه خیرشو ببین خخخخ . دیگه برادر من 10 سر و گردن و این حرفها یک بام و دو هواست . ببخشید اگه گزافه گویی کردم . فقط قیمتهاشونو به دلار یکی اعلام کنه

s.mm
13-09-1397, 04:41 قبل از ظهر
خب از طراحی شروع میکنم که توسط کیسکا Kiska دقیقا همون شرکت طراحی KTM ساخته شده . انژکتور شرکت Bosch آلمان رو داره . ترمزهای شرکت J.Juan اسپانیا رو داره . لاستیکهای Radial . کمک جلو تلسکوپی . صفحه نمایش TFT . خب تا اینجاشو با دوک مساوی بدونی خودش 80% موتور هست و فرض بر اینکه انجینش به همراه آلیاژهاش و ... کیفیت پایینتری داشته باشه که داره مخصوصا اگزوزش جمعا 20% حساب کن . حالا نه 30 % دیگه خیرشو ببین خخخخ . دیگه برادر من 10 سر و گردن و این حرفها یک بام و دو هواست . ببخشید اگه گزافه گویی کردم . فقط قیمتهاشونو به دلار یکی اعلام کنه

دوک 250 فقط جلوش abs هست اما این جفت چرخش
قیمت به دلار استرالیا 3990
روش هم یه کلاه کاسکت و ژاکت هم رایگان میدن به ارزش 350 دلار

نیما نادری
13-09-1397, 01:40 بعد از ظهر
موتور خوبیه ,فقط نیومده که نشون بده خوبه

اینجا به همراه موتور کتت رو سفت بچسب تا کلاهتو بر ندارن

یکم متفاوته ولی در کل همونه

s.mm
14-09-1397, 01:49 قبل از ظهر
موتور خوبیه ,فقط نیومده که نشون بده خوبه

اینجا به همراه موتور کتت رو سفت بچسب تا کلاهتو بر ندارن

یکم متفاوته ولی در کل همونه
کت که به جای خود شلوارمونم باید بچسبیم :-)
امیدی به رسیدنش نیست فعلا عکساشو نگاه می کنیم :gigglesmile:

Seyed.mahdi
14-09-1397, 10:49 بعد از ظهر
خب از طراحی شروع میکنم که توسط کیسکا Kiska دقیقا همون شرکت طراحی KTM ساخته شده . انژکتور شرکت Bosch آلمان رو داره . ترمزهای شرکت J.Juan اسپانیا رو داره . لاستیکهای Radial . کمک جلو
تلسکوپی . صفحه نمایش TFT . خب تا اینجاشو با دوک مساوی بدونی خودش 80% موتور هست و فرض بر اینکه انجینش به همراه آلیاژهاش و ... کیفیت پایینتری داشته باشه که داره مخصوصا اگزوزش جمعا 20% حساب کن . حالا نه 30 % دیگه خیرشو ببین خخخخ . دیگه برادر من 10 سر و گردن و این حرفها یک بام و دو هواست . ببخشید اگه گزافه گویی کردم . فقط قیمتهاشونو به دلار یکی اعلام کنه

سلام و عرض ادب

آقا مهدی جان انصافا شما با چه معیاری نمایشگر و انژکتور و ترمز رو 80 درصد حساب کردی بعد انجین و گیربکس رو 20 درصد؟؟!!

اصلا کاری به این ها ندارم. عرضم اینه: شما مشخصات زونتس 250 آر رو بخون. انصافا حال میکنی. هر قسمتش برای یک شرکت معتبر در سطح جهانی هست. ولی سواری ازش بگیر. همون اول وقتی دیدم موتور در جا مثل ویبره میلرزه دلم رو زد. یا بنلی به شرح ایضاً.

بعد همون 35 تومنی که آقا میلاد اشاره کردن درباره کارکرده های دوک 250 شما نگاه کنی اکثرا در حد صفره صفر هست و راهی نرفته. پس عملا دوک 250 در حد نو میشه گرفت با 30 الی 35 بعد در نقطه ی مقابل موتور سی اف ساخت چین قرار داره با قیمت بیشتر از 35 میلیون!! عاقل را اشاره کافیست...!

در مورد لوازم هم شک نکنید دوستان این موتور هم حداقل تا یک سال و خورده ای مشکل کمیابی و گرانی خواهد داشت. (در جوابه دوستانی که گفتن دوک 250 قطعات گرون داره) حالا ممکنه همیشگی هم باشه مثل بنلی.

vivabayern
14-09-1397, 11:17 بعد از ظهر
داداش تمام قسمت های موتور از شاسی تا لاستیک و چراغهاشو گفتم 80% نمیشه ؟!!!!! فقط یک انجینش موند دیگه که اونم اتفاقا خوبه چون سی اف بعد تجربه ی حجم های بالاتر از 250 اومد اینو ساخت . حالا صبر کن بیاد خودش نشون میده چطوره بقول استاد نادری . زونتس کجاش روی کاغذ در حد اینه ؟!!!! حالا اون چه ربطی به این داره جز اینکه در یک کشور ساخته شدن !!! اتفاقا بنلی موتور خوبیه و حالا چرا شما خوشت نیومده سلیقه ی شماست وگرنه کمتر کسی رو میبینی از نظر فنی و کیفی با بنلی مشکلی داشته باشه . مشکل ما ایرانیها اینه همه چیزو صفر و صد میبینیم . درضمن قیمت جهانیه این موتور در نپال 460000 هست و دوک 250 هم 589900 هست و حالا خودت میتونی حتی از روی قیمت متوجه بشی که 22 درصد از دوک ارزونتر هست .

