PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استارت از راه دور

M.sh78
27-02-1396, 05:09 بعد از ظهر
سلام این دزدگیر ای از راه دور و استارت خودرو چطورین؟
مدلشون چیه؟قیمتش؟
جی پی اساشم هست کدومشون خوب میخام استارت از راه دور داشته باش

mps123
27-02-1396, 08:52 بعد از ظهر
سلام من چند ساله دارم
هم دزدگیره هم از دور استارت میخوره از دور هم میتونی وقتی یکی دزدید انجینو خاموش کنی
ولی واقعا پدر باطریو در میاره
یعنی یک هفته موتور خوابیده باشه استارت بی استارت باید باطریو شارژ کنی
ولی در کل عالیه و حتما پیشنهاد میکنم و یه چیز خیلی واجب واسه موتور میدونم
من خریدم فکر کنم 3 یا 4 سال پیش 60 تومن خود موتور سازه هم نصب کرد
و اما ردیاب :
آقا ما با کلی تحقیق رفتیم یه ردیاب از یه شرکت خریدیم
اونم چی 400 تومن یکی از بهترین مدلا بود که سیم کارتم میخورد ماهانه هم باید پول شارژ سیم کارت و شارژ اکانت میدادی تقریبا ده تا پونزده تومن
تو نقشه چند روز اول قشنگ نشون میداد کی رفتی کجا رفتی سرعت چقدر بود و......
ولی دو سه روز که گذشت اصلا بدرد نخورد کلا قاط زد رو نقشه نشون نمیداد سیستمش یکی در میون کار میکرد با پیامک بهش میدادی که رو نقشه نشون بده نشون نمیداد
از یه حدی سرعت رد میشد باید پیام میداد یکی درمیون میداد وقتی از محدوده رد میشد باید پیام میداد که دو بار میداد سه بار نمیداد و......هزاران کاربرد که بگیر نگیر داشت
خلاصه دیدم آقا ما اینو خریدیم موتورو دزدیدن بفهمیم ولی دریق از یه سود درست حسابی منم رفتم شرکتش گفتم یا همین الان پولمو میدین یا به جرم کلاه برداری ازتون شکایت میکنم اونا هم مثل سگ از پلیس ترسیدن و فکر کنم یه 350 دادن بهم
دیگه هم سراغ ردیاب نرفتم که همش چرته الانم ردیاب هست 100 تومن نمیدونم چجوریه ولی به نظر من همش آشغاله ردیاب درست حسابی نداریم
اینا همش تبلیغه
حالار سوال دیگه ای داشتی بپرس

M.sh78
28-02-1396, 02:22 بعد از ظهر
تو عشقی...دادا
میخام یکم بین دایلیم دست دو و پالس۲۰۰ان اس تحقیق کنم‌کدومشو وردارم
ک مصلا هروز باهاش میخام برم بیرون...و دوربزنم ولی دایلیم خیلی خوبها ولی پالسم خوب جفتشون منو گیر انداختن ولی نظراولدایلیمه نظرشماچی؟

mps123
29-02-1396, 12:05 قبل از ظهر
تو عشقی...دادا
میخام یکم بین دایلیم دست دو و پالس۲۰۰ان اس تحقیق کنم‌کدومشو وردارم
ک مصلا هروز باهاش میخام برم بیرون...و دوربزنم ولی دایلیم خیلی خوبها ولی پالسم خوب جفتشون منو گیر انداختن ولی نظراولدایلیمه نظرشماچی؟

چاکرم
بین دایلیم هم طرحش هم خودش دیگه قیمی شدن اگه دقت کنی دیگه موتور ها دسته هاش با زین موتور یکی یا رو به پایین هست ولی دایلیم دسته هاش بالاتر هست در کل قدیمی تره
ولی ان اس هم تو بورس تره هم تعمیرکاراش بشترن هم طرفدار بیشتر داره رو هوا میتونی بفروشیش هم جدید تره و هم واقعا خوب درومده تازه ارزون تر هم هست و رخشم با ابهته
فقط حتما مدل انژکتوریشو بگیر اگر هم عجله نداری وایسا مدل 2017 و آپاچی 200 بیاد اونا رو هم مد نظرت قرار بده ولی اگه الان میخوای به هیچ وجه شک نکن و حتما ان اس اونم 200 رو بگیر خیالت راحت موتور خوبیه
پالس و پولسار موتوراش سگ جونه هروز برو بیرون آخ تو کارش نیست ولی خب به موتورت حتما برس هر از گاهی یه چکش کن و بهش یه حال بده که اونم بهت حال بده همیشه
سوال دیگه ای هم داشتی در خدمتیم :grouphug: