PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تا حالا چند بار تصادف کردید؟چه جوری؟چرا؟

صفحه ها : [1] 2

K.I.A
09-08-1390, 11:09 بعد از ظهر
دوستان تا حالا چند بار و چه جوری و چرا تصادف کردید؟ میپردازیم...البته خدا نکنه که براتون پیش بیاد اما پیش امده دیگه بعضی وقتا پیش میاد/اول از خودم شروع میکنم تصادف بلایی درد ناک و در بعضی موارد غیر قابل جبران ایشاالاه برای هیچ کدومتون پیش نیاد ...اگه هم خدایی نکرده هم امد جون سالم بدر بردید براتون تا اخر عمر تجربه بشه/من خودم تو این موضوع تا حدودی با تجربه شدم چون چند مورد تصادف بد داشتم که شاید الان پیشتون نبودم ...اما خدا دوستم داشتو با هام بود/اخریشم که در جریان هستید 2 بار باموتور تصادف کردم که تو هیچ کدومم مقصر کسه دیگه ای بوده اخریشم که 5 روز تو کما بودمو خون ریزیی مغزی شده بودم و خون تو سرم لخته شده بود وبا دارو های گرونو دکتر خفنو دعا های خانواده و دوستان سر پا شدم... دوستان بحثو به حاشیه نبرید و بی احترامی نکنید...از تجربه های هم استفاده کنید .بحث خوبی میشه ادامه بدید منم در ادامه میگم..........

02109002
09-08-1390, 11:15 بعد از ظهر
بسیار زیاد
همش به خاطر سرعت بوده ( وقتی سوار موتور میشم مادرم میگه یواش فقط یواش )
بدترینش سال 86 بود که پای راست از دو ناحیه ساق و ران شکست و پلاتین خورد

Kami
09-08-1390, 11:21 بعد از ظهر
من بعد از 6 سال رانندگی با موتور و تعویض 8 تا موتور تاحالا تصادف نکردم
اما یه بار تو جاده ( لشکرک . لشگرک حالا نمیدونم کدومه) ساعت 1 شب با پالس 220 رفتیم تو خاکی خوردم زمین و موبایلم شکست . تا خود تهران با دست خوونی اومدم
حالا نکته جالبش اینه . رسیدم خونه . به پدرم گفتم خوردم زمین . گفت حله بگیر بخواب :3:

S!L3NT
09-08-1390, 11:24 بعد از ظهر
من که تابحال تو انرود تصادف نکردم :دی
ولی تو خاکی خیلی افتادم اگه این تصادفاتم تو انرود بود حتما الان اینجا نبودم ! :دی
یکی از خاطره هام :
یه بار 3 تا موتوری +ترک سوار رفتیم جنگل جاتون خالی خلی اون شب حال داد ولی اینقدر هوا سرد شد که مجبور شدیم صبح زود برگردیم
تو راه داشتیم میومدیم پایین مه خیلی شدید بود و جاده هم لجن (با لاستیک اج دار موتور تریل 5 سانت میرفت تو لجن!) رفتم تو یه چاله حدود 20 متر چرخ جلوم سر خرد اخرشم با ترکم تو اون هوای سرد با کله اومدیم تو لجن ! (اون لحظه هیچ ترمز جواب نمیداد ! و چون پرتگاه بود مجبور بودم خودم هرچی سریعتر موتور بخوابونم !) نهایتش گلگیر جلو موتور شکست ! و فرمون هم تاب برداشت ! :دی رفیقم هیچیش نشد ! چون افتاد رو من ! فقط من زیر له شدم (چون فرمون موتور رو محکم نگه داشته بودم ازم محافظت کرد به دستام زیاد اسیب نرسید !): دی
لازمه بگم دیگه با پا هم نمیشد موتورک نترل کرد !‌سرعتم حدود 60 تا بود !‌ اگه میرفتیم دیگه میرفتیم تا ته دره :دی
خلاصه با همون وضعیت برگشتیم پایین !‌ اینم بگم که رفقامون کر کر داشتن به قیافه ما میخندیدن :دی (من داشتم له میشدم اونا داشتن میخندیدن !‌)
از این قسمت درس میگیرم که داخل هوای بارونی تو افرود مخصوصا سراشیبی هیچ وقت ترمز جلو نگیرم !‌ و سعی کنم سریع تر سرعت موتور رو کم کنم !‌

تاپیک جالبیه ! بقیه تصادفات بعدا :دی

suzuki savar
09-08-1390, 11:25 بعد از ظهر
تصادف كه زياد كردم:i'm ok:اما آخرين باري كه باموتور تصادف كردم 2 ماه پيش بود كه توي بلوار باسرعت ميرفتم كه يه ماشين ناگهاني ترمز كرد منم خواستم موتورو نگه دارم اما دستپاچه شدم فقط ترمز جلو گرفتمو ....وقتي كه چشمامو باز كردم توي آمبولانس بودم.:2i8d4ao: دوستان خيلي حواسشون جمع باشه كه فقط ترمز جلورو نگيرن اونم تو سرعت زياد.

nazamm
09-08-1390, 11:27 بعد از ظهر
من یه بار خوردم زمین:biggrin:

ساعت 2 نصفه شب بود اتوبان شهید محلاتی رفتم ترین که با سرعت 80 تا داشت آرو میگشتم که یهو از ورودی زیر پل یکی بر عکس داشت میومد تو چشای من:3ztzsjm:

؛منم رفتم تو جوب آ ب
خدا بخیر کرد سرعت در حد لاکپشت بود و گرنه که .....:24:

بعدم فرار کردم

K.I.A
09-08-1390, 11:58 بعد از ظهر
تصادف اصلیه من که تو کما رفتم این بود که یه شب جمعه تو محلمون بودم داشتم از قرار با طرف میرفتم خونه سرعتم حدودا 50 60 بود وهیچ وسیله ی ایمنی غیر از دستکش اسپرتام نداشتم اگه همون دستکشمم نبود شاید انگشتامم خورد میشد یا دستم پاره میشد/اره داشتم میرفتم که یهو یه ماشین از پشت به من برخورد میکنه وهمون لحظه فرار میکنه وهیچ کس نبود تو اون موقعیت که شمارشو برداره که منم تو خط بقل گارد سیمانی بودم میزنه و منحرفم میکنه منم با سر به سیمانای کنار بر خورد میکنم و باعث خونریزی مغزی و کما پارگی موچ پا (اگه پوتین پام بود) وسرم (اگه کلاه به جای عینک ری بن شب گذاشته بودم) باعث نجاتم میشد ...(تا حالا به امضام اون پایین توجه کردید)

reza KTM
10-08-1390, 12:20 قبل از ظهر
ساعت 2 نصفه شب بود اتوبان شهید محلاتی

بالاخره خودتو لو دادی بچه محل

Aka
10-08-1390, 12:22 قبل از ظهر
من یه بار تازه هیوسانگ گرفته بودم ، اگزوز بستم ، حدود دو سال پیش ، تو پمپ بنزین ستارخان بنزین زدم ، همه هی میگفتن عجب موتوری ، ایول ، چه صدایی و از این حرفا ...
مثل دوش هم بارون میومد ، رسیدم سر پیچ ، رو خط عابر خر خوابید :d

یه بارام یه چیز تو مایه های گشت بودیم ، با بندیت داشتم 80 تا میرفتم ، یکی از دوستان جلبک با پژو اومد کنارم ، درو باز کرد و محکم با در کوبید بهم ، که اساسی خوردم زمین و خونین و مالین ولی آسیب جدی ندیدم ، موتور هم در برغش شکست .

تو هیچ کدوم از این داستانا هم کلاه نداشتم ، ولی شما کلاه بذارید ،، اشتباهه

نیما نادری
10-08-1390, 12:41 قبل از ظهر
یکبار دور میدون ونک آنقدر خابوندم موتورو که وقتی یک تاکسیه خدا نشناس تو پیچ یهو زد رو ترمز وقت نشد موتورو راست کنم

پوتین پام بود کفشم کلفت بود کلی لباس هم تنم بود یک نیش ترمز و خرتتتتتتتتتت موتور خوابید منم یک قلت زدم پا شدم دیدم همه وایسادن تکون نمیخورن

سریع موتورو جم کردم

نکته : تو موقعیت های شهری که احتمال مسدود شدن مسیر هست طوری به موتور زاویه بدید که فرصت برگشت و اصلاح زاویه و ترمز کردن را داشته باشید

هر چه کف کفش ضخیم تر میشه ایمنی پا بیشتر و ظرافت در راندن کمتر میشه

بعد از تصادف سریع از کف خیابون خودتونو جمع کنید تا یک پیر زن با ماتیز وقتی دارید نفس راحتی از نشکستن جاییتون میکشید از رو مختون رد نشه

اخیرا هم زدم آینه یک 405 رو از بیخ کندم چون انحراف به چپ داشت با موبایل حرف میزد و به آینه هم نگاه نکرد منم با 60 تا چنان کوبیدم که آینه از یک فنر آویزان شد

نکته :

تو شهر با سرعت بالا سبقت مجاز نگیرید چون همیشه راننده حواسش به شما نیست و فقط حواس شنا به اوست و این کافی نیست

چون من میدیدم او در چه حالیست ولی در کسر ثانیه انحراف دادن ماشین , زمانی برای اصلاح مسیر برای موتوری که بالای 60 در خیابان تنگ سرعت دارد نیست

هیچ وقت فرمان را رها نکنید و ترمز جلو را تا سر حد قفل شدن تست کنید تا در مواقع ضروری پیش زمینه ذهنی در مورد حداکثر قدرت ترمز گیریه موتور داشته باشید

[Only registered and activated users can see links]

Mohammad
10-08-1390, 01:24 قبل از ظهر
حس تصادف تقریبا قابل ذکر نیست، انگار لحظه ای که داری حس می کنی الآن کنترل موتور رو از دست می دی، یه جور رویاست. زمان انگار وای میسته.
وقتی به جای زخم های سوزناکه خوردن زمین روی بدنم نگاه می کنم، باز یاد همون لحظات میفتم.
جالب اینه تا امروز با موتور و ماشین و عابر تصادف نکردم، همیشه لیز خوردم.
گازوئیل، یخ، رنگ، ترمز میخ.
اینها باعث سرویس شدن من بودن، یه شلوار ۲۰۰ تومنی جر خورده الآن تو کمدم دارم که خونین و مالینه، حیف از زانو تا وسط ساق پاره شد.
بدترینش رفتن روی گازوئیل بود توی میدون سر خونمون که چله تابستون حدود ۱۰ متر با آرنج روی آسفالت کشیده شدم و بعد از ۴ سال هنوز جاش مونده.
از نظر من بی توجهی اصلی ترین دلیل تصادفه، حتی اگه بهت بزنن.
اما هرگز بدون کلاه زمین نخوردم.

02109002
10-08-1390, 01:29 قبل از ظهر
درسته این حس قابل ذکر نیست
اون لحظه که میدونی داری تصادف میکنی یه عرق سردی رو بدن میشینه اینو خودم حس کردم واسه یه لحظه بدنم کاملا" یخ شد

K.I.A
10-08-1390, 02:40 بعد از ظهر
مثال لحظه ی تصادف مثل پرش با بانجی جامپینگ یکی از هیجان انگیز ترین حرکتاست که تو گینس ثبت شده من یه بار با بانجی پریدم اون لحظه بین زمین و هوا همه چی از جلو ی چشماتون رد میشه نمیشه حسشو گفت پیشنهاد میکنم حتما برید بانجی تا بالا ترین لذتو تو زندگیتون ببرید اینو واقعا میگم اما وقتی پریدید منو فش ندید/مثل لحظه تصادف میمونه قفل میکنی بدنت یخ میکنه زبونت بند میاد مغزت سرد میشه چون خون به شدت فشارش و دماش پایین میاد انگار روحت میدونه چه بلایی میخواد سرت بیاد/عینه تام و جری روحت از بدنت جدا میشه!!!!!!!!!

mehran
10-08-1390, 03:36 بعد از ظهر
من دوبار تصادف داشتم که عین دوبار به یمن وجود کلاه و لباس و جون ترسی مفرطی که دارم خدارو شکر خودم چیزیم نشد.دفعه اول تو ایران زمین یه پراید زد به چرخ جولوم موتور عین تو مسابقه ها شروع کرد به دو دو زدن که من خودمو پرت کردم زمین دفعه دومم بین رودهن و بومهن یه پرشیا میخواست دور بزنه زیاد اومد از رمپ بیرون منم دیدم نمیتونم موتورو جمع کنم بازم از موتور پریدم پاءین:hanghead:

yamaha yzf r6
10-08-1390, 04:01 بعد از ظهر
من هم يك بار توي مدرس با اپاچي 180 دنده2 رو پر كردم اومدم بيا تو سه بي انصاف يه آژانسي پيكان داشت لاين دو مدرس رو ميومد بالا كه احمق بدون راهنما و اينكه آينه رو نگاه كنه سر خر رو كج كرد تو لاين يك و لاين رو كامل بست هر چي بوق فايده نداشت شانس آوردم كلاه داشتم و جوب آب اتوبان مدرس هم بدون آب بود موتور رو ول كردم شيرجه زدم توي جوب همينطور به ديواره هاي جوب كوبيده ميشدم فكر كنم حدود 6 يا 7 متري كشيده شدم. ساق پاي راستم زخيمي شد و كنار زانوم داغون شد كه هنوزم كامل خوب نشده.هر چقدر هم كه احتياط كني باز يه كلنگي پيدا ميشه مياد ميزنه بهت.
امروز صبح هم كم مونده بود مشرف بشم سمت باقاليها ؛لاين سه چمران جنوب سرعت70 پرشيا (پيرمرد) يك آن زد رو ترمز تنها كاري كه ميشه از شدت تصادف كاست يا از آن فرار كرد تصميم گيري به موقع و همزمان هستش كه خوشبختانه بخير گذشت و با فاصله يكي دو سانت در رفتم.
بعد از تصادف با آپاچي از لباس و دستكش حرفه اي استفاده ميكنم.
هميشه در حين رانندگي با موتورسيكلت تمام زواياي مسير و حالات راننده هاي كناري را بسنجيد .
هميشه با چراغ روشن تردد كنيد .
كلاه ايمني حتما.

K.I.A
10-08-1390, 04:25 بعد از ظهر
شما ها نینجایید یا کماندو یا بادی گارد حرکت جالبیه از موتور پریدن پایین/موتورو با اف 14 اشتباه نگیرید ولی تو بعضی شرایط کار سازه....!

mehran
10-08-1390, 04:40 بعد از ظهر
کیا من که هیچ کدوم نیستم اینا همش تاثیر آدرنالین زیاده که آدمو قویتر وسریع تر از حد معمول میکنه:out:

02109002
10-08-1390, 04:48 بعد از ظهر
هميشه در حين رانندگي با موتورسيكلت تمام زواياي مسير و حالات راننده هاي كناري را بسنجيد .
هميشه با چراغ روشن تردد كنيد .
كلاه ايمني حتما.
سلام
بسیار عالی اومدی این تیکه رو
اکثر مواقع بوق کارایی نداره مخصوصا" تو بزرگراه باید چراغ بدی
همه راننده ها ( ماشین ) به راهنما و نگاه کردن به ائینه و... اهمیت نمیدن
کلاهم که جای خود دارد ( اساسی )

مهدی مریدا
10-08-1390, 06:34 بعد از ظهر
منم همیشه رو خط عابر و تو بارون لیز خوردم ، ولی یه بار یه kdx داشتم ( 10 سال پیش ) تو خط ویژه تو خیابون دماوند داشتم می رفتم یه عابر پرید تو خط ویژه ، منم سرعتم زیاد بود ، هر چی بوق زدم انگار اصلا نمی شنفت ، ترمز کردم موتور چرخید از زیرم در رفت ، چسبید به میله های آهنی اتوبس برقی پرس شد . خودم هم از ناحیه ( باسن ) ضربه شدیدی خوردم ، خدا رو شکر سرم زمین نخورد اگه می خورد چون کلاه نداشتم مثل هندونه می ترکید ، خلاصه یه یه ماهی تو خونه به خاطر ضربدیدگی شدید لگن تو خونه بستری بودم . موتورم که سند نداشت بدیختو فروختم 400 هزار تومان ، کاملا له شد ه بود و شاسی پیچیده بود .

yamaha yzf r6
10-08-1390, 07:06 بعد از ظهر
یادش بخیر حدود 12 یا 13 سال پیش یه وسپای 200 سی سی داشتیم عصر عاشورا بود میرفتیم خونه فامیل حدودا اسلامشهر بود؛ انقدر گرم صحبت و چرت و پرت گفتن بودیم غافل از اینکه گازوئیل ریخته رو زمین . اصلا متوجه نشدیم یک آن به خودمون اومدیم که داشتیم رو زمین لیز میخوردیم افرادی هم که اون دور و بر بودن حسابی به ما میخندیدند . خوشبختانه چیزیمون نشد فقط لباسها به فنا رفت.
:15:

eshgh_namordeh
10-08-1390, 08:03 بعد از ظهر
منم مثل همه اکثر موتور سوارها 3 بار تصادف کردم

دفعه اول 19 سالم بود دانشگاه یک هندا 125 داشت قرض کردیم خرید کنیم دوستم را از درب خوا***ه برداشتم تخت گاز تو خیابونهای یزد
ماشین جلوئی ضد روی ترمز منم ناشی ترمز را گرفتم موتور کشیده شد خوردیم پشت یک پژو داشت پنچر گیری میکرد یادمه از اون طرف ماشین بلند شدیم حالا چطوری ما شوت شدیم اونطرف را نفهمیدم چونم نفهمیدم به کجا گیر کرد بخیه خورد ....

