PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید موتور پالس ۱۳۵

Morteza@z
08-07-1396, 03:07 قبل از ظهر
سلام دوستان بالاخره تصمیم گرفتم از سی جی ۱۲۵ بکّنم و به پیشرفت فکر کنم
تو موتورهای رده بالاتر نگاه انداختم دیدم هر کدوم یه مشکلاتی دارن که تو کتم نمیره :)
۱) باجاج باکسر ۱۵۰ ظاهرش داغون بود انگار همون سی جی رو گُنده کردن
۲) سری های ان اس ، هم یکم گرون هستن هم واسه منی که موتور ۹۲ کیلویی سوار میشدم فکر کنم با ۱۴۵ کیلو سنگین باشن
۳)آپاچی ۱۵۰ ، ۱۶۰ گزینه های نسبتا مناسبین
۴) پالس ۱۳۵ همه چیش خوبه بنظرم ، سبُکه ، کم مصرفه ، خوشگله ، قیمتش مناسبه
۵) بقیم از جمله هیرو ، بنلی ، دیسکاور و .... فکر کنم تا راه بیفتن و لوازمشون جا بیفته ما پیر میشیم
با این اوصاف بنظرم واسه منی که دنبال سرعت نیستم و زیادم مصرف ندارم فکر کنم همون پالس ۱۳۵ مناسب ترینشه
فکر کنم یه میلیون و نیمی ام از آپاچی ۱۵۰ ارزونتر باشه ولی فکر نکنم چیزیش به اون صورت کمتر از اون باشه
نظر شما چیه دوستان ؟

mogrem
08-07-1396, 05:41 قبل از ظهر
هرید و فروش پالس 135 خیلی بد هستش

hamid3369
08-07-1396, 05:39 بعد از ظهر
چقدر میخوای هزینه کنی... میتونی تو شیپور یه سوژه خوب پیدا کنی ..مثلا هیوسانگ 250 مدل 88 8 تومن

Morteza@z
08-07-1396, 05:47 بعد از ظهر
هرید و فروش پالس 135 خیلی بد هستش

منظورتونو از بد بودن خریدش متوجه نمیشم ، واسه فروششم اگه موتور خوبی باشه که چرا بفروشیم و اگه میگید بده که دیگه چرا بخریم که بخایم بفروشیمش یروز
کلا اطلاعات خرید تو ایران انقد کم و محافظه کارانس همه حیرونن تو خرید ، مرسی که هستیم

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

[QUOTE=hamid3369;324957]چقدر میخوای هزینه کنی... میتونی تو شیپور یه سوژه خوب پیدا کنی ..مثلا هیوسانگ 250 مدل

نهایت پنج الی پنج و نیم ، بیشتر از این خرج کردن واسه یه موتور نمیصرفه

s.mm
09-07-1396, 10:01 قبل از ظهر
چقدر میخوای هزینه کنی... میتونی تو شیپور یه سوژه خوب پیدا کنی ..مثلا هیوسانگ 250 مدل 88 8 تومن

هیوسانگ 250 موتور رفت و آمد تو شهره که به این بنده خدا پشنهاد میدید؟!

mogrem
09-07-1396, 12:56 بعد از ظهر
منظورم از بد بودن بازار خرید و فروش هستش پالس 180 یا اپاچی خیلی راحتره خرید و فروش میشه

hamid3369
09-07-1396, 10:19 بعد از ظهر
رفت امد تو شهر سی جی کفایت میکنه چون به ترافیک و شلوغی موتور پالس و تریل مانور ضعیفی میدن سی جی بهتره اگه بین شهری باشه اونوقت پالس توصیه میشه ..من خودم 8 سال پیش هیوسانگ 250 داشتم کوه میرفتم شهری سفر کردم ولی قطعات نایابی داره دوستمون شهری ذکر نکردن که من با هیو از کرمانشاه تا بیستون و تهران شمال رفتم 2 ترک