PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقایسه هیوسانگ 250 و بنلی 300

ابوالفضل88
28-03-1396, 11:55 بعد از ظهر
با سلام

در نرخ 18 میلیون کسایی که میخوان موتور صفر بخرن دو گزینه وجود داره . که با هم بد جور به رقابت پرداخته اند هیو و بنلی .

هر دو دوسیلندر هستن هیو ریس اما بنلی استریت

از نظر شتاب و سرعت تقریبا در نگاه اول تقریبا مثل هم هسن هر دو دوسیلندر و سنگین . کسی میتونه بفهمه کدوم سرتره که هردو موتور رو چند سری سوار شده

از نظر ریخت و قیافه مقایسه نمیشن چون کلاسشون متفاوته . ولی در کل هیو به نظر من قشنگ تره

از نظر صدا بنلی صداش باحال تر از هیوسانگ هسش تقریبا صدای موتور چهار سیلندر میده در حالی که هیو این طور نیس معمول تر از بنلی هست صداش

از نظر کییفیت هر دو کیفیت خوبی دارن اما هیو امتحان خودش رو پس داده اما بنلی نه

هر دو موتور ها 180 تا سرعت میرن اما مکسش همینه بیشتر استوکش نمیره

هر دو موتور ها یکم توی ترافیک تابستونه داغ میکنن بنلی رادیاتور آب داره و هیوسانگ رادیات روغن که یک مزیت نسبت به رادیات خونک بودن

هیوسانگ 175 و بنلی 185 کیلو وزن دارن

بنلی شیش دندس اما هیو پنج دنده .که باعث میشه تو مسافت های زیاد به بنلی زیاد فشار نیاد [Only registered and activated users can see links]

[Only registered and activated users can see links]

- - - Updated - - -

از اونایی که هم هردوشون رو سوار شدن درخاست میشه تجربیاتشون رو بگن واسه اونایی که دو دل هسن انتخاب بهتری داشته باشن

erfi.747
29-03-1396, 03:30 بعد از ظهر
دوست عزیز مقایسه خیلی خوبیه اما باید عرض کنم که هیو نسخه استریت هم داره ( GTN250 ) و بهتره که با اون مقایسه بشه و اینکه بنلی 250 هستش نه 300

نظر من روی هیوسانگ استریته و علتش هم v شکل بودن انجین هیوسانگ هستش و به شخصه انجین v رو بیشتر از خطی قبول دارم بقیه چیزاشون تقریبا مثل همه

moein 007
02-04-1396, 11:47 بعد از ظهر
چه جالب نمیدونستم هیوسانگ با اون ابهت و هیکلش از بنلی سبک تره
ولی در کل نظر من اینه که هیوسانگ بهتره چون بلاخره کره از چین کارش بهتره
بنلی شرکت اصلیش ورشکسته شده و یه شرکت چینی برندشو خریده و میزنه رو موتور های خودش متاسفانه

معمار
04-04-1396, 05:16 بعد از ظهر
اصلا بنلی tnt 250 و هیوسانگ gt250rc دو کلاس متفاوت از هم هستن
یکی نیکد یا استریت و یکی اسپرت ریس
دو معقوله جدا از هم دو سبک متفاوت برا سلیقه های متفاوت
و هر کدوم طالب و خریدار خودش و داره

به قول دوستمون erfi.747 هیو gtn با بنلی مقایسه بشه
و در مقایسه این دو باید گفت که بنلی از لحاظ رخ و صدا از هیو جلو تره
ولی کیفیت یقینن هیو بهتره

taban200
18-03-1397, 07:11 بعد از ظهر
با سلام
دوستان الان که بنلی ریس هم اومده شاید بشه هیوسانگ و رو با بنلی ریس مقایسه کرد ممنون میشم دوستان نظرشونو بین این دو تا موتور عنوان کنن
دوستان اگر موتور دیگه ای هم توی رنج تا ۲۵ تومان پیشنهاد دارن ممنون میشم با دلیل عنوان کنن
فقط جسارتا اولا ریس باشه و ثانیا هم صفر باشه و کارکرده نباشه
با تشکر