یکبار هم با سی جی بودم 2 ساله پیش طوقه روی چرخ با 4 تا پیچ به کمکها وصله یک پیچ از این طرف و یکی از اون طرف افتاده بود این طوقه بازی میکرد از پل هوائی با صد تا سرعت میمدم پائین از دور دیدم چراغ قرمزه سرعتم را کم کردم که طوقه اومد رو چرخ و چرخ جلو قفل شد و من کله شدم شاید 5 متر فقط با سر روی زمین سر خوردم که چشمام را باز کردم آسفالتهای کف خیابان رو میدیدم فقط اگه کلاه نداشتم هیچی از صورتم نمیموند و شانس اوردم گردنم نشکست اون موقع کلفت بود !!!!!!! هه هه

وقتی خسته هستید واقعا پشت موتور نشینید خطای رانندگی خیلی زیاد میشه
کلاه ایمنی حتما بزارید واقعا ارزش داره 500 خرج کنید لباس و وسایل ایمنی بگیرید .
با سرعتی حرکت کنید که بتونید موتور را کنترل کنید همه رانندگی ریسک نباشه بزارید فقط 1% شانس باشه
رعایت حال دیگران هم کنید مخصوصا عابرین پیاده

Mohammad aghili
10-08-1390, 08:11 بعد از ظهر
گازوییل !!!

داشتم وارد میدون میشدم ، دیدم یهو موتوریه جولوم (سی جی) خورد زمین ؛ فهمیدم رو زمین یه چی ریخته (آخه بارون اومده بود و همه جا خیس بود اما اونجا غیر از بارون گازوییل هم ریخته بود)
منم اومدم با احتیاط بازی در بیارم ، سرعتم رو خیلی کم کردم ، تقریبا 10 تا ، ولی باز هم تا رسیدم به اون نقطه آلوده به گازوییل خوردم زمین ؛ هر کار کردم موتور رو نتونستم جمع کنم که نخوره زمین ؛ هیچیم نشد فقط دست چپم زخمی شد

بعد موتور رو (70 خسته) بلند کردم بردم حاشیه میدون که ببینم چی شد موتور ، یه آن دیدم 5 تا موتوری دقیقا عین من دارن موتوراشون رو چک میکنن ، در همون حال که مشغول بودیم یه زن و شوهر با یه بهمن وارد میدون شدن و مثل من خوردن زمین (بیچاره کلی از فلاپاش شکست)

جالبه بدونین یه نجاری دور میدونه بود که صاحبش و شاگردش داشتن هر هر به ما میخندیدن ؛ رفتم جلو گفتم جای خنده یه کم خاک اره بریز رو اون گازوییل های لامصب که ملت بیچاره اینقد تلفات ندن ؛ یارو هم در عین بیخیالی گفت : ولش کن باحاله ، خاطره میشه واست

02109002
10-08-1390, 10:08 بعد از ظهر
یارو چقدر لا** بوده دهن سرویس

K.I.A
10-08-1390, 10:31 بعد از ظهر
جالبه ادامه بدید با احترام...تجربه های خوبییه

ghost.rider1
10-08-1390, 10:48 بعد از ظهر
گازوییل !!!

داشتم وارد میدون میشدم ، دیدم یهو موتوریه جولوم (سی جی) خورد زمین ؛ فهمیدم رو زمین یه چی ریخته (آخه بارون اومده بود و همه جا خیس بود اما اونجا غیر از بارون گازوییل هم ریخته بود)
منم اومدم با احتیاط بازی در بیارم ، سرعتم رو خیلی کم کردم ، تقریبا 10 تا ، ولی باز هم تا رسیدم به اون نقطه آلوده به گازوییل خوردم زمین ؛ هر کار کردم موتور رو نتونستم جمع کنم که نخوره زمین ؛ هیچیم نشد فقط دست چپم زخمی شد

بعد موتور رو (70 خسته) بلند کردم بردم حاشیه میدون که ببینم چی شد موتور ، یه آن دیدم 5 تا موتوری دقیقا عین من دارن موتوراشون رو چک میکنن ، در همون حال که مشغول بودیم یه زن و شوهر با یه بهمن وارد میدون شدن و مثل من خوردن زمین (بیچاره کلی از فلاپاش شکست)

جالبه بدونین یه نجاری دور میدونه بود که صاحبش و شاگردش داشتن هر هر به ما میخندیدن ؛ رفتم جلو گفتم جای خنده یه کم خاک اره بریز رو اون گازوییل های لامصب که ملت بیچاره اینقد تلفات ندن ؛ یارو هم در عین بیخیالی گفت : ولش کن باحاله ، خاطره میشه واست

خاطره شما خیلی با مزه بود خداییش مرسی:gigglesmile:

---------- Post added at 12:48 AM ---------- Previous post was at 12:41 AM ----------

من هم یه 3 بار ولو شدم رو زمین!
اویش واسه موقعی بود که تازه موتور سوار شده بودم نمی دونم چه حسیه یا که بغیه هم داشتن این حسو یا نه ولی همش فکر میکردم سر پیچا اگه موتورو کج کنم می خورم زمین .یک بار با بچه ها رفته بدیم بیرون ما هم جو گیر سرعت با اپاچی خلاصه پیچ پیچید اما من نپیچیدم همین طوری سیخ رفتم خاکی و زمین خوردم.:gigglesmile:یه بارم داشتم میرفتم یهو ماشین جلوییم ترمز کرد اومدم فرار کنم لاستیک جلوم اروم خورد به سپر ماشینه من 2 تا ملق زدم شانس اوردم کلاه سرم بود وگرنه...نتیجه هیچ وق به ماشین جلویی نچسبونید ترمز موتور با ماشین یکی نیست امکان تصادف خیلی زیاده

nOviA
11-08-1390, 01:10 قبل از ظهر
ترمز موتور با ماشین یکی نیست امکان تصادف خیلی زیاده

بستگی داره چه موتوری و چه ماشینی باشه و چطور بزنن رو ترمز.

amirw3x
11-08-1390, 10:53 قبل از ظهر
سلام بروبچ منم تا cg داشتم چند بار خوردم زمین و 1 تصادف بدم داشتم که می نویسم براتون :
1روز از خواب بلند شم حالم زیاد خوب نبود (مسموم شده بودم ) خلاصه گیج می زدم منم نکردم موتورو بر ندارم زدیم به خیابونو چند دقیقه نشده بود که یک زن میانسال اومد وسط خیابون منم هر چی بوق زدم نرفت کنار منم زدم بهش ولی خوبش این بود که سرعتم 30یا 40 تا بود خلاصه ملت جمع شدند منم ولو شده بودم زمین بلند شدم موتورو جمع کردم و زنگ زذم آمبولانس اومد طرفو برد بیمارستان بعد از چک کردن زنه دیدن چیزیش نیست و فقط بدنش کوفته شده بود خلاصه کارهای بیمارستان کردم و بعدشم زن رو بردم با تاکسی خونش رسوندم بازم خدا رو شکر :20:

Mohammad aghili
11-08-1390, 12:53 بعد از ظهر
چی بوق زدم نرفت کنار منم زدم بهش

داداش پیشنهاد میکنم شما هیچوقت سوار ماشین سنگین نشی

آخه اگه بخوای با این خونسردی که میگی بزنی یکی رو زیر بگیری ؛ باس نعش یارو رو با تاکسی ببری خونه

فعلا
یاعلی

Black Coffee
11-08-1390, 01:20 بعد از ظهر
یک هفته بود مگلی رو گرفته بودم و ناآشنا به کلا ۲۵۰ و بحث لاستیکها و لیزخوردن هاش! توی کوچه بودم که یکدفعه جلوم یه تیکه ی برف کوچیک سبز شد. منم که فکر میکردم مگلی مثل بقیه ی موتورهاست خیلی خونسرد از روش رد شدم. حدس زدن بقیه ی ماجرا سخت نیست! از دست رفتن کنترل چرخ عقب و سر خردن رو زمین و ....

امسال هم توی مسیر برگشت قرار طالقون یه ترمز جلوی نسبتا میخ توی جاده ای که پر از خاک و سنگریزه بود و در حالی که فرمون صاف نبود و داشتم سعی میکردم همزمان با کم کردن سرعت از کنار موتور جلویی رد بشم. که موتور سر خورد و جرقه هایی که توی اون تاریکی موقع کشیده شدن سر فرمون روی زمین بوجود اومده بود چقدر جذاب بود!!! (fu#$ them all to hell!!!)

فردای قرار طالقون توی ترافیک تقریبا سنگین اتوبان داشتم ماشین ها رو رد میکردم که پیچیدم جلوی یه رنو و اون دوستمون هم فورا شروع به حرکت کرد و زد بهم. موتور روی زمین کشیده شد و رفت زیر ماشین جلویی که باعث شد کلی از فلاپ هاش به فنا برن و هنوزم درگیر فلاپ هاش هستم. بعضیا شکستن و بعضیاش خط و خش که صافکاری نیاز دارن. مقصر هم من شناخته شدم که توی ترافیک سنگین پیچیدم جلوی ماشین و قبل از اینکار باید راهنما میزدم!!

و باز فردای همون روز توی شلوغی اتوبان یه ۴۰۵ از پشت بهم زد و همونطور که موتور صاف بود تایر عقب تا نصف رفته بود زیر سپر جلو و گیر کرده بود!! جای پلاک هم یه جاش شکست.

این سه روز آخر که سه تا تصادف پشت سر هم برای بنده به ارمغان آوده بود واقعا که چه روزهای خوشی بود! احتمالا چون تعداد تصادفهای من بر خلاف بقیه ی دوستان از سه تا بیشتر هست و ۴ تاست احتمالا باید منتظر چیزهای دیگه ای هم باشم. شاید اینبار ۴۰۵ منو هم مورد عنایت قرار بده و گیر کنه! :sad:

Mohammad aghili
11-08-1390, 01:38 بعد از ظهر
میگما
من جای شما بودم تا یه هفته موتور رو از خونه بیرون نمی آوردم

خدای نکرده فردا جای 405 یهو دیدی کامیون .... :icon_pf _99_:

K.I.A
11-08-1390, 01:51 بعد از ظهر
من فکر کنم موتور شما انقدر رو زمین کشیده شده رنده شده یا ریش ریش...خیلی مواظب خودت باش با احتیاط حرکت کن به هیچ موتوری اعتماد نکن/// رفیق پر از کلک موتوره...................

Black Coffee
11-08-1390, 02:17 بعد از ظهر
والا من از همون اول با نور بالا تو خیابون حرکت میکردم. توی شهر هم اصلا جرات نمیکنم خونسرد از لای ماشین ها رد بشم. (نمیدونم این سی جی سوارهای بازار که لای ماشین ها به اون شکل عجیب حرکت میکنن و هر لحظه فکر میکنی الان تصادف میکنن چطور چیزیشون نمیشه!!) شاید مسخره باشه اما از کنار هر ماشینی دارم رد میشم جدا از اون نور بالا یه چند تا بوق هم میزنم که حواسش باشه کنارش هستم و نگیره طرفم. توی اتوبان خیالم جمع هست و تند میرم ولی توی شهر واقعا بیشتر از شاید همه ی بچه های سایت محتاط و آروم حرکت میکنم. ولی خب. فقط یه ذره بی دقتی هم کار آدمو میسازه! مخصوصا اگه بدشانسی هم قاطیش بشه و باعث بشه سه روز پشت سر هم تصادف کنی!

کیا جان فلاپ هام بله ریش ریش شد بعد از رفتن زیر سپر ماشین جلویی توی تصادف روز دوم! ولی موتور بعد از تعمیرگاه, عجیب حیوون شده و حتی شاید بشه باهاش با کلاچ تک زد از شتاب زیادش! به کنجی گفتم هماهنگ کنه اگه مشکلی نیست تعمیرکارمو به بچه ها معرفی کنم که فعلا خبر نداده.

شهروز
11-08-1390, 09:43 بعد از ظهر
جاتون خالی دیروز داشتم بسیج رو میرفتم ترافیک بود... یه تاکسی جلوم بود میخ زد رو ترمز منم هوا سرد بود دستام یخ زده بود میخ ترمز جلو گرفتم آخه عقب معمولا سر میخوره اینجور مواقع ماله لنتشه فک کنم
تو همین گیر و دار استاپی زد موتور!!!:happy4:فکر کن ...
منم ناشی ترسیدم ترمزو ول کردم موتور دوباره رفت جلو نزدیک بود بخوره دوباره ترمز جلو گرفتم دوباره پشتش بلند شد!!!!!!! آخر رامش کردم این گاو وحشیو.... پام گرفته بود زدم کنار یه اتوبوسه پشتم بود دیدم یارو درو وا کرده اتوبوس دارن کف میزنن!!!!!!!:98:
نمیدونم ملت چی فکر میکنن!!!!

---------- Post added at 09:43 PM ---------- Previous post was at 09:42 PM ----------

اون سری هم تک چرخ زدنم ناخواسته بود نمیدونم والا چه سریه... وقتی میخوای نمیشه وقتی نمیخوای میشه...
:297:

02109002
11-08-1390, 09:53 بعد از ظهر
د مگه نگرفتی
به این میگن خوش اقبال:4chsmu1:

Aka
11-08-1390, 11:35 بعد از ظهر
منم یه بار داشتم 80 90 تا میرفتم تو صدر ، یه 206 نعشه کرده بودن ، پیچید جلوم ، با تمام قدرت ترمز جلو گرفتم ، *** موتور رفت هوا ، منم که دیدم با مغز دارم میرم رو زمین ول کردم ، محکم تش اومد زمین و با بدبختی جم شد ، یه 405 بود پشتم ، کلی تشویقم کردن ، حالا من دستام داشت میلرزید :d

ghost.rider1
12-08-1390, 01:52 بعد از ظهر
جاتون خالی دیروز داشتم بسیج رو میرفتم ترافیک بود... یه تاکسی جلوم بود میخ زد رو ترمز منم هوا سرد بود دستام یخ زده بود میخ ترمز جلو گرفتم آخه عقب معمولا سر میخوره اینجور مواقع ماله لنتشه فک کنم
تو همین گیر و دار استاپی زد موتور!!!:happy4:فکر کن ...
منم ناشی ترسیدم ترمزو ول کردم موتور دوباره رفت جلو نزدیک بود بخوره دوباره ترمز جلو گرفتم دوباره پشتش بلند شد!!!!!!! آخر رامش کردم این گاو وحشیو.... پام گرفته بود زدم کنار یه اتوبوسه پشتم بود دیدم یارو درو وا کرده اتوبوس دارن کف میزنن!!!!!!!:98:
نمیدونم ملت چی فکر میکنن!!!!

---------- Post added at 09:43 PM ---------- Previous post was at 09:42 PM ----------

اون سری هم تک چرخ زدنم ناخواسته بود نمیدونم والا چه سریه... وقتی میخوای نمیشه وقتی نمیخوای میشه...
:297:
جلوی این موتور خیلی سخت بلند میشه چی کار کردی:crazy:

شهروز
12-08-1390, 02:32 بعد از ظهر
جلوی این موتور خیلی سخت بلند میشه چی کار کردی:crazy:

رفتیم طالقان با بچه ها موقع برگشتن پشت چراغ بودیم تو مخصوص... بچه ها گاز دادن منم جو گیر شدم باهاشون گاز دادم یههو چراغ سبز شد منم کلاج رو ول کردم :retarded:
نگو دور موتور رو 9 بوده یهو دیدم منم و آسمون و یه پاپیون زیره گلوم:11:
خلاصه گاز رو ول کردم موتور سرش خوابید:24: اما خدائی خیلی حال داد:thanks::thanks::thanks:

corvette z06
12-08-1390, 03:38 بعد از ظهر
یکبار هم با سی جی بودم 2 ساله پیش طوقه روی چرخ با 4 تا پیچ به کمکها وصله یک پیچ از این طرف و یکی از اون طرف افتاده بود این طوقه بازی میکرد از پل هوائی با صد تا سرعت میمدم پائین از دور دیدم چراغ قرمزه سرعتم را کم کردم که طوقه اومد رو چرخ و چرخ جلو قفل شد و من کله شدم شاید 5 متر فقط با سر روی زمین سر خوردم که چشمام را باز کردم آسفالتهای کف خیابان رو میدیدم فقط اگه کلاه نداشتم هیچی از صورتم نمیموند و شانس اوردم گردنم نشکست اون موقع کلفت بود !!!!!!! هه هه

بد ترین زمین خوردن همینه!!با این ارابه مرگ یعنی سی جی داشتیم ته نیایش که ورودی کردستان هست دو ترک میرفتیم من ترک بودم،که تو این چاله چوله ها نفهمیدیم چی شد این پیچ گلگیر جلو باز شد و گلگیر رفت تو چرخ من و داداشم با صورت رفتیم رو زمین!!
شانس آوردیم ماشین از رومون رد نشد..."چون جفتمون کلاه نداشتیم" گرمای آسفالتو با صورتم حس کردم!داداشم که جلو بود ابروش و زیر چشمش پاره شد من با دماق به کمر برادرم خوردم از دهان و دماقم همینجوری خون میومد ، که موقعی که صورتم نزدیک زمین کشیده میشد به خودم گفتم وای که دماقم کنده شد!با استین کوتاه بودیم قشنگ پوست دست قلفتی ور اومد.باز پاها چون شلوار داشتیم کمتر زخم شد فقط سر زانوها و استخوان لگن و ....

اگه تو تصادف جون سالم به در بردید با اومدن آمبولانس و رفتن به بیمارستان دولتی خودتون رو به کشتن میدید!!

