PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی خرید موتور دنده اتوماتیک

Morteza@z
15-06-1396, 10:18 بعد از ظهر
سلام وقت بخیر ، من بخاطر مشکلی که دست چپم پیدا کرده میخام یه موتور بدون کلاچ بگیرم ، دیگه گفتم حالا که کلاچ نمیخام یهو دنده رم اتومات کنم دیگه ، راحت :)
چند وقت پیش یه موتور دیدم نمایندگی کویر به اسم tgb bullet 125 فروشنده میگفت تمام اتوماته ، راست میگفت؟:3:
همه میگن اتومات دردسره قطعاتش نیست ، خرجش بالاست ، اکثرا هم پستها مربوط به ۴ ، ۵ سال پیشه
خب حداقل کویر که این مدلو وارد کرده ساپورتش میکنه دیگه شاید همه جا قطعاتش نباشه ، ولی تو نمایندگیش هست که دیگه قطعات و سرویس دهی و تعمیراتش
خلاصه عزیزان اگه کسی تو مدلهای موتورهای اتوماتیک گزینه بهتری سراغ داره یا کلا
نظری نصیحتی راجع به خرید این نوع موتورا داره کمکم کنه ،
بالاخره ۵ ، ۶ تومن پولشه الکی ندیم حروم شه ، مرسی خدا خیرتون بده:297:

معمار
15-06-1396, 10:37 بعد از ظهر
سلام وقت بخیر ، من بخاطر مشکلی که دست چپم پیدا کرده میخام یه موتور بدون کلاچ بگیرم ، دیگه گفتم حالا که کلاچ نمیخام یهو دنده رم اتومات کنم دیگه ، راحت :)
چند وقت پیش یه موتور دیدم نمایندگی کویر به اسم tgb bullet 125 فروشنده میگفت تمام اتوماته ، راست میگفت؟:3:
همه میگن اتومات دردسره قطعاتش نیست ، خرجش بالاست ، اکثرا هم پستها مربوط به ۴ ، ۵ سال پیشه
خب حداقل کویر که این مدلو وارد کرده ساپورتش میکنه دیگه شاید همه جا قطعاتش نباشه ، ولی تو نمایندگیش هست که دیگه قطعات و سرویس دهی و تعمیراتش
خلاصه عزیزان اگه کسی تو مدلهای موتورهای اتوماتیک گزینه بهتری سراغ داره یا کلا
نظری نصیحتی راجع به خرید این نوع موتورا داره کمکم کنه ،
بالاخره ۵ ، ۶ تومن پولشه الکی ندیم حروم شه ، مرسی خدا خیرتون بده:297:

تو موتورهای اسکوتر اتوماتیک هندیا خوب و عالین
و از tvs راکز هم میگن خوبه و قیمتش تو همین رنج 6 باشه و دقیقش نمیدونم
کویرم به غیر کره ای هاشو کی تی ام و کاوازاکیش الباقی موتوراش چینین

Morteza@z
15-06-1396, 10:41 بعد از ظهر
تو موتورهای اسکوتر اتوماتیک هندیا خوب و عالین
و از tvs راکز هم میگن خوبه و قیمتش تو همین رنج 6 باشه و دقیقش نمیدونم
کویرم به غیر کره ای هاشو کی تی ام و کاوازاکیش الباقی موتوراش چینین

مرسی ، راکز فقط کلاچ نداره تا جایی که من میدونم دنده داره ، بعد شما از این اسکوتر هندیا مدل خاصی هم سراغ دارید؟