میلاد محمودی
15-09-1397, 09:33 قبل از ظهر
همه یه وسیله نقلیه به انجینشه بعد شما انجین رو 20 درصد یه وسیله حساب میکنی؟؟؟
بازم دستت درد نکنه 30 درصدش کردی خدا خیرت بده...
دوک 250 هر دو چرخش abs هست.

vivabayern
15-09-1397, 11:33 قبل از ظهر
همه یه وسیله نقلیه به انجینشه بعد شما انجین رو 20 درصد یه وسیله حساب میکنی؟؟؟
بازم دستت درد نکنه 30 درصدش کردی خدا خیرت بده...
دوک 250 هر دو چرخش abs هست.

شما منبع بیار ببینیم کجاش دو چرخ ABS هست ؟!!! یعنی سی اف 250 انجین نداره ؟!! ( تفاوت دو انجین برتری 20% دوک هست فقط همین ) والا هیچکدومشون شرکت بابام نیستن که بخوام دفاع کنم . من دیگه بحثی ندارم

vivabayern
15-09-1397, 03:07 بعد از ظهر
از اونجاییکه NS 200 یکی از محبوبترین موتورهای اسپورت در ایران هست مقایسه ای از شتاب این دو موتور میذارم.

Drag Race Nepal - --Nk250 vs Ns200-- Crazy Beast ([Only registered and activated users can see links] l)

Seyed.mahdi
16-09-1397, 12:06 قبل از ظهر
داداش تمام قسمت های موتور از شاسی تا لاستیک و چراغهاشو گفتم 80% نمیشه ؟!!!!! فقط یک انجینش موند دیگه که اونم اتفاقا خوبه چون سی اف بعد تجربه ی حجم های بالاتر از 250 اومد اینو ساخت . حالا صبر کن بیاد خودش نشون میده چطوره بقول استاد نادری . زونتس کجاش روی کاغذ در حد اینه ؟!!!! حالا اون چه ربطی به این داره جز اینکه در یک کشور ساخته شدن !!! اتفاقا بنلی موتور خوبیه و حالا چرا شما خوشت نیومده سلیقه ی شماست وگرنه کمتر کسی رو میبینی از نظر فنی و کیفی با بنلی مشکلی داشته باشه . مشکل ما ایرانیها اینه همه چیزو صفر و صد میبینیم . درضمن قیمت جهانیه این موتور در نپال 460000 هست و دوک 250 هم 589900 هست و حالا خودت میتونی حتی از روی قیمت متوجه بشی که 22 درصد از دوک ارزونتر هست .

ارادت

آقا مهدی جان خدا وکیلی شما با دقت پست بنده رو خوندی؟؟
من که زونتس رو با این مقایسه نکردم آخه برادر جان. یا من کجا گفتم بنلی موتور بدیه.
دقت کنید بنده عرضم اینه که زونتس هم قطعاتش رو شرکت های معتبر تامین کردن اما در عمل حتی به اندازه یک موتور هندی هم روال نیست (خود این کلمه روال رو هم به کار بردم به این دلیل که نمیگم بده بلکه میگم به خوبیه اونها نیست)

قضیه بنلی رو هم مطرح کردم به همین صورته داداش. نگفتم بده. بلکه عرضم اینه خودم هم دستم بوده مدت کوتاهی بنلی رفیقم. خوب واضحه ایراداتی مثل لرزش و داغی بیش از حد (حالا میخواد روشن شدن بیش از حد فن باشه) یا گرانی قطعات رو هیچ کدوم رو NS نداره. دیگه این مورد رو که قبول دارید؟

خلاصه عرضم اینه این موتور با ارزشیه و منم دوسش دارم اما هرگز بالای 30 نمی ارزه در بازار ایران هرگز.

رسول2211
16-09-1397, 01:15 قبل از ظهر
سلام داداشا

یه چیزی در حد شنیده میگم که شما هم در جریان باشید. البته اینکه چقدر درست باشه رو نمیدونم

یه جایی خوندم توی ساخت آلیاژ انجین نمیشه دزدی کرد. میشه تکنولوژی ضعیف بکار برد ولی دزدی و بی کیفیتی نمیشه. مثلا توی سیلندر و گیربکس و میلنگ و شاتون ۹۰ درصد موتورهای تو بازار از کیفیت خوبی برخوردارند. اینکه بعضی ها میان زیر ۱۰هزار کیلومتر پدر رینگ و پستان رو در میارن یا کاری میکنن تا چرخ دنده های گیربکس از اگزوز بزنه بیرون بخاطر نگهداری ضعیف و رانندگی نادرست با موتور هست

من آپاچی دیدم تا ۶۰ هزار تا انجینش پلمپ بوده. چرا؟؟؟ چون طرف از اول با موتور مدارا کرده و روغن فقط یه مدل ریخته و به موقع عوض کرده که همین روغن و فیلتر ۹۹درصد مشکلات انجین رو رفع می‌کنه اگه درست و به موقع تعویض بشه

ولی من یه آپاچی با ۲هزار کارکرد خریدم و از بس انواع و اقسام روغن ریختم تو موتورش سر ۱۱هزار تا افتاد به روغن سوزی. ولی از وقتی ۲۲۰ خریدم با اینکه اینقدر بهش فشار آوردم و همیشه باهاش تخته گاز رفتم هنوز آخ نگفته از نظر فنی چون از اول فقط یه مدل با یه مارک و یه اندازه مشخص روغن ریختم توش

یه پیرمرد تو شهر ما هست یه موتور ۱۲۵ داره مدل ۸۲ پلاک قدیم. تابستون و زمستون باهاش می‌ره بیرون. ولی فقط صفحه کلاچ عوض کرده و یه بر شافت هندل برید اونم عوض کرد. تا حالا چیزیش نشده

در کل منظورم اینه حتی همین آقای دوک ۲۰۰ یا ۲۵۰ اگه درست ازش استفاده نشه و روغن بهران توان توش بریزیم و فیلتر عوض نکنیم و بدون کلاچ دنده بدیم و همش باهاش جنگولک بازی در بیاریم شاید نهایتا تا ۲۰هزار تا انجینش دووم بیاره