آمبولانسی نامرد بعد 15-20 دقیقه اومد ،مارو برد یه بیمارستان شلوغ ولمون کرد وسط حیاط زیر آفتاب رفت 1 ساعت دنبال برانکارد،بعدش برانکارد که گیرش نیومد ویلچر آورد،رفتیم تو حالا پذیرش نمیکردند!
من حالم درست نبود وگرنه پدر همشونو در میاوردم!نمیتونستم حرف بزنم!زنگ زدم پسر عموم اومد تا1ونیم ساعتی بعد که اون اومد دقیقا وسط راهرو بودیم و همینجوری داشت ازمون خون میرفت فقط این پیرزن ها همراهان بیمارا بهمون دسمال دادن و یه قور میزدن به این پرستارا و دکتر های بی وجدان نامرد پست رذل ....
پسر عموم اومد حالا نمیذاشتن بیایم بیرون :میگفتن نمیشه(بخواطر مسایل امنیتی-سیاسی)میگفتن باید وایسید جا خالی بشه!!
این در حالی بود که افغانیرو با 4 تا پرستار داشتن اینور اونور میبردن که هیچیش نبود..
زنگ زدیم در شهر این پسر عموم شبکه قرآن کا میکنه آشنا داره گفتن داریم میایم.....این دکتر مکترا ترسیدن سوپر وایزره که تا الان معلوم نبود کجا بود یهو ظاهر شد خواهش تمنا که تقصیر ما نبوده جا نداریم تقصیر اورژانس بوده و انکار کردن!!به اینها نگید بیان و التماس....
گفتیم بزارید ما بریم بیرون باشه بهشون میگم نیان...بعد از 100 تا امضا اجازه دادن بریم!
رفتیم یه بیمارستان خصوصی از دمه در 4 تا پرستار پریدن دورو برمونو گرفتن سریع دکتر اومد و اطاق عمل به 5 دقیقه کاراشون تول نکشید!
!600تومن خرج داداشم شد و 200 تومن خرج من!!!

نتیجه:خدا کنه کی هیچ وقت براتون از این اتفاقا پیش نیاد،کشتنتونم سوار سی جی نشید،بهتون نزنن به کسی هم نزنید بازم میخورید زمین،(کلاه ایمنی کافی نیست ، از دستکش و لباس مناسب موتورسواری حتما استفاده کنید)حالا اگه اتفاق افتاد اگه جونتون رو دوست دارید،سریعا با تاکسی یا همون اورژانس به یه بیمارستان خصوصی بروید.
گول مجانی بودن خدمات بیمارستان های دولتی رو نخورید پست ترین و بی وجدان ترین و ناشی ترین دکتر ها تو این بیمارستان های دولتی کار میکنن!دکترا همشون دانشجو هستند و شما هم یه مصدوم آزمایشی برای تجربیات آنان!!
12تا بخیه تو ابرو و 8 تا زیر چشم داداشم بخیه خورد که از بهترین نخ بخیه و دکتر متخصص این کارو کرد که الان تقریبا جاش رفته!!
اگه بروید دولتی بخیرو جوری میزنن که تا قیامه قیامت یادت نره از خدمات مجانی بیمارستان دولتی استفاده کردید!

ghost.rider1
13-08-1390, 07:10 بعد از ظهر
رفتیم طالقان با بچه ها موقع برگشتن پشت چراغ بودیم تو مخصوص... بچه ها گاز دادن منم جو گیر شدم باهاشون گاز دادم یههو چراغ سبز شد منم کلاج رو ول کردم :retarded:
نگو دور موتور رو 9 بوده یهو دیدم منم و آسمون و یه پاپیون زیره گلوم:11:
خلاصه گاز رو ول کردم موتور سرش خوابید:24: اما خدائی خیلی حال داد:thanks::thanks::thanks:
چی کار کردی دور موتور رو 9 بردی یهو کلاچو ولی کردی .چند سانت بلد کردی؟

شهروز
13-08-1390, 07:30 بعد از ظهر
چی کار کردی دور موتور رو 9 بردی یهو کلاچو ولی کردی .چند سانت بلد کردی؟

سانت که نه. سرش رفت تو آسمون :happy4::happy4: من که خودم ترسیده بودم اما بابک فکرر کنم از پشته وانت به صحنه اشراف داشت بهتر دیده:2gwb921:

علی یزدانی
13-08-1390, 10:59 بعد از ظهر
سلام به همه بچه های باحال پرشین موتور

منم یه روز بارونی داشتم از مغازه یکی از دوستام برمیگشتم که مثل همیشه با سی جی خودم پشت چراغ قرمز وایستادم تا که چراغ سبز شد راه افتادم ، 50 متر جلو نرفته بودم که یهو دیدم یه مزدا وانت جلوتره(خب هوا هم بارونی شدید بود و منم دیده کاملی نداشتتم مخصوصا که آب روی شیشه ی کلا کاسکت هم نشسته بود)اولش فکر کردم که مثل همه ماشینا داره به سمت جلو میره ولی یه کم که نزدیکتر شدم حس کردم وایستاده،اومدم که موتورو از کنارش رد کنم فهمیدم که داره دنده عقب میاد به صدم ثانیه نکشید که موتور رو از کنارش رد کردم ولی ساقه پای ما که بیرون موتر بود گیر کرد به گوشه ی سپر وانت و موتور رد شد اما ما افتادیم زمین و پامون شکست که بعد از سه ماه بدبختی تونستیم راه بریم و از همون جریان به بعد سی جی رو فروختم و یه پالس پره ای گرفتم و دیگه ام سراغ سی جی نرفتم.

نتیجه:این سی جی ها هیچ امنیتی ندارندوخواهشا وقتی سوارش میشید خوب حواستونو جمع کنید!:16:

موفق باشید....یاعلی

02109002
14-08-1390, 08:56 قبل از ظهر
عجیب ترین تصادفات موتور سیکلت
پلیس بزرگراه اکلاهاما در ساعت ۱ بامداد صبح دستور توقف کامیونی را صادر کرد. آنها با همچین صحنه ای روبرو شدند.
در عکس آدمی را مشاهده می‌کنید که گویا به کامیون چسبیده است!

اما اینطور نیست. این فرد یک موتور سوار است که بعد از برخورد با کامیون حدود ۴ مایل توسط کامیون با همان وضعیت بروی جاده کشیده شده است!

راننده کامیون با کمال تعجب به پلیس گفت: متوجه یک ضربه کوچک به کامیونم شدم اما پیش خود گفتم نباید مسئله مهمی باشد و به راه خود ادامه دادم! [Only registered and activated users can see links]

سر موتور سوار به علت شدت برخورد پشت کامیون را سوراخ کرده و گیر کرده است.

شاهدانی که صحنه تصادف را دیدند گفته اند که موتور سوار هنگام برخورد با کامیون حدود ۱۲۰ مایل سرعت داشته است. جالب است بدانید که این موتور سوار بعد از این حادثه زنده مانده است. کارشناسان معتقدند که کیفیت خوب کلاه کاسکت باعث نجات وی از مرگ شده است. اگر به عکس توجه نمائید متوجه می شوید که کلاه کاست سالم مونده

دوستان اگه میخواین کلاه بخرین خوبشو بخرین که زندگیتونو به همراه داره:icon_pf _37_::29:

Alireza
14-08-1390, 11:42 قبل از ظهر
ایشون مردن من تو چند تا سایت خارجی دیدم 1 2 سال پیش که مرده با این ضربه گردن طرف میشکنه

amirw3x
14-08-1390, 12:12 بعد از ظهر
داداش پیشنهاد میکنم شما هیچوقت سوار ماشین سنگین نشی

آخه اگه بخوای با این خونسردی که میگی بزنی یکی رو زیر بگیری ؛ باس نعش یارو رو با تاکسی ببری خونه

فعلا
یاعلی

آقا نوشتم که حالم خوب نبود سوار موتور شده بودم اینطور شد :i'm ok:

milad.safaei
21-08-1390, 01:35 بعد از ظهر
تا الان 3 بار با موتور تصادف کردم و 3 بار هم با ماشین :i'm ok:
یه بار که اولین بار پشت موتور نشستم یه هوندا سفید بی مدارک گازش گیر کرد همچینی منم نفهم بودم کلاج رو ول کردم تک چرخ شد شپس با آسفالت رو بوسی کردیم ، موتورم واسه خودش میرفت اینجوری:happy4:

یه بار ترک دوستم سوار هوندا بودم بیشعور از کوچه اومد بیرون سر پیچ که اومد تو خیابون پیروزی دختر رو دید جلو رو ندید ..... دیگه توضیح نمیخواد فقط بگم فرار کردیم بی مدارک بودیم :gigglesmile:
آخرین بارشم که ما مثل آدم بودیم همه مدارک هم داشتیم آروم از کنار جمهوری داشتیم اروم میرفتیم پیکان احمق در ماشین و باز کرد 2 3 متری سر خوردیم کل فلاپ های ویو هم پوکید:297:
با ماشینم تصادف زیاد شده اما بدترین هاش یه بار جاده چالوس وسط هوا زمین یه بار دیگه در حال برگشت از دانشگاه تو جاده قزوین لول شدیم و یه بار با ماتیز چپ کردیم و آخرین بار یه دختر با 206اس دی زدش و 3نفر بیمارستانی شدن

reza KTM
21-08-1390, 04:01 بعد از ظهر
تا الان 3 بار با موتور تصادف کردم و 3 بار هم با ماشین :i'm ok:
یه بار که اولین بار پشت موتور نشستم یه هوندا سفید بی مدارک گازش گیر کرد همچینی منم نفهم بودم کلاج رو ول کردم تک چرخ شد شپس با آسفالت رو بوسی کردیم ، موتورم واسه خودش میرفت اینجوری:happy4:

یه بار ترک دوستم سوار هوندا بودم بیشعور از کوچه اومد بیرون سر پیچ که اومد تو خیابون پیروزی دختر رو دید جلو رو ندید ..... دیگه توضیح نمیخواد فقط بگم فرار کردیم بی مدارک بودیم :gigglesmile:
آخرین بارشم که ما مثل آدم بودیم همه مدارک هم داشتیم آروم از کنار جمهوری داشتیم اروم میرفتیم پیکان احمق در ماشین و باز کرد 2 3 متری سر خوردیم کل فلاپ های ویو هم پوکید:297:
با ماشینم تصادف زیاد شده اما بدترین هاش یه بار جاده چالوس وسط هوا زمین یه بار دیگه در حال برگشت از دانشگاه تو جاده قزوین لول شدیم و یه بار با ماتیز چپ کردیم و آخرین بار یه دختر با 206اس دی زدش و 3نفر بیمارستانی شدن
داداش شما خیلی مراقب خودت باش هر روز صدقه بزار
چه خبره چقدر چپ کردی
خیلی مراقب باش

Mohammad62
16-09-1390, 09:32 بعد از ظهر
یک بار:
من موتورم رو (پالس 200) مهر سال گذشته یعنی 89 خریدم. این اولین موتوری هست که خریدم و هنوز هم دارمش. البته قبل از خریدش چند ماه با موتور پدرم هندا 125 CGL میرفتم پادگان و همون موقع بود که گواهینامه رو هم گرفتم. یک ماه بیشتر نبود خریده بودمش که باهاش زمین خوردم (تجربه کم). عصر جمعه بود و رفته بودم پارک جنگلی سرخه حصار (اونجا رو خیلی دوست دارم و برای دوچرخه سواری همیشه میرفتم اونجا). چشمتون روز بد نبینه نمیدونم چی شد که برای چند لحظه با یه دست میرفتم که از جلو ماشین اومد و چون جاده تنگ بود مجبور شدم از خط هایی که روی آسفالت انداخته بودند تا بعدا بکنند رد بشم (خطی به عرض حدود 10 سانت و عمق چند سانت ولی بعضی جاهاش عمیق تر بود که شانس من هم به عمیقش خوردم) . همون موقع بود که بخاطر محکم نگرفتن فرمون، یهو کنترل فرمون از دستم در رفت و دو دستی هم نتونستم کنترلش کنم، واقعا وحشی شده بود و زورش خیلی بیشتر از من بود!!! فرمون شروع کرد به بازی کردن و خیلی سریع به چپ و راست میپیچید (این رو حتما تو TV و مسابقات موتور سواری دیدید!). سرعتم حدود 60-50 تا بود و مسیر هم سربالایی. طولی نکشید که از سمت چپ در عین ناباوری خوابیدم رو آسفالت... چون داشتم از روی اون شکاف رد میشدم با جاده زاویه داشتم و طبق همون زاویه خوابیدم و رفتم طرف گارد ریل ها... بعد از چهار متر کشیده شدن رو آسفالت (پای چپم زیر موتور بود و دسته کلاچ هم روز زمین و تا آخر گرفته شده بود و انگشتام مونده بود بین دسته کلاچ و فرمون). دست چپم آزاد شد و دیدم با همون سرعت دارم میخورم به گارد ریلها... بدنم رو جمع کردم تا در مقابل ضربه کمتر آسیب ببینه و قبل از برخورد گردنم رو کمی کج کردم و شانه راستم رو آوردم بالا و پشت کلاه کاسکت قرار دادم تا گردنم نشکنه و یا ضربه شدید نبینه! با سر و شانه چپ محکم خوردم به گارد ریل کنار جاده. اگه این گارد ها نبود پرت میشدم پایین (کناره ها مثل دره بود و ارتفاع تقریبا 30-40 متری داشت). خلاصه زانو که نگو تا استخوان بریده بود و انگشت کوچیک دست چپم مونده بود بین دسته کلاچ و فرمون و غضروفش له شده بود، شانه چپم با اون همه لباسی که تنم بود هم زخم شده بود و هم کوفته. خلاصه زنگ زدم خونه اومدن دنبالم... از چند ساعت بعدش تا مدت سه هفته اصلا نتونستم زانوم رو خم کنم چون تاندم هاش کاملا کشیده شده بود و انگار کشکک زانوم به هیچ چیز بند نبود! یادم نمیره وقتی اونشب دوش گرفتم و خون ها رو شستم، پدرم با موچین از تو زانوم خورده سنگ در می آورد... الان بعد از یک سال تقریبا میتونم بگم خوب شده ولی نمیتونم به زانوم فشار بیارم.
از این ماجرا به بعد وقتی شکافی میبینم و مجبورم از روش عبور کنم تا آخرین قدرت، فرمون رو محکم میگیرم... :consoling2:
ولی چرا نباید آموزشگاه موتور سواری باشه مثل ماشین تا امثال من مجبور نباشیم با تجربمون رانندگی کنیم... بعضی تجربه ها خیلی گرون تموم میشه، اگه هست هم بگید استفاده کنیم. ممنون

شهرام
24-09-1390, 05:58 بعد از ظهر
سلام دوست من درمورد تصادف من.
خوب من درست 8 ماه پیش بود ربسولوفروختم رفتم یه جی سیکس ار1000 گرفتم اومد جادی میانداب تا یه تصتش کنم ببینم چطوره هستش
اقا چشتون روز بد نبینی سوار موتور شدم راه اوفتادم قبلش دایم بهم گفت اروم برو ها.گفتم کی من اروم برم. خلاصه سوار موتورشدم گازشو گرفتم تقریبن سرعتم285تا290بود.یه دفه دیدم جلوم یه ماشین سبز شد منم زود سرعتمو کم کردم تا140 بعد دیگه نتونستم کمتر کنم ماشینم هی اینور اونور میگر بعد منم ول کردم همینطوری رفتم تو دل ماشین.موتور که به درد نخورد کلا. خودمم همینطور منو زود فرستادن تبریزیه دستم شیگست پای چبم از زانو وچند جای دیگم شیگست.
وتا چند هفتی پیش تو بیمارستان بستری بودم تازه اومدم.خونه و دکتر دوسه هفتی بعد گچ پامو باز میکنه. واولین کاری که میخوام بکنم اینه. میرم تبریز یه ربسول 1000.2011 بخرم با تجهیزات حرفی وکامل.چون برام هیچی باقی نمونده لباسامم داغون شده.
و ایندفه هم اگه خواستم تصادف کنم میخوام برم تو دل کامیو ن. کامیونو منفجر کنم. ولی به خودم چیزی نشه.
البته بیش از 5یا6بار تصادف کردم. این حالا یکی از تصادفام هستش.:retarded:

nOviA
24-09-1390, 06:28 بعد از ظهر
چه جراتی داشتی با این موتور 290 تا پر کردی. ایشالا با رپسول 2011 آروم تر بری. البته ترمزاش چندین برابر بهتر از این مدل Gsxr عمل میکنه.

شهرام
25-09-1390, 02:00 قبل از ظهر
حتماروچشم اروم میرم.ولی باز خدا جلومو بگیره که 300تارو پرنکنم.:22:

Sami
26-09-1390, 09:48 قبل از ظهر
خوشبختانه من تصاددف نکردم ولی زمین خوردم مثلا محرم امسال روز عاشورا با آپاپچیه یکی از دوستام رویه خط سفید عابر که خیسم بود زمین خوردم شانس سرعت به قوله دوستمون لاکپشتی بود والا....زانو چ÷م آسیب دبدید هنوزم اذیت میکنه

7thRING
16-10-1390, 11:22 بعد از ظهر
خوشبختانه تا حالا تصادف نکردم ولی یه بار با دوستم داشتم می رفتم کوه ( تو همین تابستون) خلاصه چشت روز بد نبینه . 2 تا سگ قد گوریل افتاد دنبال ما دوستم سریع معکوس کشید سر بالایی رفت.
حالا من موندمو 2 تا سگ گوریل نما.
من ترسیده بودم چه جور!!!!!!!!!
از شانس بد ما دمپای شلوارم گیر کرد به هندل موتورو چنان انداختم که 2 کیلو متر پایین تر پیداش کردم.سگا وقتی دیدن موتور کجکی داره میاد طرفشون پارو گذاشتن به فرار.
من خودم چیزیم نشد فقط کوفتگی.ولی موتور (اشهد ان لا ...) خدا بیامرزه.(موتور خوبی بود.):25:

MGEngineer
18-10-1390, 04:13 بعد از ظهر
من با موتور هایی که خودم داشتم تصادف نکردم ولی سال 80 که هنوز موتور نداشتم و موتور سواری رو شروع نکرده بودم به جهت شروع یادگیری نشستم پشت فرمون یاماها100 پسر عمه ی گرامی که ازین یاماها100 ایرانی ها بود(خیلی نرم بود) و اون هم نشست پشتم و به خوبی و خوشی داشتیم میرفتیم که توی یه دور برگردون یه پیکان جلوی ما یهو زد رو ترمز و من هم که تازه کار بودمو با پدال ترمز ناآشنا همونطور صاف رفتم تو پیکان...
:25r30wi:
جلوی موتور رفت زیر سپر عقب پیکان و من هم با چونه خوردم رو کاپوت عقب ولی خدا رو شکر با اینکه یذره از رنگ پیکان رفته بود لای دندونای جلوی من به طرز معجزه آسایی به لطف خدا بخیر گذشت و هیچ صدمه ای ندیدم
البته ناگفته نماند که سپر جلوی موتور کامل به فنا رفت و از همونجا سریع رفتیم عوضش کردیم و اینطور که یادمه 2هزار تومن خرجش شد

walther
19-10-1390, 02:06 قبل از ظهر
منم یه بار تصادف کردم.با گالکسی دو ترک بودیم(من راننده بودم)فکرش رو بکن دو ترک موتور هم تو دنده دو گاز دادم که برم یی دفعه پاترولی که جلوم
بود دور زد منم میخواستم از سمت چپش برم که هی وای من ماشین خورد به ما منم پام یه لحظه رفت زیر رکاب ماشین و شصت و دو تا از انگشتام شکست خنده دارش اینه که هنوز 3متر نرفته بودم که این جوری شد.
حالا یه سوال :
به نظر شما من چند تا سرعت داشتم ؟
حالا اگه n تا سرعت داشتم چی میشد!!!

