PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزايش شتاب ١٢٥ سي جي

Amirhossein013
05-02-1396, 07:58 بعد از ظهر
سلام دوستان يه تكتاز ١٢٥ استارتي دارم سي جي هم هستش . مشكل اينجاست كه موتور سرعت خوبي داره ولي از دنده ١-٣ بايد خيلي زود عوض شه يعني يه ذره كه گاز ميدي حتما بايد دندرو عوض كن .
در ضمن بنده لوازم و اچار هام تكميله ( كليه لوازم فني و عير فني )
اين مشكل ربطي به صفحه كلاچ هم داره ؟ يه صفحه كلاچ انرژي هم نو دارم ولي فعلا ميخوام با همين كار كنم و اينكه نظرتون راجب به موتور هاي تكتاز چيه ؟

موتور يه مدت روغن سوزي تو دور بالارو داشت ( دود سفيد متمايل به ابي ) كه بعد از تعويض كاربرات درست شد .
موتورم يه صداي چيك چيك يكنواخت ميده ( موتور تهران فيلر گيري شده يعني محل زندگيمون اونجا بوده و با همون فيلر اومده شمال ) من خودم ميگم صدا از سوپاپ هاشه ولي دوستم ميگه صداي انگشتي هستش.
دهانه شمع بايد چه قدر باز باشه ؟
لطفا تجربياتتون رو در اختيارم بزاريد يه تازه وارد هستم

Amirhossein013
06-02-1396, 01:54 بعد از ظهر
سلام دوستان يه تكتاز ١٢٥ استارتي دارم سي جي هم هستش . مشكل اينجاست كه موتور سرعت خوبي داره ولي از دنده ١-٣ بايد خيلي زود عوض شه يعني يه ذره كه گاز ميدي حتما بايد دندرو عوض كن .
در ضمن بنده لوازم و اچار هام تكميله ( كليه لوازم فني و عير فني )
اين مشكل ربطي به صفحه كلاچ هم داره ؟ يه صفحه كلاچ انرژي هم نو دارم ولي فعلا ميخوام با همين كار كنم و اينكه نظرتون راجب به موتور هاي تكتاز چيه ؟

موتور يه مدت روغن سوزي تو دور بالارو داشت ( دود سفيد متمايل به ابي ) كه بعد از تعويض كاربرات درست شد .
موتورم يه صداي چيك چيك يكنواخت ميده ( موتور تهران فيلر گيري شده يعني محل زندگيمون اونجا بوده و با همون فيلر اومده شمال ) من خودم ميگم صدا از سوپاپ هاشه ولي دوستم ميگه صداي انگشتي هستش.
دهانه شمع بايد چه قدر باز باشه ؟
لطفا تجربياتتون رو در اختيارم بزاريد يه تازه وارد هستم
يه چيز ديگه هم اينكه موتور از سرعت خوبي برخورداره و يك موتور ١٢٥ صفحه كلاچ نو رو راحت ميگيره
لطفا نظراتتون رو بگيد ممنون دوستان

ariya.soltani128
21-02-1396, 12:49 قبل از ظهر
يه چيز ديگه هم اينكه موتور از سرعت خوبي برخورداره و يك موتور ١٢٥ صفحه كلاچ نو رو راحت ميگيره
لطفا نظراتتون رو بگيد ممنون دوستان
من که اصلا نفهمیدم چی گفتی ولی تو دور بالا دود آبی یعنی روغن سوزی....روغن سوزی هم با تعویض کاربراتور حل نمیشه!! یا اینکه که ضعیف شده یا گیت که تو دور پایین موتور کشش ندارها اما دور بالا به دلیل نفوذ روغن به سطح بالای پیستون خنک کاری بهتر انجام میشه موتور هم بیشتر راه میره ولی دود خصوصاً وقتی گرم بیوفته همچنان باقیه که احتمالا رینگت صدا افتاده اون صدا هم با گاز دادن گرم افتادن بیشتر هم میشه که آروم آروم سطح جداره سیلندر رو خش میندازه

Sent from my SM-J700H using Tapatalk