این بنده خدا cf250 هم همینجور. اگه درست استفاده بشه ازش مطمین باشید یه موتور مثل زد۲۵۰ توی کیفیت قطعات انجین باید جلوش لنگ بندازه ( هر چند تفاوت آلیاژ مشخص میشه ولی نه اونقدر که مثلا بخواییم طرح هوندا رو با h2r مقایسه کنیم)

اما از لحاظ ادوات برقی کیفیت و نقشه کشی و مقاومت قطعات خیلی توی موتور تاثیر داره. تنها چیزی که من به شخصه دیدم اکثر موتورهای سنگین و نیمه سنگین باهاش مشکل دارن همین برق هست. اگه درست کار نکنه موتور از حال میره. مثل بنلی تک که فکر کنم مشکل شارژر یا بوبین داشت. یا این انژکتور جدیدا که روی طرح هوندا میزنن همشون آشغالن چون با کمترین هزینه یه قطعه برقی رو سوار میکنن و انتظار دارن درست کار کنه

به قول تعمیر کارا برق موتور اگه دست رفت توش دیگه درست شدنی نیست.

نکته بعدی که توی موتورها میشه تفاوتشون رو احساس کرد آلیاژ بدنه و قطعات جانبی مثل شاسی و اتصالات بدنه و رینگ و لاستیک هستش که اون دیگه به وضوح توی برند و قیمت و مدل موتور معلوم میشه و نیازی به گفتن نیست

در کل حرفم اینه اگه تکنولوژی انجین به روز باشه و درست ازش استفاده بشه و نگهداری بشه مطمینا کیفیت و کارایی خوبی رو به کاربرش میده

میلاد محمودی
17-09-1397, 09:15 قبل از ظهر
شما منبع بیار ببینیم کجاش دو چرخ ABS هست ؟!!! یعنی سی اف 250 انجین نداره ؟!! ( تفاوت دو انجین برتری 20% دوک هست فقط همین ) والا هیچکدومشون شرکت بابام نیستن که بخوام دفاع کنم . من دیگه بحثی ندارم
شما متاسفانه پست رو با دقت نمیخونی برادر.
من گفتم شما با چه معیاری انجین رو 20 درصد یه موتور حساب میکنی کجای حرفم این معنی رو میداد که سی اف انجین نداره؟؟؟
انجین یه وسیله 50 درصد یه وسیله محسوب میشه و 50 درصد هم بقیه قطعات.
شما اصلا دوک 250 از نزدیک دیدی که من منبع بیارم؟؟؟
برادر من خودم دوساله این موتورو دارم 20 هزارتا کار کرده منبع بیارم برات؟؟؟؟؟

vivabayern
17-09-1397, 06:07 بعد از ظهر
شما متاسفانه پست رو با دقت نمیخونی برادر.
من گفتم شما با چه معیاری انجین رو 20 درصد یه موتور حساب میکنی کجای حرفم این معنی رو میداد که سی اف انجین نداره؟؟؟
انجین یه وسیله 50 درصد یه وسیله محسوب میشه و 50 درصد هم بقیه قطعات.
شما اصلا دوک 250 از نزدیک دیدی که من منبع بیارم؟؟؟
برادر من خودم دوساله این موتورو دارم 20 هزارتا کار کرده منبع بیارم برات؟؟؟؟؟

گفتم که بحثی ندارم . شما که میگی دو ساله این موتور رو داری تاحالا نمیدونستی ABS نیست ؟!!! اون 390 هست که ABS داره .آخه داداش گل من توی پرانتز که نوشتم تفاوت دو انجین 20% برتری با دوک هست و قیمت دو موتور هم همین درصد تفاوت دارن . دوک 200 سوار شدم عالی بود ولی 250 نمیدونم چرا لرزش زیادی داشت یا شایدم اونی که ما سوار شده بودیم مشکل داشت ! به خدا میسپارمت :bunnyearsmiley:

رسول2211
17-09-1397, 10:09 بعد از ظهر
سلام
داش مهدی از ۲۵۰ دوک خبر ندارم ولی مطمینم دوک ۲۰۰ یا حتی rc200 هم آپشن دارن که با abs یا بدون abs بتونی بخری.

توی دیوار خیلی زیاد دیدم که مدلهای ۲۰۰ abs دارن ولی خب بی دلیل حرف نمی‌زنم. از ۲۵۰ و کلا طرح جدیدا خبر ندارم ولی مطمینا اونا هم این آپشن رو دارن

در کیفیت برتر دوک هم (در کل محصولات ktm رو میگم) شکی نیست ولی خب این برتری فقط انجین نیست. بزرگترین برتری محصولاتktm برق مهندسی و خیلی عالی هست که دارن و قدرت بالای این موتور ها هم بیشتر بخاطر همین برقش هست

انژکتور با کیفیت بالا و ecu با برنامه ریزی دقیق هم نقش زیادی توی شتاب بالای این موتورها داره که من توی خیلی از کلیپ ها دیدم که دوک ۳۹۰ با انجین تک سیلندر و حجم ۳۷۳ سی سی توی شتاب موتورهای r3 و نینجا لوله کرد ولی خب توی سرعت همیشه کم میاره که اونم علتش فکر کنم سیاست ktm باشه بخاطر طولانی شدن عمر قطعات انجین

ولی توی یکی دو تا کلیپ هم دیدم همین cf توی شتاب یا پا به پا دوک ۲۵۰ می‌رفت یا ازش جلو نیفتاد

راستی میگم این همه سر این موتور بحث میکنیم اصلا کسی تا حالا توی ایران اینو دیده؟؟؟ اومده توی بازار یا نه؟؟

vivabayern
17-09-1397, 10:27 بعد از ظهر
سلام
داش مهدی از ۲۵۰ دوک خبر ندارم ولی مطمینم دوک ۲۰۰ یا حتی rc200 هم آپشن دارن که با abs یا بدون abs بتونی بخری.