Masoud
09-11-1390, 10:36 قبل از ظهر
وای وای دیشب داشتم با ماشین تو همت می رفتم که یه هو رو ÷ل شیخ فضل الله ترافیک سنگین شد و یه بنز SL جلوم زد رو ترمز منم پشتش ترمز کردم خیلی آروم بعد یه هو یه 206 مثل یابو زد بهم پیاده شدم دیدم یه خانومه انگار اصلا نمی دونه کجا هست...... بعد که یه ذره به خودش اومد و فهمید جلو ماشین اش کلا جمع شده شروع کرد به خندیدن .... گفت از صبح اعصابم خورد بود بالاخره تونستم یه ذره بخندم تازه ماشینش صفر صفر بود ..... منم می خواستم هر چی از دهنم در میاد بهش بگم بعد دوباره دیدم خانومه بیخیال شدم....
خلاصه که ماشین من(پرشیا بود) و زیاد چیزیش نشد فقط رنگ رو سپر اش رفت البته یکم که با پولیش درست می شه ....
تازه بد تر از این ... شوهر احمق اش اومد یه ماشین پژو صفر بهش داد و خودش دربست گرفت رفت .... اینم یه عکس:
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

matrixaidin
09-11-1390, 11:22 قبل از ظهر
چه قدر تمیز جمع شده؛)))))))رانندش خوب راننده ای بوده که اینقدر تمیز تصادف کرده؛)))

mra680
09-11-1390, 11:40 قبل از ظهر
سلام
خدا نصیب هیچ کی نکنه
من هم 7 مورد تصادف داشتم که 5 موردشو زدن بهم و در رفتن(البته جراحت خاصی پیدا نکردم در حد زخم شدن دست و کوفتگی)
:hanghead:
میمونه 2 باری که خودم مقصر بودم
اولیش بر میگردی به سال 85 و اونموقع من موتور 70 سی سی رو داشتم و پاییز بود بارون کمی هم زده بود خیابان شده بود صابون(دوستان میدونن که یه بارش کم هرچی چربی رو زمین هست رو تازه میکنه:1tongue:
من هم تو اوج جنگولک بازی حواسم میره به یه سمت خیابان برای مشاهده یک خلق خدا که بسیارزیبا بود:hippie7:
و دریغ از نگاه به جلو توی 3 ثانیه دیدم ماشین جلویی ترمز زده و بنده فاصله 5 متری با ماشین دارم و ترمز پایی و . . . ادا مه ماجرا:hanghead:
دومیش هم که 24/3 همین سال اتفاق افتاد
ساعت حدود 1 بود از پادگان زنگیدن بیا برگه ماموریت بگیر
و من هم به پادگان نرسیدم. . .
ورودی صیاد شیرازی به رسالت شرق رو که وارد شدم با موتور مثل فشنگ میرفتم حدود سرعتم به 90 رسید که دیدم ترافیک شده و از لاین سبقت گرفتم به لاین کند رو . . .
ایک ماشین محبت کرده بودن نزدیک دکه روزنامه فروشی ایستاده بودند و ماشین پشت ایشون میخواست از پارک در بیاد من هم سرعت رو به 50 رسونده بود و ایشون از پارک کنار بزرگ راه در اومدن و من همموتور رو کج کردم سمت لاین سبقت ولی . . .
همه ماشین ها ایستاده بودند و من هم با 50 کیلومتر رفتم خوردم پشت یه سواری ال 90
اول ترمز زدم و موتور چرخید به سمت چپ و من کامل با موتور خوردم پشت ال 90
از بد شانسی اون قلاب بکسل ال 90 که گوشه سمت راست پایین روی سپرش بود کاملا پای چپ بنده رو از 4 انگشتی پایین زانو ترکوند . . .(چه ترکوندنی)مثل این که اونجا یه گوسفند ذبح کرده باشی
من الان توی 7 ماهی هستم که از اون ماجرا میگذره
و از این ماجرا 4 ماهش رو بیمارسان بودم به صورت 25 روز 25 روز و 2 بار پای بنده مورد جراحی قرار گرفته و الان هم تا 2 سال دیگه باید دارو مصرف کنم چون خون توی پام لخته شده و به اصطلاح پزشکی بیماری DVT گریبانگیر بنده شده
هدفم از این پست:
اگه موتور سوار میشین کلاه ایمنی یادتون نره(جون منو نجات داد چون از ناجیه چپ سر خوردم به شیشه عقب ال 9 و پودر شد شیشه)
واسه موترتون حتما گارد بگیرین(اگه گارد موتورو باز نکرده بودم و کفتگی پهلو با رون پا پیدا میکردم)
و اصلی ترین جریان . . .
اصلا عجله نکنید دوستان چون فرشته ی با صفای خدا به نام جناب ازرائیل پشت هر موتور سواری داره حرکت میکنه با همون سرعتی که موتور در حال حرکت هست پس با سرعت معقول برونید
دوستانی هم که دنبال تقویت موتور هستن آخرش به ان برسن که ترمز موتور هم نیاز به تقویت داره
زیاد شد:icon_pf _99_:
موفق باشید

نیما نادری
09-11-1390, 02:37 بعد از ظهر
چندی پیش داشتم مثل آدم میدان فاطمی رو به سمت جنوب (جویبار ) میومدم پایین و به محض این که اومدم موتور از پیچ بلند کنم

و به سمت جنوب ادامه مسیر بدم یک راننده تاکسی پفیوز دنده عقب و مورب داشت میومد جلوی پاتن جامه وایسه

منم هر چی موتور خوابوندم که از راستش در برم نشد که نشد حتی فرصت نشد بوق بزنم زد بهم

موتور خسارات جزئی ظاهری دید ولی پوستی ازش تو بیمه کندم که بال بال میزد... تا دیگه لات بازی در نیاره

بعد از اون فهمیدم که اگر درست بری هم یک خری که فکر میکنه ته دست فرمون هست میاد و تو منگنه قرارت میده

و میزنه بهت همین امروز هم با 60تا سرعت راهنما چپو زدم که برم تو دور برگردون یک پزو با 70 تا از دوربرگردون قبلی اومد وارد مسیر من شد

جوری گرفت روم که رینگ جلو یک لحظه رفت بین تایرهای جلو و عقب و اومد بیرون خلاصه خودمو جمع کردم و نخوردیم به هم

جالب بود بعد این که جمع کردم بازم فرمونش رو به راست بود و میومد و بعد حرکت پایین و بوق تازه شل کرد من افتادم جلو

ولی تلق کلاهو دادم بالا و در حالی که آدرنالین رو 1000 بود کمی معطرش کردم

با کمال پر رویی اومد سمت راستم شیشه رو داد پایین و تا کمر از ماشین اومد بیرون و گفت "چیهههه تو موتوری تو باید نگا کنی".... که ناگهان با لگد سمت راست

ضربه مستقیم عمودی به نیت فکش شلیک کردم که متاسفانه با در برخورد کرد و قسمتش نشد. یکمی هم دنبال بازی کردیم

این بود فرهنگ ماشین و موتور سواری ... من بد برخوردی باهاش کردم قبول دارم ولی خوب از صبح پنجمین مورد نزدیک به مرگم بود

با اینکه حداکثر سرعت من در معابر شهری از 40 کمتر هست و تو اتوبان نهایت 80ولی اون پفیوز که سوار موتور نیست ببینه

وقتی یک لایی ناز داره میکشه موتوره بقلیش چه فشار عصبی عضلانی هورمونی و غیره بهش وارد میشه

خلاصه این دفعه قبل از اینکه غافل گیر بشم مشت اول رو زدم

فکر کن اگر با یک Z1000 کاوازاکی همچین حالتی پیش میومد چه اتفاقی میافتاد موتور من یک وجب پهناش بیشتر نیست 120 کیلو وزن !!!

خلاصه این که تمام الاغ هایی که پشت ماشین میشینن یا دارن sms میدن یا گوشی رو مثل احمقا گذاشتن رو اسپیکر و گرفتن جلوشون یا

قشنگ گذاشتن دم گوششون و راحت صحبت میکنن یا بدون راهنما میپیچن یا اصلا به آینه قبل تغییر مسیر نگاه نمیکنن

لایی میکشن بدون احتیاط تو خیابون اصلی و شلوغ یهو وایمسن و 50 تا موتور باید بیان میلیمتری از کنار آینشون رد بشن (خدا کنه من جزو اونا نباشم چون برگرده آینه نیست )

خلاصه اگر دیدید یک موتوری داره اربده میزنه و میره بیضتینش رو نمیکشن , داره به آخرین حرکت قشنگ شما اعتراض میکنه

علت این که واینمیسه تا اعتراض کنه اینه که از صبح تا عصر باید 450 دفعه وایسه و اعتراض کنه اینه که همون سبک راحت تره

mehran
10-11-1390, 03:06 بعد از ظهر
به امضائ من که از روز اول همین بوده دقت کنید میفعمید من چه حالی دارم:wall3:

reza KTM
10-11-1390, 03:15 بعد از ظهر
یه بار اومدم برم تو اتوبان امام علی که تازه دارن میسازن (دوطبقه) گفتم یه پله 30 ، 40 سانتی رو برم بالا و از روش یه پرش خوشگل بزنم
خوب قاعدتا باید چرخ جلو رو یه چرخ کنم بزارم روش بعد چرخ عقب خودش میاد بالا دیگه
همین که از یه متری مانع گاز رو گرفتم تا سر موتور بیاد بالا نگو زمین خاکی بود و من اصلا حواسم نبود موتور بگس و باد خفن کرد و با همون شتاب با چرخ جلو کوبوندم تو اون مانع بتونی
چشتون روز بد نبینه انگار با دست راستم کوبوندم تو بتون
تمام فشاری که به چرخ اومد وارد شد به دستم
تا یه ربع داشتم میمردم

ولی خدارو شکر من تا حالا با ماشین تصادف نکردم

RED-LINE
10-11-1390, 03:41 بعد از ظهر
واقعا ملت ما دور از جون اونائی که درست میرن همگی یه مشت...س خل ..مغزن..
تابستون بود داشتم تو محل دور دور میکردم پیچیدم تو خیابون دنده یکو پر کردم دادم دو..
جلوم یه پراید بود داشت آروم میرفت سمت راستشم خالی بود!خدائی فکره همه جارو کرده بودم جز اینکه در ماشین در حال حرکت باز بشه!
بله زنیکه خانوم لباسش مونده بود لای در و درو تو من باز کرد،یک آن دیدم چسبیدم به ماشینای سمت راست خیابون ،نگاه کردم دیدم دستم یکم پاره شده و داره ازش خون میاد داشتم خودمو چک میکردم صدای زنرو شنیدم گفت چیبزیش نشده بریم!
حرومزاده واینساد ببینه چیزیم شده نشده..
با همون دست داغون گازشو گرفتم رسیدم بهش گفتم بزن بغل،کارد میزدی خونم در نمیومد و یه مشت تپل حداثقل چیزی بود که میشد نثارش کنم یارو پیاده شد گفت من آژانسم و این مسافرمه و ..دلم براش سوخت،دستمو پانسمان کرد و رفت.
شب رفتم خونه دیدم قاب بغل سمت چپ موتورم کلا پاره شده بر اثر برخورد با لبه در،یعنی فر خوردم نشستم رو موتور دیدم خدایا اینجا که دقیقا میفته روی پای من چرا پام چیزی نشده؟ خلاصه خیلی شانس آورردم..
/////////////////////
این دفعه ساعت 11شب بود داشتم با رفیقم از تیراژه بر میگشتم پائین،اشرفی اصفهانی بودم بعضی جاهاش یکم ترافیک میشد گفتم خلوته دیگه انداختم خط ویژه..
80تارو پر کرده بودم دادم دنده5 به موتور زیاد فشار نیاد،سر چهار راه قبلی یه ویو و یه سی جی رو دیدم که وایساده بودن داشتم میزررفتم پائین دیدم سی جیه از چپم رد شد گفتم الان ویوه هم میاد رد بشه دیگه،شما حساب کن اندازه نصف یه موتور سمت راستم جا بود گرفتم راست که اینیکی هم بیاد رد بشه..
خدا به روز کسی نیاره اینی که ویو داشت مادر داف گرفته بود از راست من رد کنه!نمیدونم چه محاسبه ای کرد بود میخواست از10سانت جا رد کنه..
بومممممممممممم...
یک ثانیه بعد رو هوا بودم اومدم پائین کلاهم که نداشتم یه کله زدم تو زمین حساب کار دستم اومد هیمنطوری که غلط میخوردم حواسم بود کلم دیگه جائی نخوره..
موتورمم همینطوری لیز میخورد میومد .
بالاخره جفتمون وایسادیم پاشدم یکم فحش خار و خاشاک کشیدم به یارو یک ساعتی حرومی مارو الاف کرد منم که از قانون خبر نداشتم و نمیدونستم موقع تصادف مقصر مقصره اونی که گواهی نداره فقط جریمه میده،از یه طرف تو خط ویژه هم بود دیگه بدتر معلوم نمیکرد یهو خودم مقصر میشدم..

خلاصه بعده یع ساعت 20تومن ازش گرفتم ولش کردم رفت،موتورمو ناه کردم فقط آینه اش شکسته بود و به لطف گارد چیزیش نشده بود فرداش رفتم انبار نفت 10تومن دادم یه آینه دست دو خریدم..
//////
خیلی چیزا دیدم از این راننده های...ل وضع،موقع موتورسواری از بوق راحت استفاده کنید ضرر نداره هر ماشینی رو خواستید رد کنید به بوق با یه نور بالا،هر چند که امروز با تمام اینا بازم یکی فرمون گرفت روم!
پشت ماشین آدم راحته ولی پشت موتور که میشینی بایدحرکات تک تک راننده هائی که تو مسیرت هستند رو آنالیز کنی؛در چه حالیه شیشه زده قفله داره موبایل حرف میزنه حواسش هست نیست،دعا میکنم دیگه هیچ راننده ای پرش به پرم نگیره چون ایندفعه دیگه...

AMIR-250
10-11-1390, 04:20 بعد از ظهر
من یه بار کوبوندم پشت یه تاکسیه تقصیره اون بود یهو ترمز کرد .سه سال پیش .....چند وفت پیش هم اگه دیده باشین آینه روان تو صورته...داشتم میرفتم از کنار یهو یکی دویید بیرون منم خوردم بهش اینه تو صورتش خورد شد موتورو جمع کردم اونم چیزیش نشد.... خدا رو شکر....

K.I.A
10-11-1390, 11:15 بعد از ظهر
امروز تو نییایش داشتم اروم برای خودم میرفتم حدود 100 تا بعد یه مزدا 3 داشت جلوم میرفت خداییش باهاش فاصله داشتم دیدم دستشو از شیشه اورده بیرون یه چی دستشه نگو لیوان از اینا که قهوه رو تو خودش گرم نگه میداره !!! نگو اقا داشته با باد در حال حرکت لیوانشو خشک میکرده یهو لیوانه از دستش ول شد با همون فک کنم 100 تا بود خورد تو کلاه کاسکتم !!! طوری که شکه شدم و داشتم تعادل موتورو از دست میدادم چون تو حال خودم بودم یهو اقا لیوان از دستش در رفت!!! سریع به خودم اومدم چون گیج شده بودم از کجا ضربه خوردم و بعد رفتم بغلش تو کلاه کاسکت فهش بهش میدادم طوری که گوش خودم داشت کر میشد... اونم همش بوق میزد همش دولا راست میشد عذر خواهی میکرد منم به خودم گفتم اتفاقه دیگه ولش کردم رفتم ولی شانس اوردم سرعتم زیاد نبود ولیوانش شیشه ای نبود و مهمتر از همه کلاه سرم بود!!/احمقا نمیدونن هنوز تو بزرگراه ومعابر شهری جای ظرف شستن وخشک کردن نیست!!!

K.I.A
10-11-1390, 11:48 بعد از ظهر
یه بارم چند وقت پیش موتورو شستم و پولیش کردم به صورتی که حتی یک باکتری کثیف روش نبود!!! بعد از در که اومدم بیرون یه اقا کلاغه نمیدونم اسحال داشت چی داشت یهو یدونه از ارتفاع چند متری بالا رگباری شلیک کرد ریخت رو دماغه جلوی موتور !!!! من فقط کپ کردم و یاد زحمات از دست رفتم افتادم روحیم خراب شد افسردگی گرفتم تمام عضلات بدنم بی حس شد وگردنم کج شد برای اینکه حال کلاغه رو بگیرم موتورو دوباره بردم کارواش!!!! تا افسردگی نگیرم.... از اون موقعه دیگه مواظب بالاسرمم هستم!!!

