PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تقویت سیستم برق رسانی

02109002
13-08-1390, 01:12 قبل از ظهر
سلام
امروز رفتم یه باطری ژله ای 9 آمپر واسه سی جی انداختم هم چراغ جلو ( زنون ) پر نور شده و همچنین موتور یه جور دیگه بهم حال داده
ممنون میشم اگه راه حلی واسه تقویت برق موتور دارید بذارید تا استفاده کنیم
:pm1::pm1::pm1::pm1::pm1::pm1::pm1:

GP3
21-08-1390, 11:34 بعد از ظهر
يك سيستم برق رسانی شامل قسمت های زیر هستش
دلكو
كويل
وايرشمع .
آمپلي فاير برق رو بعد از تقويت به كويل ميرسونه و كويل برق قويتري رو به بقيه سيستم ميرسونه. البته اینا واسه ماشین بود
اگه تو برق موتور دست ببری شاید به سیم کشی موتور فشار بیاد چون هر سیم کشی ظرفیتی داره البته فکر کنم
چون یکی از دوستام یه v6 داشت کلی دستکاریش کرد تا مجبور شد سیم کشی رو کلا عوض کنه و بیاد سر خونه اول
اگه هم منظورت تقویت نور موتوره که همون لامپ زنون از همه بهتره

:bargh::bargh::bargh:

Masoud
23-08-1390, 08:32 قبل از ظهر
سلام
امروز رفتم یه باطری ژله ای 9 آمپر واسه سی جی انداختم هم چراغ جلو ( زنون ) پر نور شده و همچنین موتور یه جور دیگه بهم حال داده
ممنون میشم اگه راه حلی واسه تقویت برق موتور دارید بذارید تا استفاده کنیم
:pm1::pm1::pm1::pm1::pm1::pm1::pm1:

در حال حاضر برای تیونینگ سیستم برق رسانی در موتور های انژکتور از ECU و در بعضی از موتور های کاربراتور دار با تعویض شمع ها با مدل های ایریدیوم و .... و تعویض وایر این کار انجام می شه که روی موتور هایی از قبیل CG 125 فکر نمی کنم اصلا جواب بده

[Only registered and activated users can see links]

02109002
23-08-1390, 11:48 قبل از ظهر
ممنون از همگی
دیگه چه کارایی میشه انجام داد هر چی که میدونید بگید چه برای سیستم برق رسانی چه برای شتاب و ...

salahshor
25-01-1391, 04:16 قبل از ظهر
تابیک هیچ محتوای علمی نداره و یه کم خنده داره
تقویت سیستم برق ؟
شارژ ؟
تعویض باطری ؟
تعویض سیم برق اصلی ؟
تعویض کویل ؟
هزار تا شاخه داره . بیشتر باعث سر در گمی کاربر و براکنده شدن مطالب میشه
تابیک قفل

---------- Post added at 05:16 AM ---------- Previous post was at 05:14 AM ----------

تابیک قفل میشه