توی دیوار خیلی زیاد دیدم که مدلهای ۲۰۰ abs دارن ولی خب بی دلیل حرف نمی‌زنم. از ۲۵۰ و کلا طرح جدیدا خبر ندارم ولی مطمینا اونا هم این آپشن رو دارن

در کیفیت برتر دوک هم (در کل محصولات ktm رو میگم) شکی نیست ولی خب این برتری فقط انجین نیست. بزرگترین برتری محصولاتktm برق مهندسی و خیلی عالی هست که دارن و قدرت بالای این موتور ها هم بیشتر بخاطر همین برقش هست

انژکتور با کیفیت بالا و ecu با برنامه ریزی دقیق هم نقش زیادی توی شتاب بالای این موتورها داره که من توی خیلی از کلیپ ها دیدم که دوک ۳۹۰ با انجین تک سیلندر و حجم ۳۷۳ سی سی توی شتاب موتورهای r3 و نینجا لوله کرد ولی خب توی سرعت همیشه کم میاره که اونم علتش فکر کنم سیاست ktm باشه بخاطر طولانی شدن عمر قطعات انجین

ولی توی یکی دو تا کلیپ هم دیدم همین cf توی شتاب یا پا به پا دوک ۲۵۰ می‌رفت یا ازش جلو نیفتاد

راستی میگم این همه سر این موتور بحث میکنیم اصلا کسی تا حالا توی ایران اینو دیده؟؟؟ اومده توی بازار یا نه؟؟

باید بیاد ببینیم چطوره ولی به نظر خوب میاد

میلاد محمودی
18-09-1397, 08:26 قبل از ظهر
خخخخخخخخخخ من دوساله دارم تا حالا نمیدونستم ای بی اس نداره خیلی با حال بود دمت گرم شادمون کردی.
میگن ادم خوابو میشه بیدار کرد اما کسی که خودشو به خوابی زده نه...
به خاطر همین ادعاهای الکی و بیخوده که ما ایرانیا داریم به هیچ جا نرسیدیم و اوضاعمون اینه.
برای کسایی که دوست دارن بدونن میگم و اقا رسول عزیز تمام مدلهای دوک 200 و ار سی 200 که تو ایرانه بدون ای بی اس هست و اگه کسی بگه داره تبلیغ بیخود کرده که مالشو بفروشه.
تمام مدلهای دوک 250 و ار سی 250 هر دو چرخ تاکید میکنم هر دو چرخ ای بی اس هست و دارای اپشن خاموش کردن هست که یه دکمه داره سمت چپ کیلومتر اما کمتر کسی اطلاع داره چون اصلا دکمه پیدا نیست و زیر روکش لاستیکی کیلومتر هست.
حالا دیگه من بحثی ندارم موفق باشید.

رسول2211
18-09-1397, 09:42 قبل از ظهر
سلام آقا میلاد

حق با شما بود. دو دلیل داشت. یکی بی دقتی از من که توی آگهی دیوار فقط از روی نوشته آگهی حرف زدم و دقت نکردم ببینم واقعا سنسور abs داره یا نه یکی هم اینکه چون نه تا حالا دیدم نه سوار شدم از اینجور اطلاعاتش بی خبر بودم

حالا یه سوال داشتم. چرا توی سرعت بالا بین ۲۵۰ و ۲۰۰ اینقدر تفاوت هست ولی بین ۳۹۰ و ۲۵۰ زیاد فرقی نیست؟؟ من حتی یکی دو تا کلیپ دیدم که ۲۵۰ سرعت بیشتری از ۳۹۰ داشت البته روی کیلومتر خودش نه اینکه بگم درگ زده باشن

اما خدایی ۲۵۰ ارزش خرید بالایی داره نسبت به رقباش توی ایران البته با قیمت تندی که داره همه کس نمیتونه بخره

می‌دونم اینجا جاش نبود در مورد این موتور حرف بزنیم ولی خب دیگه خواستم تا حرفش شده ازتون بپرسم
ممنون

farshad 54
18-09-1397, 10:44 قبل از ظهر
دوستان هر وقت از بحث دوک فارغ شدین به CF هم بپردازید

ممنون

میلاد محمودی
18-09-1397, 03:31 بعد از ظهر
سلام رسول جان خیلی خوبه که اومدی گفتی این نشان از درک بالات داره.
چون اینجا تاپیک سی اف هست من جواب سوالتو تو تاپیک دوک 250 میدم.

s.mm
18-09-1397, 08:40 بعد از ظهر
می گن جنس رسیده توی گمرکه
چون سوئیفت بسته شده نمی تونیم پولشو بدیم
ولی قبل از عید میاد

میلاد محمودی
19-09-1397, 08:56 قبل از ظهر
واقعا جزء مسخره ترین کشورهای دنیا هستیم زندگی با اعمال شاقه
مگه ادم چند بار به دنیا میاد...

s.mm
22-09-1397, 10:29 قبل از ظهر
اینم یه تاپ اسپید از cf 250 nk (ده مگابایت)
برای موتور 250 تک سیلندر بسه دیگه
دوک 250 هم چندتا دونه بیشتر میره

vivabayern
22-09-1397, 12:13 بعد از ظهر
اینم یه تاپ اسپید از cf 250 nk (ده مگابایت)
برای موتور 250 تک سیلندر بسه دیگه
دوک 250 هم چندتا دونه بیشتر میره

Nk250 high speed__ From Hetamba Riders ([Only registered and activated users can see links])