RED-LINE
10-11-1390, 11:57 بعد از ظهر
اینجا باید بگی خداروشکر که گاو نمیتونه پرواز کنه چون در اون صورت یدونه از اون بالا میندازه دیگهع..:دی

موتور باید چرک باشه کسی نگاش نکنه..مثل دو هفته پیش موتور من سوئیچو میذاشتمغ روش کسی ربت نمیکرد سوارش بشه.

M@hy@r
29-12-1390, 04:18 بعد از ظهر
3 بار تصادف کردم
یه بار ترک بودم (2 روز پیش) پاهام داغون شد
یه بارم دقیقا شب سه شنبه (چهارشنبه سوری) ساعت 4 سوار honda_cgl بودم لایی کشی میکردم بین 2تا پراید گیر کردم، پرایدا یه هو به هم نزدیک شدن موتورم مال خودم نبود، نه ترمز جلو داشت نه عقب (خارش در رفته بود) صاحبشم که ترکم نشسته بود بهم نگفته بود، خلاصه با کنترل فوق العاده ی خودم فقط رینگ پراید چپیه و آینه موتور شکست
بار سوم ترافیک بود پشت چراغ بودیم راننده ی احمق تاکسی پشتی گاز داد کوبید به موتورم هرچی فحش بلد بودم بهش گفتم

M@hy@r
29-12-1390, 05:51 بعد از ظهر
واقعا ملت ما دور از جون اونائی که درست میرن همگی یه مشت...س خل ..مغزن..
تابستون بود داشتم تو محل دور دور میکردم پیچیدم تو خیابون دنده یکو پر کردم دادم دو..
جلوم یه پراید بود داشت آروم میرفت سمت راستشم خالی بود!خدائی فکره همه جارو کرده بودم جز اینکه در ماشین در حال حرکت باز بشه!
بله زنیکه خانوم لباسش مونده بود لای در و درو تو من باز کرد،یک آن دیدم چسبیدم به ماشینای سمت راست خیابون ،نگاه کردم دیدم دستم یکم پاره شده و داره ازش خون میاد داشتم خودمو چک میکردم صدای زنرو شنیدم گفت چیبزیش نشده بریم!
حرومزاده واینساد ببینه چیزیم شده نشده..
با همون دست داغون گازشو گرفتم رسیدم بهش گفتم بزن بغل،کارد میزدی خونم در نمیومد و یه مشت تپل حداثقل چیزی بود که میشد نثارش کنم یارو پیاده شد گفت من آژانسم و این مسافرمه و ..دلم براش سوخت،دستمو پانسمان کرد و رفت.
شب رفتم خونه دیدم قاب بغل سمت چپ موتورم کلا پاره شده بر اثر برخورد با لبه در،یعنی فر خوردم نشستم رو موتور دیدم خدایا اینجا که دقیقا میفته روی پای من چرا پام چیزی نشده؟ خلاصه خیلی شانس آورردم..
/////////////////////
این دفعه ساعت 11شب بود داشتم با رفیقم از تیراژه بر میگشتم پائین،اشرفی اصفهانی بودم بعضی جاهاش یکم ترافیک میشد گفتم خلوته دیگه انداختم خط ویژه..
80تارو پر کرده بودم دادم دنده5 به موتور زیاد فشار نیاد،سر چهار راه قبلی یه ویو و یه سی جی رو دیدم که وایساده بودن داشتم میزررفتم پائین دیدم سی جیه از چپم رد شد گفتم الان ویوه هم میاد رد بشه دیگه،شما حساب کن اندازه نصف یه موتور سمت راستم جا بود گرفتم راست که اینیکی هم بیاد رد بشه..
خدا به روز کسی نیاره اینی که ویو داشت مادر داف گرفته بود از راست من رد کنه!نمیدونم چه محاسبه ای کرد بود میخواست از10سانت جا رد کنه..
بومممممممممممم...
یک ثانیه بعد رو هوا بودم اومدم پائین کلاهم که نداشتم یه کله زدم تو زمین حساب کار دستم اومد هیمنطوری که غلط میخوردم حواسم بود کلم دیگه جائی نخوره..
موتورمم همینطوری لیز میخورد میومد .
بالاخره جفتمون وایسادیم پاشدم یکم فحش خار و خاشاک کشیدم به یارو یک ساعتی حرومی مارو الاف کرد منم که از قانون خبر نداشتم و نمیدونستم موقع تصادف مقصر مقصره اونی که گواهی نداره فقط جریمه میده،از یه طرف تو خط ویژه هم بود دیگه بدتر معلوم نمیکرد یهو خودم مقصر میشدم..

خلاصه بعده یع ساعت 20تومن ازش گرفتم ولش کردم رفت،موتورمو ناه کردم فقط آینه اش شکسته بود و به لطف گارد چیزیش نشده بود فرداش رفتم انبار نفت 10تومن دادم یه آینه دست دو خریدم..
//////
خیلی چیزا دیدم از این راننده های...ل وضع،موقع موتورسواری از بوق راحت استفاده کنید ضرر نداره هر ماشینی رو خواستید رد کنید به بوق با یه نور بالا،هر چند که امروز با تمام اینا بازم یکی فرمون گرفت روم!
پشت ماشین آدم راحته ولی پشت موتور که میشینی بایدحرکات تک تک راننده هائی که تو مسیرت هستند رو آنالیز کنی؛در چه حالیه شیشه زده قفله داره موبایل حرف میزنه حواسش هست نیست،دعا میکنم دیگه هیچ راننده ای پرش به پرم نگیره چون ایندفعه دیگه...

یه چیزو من به شما داداش گلم بگم: 1-هیچ وقت پشت خانومها رانندگی نکن. اگه راننده جلوییت زن بود بنداز لاین بی آر تی یا ...
2-همیشه از راهنما حتی برای یه سانت سمت چپ یا راست رفتن به خصوص تو لاین بی آر تی استفاده کن.
3-وقتی سرعت میری تند تندبوغ بزن. کــ...ــخـــ ـل زیاد پیدا میشه بپره جلو موتور
4-اگه خدایی نکرده تصادف کردی اول به یارو یه فحش مشتی (من خودم DogFather استفاده میکنم) بده بعد یا چک یا کله بزن. (چک اول ناموسیه. سعی کن خودت اول بزنی)
5-4تای بالا رو جدی بگیر

Mousa
17-02-1391, 08:27 بعد از ظهر
اگر چه شما صدمه دیدین اما من با خوندنشون کلی خندیدم
حالا من میگم شما بخندین
من تا حالا کلی تصادف کردم با سرعت 10-20...100 همه نوعشو توو کلکسیونم دارم اما تا حالا جاییم نشکسته و فقط ...
بگم براتون
تو یه سراشیبی خفن بودم 2ترکه با دوستم اونوقت cg125 ،، از سمت راست سراشیبی میپیچید بعد از بس سرعتمون زیاد بود مجبور شدم زیاد بپیچونم موتورو که هرکی 125 سوار شده یه عیبی که داره اینه که وقتی از سمت راست بخوابونی موتورو پدال ترمز عقب هنگام ترمز گرفتن به زمین میخوره که منم وقتی خوابوندم موتورو و چون ماشین جلوم بود زدم رو ترمز ،، اما موتور دوباره برگشت بعد دوباره خوابوندم و دوباره پدال گرفت بزمینو هیچ از سرعتمون کم نشد و خیلی خونسرد رفیقم در گوشم یه فوحش داد بعد گروووومپ خوردیم تو ماشین جلویی !!! و ...
بقیه تصادفاتمو بعدا مینویسم

نکته : همیشه قبل از اینکه لنتهای ترمز عقب زیاد ساییده شه لنت هارو تعویض کنید

shahrammc
24-02-1391, 01:47 قبل از ظهر
تصادف اصلیه من که تو کما رفتم این بود که یه شب جمعه تو محلمون بودم داشتم از قرار با طرف میرفتم خونه سرعتم حدودا 50 60 بود وهیچ وسیله ی ایمنی غیر از دستکش اسپرتام نداشتم اگه همون دستکشمم نبود شاید انگشتامم خورد میشد یا دستم پاره میشد/اره داشتم میرفتم که یهو یه ماشین از پشت به من برخورد میکنه وهمون لحظه فرار میکنه وهیچ کس نبود تو اون موقعیت که شمارشو برداره که منم تو خط بقل گارد سیمانی بودم میزنه و منحرفم میکنه منم با سر به سیمانای کنار بر خورد میکنم و باعث خونریزی مغزی و کما پارگی موچ پا (اگه پوتین پام بود) وسرم (اگه کلاه به جای عینک ری بن شب گذاشته بودم) باعث نجاتم میشد ...(تا حالا به امضام اون پایین توجه کردید)

با چه موتوری بودی داداش ؟؟؟ خدا بهت رحم کرده

mamrez
24-02-1391, 09:52 قبل از ظهر
منم یه تصادف شدید داشتم.از قم با رفیقم با موتور(600rr) بر میگشتیم.160تایی سرعت داشتیم و همچنان داشتیم سرعت میگرفتیم که یهو نفهمیدم چی شد.عقب موتور یه تکون شدید خورد و موتور به پهلو خوابید.اولین باری بود که با یه موتور سنگین خارج از شهر میرفتیم.به لطف خدا و مرحمت لباس کامل و خوش شانسی تمام یه 40 50 متری رو زمین سر خردیم و یه 2 باری سرم خور به پایه ی گارد ریل تا متوقف شدم.تا یه 10 دقیقه ای هیچ تکونی نمیخوردم و فقط میشنیدم یکی میگه انگار مرده و یکی میگفت بیچاره خونوادش؟؟!!.از ترس اینکه نکنه جائیم له و لورده و یا کنده شده باشه و به خاطر داغ بودن نمیفهمم تکون نمیخوردم تا اینکه رفیقم رو که اساسا لنگ میزد بالاسرم دیدم.با کمکش نشستم و به بدبختی کلاه رو از سرم در آوردم.تا چند روز باورم نمیشد زنده ام.لباسم شده بود خوراک گداها! موتور بیچاره در حد شاسی شده بود.رفیقم مچ پاش در رفته بود.اما من فقط کوفتگی شدید داشتم.هنوزم که هنوزه وقتی یادش میافتم کرک و پرم میریزه

Mohammad aghili
24-02-1391, 10:15 قبل از ظهر
من تا حالا با روان دو بار تصادف کردم
هر دوبارش هم مثه هم بوده

اینطوری:
اومدم از عرض خیابون رد شم ، تا نصفه که رد میشدم ، یهو یه سی جی ، میاد گازش رو بگیره و از جلوی من رد شه ، ولی نمیدونه که تو اون لاین ماشینه ، واسه همین میکشه سمت من ، و میخواد از بین من و ماشین رد کنه ، رکابش یه لحظه با چرخ جلوم تماس پیدا میکنه ، و بعدش تعادلش رو از دست میده و به طرز خنده داری وسط خیابون میخوره زمین

یه بار سی جی
یه بار پالس

منم تو هر دوتا تصادف ، قشنگ از دو کیلومتری میبینم داره میاد ها ، اما نمیشه کاری کرد ، همونجوری هاج و واج نیگاش میکنم ، میاد میخوره بهم ، تق میخوره زمین.... :retarded:

دقیقا تصادف ها به فاصله زمانی 2 روز اتفاق افتاد

shahrammc
26-02-1391, 12:31 قبل از ظهر
درد و آسیب رسیدن روحی و مالی یه طرف این ابروریزی و مسخره کردن آدمم یه طرف !! خداییش خیلی سیته آدم با موتور سنگین اسپرت مثلا چند مین قبلشم داره زست میاد یهو بخوره با موتور زمین بعد آسیبم ببینه !!! من زمین خوردم همه میگفتن مرده طرف !!! من از خجالت مثل فنر پریدم موتورو بردارم در برم ازون صحنه که یهو ولو شدم زمین ...

---------- Post added at 01:31 AM ---------- Previous post was at 12:55 AM ----------

برای اطلاعات کامل در مورد تصادف کیا جان به این تاپیک مراجعه کنید

تصادف kia ([Only registered and activated users can see links])
والا داداش کلیشو خوندم اسمی از موتور نبود :icon_pf _99_: :4:

شهرام
26-02-1391, 01:08 قبل از ظهر
سلام دوستان.
من تا الان بالا20بار تصادف کردم که14تاش راهی بیمارستان شدم کما رفتم. اخرین تصادفمم که میدونیین نزدیک به 8ما تو بیمارستان بودم.
واون6/7بارم که تصادف کردم بیمارستان رفتم ولی دستو پام شیکسته دوروز بستری بودم و بعد دوروز مرخس شدم.
و اخرین تصادفم .با یه سوزوکی ارف400 بود که داشتم از مغاذه میرفتم خونه که یه دفه یه خاور بی همه چیز میخواس بپیچه تو کوجه که کل خیابونو گرفت منم حواسم نبود یه دفه سرمو با لا اوردم دیدم کار از کار گذشته موتور خوابوندم زمین از زیر خاور رد شد ولی سرم خورد به باک خاور و پست پام وپست یه چای دیگمم رفته بود و موچمم در رفته بود.خلاصه بگم زخمام زیاد جدی نبودن.
فقط یه چیزی میگم. همیشه مواظب باشین تا بلای سرتون نیاد.

Mohammad aghili
28-02-1391, 01:06 بعد از ظهر
سلام
همی الان تصادف کردم
تصادف که چه عرض کنم , نرسیده به چهارراه استاپی زدم , یهو یه شغال با ماشینش کشید سمت من ,من ردش کردم ,اما حواسم نبود ترمزش رو زیاد کردم
موتور کله کرد
چپه شد رووووم

اگه کلاه نداشتم بی شک مرده بودم
قشنگ میله تنه موتور اومد رو کلاهم

الان شونه ام و پای راستم یه کم زخمی شده
مچم هم یه رد افتاده و خیلی درد میکنه

خدا کنه جاییم نشکسته باشه
هنوز گرمم
خوابم میاد همش

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

nopo
28-02-1391, 01:23 بعد از ظهر
زنده اي نمردي؟
چندبار بهت گفتم سرچهار راه استاپي نزن؟
آخر به فنا رفتي
مراقب باش گيم اور نشي!

amir_31july
28-02-1391, 02:50 بعد از ظهر
من کلا یک بار تصادف کردم ... و جالبه بگم اون یکبار هم قبل از عید بود که بچه ها یه قرار برای یه جائی اگه درست خاطرم باشه بنام راحت آباد گذاشته بودن و شبشم یه جلسه توجیهی توی پارک دانشجو بود من اون موقع آر کا وی 200 داشتم انداخته بودم تو خیابون انقلاب و داشتم میرفتم سر جلسه توجیهی قرار ... دقیقا بعد از اون پل هوائی بعد از فردوسی بودم نرسیده به پمپ بنزین خ شیرازی هوا هم یه نمه تاریک شده بود چراغ که سبز شد اولین جنبده ای بودم که دنده یک رو کوبندم و گاز دادم شاید حدود 30 تائی سرعت داشتم که یدفعه گووووووومب ... کلاه سرم بود و نقاب کلاه هم پائین بود خدا رو شکر چون با نقاب هم صورتم دوبار خورد رو آسفالت ... حالا چی شده بود ... نمیدونم والعا چه فحشی بدم به یارو ولی یکی از اینائی که پشت موتورشون یه جعبه گنده میزارن و پیتزا میبرن درخونه ملت بصورت اریب با زاویه از سمت چپ واسه اینکه بتونه قبل از حرکت خودروها خودش رو از عرض خ انقلاب رد کنه و وارد خیابون روبروئی در جهت مخالف بشه با سرعت زیاد ( با توجه به عریض بودن خ انقلاب فضای لازم واسه شتاب گیری هست ) اومد کوبید به جلو موتور من ... من فقط یه لحظه دیدم یه مشت شیشه رو هواست ... تمام دنده ها درد میکرد ... من سالهاست ورزش میکنم و خودم رو از نظر قوای جسمی در حد بالائی میدونم ولی اون موقع یه لحظه بلند شدم و دوباره افتادم ... حس میکردم دارم خفه میشم ... نمیتونستم نفس بکشم ... صدای اطرافیان مثل زنگ بود واسم ... کم کم میشنیدم که میگفتن بهش دست نزنین ... یکی اومد کلاه کاسکم رو داد بالا ... بدنم گرم هیچ کاری نمیتونستم بکنم لنگ لنگون رفتم تو پیاده رو ... تو این هیر و ویر هم دیدم که دو نفر اومدن دارن تو جعبه پیتزائی میچرخن و غذاها رو کار میگیرن که هیچی نگفتم ... من با کوفتگی و چندتا زخم و موتورم که بعدا خسارتش رو تا قرون آخر گرفتم واسم قضیه تموم شد ... ولی طرف انگار دوتا دندونش لق شده بود و چند روز بعد افتاده بود با کلی زخم رو سر و صورت ....

