PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شروع یادگیری تکنیکهای مسابقات اندرو با تریال

آزاد کراس
14-07-1396, 01:31 قبل از ظهر
درود به دوستان. میخوام تکنیکهای اندرو رو یادبگیرم مسابقاتی که توی جنگل و کوه انجام میشه. قدم 176 هست و‌وزنم ۷۴. هدفم اینه که موتور سبک باشه تا بتونم راحت تکنیکا رو یاد بگیرم و آسیب دیدگیم کمتر باشه تا مسلط شم بعد موتور با قدرت بیشتر بخرم.

پیشنهادتون چیه برای خرید موتور با توجه به هزینه ای که دارم؟ هزینه ای میتونم بکنم نهایت ۶ یا ۷ تومنه. بهتره که موتور تریال بخرم یا مینی کراس؟ و اینکه گشتم اما موتور تریال ساخت ایران ندیدم تاحالا! شما میشناسید یا دیدید؟ و اینکه موتور کراسهای کویر بنظرتون خوبن برای من که میخوام تازه شروع کنم؟ مثلا MT4 125

جدا ازینا اگه لطف کنید نصیحتی و پیشنهادیم اگه دارید برای من که تازه کارم بهم بگید. سپاسگزار عزیزان.

ARSH
14-07-1396, 07:58 بعد از ظهر
داداشم رک و راست و بی پرده دور از حرف دلالی بهت بگم !!!خودتو الاف نکن موتوری که تو کوه بخوای سوار شی و مسابقه ای تمرین کنی موتور 7 تومنی نیست
واسه کوه سوار شدن باید یه موتور برو بخری تو دو زمانه ها میتونی رو سی ار ام حساب کنی با 11 تومن یه خوب بخری و تمرین کنی و ***ز شی
با قیمت بالاتر میتونی چراغ دار بخری و ***ز که شدی بیای رو چراغ دار 450 و مسابقه ای تمرین کنی وگرنه اینکه بخوای با موتور 7 تومنی بتونی ***ز شی شدنی نیست شدنیه ها مثلا باید cR یا YZ مدل پایین بخری که بیشتر از سوار شدن موتور تو رو سوار میشه از بس خرج داره
تکنیک و تئوری هم نداره داداش باید بیای تو کوه تو صخره تو موانع با یه حرفه ای تا بفهمی فلان بافت طبیعی فلان مانع طبیعی رو چطور رد کنی
اگه میخوای تفریح کنی برا خودت اروم اروم تو دشت و بیابون هم که همین روان رو بخر کارتو میکنه

- - - Updated - - -

اینم که یه ب . گا رو میچسبونی برا خودش فحش برداشت میکنه

اون سانسور های تو متن کلمه ب.گ.ا.ز هست
Begaz
اصطلاح اینکه منظور اینه توانایی گاز دادن داشتی