خیلی خوب راه میره با اینکه معلوم بود باد زیادی تو جاده وجود داشت . بیشتر از اینکه حواسم یه سرعتش باشه نگران شلوغیه جاده بودم لامصب یکی دو جا از کنار عزراِئیل عبود کرد :cool:

M@hdi
23-09-1397, 10:36 قبل از ظهر
می گن جنس رسیده توی گمرکه
چون سوئیفت بسته شده نمی تونیم پولشو بدیم
ولی قبل از عید میاد

یعنی قبل عید از ملت پول گرفتن ثبت نام کردن هنوز تحویل ندادن؟ یا پول مردم رو پس دادن؟

s.mm
24-09-1397, 12:14 قبل از ظهر
یعنی قبل عید از ملت پول گرفتن ثبت نام کردن هنوز تحویل ندادن؟ یا پول مردم رو پس دادن؟

برج 11 پارسال ثبت نام کردند
قرار بوده برج 3 و 4 امسال تحویل بدن که خورد به داستان دلار حسن قفل ساز و ....
و هنوز تحویل ندادند

M@hdi
24-09-1397, 07:22 بعد از ظهر
برج 11 پارسال ثبت نام کردند
قرار بوده برج 3 و 4 امسال تحویل بدن که خورد به داستان دلار حسن قفل ساز و ....
و هنوز تحویل ندادند

ده ماه با پول مردم ملق زدن الانم حتما با قیمت دوبله می خوان موتور تحویل بدن

s.mm
03-10-1397, 09:31 قبل از ظهر
650cc دو سیلندر (موازی) تاپ اسپید 170 کیلومتر!

CFMOTO Global-MODELS-MOTORCYCLES-650CC-650MT ([Only registered and activated users can see links])

Seyed.mahdi
05-10-1397, 12:05 بعد از ظهر
یعنی با موتور سه برابری 20 تا بیشتر میره؟:gigglesmile:
البته کلیپ هاشو دیده بودم خیلی کم میره

vivabayern
05-10-1397, 03:53 بعد از ظهر
یعنی با موتور سه برابری 20 تا بیشتر میره؟:gigglesmile:
البته کلیپ هاشو دیده بودم خیلی کم میره

خب معلومه چون برای سرعت طراحی نشده وگرنه سی اف 400 تا 175 هم میره

نیما نادری
06-10-1397, 05:46 بعد از ظهر
همه موتورها که نباید ۳۰۰ تا برن ,حجم موتور ارتباطی با سرعت نداره

s.mm
09-10-1397, 02:21 قبل از ظهر
همه موتورها که نباید ۳۰۰ تا برن ,حجم موتور ارتباطی با سرعت نداره
بالاخره همه،موتورهای جدید رو با ژاپنی ها مقایسه می کنند!
حالا این موتور تشریفاتیه نیاز نیست زیاد تند بره
راستی با یِن 1500 تومنی قیمت 400 cf سی سی می افته حدود 46 میلیون

divar-ch.ir
21-10-1397, 10:08 قبل از ظهر
موتور خوبیه.

رسول2211
21-10-1397, 09:50 بعد از ظهر
داداش دیوار خیلی با حالی

شما هیچ وقت این سایت رو ترک نکن. همیشه گوش به زنگ باش تا یه تایپیک جدید باز میشه بیا نظر بده که موتور خوبی هست یا نه که ملت الکی نرن بخرن بعدش خوب در نیاد

خدا سایه شما رو از سر ما کم نکنه

s.mm
23-10-1397, 09:07 قبل از ظهر
داداش دیوار خیلی با حالی

شما هیچ وقت این سایت رو ترک نکن. همیشه گوش به زنگ باش تا یه تایپیک جدید باز میشه بیا نظر بده که موتور خوبی هست یا نه که ملت الکی نرن بخرن بعدش خوب در نیاد

خدا سایه شما رو از سر ما کم نکنه

ایشون اسپمر هست 13 تا پست داره همه اسپم
مدیران لطف کنند هم ایشون رو به فیض حذف شدن نائل کنند هم پست های شکایت ما رو !

نیما نادری
23-10-1397, 10:17 قبل از ظهر
آقا یک بروز رسانی میکنی تکلیف موتورها چی شد ؟

alam
23-10-1397, 11:12 قبل از ظهر
با سلام
با توجه به صحبتی که با مدیر عامل شرکت جهان رو داشتیم ایشون دلایل دقیق دیر کرد در تحویل موتور و بصورت کلی گفتن و قول تحویل در برج 12 و دادن.

میلاد محمودی
23-10-1397, 04:14 بعد از ظهر
با سلام
با توجه به صحبتی که با مدیر عامل شرکت جهان رو داشتیم ایشون دلایل دقیق دیر کرد در تحویل موتور و بصورت کلی گفتن و قول تحویل در برج 12 و دادن.
دلایل چی بوده میشه توضیح بدین؟؟
با چه قیمتی میاد برج 12؟؟؟
45 میلیون حتما...

s.mm
25-10-1397, 01:41 بعد از ظهر
آقا یک بروز رسانی میکنی تکلیف موتورها چی شد ؟

با سلام

دلایل چی بوده میشه توضیح بدین؟؟
با چه قیمتی میاد برج 12؟؟؟
45 میلیون حتما...