Mohammad aghili
28-02-1391, 03:27 بعد از ظهر
بیدار شدم
بهترم
فقط مچم رو وقتی به سمت بالا میارم تیر میکشه
اندکی باد کرده

میتونم کامل تکونش بدم , فقط وقتی به سمت بالا میارم
آخراش درد میگیره

فلاپ بغل موتور و کیلومتر و کنسول جلو و کتی کلاچ شکست
وقتی چپه شده بودم زیر موتور , از کنار گوشم صدای آب میومد ,دیدم بو بنزین میاد ,جوگیر شدم فک کردم مثه تو gta الان منفجر میشم ,به یه مصیبت خودمو از زیر موتور کشیدم بیرون , یه بنده خدایی هم اومد کمکم و موتور رو برداشت
جیدونید چرا بنزین میریخت?
صافی بنزین کنده شده بود ,افتاده بود چند متر اونورتر, دمش گرم یارو سریع شیر بنزین رو بست

ولی خیلی خدا بهم رحم کرد , اولین جاییم که خورد زمین ,سرم بود ,بعدش موتور اومد رو سرم
خیلی وحشتناک بود اگه کلاه نداشتم

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

---------- Post added at 04:27 PM ---------- Previous post was at 03:54 PM ----------

نمیدونم با وجود کلاه کراسی چرا عینکم کج شده؟
زده دماغمو سوراخ کرده

الان همینجوری دارم سرچ میکنم ، و زخمهای جدید + درد تو تنم پیدا میکنم

تا حالا 4 تا زخم گنده پیدا کردم
همش هم سمت راست بدنمه

پای راست ، شونه راست ، سمت راست کمرم ، آرنج دست راستم

kamangir
28-02-1391, 03:49 بعد از ظهر
من زیاد تصادف کردم ولی سه تاشو میگم که خیلی بد بود

1- اولی مال زمانی بود که بابام 125 سری 18 داشت یک چرجی اومد جلوم منم هل کردم . به جای ترمز جلو گاز دادم
بدبخت چرخیه رفت تو هوا و خورد زمین تا یک هفته به هوش نبود .اون موقع 14 سالم بود

2-دومی با سرعت رسیدم سر چهار راه تا اومدم بپیچم یک پژو مثل اسب رم کرده گذاشت وسط موتور منم خوردم زمین و باسر رفتم تو جدول ،کلاه ایمنی ترکید ، پای راستم شکست ، 7 ماه بستری بودم و 800000 خرج پژو شد . تقصیر کار بودم

3- این بدترینشه تو محله خودمون اتفاق افتاد ،من هوشیارنبودم یک ماکسیما رو دیدم ولی فکر کردم داره دنده عقب میره

ولی داشت جلو میومد منم چیزی حالیم نبود با 80 تا سرعت گذاشتم وسط ماشین بعدشم چیزی یادم نمیاد فقط دیدم تو بیمارستانم و بابام با دکترا با هم دارن گریه میکنن و میگن به هوش اومد . من 6 ماه در کما بودم و بعد شش ماه به هوش اومدم

در آخر نکته : 1- از کلاه های استاندارد استفاده کنید هر قابلمه ای کلاه ایمنی نیست

2- هیچ وقت چراغ خطر رو رد نکنید

3- هیچ وقت در حالت مستی یا عدم هوشیاری رانندگی نکنید .

Ali
28-02-1391, 04:25 بعد از ظهر
ای بابا محمد عقیلی تو که به اندازه ی کافی توی افرود ازین کارا میکنی دیگه وسط خیابون چرا؟؟؟؟؟؟[Only registered and activated users can see links]

ایشالا زودتر خوب بشی راستی اگر مچت باد کرده یکم خطرناکه بنظرم به یکی نشون بدی بهتره

AmiR.b
28-02-1391, 04:53 بعد از ظهر
من اولین و بدترین تصادفم با اپاچی 160 دوسته بابام.بوده..کلا دفعه اولم بود که آپاچی سوار میشدم و کلییییییییییییییییییییییی ییییییییی ذوق کرده بودم....بابام که خیلی می ترسه از این موتورا گفت فقط تو میلان خودمون دور بزن...منم شیطون گولم زد رفتم تو خیابون سرعت 60 اینا بود که حاج خانوم اومد جولم.منم هول شدم ترمز جلو محکم گرفتم تعادلم بهم خورد رفتم زیارت باقالی ها...بعد زنگ زدم بابام با دوستش اومدن با کاردک جمع ام کردن...اون موقع فقط 14 سال داشتم...البته الانم 16

Kami
28-02-1391, 04:54 بعد از ظهر
طی این مدتی که موتور سواری میکنم به این نتیجه رسیدم که همیشه حواستون به اینه + جلو + سمت چب + راست و اطرف باشه ، به هیچ قیمتی پشت موتور به فکر زندگی ، بدهکاری ، خوشبختی و ... نباشید که واقعا حواستون پرت میشه
مسیری رو که نمیشناسید هیچ وفت تخته گاز و با سرعت نرید
با تصادف تجربه زیاد نمیشه بلکه با هوشیاری و زیر نظر گرفتن رانندگی ملت و شرایط اطرف تجربه کسب میکنید
راننده حرفه ای اونی هستش که با یک نگاه بتونه تشخیص بده راننده جلوییش یا بغلیش چجور دست فرمونی داره

.:ALIREZA NADERI:.
28-02-1391, 05:00 بعد از ظهر
+راننده کسی هست که نه برای خودش و نه برای کسی دیگه باعث خطر و تصادف بشه

Mohammad aghili
28-02-1391, 06:25 بعد از ظهر
خدارو شکر دستم نشکسته

باد کرده مچم
منتها نشکسته ، بخاطر ضربه باد کرده

یه چیزی بگم
هیچ وقت بدون کلاه پشت موتور ننشینید

ینی اگه امروز من کلاه نداشتم ، الان سلول های خاکستریم رو باس با کاردک از زمین جدا میکردین

دقیقا موتور روی سرم فرود اومد

یه چی دیگه:
هیچ وقت پشت موتور موزیک گوش نکنید

:10:

K.I.A
28-02-1391, 06:46 بعد از ظهر
خدا رحم کرده خدارو شکر چیزیت نشده /
به امضای من از روز اول توجه کن اون پایینه
اگه دستکش و لباس و کلا شولدر و وسایل ایمنی دیگه هم داشتی مطمئن باش هیچیت نمیشد.
اون جاهایی که ورم کرده ضرب دیده و نشکسته چون خون مردگی یا کبودی زیاد در کار نیست.
همیشه لوازم ایمنی نجات دهندست موتور یه تیکه اهن و پلاستیکه منفجرم بشه میشه جمش کرد اما جون ادمیزاد .....

Mohammad aghili
28-02-1391, 06:57 بعد از ظهر
اگه دستکش و لباس و کلا شولدر و وسایل ایمنی دیگه هم داشتی مطمئن باش هیچیت نمیشد.

دقیقا اگه امروز شولدر تنم بود ، هیچیم نشده بود

ولی کلاه....

رفتم دیدم سایه بون کلاهم کمی شکسته

.:ALIREZA NADERI:.
28-02-1391, 07:08 بعد از ظهر
خدارو شکر دستم نشکسته

باد کرده مچم
منتها نشکسته ، بخاطر ضربه باد کرده

یه چیزی بگم
هیچ وقت بدون کلاه پشت موتور ننشینید

ینی اگه امروز من کلاه نداشتم ، الان سلول های خاکستریم رو باس با کاردک از زمین جدا میکردین

دقیقا موتور روی سرم فرود اومد

یه چی دیگه:
هیچ وقت پشت موتور موزیک گوش نکنید

:10:
خدا شکر چیزیت نشد
سعی کن هر جایی استوپی نزنی
یه زره هم بیشتر مراقب باش
اونروز که ترکت بودم بد جوری تخته کرده بودی :دی
خوف ناک بود منم بی کلاه مچاله شده بودم پشتت گفتم چیزی بهت بگم ناراحت میشی :دی

Mohammad aghili
28-02-1391, 07:19 بعد از ظهر
اونروز که ترکت بودم بد جوری تخته کرده بودی :دی

:13:
نگووو
اون روز
وسط شهر

آخه من چجوری میتونم تخته کنم؟
انصافا آروم می رفتم

از کیا بپرس (ترکم نشسته)
من همیشه آروم میرم
اصلا هم از در دیوار بالا نمیرم

M@hy@r
28-02-1391, 09:50 بعد از ظهر
هفته پیش روز مادر با فامیلمون بودیم دور دور میکردیم خانومه وسط اتوبان یادش رفته بود باید بره تو خیابون دست راست ، از لاین چپ گرد کرد حدود 50 تا سرعت داشتم کوبید بهم
به طور حیرت آوری موتور کنترل کردم زمین نخورد فقط راهنما شکست و فرمون کج شد ،چون مقصر بود ترسید حتی پایین نیومد ببینه ماشینش چی شده (هیچی هم نشد) یه جوری به من نگاه میکرد انگار ... ، رفتم بهش گفتم مشکل داری ؟ به جای عذرخواهی گفت خفه شو گاز داد رفت
2دقیقه بعد رفتم موتور بلند کردم دنبالش طوری تخته کردم که فامیلمون جاموند، از یه پالسه که صحنه تصادف کنارم بود پرسیدم کجا رفت طرف بهم گفت بعد 5دقیقه پیداش کردم. رفتم دنبالش دیدم داره در میره رگ کله خریم گرفت چرخ جلو رو بلند کردم دنده دادم تو 50-60 تا سرعت کوبیدم تو شیشه عقبش
(کاری که تو شرایط عادب نه میتونم بکنم نه اگه بتونم میکنم )
ماشینش حتی خش هم برنداشت من خوردم زمین موتور یک متر پرید هوا به فنا رفت خودم که پخش زمین دست و پا خون خالی ، بازم خانومه فرار کرد اومدم موتورو بلند کنم روشن کنم دوباره برم دنبالش یه پسر مودب اومد کمکم گفت داری میمیری ، بازم ولش نمیکنی؟
هنوز شب ها از پادرد نمیخوابم
خداشاهده اگه من تو این کشور کاره ای بودم به خانوما اجازه نمیدادم حتی بغل راننده بشینه چه برسه هر زن خوشدستی بشینه پشت بنز برینه تو خیابون
یادم که میفته میخوام طرف رو جر بدم چون مقصر نبودم اگه طرف یه ببخشید میگفت میگفتم اشکال نداره خداروشکر طوریم نشد برو ، ولی طرف پرروبازی دربیاره مادرشو به عذاش میشونم ؛ اول خواستم برم بغلش در ماشینو تو حرکت باز کنم بندازمش پایین خیلی عصبانی بودم خداروشکر باز این کارو نکردم

تاحالا با آقایون تصادف بد نداشتم فقط یه بار که حالت عادی نداشتم 4بار توی یک روز تصادف کردم تا بریم پارک برگردیم خون خالی بودم

شهرام
29-02-1391, 12:14 قبل از ظهر
داداش بازم خدارو شکر کن که چیزیت نشده.موتور شاید بایکم پول درست بشه ولی اگه جایت میشگست همیشه دردش بات بود وپشیمون میشدی که چرا اون روز لباس ایمنی مخصوص موتورو نپوشیدم.
جان ادم شیرین تراز همه چی هستش.
خود من همیشه درد میگشم همیشه.چرا چون مواظب نبودم چرا چون غرورم نمیزاشت که لباس بپوشم چرا چون اگه میپشیدم بهم میگفتن سوسول هستش میترسه لباس میپوشه. ولی بعد تصادف اخرم فهمیدم که چقدر خر بودم
که مواظب خودم نبود.از اون روز به بعد همیشه مجهز سوار موتور میشم همیشه.
پس قدر سلامتیتونو بدونیین.

Mohammad62
29-02-1391, 11:12 قبل از ظهر
با یکی از بچه ها دو ترک از خروجی باقری اومدیم تو گلبرگ غربی (جانبازان)، فکر کنم اون یه تیکش تا چراغ قرمز چهار راه که ورود ممنوع میشه (یکطرفه میشه)، خیابون سه تا لاین داره...
ما داشتیم از لاین چپ میرفتیم که یه پراید جلومون بود و طبق معمول راه نمیداد. منم اومدم راست تا از سمت راستش برم (لاین وسط)... تو همین موقع دیدم یه پسر قد بلند (حدود 25 ساله) از جلوی پرایده که داشتم از سمت راستش با اختلاف سرعت 5 تا 10 تا میزدم جلو، دوید (خط کشی عابر نداشت)، بعد تا از جلوی پرایده رد شد بدون اینکه سمت راستش رو نگاه کنه شروع کرد به قدم زدن و رد شدن!!!!!!!!! (ماشین ها چون از اتوبان میان سرعت هم دارن)
من جا خوردم! سرعت حدود 70 تا بود. بدیش این بود که خیلی بهم نزدیک بودیم، من دستم رو گذاشتم رو بوق و گرفتم سمت چپ که از پشتش برم... دیدم تا برگشت و مارو دید، خشکش زد و با اینکه دید من گرفتم از پشتش برم یک قدم اومد عقب و خودش رو دقیقا تو خط حرکت ما گذاشت!!!!!!
فاصلمون باهاش 3-4 متر بود. من خودم رو آماده کردم برای زدن بهش و زمین خوردن. تو اون سرعت با اون فاصله کم چیکار میتونستم بکنم؟! در عین ناباوری تو لحظه برخورد پسره شکمش رو داد جلو و دسته فرمون و آینه از گودی کمرش رد شد!!!!!
بعد که ردش کردیم از تو آینه دیدم همونطوری خشکش زده وسط اتوبان وایساده! این حرکتی که کرد من هنوز دارم فکر میکنم چه فکری باخودش کرد که اونطوری از خیابون رد شد بعدشم یه قدم اومد عقب و دقیقا اومد جلوی موتور؟!

پالس 200 خودش سنگینه مام که دوترک بودیم، با موتور حدود 300 کیلو بودیم! واقعا فرمون دادن کار سختیه باز با این حال من با تمام قدرت فرمون رو مقداری شکوندم تا از پشتش بریم.
از اون شب قول دادم تا 1 ماه هر روز 2 رکعت نماز شکر بخونم که بهش نزدم وگرنه 3 تا مون پرپر میشدیم.

نتیجه اخلاقی:
1- خونسردی خودتون رو حفظ کنید و همیشه ریلکس باشید حتی موقع تصادف! (مثل خودم!!!!!)
2- بوق نزنید چون طرف ممکنه هول بشه و بجای اینکه از جلوی شما در بره بیاد جلوی موتور! (مخصوصا اگر فاصله خیلی کم باشه)
3- همیشه لازم نیست در یک خط راست حرکت کنید. در موقع تصادف و برای جلوگیری درصورت خالی بودن کناره ها، یک یا دو لاین تغییر مسیر ناگهانی بدید (کاری که اگر میکردم بهتر بود!)

alinozad
29-02-1391, 02:29 بعد از ظهر
آخه من چجوری میتونم تخته کنم؟
انصافا آروم می رفتم

از کیا بپرس (ترکم نشسته)
من همیشه آروم میرم
اصلا هم از در دیوار بالا نمیرم
اره بابا طفلک راست میگه!تازه کیا ترسید ترک من بشینه رفت ترک محمد نشست چون محمد لاکپشتی میره این طفلک گاز نمیده به موتور....همیشه من میام از کنارش یک میگ میگ میزنم رد میشم...:happy4:
محمد جان یکبار جستی ملخک دوبار جستی ملخک سری سوم زیر موتوری ملخک!:26:
سری چهارم زیره "بووووق" ملخک!!!
دستتم باید تا 24 ساعت یخ میذاشتی روش تا ورمش بخابه بعد از 24 ساعت باید گرم نگهش میداشتی.اگه دیر نشده سریع شروع کن اینکارو.
مراقب باش تا سوژه خنده مشهدیا نشی...خدامیدونه اونجا چقدر بهت خندیدن....خدا خیرت بده دل ملت رو شاد کردی.

RED-LINE
29-02-1391, 02:56 بعد از ظهر
آخخخ کمرم...
امروز داشتم میرفتم تو حکیم 4رو پر کردم دادم 5 با 115تا سرعت برگشتم بقلمو نگاه کنم جلوم یه سووزکی بود زده بود رو ترمز جلوروکه نگاه کردم فرصت نشد ترمز کنم رفتم توش موتورم تا باک جمع شد کلاه سرم نبود فکر کنم الان اینجا نبودم پوست دست و پام هم رو آسفالت جا موند..احتیاط کنید..
یه 500تومنی خرج موتورم میشه شانس آوردم سوزوکی گارد عقب داشت وگرنه خرج اونم میفتاد رو دستم..

شوخی کردم :دی ولی خدا رحم کرد موئی ردش کردم..
همیشه کلاه بذاری حواستون به دوتا آینه ها باشه صدفه بذارید شب ها سعی کنید دور و بر اتوبان نرید چون دید آدم میاد پائین،خدا بهم رحم نمیکرد الان اینجا نبودم دیشب بدون کلاه تو همون حیکم دختره کشید روم منم کشیدم سمت گارد 1سانتی جدول و گارد ......این از امروز صبح...مواظب یابو سوارهائی که تازه گواهینامه گرفتند باشید...مواظب همه خو.شدست ها باشید...

K.I.A
29-02-1391, 03:05 بعد از ظهر
چرا همه دارید تصادف میکنید این تاپیک داره صفحه هاش همینطور زیاد میشه و این اصلا خوب نیست.
مواظب باشید
هشدار جدی دستکش و کلاه و حداقل لباس موتور سواری و پوتین پاتون باشه/رعایت کنید
هرچقدر هم شماها رانندگیتون خوب باشه یه گاوی میاد بهتون میزنه باید مواظب اونم باشید

M@hy@r
29-02-1391, 04:50 بعد از ظهر
چرا همه دارید تصادف میکنید این تاپیک داره صفحه هاش همینطور زیاد میشه و این اصلا خوب نیست.

