PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تک سیلندر شدن هیوسانگ

hamedbized
07-06-1396, 08:02 قبل از ظهر
سلام خدمت همه دوستان عزیزم . من هیوسانگ دارم و یه چن وقته یه ایراد افتادهتوی انجینش و تا حالاکسی نتونسته برام رفعش کنه . هر کی هم میاد ادعای تعمیرکار موتور سنگین بودن داذه و فقط یه پولی میگیره و میره نمیتونه درستش کنه . موتورم هنگام روش شدن جفت سیلندر روشن میشه اما بعد از دو ثانیه سیلندر جلو خاموش میشه و موتور تک سیلندر میشه . سیلندر جلو هم جرقه داره سر شمعش هم پاشش بنزین از سوزن انژکتور . موتور هم طبق برشور خود سایت هیوسانگ تیم شده و همه تعمیرکارا تایید کردن تیم هست . شارژرم قبل از این اتفاق خیلی داغ میکرد در حدی که توی ۱۰ ثانیه سیماش اب شد . دنبال اتصالی گشتم پیدا نکردم . اما الان دیگه سیماش داغ نمیشه فقط تک سیلندر میشه. شمعا رو نو کردم ، وایر شمع ها رو هم نو کردم ، اما برقی که میاد برای جرقه سیلندر جلو یکم ضعیفه . جای کوئل ها رو هم عوض کردم باز فرقی نکرد و برق جرقه سیلندر جلو ضعیفه حتی بعضی وقتا قطعی هم داره مثلا ۱۰ تا یک نمیزنه . اینکه میگم ضعیفه منظورم اینه که جرقه سیلندر عقب ابی هست اما جلویی یکم زرد هست . لدفا راهنمایی کنید مممنون

ZirCgari
07-06-1396, 08:12 قبل از ظهر
گویا یه امر عادی شده در هیو!

این تاپیک رو بخون

[Only registered and activated users can see links]

امیدوارم سیلندرت نسوخته باشه:دی