حالا ایشالا خود آقای علم توضیحات لازم رو میده اما بنده زیاد در دلایل دیرکرد پافشاری نکردم ولی چیزی که گفتند بسته بودن کانال های مالی بوده
به بنده هم وعده ی برج 12 رو دادند و مدل هم 98 هست طبیعتا

برای اینکه اطلاعات مفید هم داده باشم:
آپشن های این موتور رو چینی ها کاملا بر اساس بازار هدف دستکاری می کنند البته این شامل موارد فنی و اصلی موتور نیست
*برای نمونه در مالزی این موتور با کیلومتر رنگی لاستیک پیرلی روسو 2 ( DIABLO ROSSO II ) کمک جلوهای آبکاری شده طلایی و کلاچ هیدرولیک و برچسب های زیبا ارائه کردند و روی اون 2 سال هم وارانتی بدون احتساب مسافت طی شده میده.
*در ترکیه و کشور های آمریکای لاتین هیچ کدام از این موارد نیست به جز کیلومتر رنگی
*در نپال هیچکدوم از اینها ارائه نشده و کیلومتر شمار رنگی هم روی بعضی هاش هست روی بعضی هاش نیست.
*در ایران تا جایی که گفته شده کلاچ هیدرولیک و صفحه کیلومتر رنگی هست اما اگر نمونه موجود در فروشگاه رو ملاک بدونیم کمک ها رنگ شده و آبکاری نداره تریم هم ساده هست لاستیک هم روسو نیست اما از یک برند چینی هست که لاستیک خوبیه و بد نیست.

s.mm
26-10-1397, 09:42 قبل از ظهر
نسخه مالزی

farshad 54
26-10-1397, 10:04 قبل از ظهر
دقیقا آخرای سال 95 بود رفته بودم نمایندگی جهانرو تو خ نوفل لوشاتو از مثلا کارشناسشون پرسیدم cf 250 قراره بیاد چون یه یه چیزایی شنیده بودم راجب تولیدش طرف گفت بله سال دیگه میاد

گفتم مشخصاتش چیه ؟

گفت دو سیلندر هست و طراحیش با مدل 150 سس سیش کلا فرق داره و سیستم اگزوزش رو amg بنز طراحی کرده و خیلی خفنه و فلان قیمتشم گفت اون موقع 20 تومن

بعد که این موتور اومد تک سیلندر بود طراحیش شبیه مدل 150 سی سیش بود هیچ سیستم خاصی با طراحیه هیچ الاغی روش نبود قیمتشم 12 تومن بود

یعنی یه مثلا کارشناس فروش و محصول یه شرکت اینقدر باید از مرحله پرت باشه اینقدر اطلاعاتش راجب محصولش تعطیل باشه و اشتباه باشه ؟

اینم از موتور آوردنشونه . کلا همه موتورای خوب و جهانرو آورد تو ایران ولی نمایندگی هیچکدومو نتونست حفظ کنه مثل پولسار یا همون پالس - آپاچی - هیوسانگ - کاوازاکی و ........

شرکتی بس در پیت شده واقعا

نیما نادری
26-10-1397, 03:51 بعد از ظهر
بقیشون هم همینن

کله تجارت اینجا اینجوریه ... خیلی عقب مونده ایم خیلی

s.mm
27-11-1397, 05:52 قبل از ظهر
طی آخرین تماس با فروشگاه امسال موتوری تحویل نمیشه
و طبیعتا میره برای برج 3 و 4 سال دیگه
البته خودم رو آماده کردم که بهم بگن 10 تومن دیگه بذار روی پولت یه دوچرخه برقی بهت بدیم.

نیما نادری
27-11-1397, 03:03 بعد از ظهر
همیشه جهانرو موتور میاورد کم کم میرید توش
این سری همه رو غافلگیر کرد ,نیاورده رید

شعر نیمایی

میلاد محمودی
29-11-1397, 08:36 قبل از ظهر
من نمیدونم چرا جهانرو جمع نمیکنه بره دنبال یه کار دیگه...

alam
01-12-1397, 12:23 بعد از ظهر
با سلام
والا مثل اینکه یه شرکت بی عرضه و بی در و پیکر حستش..پولش واقعا اصلا مهم نیست ها به نظر من کسایی که ثبت نام کردن شکایت کنن دسته جمعی
من یه کاوازاکی 100 دارم ارم جهان رو روش خورده،با احتساب اینا من فک می کردم کارش درسته.
شرکتی که حتی یک موتور از این سری بیرون نداده نمی دونم اخه چطور پیش فروش کرده..به نظر من شکایت کنن همه.بنشوننش سرجاش..پولش هم اصلا اهمیتی نداره

shangoli
03-12-1397, 02:06 قبل از ظهر
بچها من بنلی ۱۳۵ دارم موتور خیلی خوبی هست ولی فوق العاده قطعاتش کم هست و واقعا گرون درحدی که یه چراق جلوم سوخته میگن ۱۳۰۰!!!
حالا میخوام این موتور و بگیرم ولی خیلی میترسم که وسایلش نباشه از کتی دستها بگیر چون زیاد میشکنه تا چیزای دیگه مثل فلاپاش که تو تصادفات و زمین خوردنا اسیب میبینه و.... کسایی که دارن موتور واقعا قطعاتش پیدا میشه راحت؟
۲۵۰ سی اف که خیلی گرون باید باشه فکر نکنم بخرم
احتمالا زونتس ۲۵۰ بگیرم که اونم قیمتش زیاده شاید نتونم بگیرم
آیا cf150new که اومده قطعاتش کامل موجود هست و اینکه چطور موتوریه کسی اطلاعی داره؟

farshad 54
04-12-1397, 03:17 بعد از ظهر
بچها من بنلی ۱۳۵ دارم موتور خیلی خوبی هست ولی فوق العاده قطعاتش کم هست و واقعا گرون درحدی که یه چراق جلوم سوخته میگن ۱۳۰۰!!!
حالا میخوام این موتور و بگیرم ولی خیلی میترسم که وسایلش نباشه از کتی دستها بگیر چون زیاد میشکنه تا چیزای دیگه مثل فلاپاش که تو تصادفات و زمین خوردنا اسیب میبینه و.... کسایی که دارن موتور واقعا قطعاتش پیدا میشه راحت؟
آیا cf150new که اومده قطعاتش کامل موجود هست و اینکه چطور موتوریه کسی اطلاعی داره؟

جناب شنگول

نیازی نیست تو همه تاپیکا این پست رو بذاری مگه داری اعلامیه پخش میکنی

- - - Updated - - -

جناب شنگول

نیازی نیست تو همه تاپیکا این پست رو بذاری مگه داری اعلامیه پخش میکنی

Seyed.mahdi
05-12-1397, 11:25 بعد از ظهر

تو این آشفته بازار، خرید موتوری که قطعات فراوان نداره اشتباه محضه.