تازه کیا خیلی ها هم حال ندارن تصادفاشون رو کامل بنویسند

2 هفته پیش سر چراغ قرمز بعد پل چوبی وایساده بودم کلا من یه موتور بودم نه ماشینی نه موتوری بغلم نبود. دیدم 5 ثانیه مونده از چراغ (همیشه رد میکنم حالا یه بار وایسادیم ) یه طرح ویو احمق از پشت زد بهم ، یه متر با موتور پرت شدم جلو. ظاهرا تازه موتور گرفته بود خوشدست بود. اعصابم هم خورد بود ، بنده خدا دید عقب موتور جمع شده گلگیر و گل پخش کن و پلاک و خطر عقب و ... به غلط خوردن افتاد التماس میکرد آقا توروخدا ببخش شرمنده ... ، دلم سوخت گفتم برو داداش خودم سالمم ، گور بابای موتور
زیاد تصادف کردم ، بازم خدارو شکر تصادفای وحشتناک نداشتم ،

یادم میاد فقط یه 2 مقصر بودم یه بار یه طرفه با 70 تا میرفتم آینه محکم خورد به دست یه دختره اونم خودش پریده بود جلوی موتور ولی من خلاف میرفتم مقصر بودم ، اونم برگشتم عذر خواهی کردم یارو دید چیزی نشده گفت برو ،
یه بار هم چشمام عفونت کرده بود یک متری جلوم رو هم نمیدیدم آینه یه پراید رو شکوندم دستم زخم شد جاش تازه داره کمرنگ میشه ، به جز این 2تا دیگه مقصر نبودم. وقتی با 90 تا توی اتوبان یادگار - چمران - محلاتی - و ... لایی بازی میکنم هیچی نمیشه وقتی پشت چراغم ، موتورم خلاصه ، یه احمق میزنه بهم
ولی کلا توی 3-2 تا تصادف شدید بوده که خوردم زمین ، چون خداییش کنترلم خوبه حتی پراید از چپ هم بهم کوبیده زمین نزدم
میلیمتری زمین موتورو کشیدم بالا
از وقتی هم کلاهم شکست با اینکه 4-5 تا کلاه دیگه دارم تا حالا 3 ماهه کلاه نذاشتم
ولی یه بار به غلط خوردن افتادم سر کلاه ، اونم یک ماه پیش برگشتنه از فرحزاد بود انقدر باد زد تو چشم به گاووو رفتم

ولی :
با کلاه کچلی میگری
سر درد میگری
گردنت به گاووووو میره
تابستونا که نفست هم درد نمیاد پشت کلاه ( به خصوص فک دار )
یه سری چیزا رو تو آینه راحت نمیشه دید مثلا رفیقت با یه موتور پشتته میخوای ببینی چقدر فاصله داره مجبوری هی سرتو برگردونی با کلاه نمیشه

به این نتیجه رسیدم یه عمر کلاه بذاری تصادف نمیکنی فقط اذیت میشی ، ولی یه شب نذاری 100% اون شب یه وانت یا نیسان آبی میزنه دهنتو ... :bitarbiat:

علی یزدانی
31-02-1391, 12:54 قبل از ظهر
سلام به همگی

پنجشنبه ساعت 21:30 داشتم با یکی از دوستام میرفتم سره قرارملاقاتمون که رفیقم یهو گفت اونور خیابونو ببین چه دافی داره میره!آقا ما هم شروع کردیم نگاه کردن که یه لحظه نفهمیدم چی شد و با موتور زدم به یه رنو که کنار خیابون پارک بود!زودی بلند شدم موتورو جمع کنم که دیدم داره از پام خون میاد ، پاچه شلوارمو زدم بالا که دیدم یه چاک بزرگ افتاده رو ساقه پام.
رو بلوار نشستم و از درد داشتم میمردم ، رفیقم موتورو جمع کرد و من یه تاکسی گرفتم رفتم بیمارستان و رفیقمم گفت من زنگ میزنم یکی بیاد موتورو بکسل کنه ببریمش خونه.
خلاصه سرتونو درد نیارم موتوره رفیقم که ترکید ، خودمم که به سختی راه میرم ، گوشیمم گم شد ، فقط شانس اوردم سرم به جایی نخورد آخه کلاه نداشتم!
از تمامی دوستانی هم که منتظر من بودن معذرت خواهی میکنم که نتونستم برسم سره قرار چون تا الان از خونه نتونستم بیرون برم!:icon_pf _99_:ایشالا سری بعد که پامم خوب شده بود جبران میکنم!

agharezab
10-03-1391, 08:56 بعد از ظهر
سلام به همگی،من همین نیم ساعت پیش تصادف کردم! داشتم تو شهرمون (کرمانشاه) با 30 یا 40 تا میرفتم و جلوی دبیرستان دخترونه!:4chsmu1: آقا چشت روز بد نبینه یه پژو پارس بدون اینکه پشت سرشو نگاه کنه عین گاو از توی جای پارک مستقیم اومد تو خیابون،من هرچی خواستم موتور رو بکشم چپ نشد که نشد! همون جوری زدم به گلگیر جلوش و پرت شدم 10 متر اونطرف تر،حالا خودم و دوستمو موتور به جهنم! دخترا داشتن به ما میخندیدن:25r30wi: آقا منو میگی اولش شروع کردم به فوش دادن بعد دیدم یارو به جای بابامه ولش کردم! حدود 50 سالش بود! بعدش گفتم من خسارت میخوام گفت گواهینامتو ببینم؟ گفتم به تو چه؟ تو مقصری باید خسارت بدی، آقا یهو دیدم یه کارت دراورد گفت ببین،دیدم یارو رئیس کلانتریه! خدا رو شکر آسیب جدی ندیدم ولی ماشینش یه تومن خرجش بود! الان هم بیشتر از این نمیتونم جزئیات رو بنیویسم چون دستم درد میکنه:3:

M@hy@r
21-03-1391, 11:10 قبل از ظهر
دیشب سر پیچ بود سی جی رو تو پیچ جاده خوابونده بودم قشنگ پام کشیده میشد به زمین تا جایی که به زور موتورو بلند کردم جاپایی پلاستیکش ریش ریش شد !
یه خانوم احمق از عقب زد بهم چند متری پرت شدم جلو ولی خوب کنترل کردم زمین نخوردم سرعتم هم 80 تا بود سر پیچم بود اگه یه ذره محکم تر میزد الان اینجا نبودم...
رفتم بغلش دیدم داره با یه خانوم دیگه که بغلشه حرف میزنه اصلا متوجه نشده داشت مارو به کشتن میده

گفتم خاک بر سر شوهرت که ماشین میده دستت :25r30wi:
خدارو شکر این دفعه خودم طوریم نشد یه پلاک خم شد و یه گل پخش کن شکست

خودم هم کنترل کردم وگرنه دوباره :23::23:

ولی تجربه شد موتور خوابوندن تو ایران یعنی :minzdr:

AK400
28-03-1391, 04:09 بعد از ظهر
اقا یه سوال ...این لباس برزنتی ها که رو بازوش پرچم ایران داره مگه لباس مامورا نیست ؟

ارم نداره ها مثلا ناجا یا پلیس

میشه از اونا پوشید رو موتور ؟
جرم داره ؟

matrixaidin
28-03-1391, 04:25 بعد از ظهر
لباس فداراسیون هستش و فک نکنم ایرادی داشته باشه

mamrez
28-03-1391, 05:52 بعد از ظهر
من تنه بچه های سپاه دیدم بیشتر.حالا ماله کجاست ا... و اعلم

AK400
28-03-1391, 09:04 بعد از ظهر
منم شنیده بودم مال سپاه ناحیه مقاومت بسیج هست

البته من که با کارت فعال تو جیبم تنم میکنم کسی هم تا حالا بهم گیر نداده ..فقط یه سری مامور گفت مال کجایید ترک دوستم بودم گفتم بسیج گفت به سلامت ولی یه جور نگاه کرد انگار یه داستانی بود
بخاطر همین پرسیدم مشکل داره یا نه
البته من رفیقم خودش کادری ناجاست شاید واسه اون ولم کرد :27::27:

حالا قیافمو میدید فشن :icon_pf _37_:

M@hy@r
29-03-1391, 08:20 قبل از ظهر
آقا چقدر تصادفا رفته بالا
سر سال نشده این تاپیک به 200 صفحه میرسه
مواظب باشید توروخدا

shahriar
29-03-1391, 09:28 قبل از ظهر
هفته ی پیش با 70تا سرعت داشتم میرفتم یه عابر اومد جلوم زدم رو ترمز افتادم خدا رو شکر طرف هیچیش نشد موتور سمت چپش باطل شد.خودم هم زخمی شدم الان موتور یه هفته داره خاک میخوره من توو کفه موتورسواری!!!!!!!:42kmoig:

RED-LINE
29-03-1391, 02:21 بعد از ظهر
این عابرا بعضیاشون خیلی خیلی.... هستتند مواظب باشید،از سر خیابون دنده رو پر کردم صدای موتور گوش فلکو کرد کرده باز عین..... میپرن جلو موتور!!

یعنی همچین صحنه هایی رو گواهنیامه هم داشته باشم بزنم به طرف برای آدمی که تو باقالیاست و برای خودشم ارزش قائل نیست عمرا وایسم.

واقعا نمیدونم تو اون لحظه چه فکری میکنند،طرف کنار خیابون وایساده یه بوق میزنی حواسش باشه نیاد جلو یهو خودشو پرت میکنه وسط خیابون!

AK400
29-03-1391, 03:13 بعد از ظهر
من تا حالا خدا روشکر تصادف نداشتم با موتور
فقط یه بار 12 13 سالم بود داشتم با هوندا مث بز کوهی گار میدادم یهو نمیدونم چی شد موتور خودش خورد زمین اصلا نفهمیدم علتش چی بود ولی دستم خراش افتاد .

یه سری هم داشتم با اپاچی 110 تا نواب رو میرفتم پایین زیر پل مرتضوی همیشه مسافر کشا نگه میدارن یارو راهنما راست زد من گرفتم سمت چپ که نیاد روم ...مث گا...و هو گرفت چپ ( فکر کنم مسافره گفت جلوتر پیاده میشم ) هیچی اقا با 1000 بدبختی موتور رو جمع کردم ..نه زمین خوردم نه به ماشینیه زدم ...

ولی 1 ساعت بدنم لمس بود :interview:

hamid_raj
14-04-1391, 05:42 بعد از ظهر
این عابرا بعضیاشون خیلی خیلی.... هستتند مواظب باشید،از سر خیابون دنده رو پر کردم صدای موتور گوش فلکو کرد کرده باز عین..... میپرن جلو موتور!!

یعنی همچین صحنه هایی رو گواهنیامه هم داشته باشم بزنم به طرف برای آدمی که تو باقالیاست و برای خودشم ارزش قائل نیست عمرا وایسم.

واقعا نمیدونم تو اون لحظه چه فکری میکنند،طرف کنار خیابون وایساده یه بوق میزنی حواسش باشه نیاد جلو یهو خودشو پرت میکنه وسط خیابون!

منم 4 سال یکبار تصادف کردم اونم اینطوری بوود مردک داشت از خیابون رد میشه اصلا داشت به اسمون نگاه میکرد

بعد از داد زدن من فرار کرد ولی من فرمون دادم تعادل موتور بهم خورد داشتم کم کم جمش میکردم

ترک احمق من دستش خورده بود به طرف ترسیده بوود از رو موتور پرید هیچی دیگه منم خوردم زمین با موتور رفتم سمت جدول ولی شانس اوردم جدول کوتاه بود کتفم خورد تو جدول

فک کنید تو اون حال داشتم دنبال دوستم میدوییدم که یهو یارو گفت وایسا

وایسادم افتادم و همه لباسام بنزین بوود

کتفم و زانوم تپول خراشیده شده بود و دیکه ناخونو ...

اینو گفتم که بگم هر کسی ترکتون نشونید شاید همون باعث اتفاقات بدتری بشه
:khak:

matrixaidin
14-04-1391, 06:40 بعد از ظهر
اشهد ان.....:sad:
امروز خیلی خیلی خوشگل میخواستم گارد و ببوسم که خدا کمکم کرد و زمین و بوسیدم
تو شاهین بودم.سر پایینی. (بچه های غرب میدونن کجارو میگم)
فیلتر هوا رو هم دیشب شستم.به به. گاز و بستم بهش
داشت سرعتم به 118 میرسید که یهو یه خانوم خیلی خیلی خیلی خیلی ...... :mad_majidonline:
ورود ممنوع داشت دور میزد(چون سر ظهر بود فک میکرد کسی نمیاد)
من چشم و که از کیلومتر برداشتم دیدم جلوم بستس(فک کن تو خیابونی که میشه یه فرمونه دور زد داشت دور 2 فرمونه میزد:icon_pf _99_:)
خلاصه جفت ترمزارو باهم+بوق+داد+دعا+.... کردم
به 2سانتی ماشین که رسیدم سرعتم 60 بود .یعنی اگه دنده عقب نگرفته بود من الان تو سرد خونه بودم(هیچ جوره زنده نمیموندم)(چون یه طرف کانال/جلو بسته/یه طرفم از این جوبای پهن بود)
وقتی ماشین و رد کردم از شد ترس+عصبانیت ترمز جلو رو یه جوری گرفتم که موتور استاپی زد:icon_pf (3):
فقط یادمه موتور و ول کردم (پخش زمین شد) رفتم شیشه جلو سمت شاگرد و ترکوندم.بعدش زنگ زدم افسر
شانسی که اوردم نزاشتم ماشین و تکون بده و افسر هم زود اومد
تا صحنه رو دید گفت مدارک ماشین+گواهینامه
گفت گواهینامت که باطل شد +ماشین رفت پارکینگ میفهمی نباید تو این بلوار اونم ورود ممنوع دور بزنی:thanks:
منم گفتم هزینه شیشت هرچقدر میشه بگو بدم
گفت فقط نزار ماشین و ببره پارکینگ(مال باباش بود)
رفتم به سروانه که گفتم -گفت باید بره پارکینگ ولی میتونم گواهینامشو باطل نکنم(اینقدر بهش گفتم /تا برگشت گفت مگه خودت زنگ نزدی؟!؟!؟ حالا میخوای کارشو راه بندازی:hanghead:)
فقط جریمش کرد +گفت تا 2ماه نمیتونی رانندگی کنی
بعدش شماره بده و بگیر(البته برای تعویض شیشه -منحرف نشین):2i8d4ao:
ووو........مرگ و دیدم و جیم شدم:24:

7thRING
14-04-1391, 06:49 بعد از ظهر
همین که سالمی خداروشکر.
موتورت چی شد؟
اون قسمت اخرش نا خداگاه ادمو منحرف می کنه.:11:

hamid_raj
14-04-1391, 07:03 بعد از ظهر
دادا اونجا که همیشه حوادث غیر عادی پیش میاد

ولی اخرش قشنگ ...:jaru:

RED-LINE
14-04-1391, 08:03 بعد از ظهر
يه چيزي برام عجيبه هر موقع كلاه ميذارم حس ميكنم همه فرمون ميگيرم روم!يه درصديش بخاطر اينه كه ديد منم كم ميشه ولي مردم هم وحشي تر ميشن !

بعضيام خيلي بي ....طرف فرمون گرفت روم منم بدجور عصباني شدم پيچيدم جلوش جفت ترمزارو گرفتم فقط دوست داشتم وايسه ....هركار ميكردم از چپ و راستم در ميرفت اخرشم اومد فرار كنه اينه يه ٢٠٦رو پروند

Sent from my iPhon using Tapatalk

matrixaidin
14-04-1391, 08:34 بعد از ظهر
فقط فرمونم یه نمه کج شد
ممد من اون اوایل عادت کرده بودم به کلاه/کلاه که نمیزاشتم هم همه میگرفتن روم هم اینکه نمیتونستم لایی بکشم
الان برعکس شده

M@hy@r
14-04-1391, 09:23 بعد از ظهر
آیدین جان به نظر من اشتباه کردی
مرام و معرفت هم حدی داره ، آخه یکی نیست بگه خوشگل تو که فرق بوق و راهنما رو نمیدونی چرا میشینی پشت فرمون؟!؟
ماشین که میرفت پارکینگ میفهمید دیگه بدون اجازه بابایی سر جیبش نره سوییچ برداره

امروز داشتم لایی کشی میکردم شانس ــمی هرچی ماشین بود یه دفعه بی هوا ترمز میزد
بدبختی کلاهم که ما نمیذاریم یه بار به ffffuuuuuu میریم آخرش

Mohammad aghili
14-04-1391, 09:33 بعد از ظهر
آفرین آیدین
خوب داری پیش میری , این دفعه سعی کن تو چهارراه با سرعت بری , احتمالا بتونی استاپی مسافت بزنی :-d

حق با مهیاره
نباس کوتاه میومدی
حداقل یه خسارت شیرین ازش میگرفتی

البته بماند که فردین هنوز زندس

matrixaidin
14-04-1391, 11:03 بعد از ظهر
رفقا اگه شما هم جای من بودین اخرش قیافه مظلومانه یه دختر 23 ساله رو میدید که هم ناز هم خوشگل هم........
ولش کن باز منحرف میشین........
من فقط ترسیده بودم /موتورمم فقط یه نمه فرمونش کج شد که اونم یه لوله میندازم درستش میکنم
ممد فکر کنم فرمونم به گاو رفت /احساس میکنم که وقتی ترمز جلو میگیرم یه نمه فرمون صدا میده:sad:

Mohammad aghili
14-04-1391, 11:32 بعد از ظهر
کرپی رو دریاب !

حالا بعدا مارو در جریان خرج و مخارج شیشه ماشین طرف بذار :دی

کوروش
15-04-1391, 01:06 قبل از ظهر
تصادف زیاد کردمو / زیاد کردیم = فقط از تصادف میتونم یه جمله بگم که 5 دقیقه بعدش تازه میفهمی چی بود چی شد / نمیدونم چه سری تو خودش داره که 5 الی 10 دقیقه بعد تصادف تازه به خودت میاییو انگار تو خواب بودی تازه بیدار شدی

matrixaidin
15-04-1391, 01:30 قبل از ظهر
کوروش جو نده......۲دقیقه بعدش اگه نفهمی چیشده....باید بری بیمارستان...چون مخت ضربه دیده؛)؛)

Alireza Eteraz‏
15-04-1391, 03:14 قبل از ظهر
مرام و معرفت هم حدی داره ، آخه یکی نیست بگه خوشگل تو که فرق بوق و راهنما رو نمیدونی چرا میشینی پشت فرمون؟!؟
ماشین که میرفت پارکینگ میفهمید دیگه بدون اجازه بابایی سر جیبش نره سوییچ برداره

امروز داشتم لایی کشی میکردم شانس ــمی هرچی ماشین بود یه دفعه بی هوا ترمز میزد
بدبختی کلاهم که ما نمیذاریم یه بار به ffffuuuuuu میریم آخرش

داداشی ولی اصلا به چهرت نمیخوره اهل این صحبت ها باشیا-بیشتر میخوره بچه مثبت باشی:sad:ظاهرت بادرونت که میگی آدموبه انحراف میکشه:hanghead:من دچاراین انحراف شدم...

