PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطفا راهنمایی کنید.تصادف کردم و قطعات نیست

YOu__seF
20-05-1396, 09:05 بعد از ظهر
سلام.من موتورم هیرو هانک هست.3 هفته پیش تصادف کردم و یک ماشین بهم زد و مقصر 100% شناخته شد و چندتا قطعه از موتورم خراب شده.همه ی مراحل قانونی شکایت انجام دادم و یک هفته قبل شرکت بیمه گفت موتور تحویل تعمیرکار ما داده میشه و عین روز اول تحویل میده.حالا آقای تعمیرکار قطعات پیدا نمیکنه
قطعات این موتور هیچ جایی پیدا نمیشه بجز نمایندگی هیرو که شرکت سالار گستر اسیا هست.خود نمایندگی هم میگه قطعه نداریم و چندماهه میگه بار تو گمرکه و ترخیص نمیشه
حالا باید چیکار کنم یکی راهنمایی کنه.
آیا تعمیرکار طبق قراردادی که با بیمه داره موظف نیست هر طور شده قطعه پیدا کنه؟
پس نمایندگی کارش چیه آیا موظف نیست خدمات پس از فروش ارائه بده؟
اگر هیچ راهی نباشه بیمه خسارت رو نقدا نمیده؟

mohamad.gh
20-05-1396, 09:42 بعد از ظهر
من ي بار تصادف كردم راننده ماشين صد در صد مقصر بود ، ماشين بيمه بدنه هم داشت منم بيمه داشتم ، بيمه ايران - بعد از اينكه كارشناس بيمه ، موتورو ديد قطعات خسارت ديده رو تاييد كرد، رفتم پيش قطعه فروش پيش فاكتور گرفتم بردم بيمه ، كارشناسش ب يكي زنگ زد و بعده ي ساعت گفت قيمتا درسته ، داغه قطعات رو بيار چك بديم ، منم بعده چن روز داغه هارو بردم و همون روز چكو دادن ، مازندران ساري - دمشون گرم اذيت نكردن .

اينايي ك گفتم روال قانونيشه ، اين ك ب شما گفتن خودمون تعمير كار داريم و داستاناي ديگه احتمالا هماهنگي بين خودشونه ، خودت بايد ته تو قضيه رو در بياري ، حالا قطعه نيست بگو پيش فاكتور اجناس رو ميارم با اجرت تعمير كار و داغه وسايل پولمو بديد خودم قطعات رو پيدا ميكنم

YOu__seF
21-05-1396, 07:06 بعد از ظهر
به منم گفتن پیش فاکتور بیار پولتو بدیم ولی قطعات موتور من نشکسته فقط خط وخش روش افتاده بخام باز کنم و بهشون بدم موتور واقعا زشت میشه
من خودم پیگیر هستم از نمایندگی ولی میگن قطعه نیست