ان اس بگیر حالشو ببر لوازم هم خیالت راحته

Masoud AS
21-01-1398, 12:50 بعد از ظهر
سلام دوستان، بعد از این همه مدت ،هنوز هیچ موتوری رو تحویل ندادن واقعا؟

نیما نادری
08-02-1398, 08:56 قبل از ظهر
خاک تو ....CF300 NK

alam
09-02-1398, 07:11 قبل از ظهر
قیافش که همونه ولی با توجه به محدودیت واردات تو حجم،فک نکنم اصلا میومد هم پلاک می شد.

با توجه به رایزنی های صورت گرفته با شرکت جهان رو،این موتور اومدنش دست خداست.

و باز با توجه به فرمایشات خودشان شاسی و ..... تولید شده فقط قطعات موتور که به صورت ckd وارد شده و پولش هم پرداخت شده ولی از طرف اون بانک چینی به دلیل تحریم ها به مشکل خوردن و نتونستن قطعات و از گمرک ترخیص کنن،کارهای تست و پلاک هم انجام شده تو راهنمایی و رانندگی.
ولی خب هر وقت خدا بخواد و ترامپ حال بده و شرکت جهان رو حوصله داشته باشه این موتور بیرون میاد

- - - Updated - - -

قیافش که همونه ولی با توجه به محدودیت واردات تو حجم،فک نکنم اصلا میومد هم پلاک می شد.

و باز با توجه به فرمایشات خودشان شاسی و ..... تولید شده فقط قطعات موتور که به صورت ckd وارد شده و پولش هم پرداخت شده ولی از طرف اون بانک چینی به دلیل تحریم ها به مشکل خوردن و نتونستن قطعات و از گمرک ترخیص کنن،کارهای تست و پلاک هم انجام شده تو راهنمایی و رانندگی.
ولی خب هر وقت خدا بخواد و ترامپ حال بده و شرکت جهان رو حوصله داشته باشه این موتور بیرون میاد

نیما نادری
10-02-1398, 02:31 بعد از ظهر
بانک و قطعه همش حرفه

همه شرکتها دارن دارن موتور میارن ,سره هم میکنن میدن دست ملت

جهانرو پیزی نداره

۲۲۵ ها رو و موتور برقیاش و سی اف ۱۵۰ رو چطوری میاره ,اینم همونجوری بیاره

s.mm
10-02-1398, 06:25 بعد از ظهر

- - - Updated - - -

بانک و قطعه همش حرفه

همه شرکتها دارن دارن موتور میارن ,سره هم میکنن میدن دست ملت

جهانرو پیزی نداره

۲۲۵ ها رو و موتور برقیاش و سی اف ۱۵۰ رو چطوری میاره ,اینم همونجوری بیاره

جهانرو خالی می بنده نیکران (بنلی) و ایران دوچرخ و نیرومحرکه و بقیه دارند چکار می کنند این هم همون کار رو بکنه

alam
11-02-1398, 07:16 قبل از ظهر
والا به نظر منم داره دروغ می گه،،یه جای کارش می لنگه

- - - Updated - - -

والا به نظر منم داره دروغ می گه،،یه جای کارش می لنگه

s.mm
11-02-1398, 11:01 قبل از ظهر
به شخصه فقط تا اوایل تیر ماه صبر می کنم (نه بیشتر)
بعدش شکایت از طریق وزارت صمت (صنعت معدن تجارت)
به قول یکی از دوستان همون زمان که این رو داشتند پیش فروش می کردند کویر ktm 250 قسطی می داد حدود 25 میلیون!
اگر می خریدیم 1 سال پیش قسطش تموم شده بود و الان 50 میلیون قیمتش بود.

جواب اعتماد و صبر ما این نیست....

alam
11-02-1398, 11:24 قبل از ظهر
کار اینا توهین به شعور خریدار هستش.
با اینکه شرکت قدیمی و معتبری قبلا بوده مثل اینکه الان هیچی نیست.
حالا فک کنم شانس ما هم دخیله تو این قضیه :gigglesmile:
من واقعا پولش اهمیتی نداره واسم،،واسه پیش پرداخت هم مقدار قابل توجهی ندادیم ولی صرفا هدف سوار شدن یه موتور سیکلت خوب و به روز و خاص بوده
در هر صورت قصد شکایت داشتین به منم اطلاع بدین،منم پایه هستم

نیما نادری
24-02-1398, 04:58 بعد از ظهر
بر خلاف جهان نرو کمپانی سی اف موتو بیکار ننشست و دیروز نسخه جدید به نام CFMOTO 250 SR را تستو معرفی کرد

میلاد محمودی
25-02-1398, 10:45 قبل از ظهر
واقعا دمش گرم بیخود نیست این چینیها اینقدر دارن پیشرفت میکنن.
اگه تو ایران بود من بلا درنگ میخریدمش.

farshad 54
25-02-1398, 11:42 قبل از ظهر
اینم تک سیلندره عایا ؟

میلاد محمودی
25-02-1398, 12:28 بعد از ظهر
انجین که ظاهرا یکیه...

alivzr
25-02-1398, 04:20 بعد از ظهر
خدا کنه مثل مگلی نشه که فقط شتاب داشت

نیما نادری
25-02-1398, 09:20 بعد از ظهر
خدا کنه مثل مگلی نشه که فقط شتاب داشت

چه ربطی داشت به مگلی !!!؟

هیولاییه این موتور ....دیزاین ، مشخصات فنی ،متریال

s.mm
26-02-1398, 09:09 بعد از ظهر
کلکسیونی از برند ها هست
شمع NGK
زنجیر DID
صفحه کلاچ FCC
ترمز برمبو
پمپ ترمز بوش
انژکتور بوش
اگزوز آکروپوویچ

s.mm
05-03-1398, 08:27 بعد از ظهر

قیمت با دلار استرالیا برج 4 سال 97 مقدار 3990 بود الان همون سایت قیمت رو زده 4290

s.mm
06-03-1398, 03:23 بعد از ظهر
قیمت با دلار استرالیا برج 4 سال 97 مقدار 3990 بود الان همون سایت قیمت رو زده 4290

البته این گرون شدن از جنس گرونی های ایران نیستا!
اون زمان و قیمت قدیم، یک پروموشن فروش بوده یعنی داشتند از قصد، ارزون میدادند برای جذب مشتری البته همراه کلاه و تیشرت هم می دادند
وگرنه اگر شما 4 سال دیگه برید قیمتش رو ببینید همون 4290 خواهد بودبلکه کمتر! چون قطعا مدل های جدیدترش تولید خواهد شد.

alivzr
19-03-1398, 01:29 بعد از ظهر
چه ربطی داشت به مگلی !!!؟

هیولاییه این موتور ....دیزاین ، مشخصات فنی ،متریال
با عرض معذرت خدمت شما ولی خود شما روزای اول ورود مگلی به شدت از انجین موتور تعریف کردید حتی این جملتون یادمه که فرمودید چین به جد و آبادش بخنده همچین چیزی بسازه

s.mm
21-03-1398, 09:58 قبل از ظهر
با عرض معذرت خدمت شما ولی خود شما روزای اول ورود مگلی به شدت از انجین موتور تعریف کردید حتی این جملتون یادمه که فرمودید چین به جد و آبادش بخنده همچین چیزی بسازه

کاری نداریم که نیما چی گفته یا مگلی چجوری هست
اما چین 2009 با چین 2019 خیلی فرق می کنه ها!
چین مثل ایران نیست که پس رفت کنه یا در بهترین حالت در جا بزنه

شما در گذشته خبری از محصولات با کیفیت شیائومی شنیدید؟ اما الان چی؟

جلوی چین رو نمیشه گرفت
هیچ کس نمی تونه این کار رو انجام بده

s.mm
05-04-1398, 07:47 بعد از ظهر
پرونده ی حضور یکی از موفق ترین و خوش آینده ترین شرکت های موتور سازی چینی یعنی cf moto در ایران بسته شد و به این ترتیب برگ قهوه ای دیگری به دفتر افتخارات جهانرو افزوده شد.

الفاتحه

به قول امضای یکی از دوستان
بتهون در سال 1827 : «دوستان دست بزنید! کمدی من تمام شده است»

نیما نادری
05-04-1398, 10:54 بعد از ظهر

انجین مگلی مشکلی نداشت ,بهترین انجین بود ۱۰ سال پیش ,منم ۱۰ سال جوان تر بودم

ولی ربطی به این نداره

چین کجاس الان از ۱۰ سال پیش ما کجا

- - - Updated - - -

پرونده ی حضور یکی از موفق ترین و خوش آینده ترین شرکت های موتور سازی چینی یعنی cf moto در ایران بسته شد و به این ترتیب برگ قهوه ای دیگری به دفتر افتخارات جهانرو افزوده شد.

الفاتحه

به قول امضای یکی از دوستان
بتهون در سال 1827 : «دوستان دست بزنید! کمدی من تمام شده است»

مایه رو گرفتی؟

alam
09-07-1398, 10:52 بعد از ظهر
بلاخره بعد از ..................... (جای خالی و دوستان پر کنن).موتور ها اماده شد
کدوم رنگ قشنگتره؟؟

mentiroso
10-07-1398, 09:37 قبل از ظهر
مونتاژش چطوره؟قیمت چنده؟

میلاد محمودی
10-07-1398, 01:35 بعد از ظهر
پ عکساش کو؟؟
قیمت؟

- - - Updated - - -

مشکی قشنگتره
عججججججب کپی زده از دوک نیو فیس ولی حال کردم باهاش فقط کیفیت و مشخصات تو عمل البته باید ببینیم چه جوریه.

- - - Updated - - -

راهنماهاش با دوک یکیه

s.mm
10-07-1398, 06:00 بعد از ظهر
مونتاژش چطوره؟قیمت چنده؟

بنده به صورت ظاهری نقصی ندیدم
لاستیک cst چین هست که از برند های با کیفیته

- - - Updated - - -

پ عکساش کو؟؟
قیمت؟

- - - Updated - - -

مشکی قشنگتره
عججججججب کپی زده از دوک نیو فیس ولی حال کردم باهاش فقط کیفیت و مشخصات تو عمل البته باید ببینیم چه جوریه.

- - - Updated - - -

راهنماهاش با دوک یکیه

هیچ کپی رخ نداده
شرکت طراح دوک و cf یکسان هستند یعنی شرکت kiska
cf هم برای طراحی ظاهری این موتور و بقیه متعلقاتش ثبت اختراع داره یعنی patent ثبت کرده

کیفیت مونتاژ و ساخت در حد عالی

رنگ هم هر جفتش قشنگه و البته من رنگ اصلی نقره ای و فیروزه ای رو پسندیدم که نماد و هویت cf هست
مثل ktm که نارنجیه

کلاچ هم سیمی هست و هیدرولیک نیست

این رو هم بگم که حتی 1 پیچ مشترک با cf150 نداره والسلام

قیمتش فعلا مفته 41 هر کی خواست خبر بده