Alireza Eteraz‏
15-04-1391, 05:34 قبل از ظهر
رفقا اگه شما هم جای من بودین اخرش قیافه مظلومانه یه دختر 23 ساله رو میدید که هم ناز هم خوشگل هم........
ولش کن باز منحرف میشین........

:sad:
آقاماتریکس آیدین میخوای شماره دخترروبرای من پیام خصوصی کن من خودم پول شیشه روبهش میدم:2:

matrixaidin
15-04-1391, 09:38 قبل از ظهر
آقاماتریکس آیدین میخوای شماره دخترروبرای من پیام خصوصی کن من خودم پول شیشه روبهش میدم:2:نه قربونت...هزینش میره بالا......هنوز اینقدر نا مرد نشدیم خرج خودمو بندازم رو دوش بکس با مرام؛)؛))

M@hy@r
15-04-1391, 10:57 قبل از ظهر
داداشی ولی اصلا به چهرت نمیخوره اهل این صحبت ها باشیا-بیشتر میخوره بچه مثبت باشیظاهرت بادرونت که میگی آدموبه انحراف میکشهمن دچاراین انحراف شدم...
ما که درست گفتی مثبتیم
ولی خدایی اینا باید ادب بشن سوییچ بابا جونو ور ندارن ، یکی از اقوام ما همین طوری شد طرف زد بهش فوت کرد گواهینامه نداشت زنگ زد باباش اومد پشت فرمون نشست ، مردم گفتن یه بچه بود که زده بود ، آخرش حدود 2میلیارد خسارت گرفتن تا ولش کردن ، فامیلمون هم نیاز مالی هم به هیچ وجه نداشتن از میلیاردر های تهران بودن 2میلیارد پول خورد ته جیبشون بود در عوض پسره ادب شد یه مدتی هم زندان بود

یه دختر 23 ساله رو میدید که هم ناز هم خوشگل هم........
آیدین جان از اولش فکر میکردم به همین خاطر ولش کردی :happy4: کارت درسته :999:

بدترین خاطره ای که من از تصادف دارم همین کج شدن فرمون هست ، هیچ وقت مثل روز اولش نمیشه

matrixaidin
16-04-1391, 03:09 بعد از ظهر
خب خب
جدیدا مردم .... دست شدن شدید!!!!!!!!!!!!!!!
همین الان 30ت برای یه تصادف چسکی پیاده شدم:25:
سر دور برگردون بود من سرعتم 60 بود/اسفالتشم داغون.....یه نمه ترمز کردم که جلوییم بره/یهو به جای گاز زد رو ترمز و منم دیدم اگه بخوام برم تو جدول باکم به فنا میره منم با تمام زورم جفت ترمزا+موترو کشیدم سمت جدول که اگه یه نمه گاز داد در برم که متاسفانه ندادو بوم
تو این هفته دفعه دومی بود که استاپی زدم:25:
چراغ عقبش پوکید
حال نداشتم برم پیش رفیقم عوض کنم براش همونجا نقدی دادم بهش
موتور خودمم گلگیر جولوش مالیده شد به سپر جلوش و سفید شد
مواظب باشید با این مردم .... دست ما:icon_pf _97_:

RED-LINE
16-04-1391, 03:10 بعد از ظهر
ايدين فردا ميام شخصا موتورتو ميبرم تو پاركينگ خودمون تا يكماه حق سوار شدن نداري داري ميكشي خودتو!
چقدر بهت گفتم اپاچي بخر اپاچي بود ترمز عقبش ديكسه وايميسادي

Sent from my iPhon using Tapatalk

matrixaidin
16-04-1391, 03:14 بعد از ظهر
نه بابا ........
برای 2شنبه اگهی .....
بیا ببینیمت ...... شده

shahriar
17-04-1391, 08:27 قبل از ظهر
چرا اينقدر تصادف با موتور سنگين زياد شده.
دوشب بيش دوباره توو لاهيجان يه نفر مرد:297:

alpha
17-04-1391, 10:03 قبل از ظهر
منم 1بار تصادف کردم که دست راستم 6ماه از کاز افتاد قضیه اینجوری بود که توی آزادگان میرفتم لاین 3 بودم یدفعه یه 405 بدون راهنما گرفت سمت چپ که دوربرگردونو رد نکنه مثل گاو منم تخته کرده بودم خلاصه از بغل خوردم بهش و منم باهاش رفتم تو دوربرگردون بعد از چندتا پشتک وارو که زدم کنار گارد ریل زمین گیر شدم تنها کاری که کردم سرمو بین دستام قایم کردم که ضربه نخوره خلاصه شانس آوردم خفن

matrixaidin
17-04-1391, 10:10 قبل از ظهر
shahriar هوا گرم شدهافتاب با مخ رانندها اینجوری میکنه؛)داداش شما هم کلاه بزار ...خدا خیلی رحم کرده....

ali faghfouri
17-04-1391, 02:08 بعد از ظهر
تصادف که زیاد بوده ولی آخریش 4 روز پیش بود:
داشتم موتور میاوردم تهران مجبور شدم چراغا رو خاموش کنم و جاده پبچید من نپیچیدم حول و حولشه 3:30 صبح بود...
با اینکه کلاه داشتم ابروم پاره شد.یه دست و یه پام زخم سطحی گرفت در حد 10-12 تا بخیه و قفسه سینه ام به گفته دکتر اگه یکم بیشتر فشار وارد میشد استخونش خورد میشد تو ریه و قلبم فرو میرفت و....
خدا رو شکر به خیر گذشت.تجربه خوبیم شد که دیگه موتور جا به جا نکنیم...

Sajjad GT
18-04-1391, 03:54 بعد از ظهر
من فکر کنم دلیل بیشتر تصادفای ما اینه
.
.
.
.
.
.
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
.
.
:25r30wi::25r30wi::25r30wi:

شایسته فر
02-05-1391, 03:48 قبل از ظهر
اقا سجاد خیلی جالب بود
منم یه بار تصادف داشتم، زمستون داشتم با موتور میرفتم(شادمان) یه جا خیس بود که من متوجه خیسیش نشدم، ییهو یکی اومد که از خیابون رد شه منم ترمز جلو و عقبو محکم گرفتم و بعد ...........
متور کیلومترش ترکید ولی من چون هم کلاه داشتم و هم کاپشنو دستگش چیزیم نشد!!

amir.cdi
02-05-1391, 10:28 قبل از ظهر
خیلی کم تصادف کردم ولی شدید ترینش چند سال پیش براوو داشتم
هیچی ترمز نداشت براوو ام ترمز نداشته باشه از 1000 بیترمز خطر ناک تره چون کلاج نداری خلاس کنی ماشینه زد رو ترمز همچین خردم پشتش دندونم شکست !!!! خیلی درد داشت

ارش اکبری
04-05-1391, 08:17 بعد از ظهر
همیشه کلاه حتی وقتی ..... عالیه

Erfan Ts
04-05-1391, 08:31 بعد از ظهر
سلام به همه.

خوشبختانه یک بار بیشتر تصادف نکردم.

تابستان ( جام جهانی 2010) بود داشتم با سرعت مناسب میرفتم ( موتور چراغ نداشت) .
دیدم یک خانواده با یک پسر کوچک دارن از کنار خیابون (البته خیابان نازک) عبور (به منظور پیاده روی) می کنن .از کنارشون رد شدم.... دیدم یک صدای چیزی اومد چند متر جلوتر رفتم و وایسادم دیدم که زدم به پسرشون(بچه شون یکی از فامیل ها شو دیده بود میخواست بره اون سمت خیابون) البته به پاش.....خیلی ترسیده بودم ولی خدا رو شکر چیزی نشد یه خورده زخمی شد......به خیر گذشت.

siajocer
09-05-1391, 05:03 بعد از ظهر
من یه بار با یه دوچرخه سوار بلا نسبت حیوون تصادف کردم دقیقا جلوی در مغازه بابام مثل گاو گرفت سمتم عینکی هم بود توشب یه پیره زنم اونجابود اومدم به اون نزنم اومدم از وسطشون رد شم 2چرخه ایه حل شد گرفت سمتم وبعد..... موتورم فولوت کرد خلاصه داستان داشتیم اینم بگم گواهی نامه نداشتم

mohammad yzf
09-05-1391, 06:26 بعد از ظهر
بدترینش رفتن روی گازوئیل بود توی میدون سر خونمون که چله تابستون حدود ۱۰ متر با آرنج روی آسفالت کشیده شدم و بعد از ۴ سال هنوز جاش مونده.
از نظر من بی توجهی اصلی ترین دلیل تصادفه، حتی اگه بهت بزنن.
اما هرگز بدون کلاه زمین نخوردم.

عین همین حادثه رو من سر بریدگی با تریل تجربه کردم . چون سرعتی نداشتم فقط موتور روم خابید و دسته ترمزش شکست و از اونجا که دستکش و کلاه داشتم چیزیم نشد .

غیر از این چند تا حادثه دیگه هم برام پیش اومده : ( تو 3 تا حادثه اولی هنوز از کلاه و دستکش استفاده نمی کردم و جددیشون نمی گرفتم )

اولین موتوری که داشتم یه پاکشتی گازی60سی سی dio بود که اون موقع دوم راهنمایی بودم . این موتورا گازی هستن و تنها با گاز دادن بدون کلاچ و دنده حرکت می کونن( که خیلیا این مسئله رو نمی دونن) . من به همراه یکی از دوستام جلو خونمون وایساده بودیم من رو موتور نشسته بودم و موتور هم روشن بود. دوستم اون طرفی که دسته گاز بود وایساده بود نمی دونم حواثم کجا بود که دوستم شوخی شوخی گاز موتور رو تا آخر گرفت من هم که حول شده بودم دو دستی فرمون رو چسبیدم ولی فرست نکردک که گاز رو برگردونم و همونجور که گاز کی خوردم تو دستم نگه داشتم خلاصه موتور هم افسار پاره کرده بود من و خودشو چند متری رو دیوار خونمون کشوند و بعد خوردم زمین . تو این کشیده شدن به دیوار آرنج دست چپم بین موتور و دیوار قرار گرفته بود و رو دیوار ( دیدار تگری ) کشیده شده بود که باعث شد به اندازه 15 سانت از پوست دستم کنده بشه و حسابی خون بیاد . دوستمم از ترس فرار کرد ولی بعدا برا معزرتخواهی برگشت .

یه بار که موتور وینر داشتم ( پیش دانشگاهی بودم ) با دوستان رفته بودیم خارج از شهر تفریح . رسیدیم یه جایی که روآسفالت یه مقدار خاک و سنگ ریزه ریخته بود . من تنها سوار موتور بودم (لاستیکمم که صاف بود ) یهو جو گیر شدمو گاز رو تا آخر گرفتم موتور بعد از یه چند متری که شتاب گرفت تعادلشو از دست داد و خابید رو زمین ( یعنی خابید رو من ) تو این ماجرا زانو سمت چپم تنه ضمی شد چون دو دستمو محکم به فرمون گرفته بودم و کف پام هم رو زمین کشیده می شد ته موتور روم نخابه که در آخرین لحظات خوابید . از اون به بعد ادامه مسیر رو یکی از دووستام نشست پشت موتور و من ترکش بودم .

یه بار دیگه هم یه همچین اتفاقی چند روز قبل از کنکور برام افتاد . این بار تو شهر بودمو سر پیچ رو آسفالت ( فکر کنم که آسفالت خیس بود ) چون گاز رو زیادی گرفتم عقب موتور لیز خورد و رو زمین کشیده شدم . تو این حادثه کف دست راستم بد جوری ضخمی شد به طوری که سر کنکور هم به سختی مداد رو تو دستم نگه می داشتم و نمی تونم دستم رو به راحتی جمع کنم .

از اون به بعد چند بار تو پیست با کلاه و پوتین خوردم زمین ولی چیزیم نشد از اون به بعد تصمیم گرفتم که بدون کلاه / دستکش و کفش مناسب سواره هیچ موتوری نشم .

یه بار با cdi بودم تو یه خیابون خلوت می خاستم از منتها علیه سمت چپ خیابون برم تو یه کوچه که سمت راستم بود . سرعتم کم بود ولی وقتی می خاستم بپیچم پشتمو نگاه نکردم ( یادم هم نیست که راهنما زده بودم یا نه ) وقتی پیچیدم یه پیکان بار از پشت زد به من و من با موتور به چند متر جلوتر پرت شدیم . خدا رو شکر که دستکش دستم بود و تنها دستم به دلیل گیر کردن بین دسته ترمز و گاز موتور تنها کوفته شد و وقتی به زمین خوردم چون کلاه داشتم هیچیم نشد . راننده ماشین بنده خدا خیلی ترسیده بود و هی می گفت چت شد جاییت نشکسته ولی وقتی دید راحت بلند شدم و موتور رو بلند کردم خیالش راحت شد من هم که می دونستم مقصرم خیلی ازش معضرت خواهی کردم و گفتم من چیزیم نشده لطفا برید دنبال کارو زندگیتون . موتور هم که فقط کله چراغو راهنما ش شکست و جا پایی موتور کج شد که هزینه زیادی برا درست کردنش رو دستم نزاشت .

یه بار هم که رو یه سرعت گیر سیمانی تو یه کوچه آسفالت خاستم با سرعت( با cdi ) از رو سرعتگیر بپرم که وقتی فرود اومدم چرخ جلو موتور تو این شیارهای سیمانی هست که وسط کوچه ها می زارن برا جمع کردن آبای جاری تو کوچه ها , قرار گرفت و موتور لیز خورد و از بغل خوابیدم رو زمین سر آرنج دست و زانو ی پای چپم ضخمی شد ولی چون دستکش و کلاه داشتم چیزیم نشد و زود بلند شدم و موتور رو زدم تو پارکینگ و رفتم دنبال کارم ( آخه همون نزدیکی کار داشتم ) چون زود خودمو جمعو جور کردم هرکی میومد می گفتم یه صدایی شنیده فکر کرده تثادف شده ولی انگار اتفاقی نیفتاده . فقط دسته کلاچم شکست و موقع برگشتن مشکل داشتم .

فرزاد شاه گل
10-05-1391, 02:51 قبل از ظهر
امروز داشتم50 تا میرفتم وکلاه هم نداشتم
داشتم اس ام اس میدادم که یهو دیدم زدم عقب یه وانت
خودم که طوریم نشد و موتور هم چیزی نشد فقط سپر وانت کج شد که 20 تومان خسارت بش دادم

gto
10-05-1391, 08:06 قبل از ظهر
من تاحالا تصادفی نکردم فقط بعضی وقتا سوتی بزرگ میدم که اونم برمیگرده به خودم خداهم کمکم میکنه جمع و جور میشه بیشتم در سرعت های40-60 اتفاق میفته

ارش اکبری
10-05-1391, 08:13 بعد از ظهر
من تازه دو ماهه که موتور سوار شدم.ولی یه بار که تازه پالس خریده بودم (همین یه ماه پیش) و شنیده بودم ترمز جلو رو اگه بگیری بد میزندت زمین. یه روز خواستم تست کنم ببینم چه جوریه از رمپ پارکینگ که اومدم پائین ترمز جلو رو محکم گرفتم...... :khak: کف پارکینگ خونه هم خیس بود و نگو از قرار همسایه توش ماشین شسته و کفی هم بوده ... یه دفعه دیدم خودم از موتور جلو ترم و چرخ جلو برگشت . با بد بختی نذاشتم بیوفتم . شانس اوردم. به هر کی گفتم کلی بهم خندید :happy4:شما هم بخندین.
ولی قبل از این پالسه از اوجائیکه میخاستم برای اولین بار موتور داشته باشم یه ویو خریدم . صفر .ناز و قشنگ تیز و بز .خیلی دوستش داشتم .هر روز فلاپاشو پاک میکردم یعنی عاشقش بودم.:thanks:
یه روز سر کار رو جک بود و سوئیچ روش بود یکی از از همکارام نشست روش و گفت من یه دور با موتورت بزنم؟ منم که تو رو دروایستی قرار گرفته بودم گفتم بزن. و اون اخرین باری بود که موتورو سالم دیدم ..... 20 متر نرفته بود که کوبید تو یه دیوار :icon_pf _99_: وای خدا .... داغون شد . دوشاخ جلو محور اصلی یعنی 200 خرجش کردم نشد! 400 زیر قیمت دادمش رفت موتوری رو که 600 کیلو متر راه رفته بود.
نتیجه اینکه هیچ وقت موتورتونو به کسی که پشت موتور ندیدینش ندین! حتی اگه گواهینامه داشته باشه! :29dz8zk:

flower
10-05-1391, 09:49 بعد از ظهر
امروز داشتم50 تا میرفتم وکلاه هم نداشتم
داشتم اس ام اس میدادم که یهو دیدم زدم عقب یه وانت
خودم که طوریم نشد و موتور هم چیزی نشد فقط سپر وانت کج شد که 20 تومان خسارت بش دادم

من تا حالا ندیدم یبار با روانت اروم بری :19:

RHM
17-05-1391, 02:23 بعد از ظهر
سلام

راست میگی ،دوستان همیشه کلاه بذارن، خیلی خوبه. :hippie7:

منم یه بار بی قانونی کردم و ار بریدگی عابر پیاده بولوار خواستم رد بشم ، یه ماشین از دور داشت میومد منم دیدم وقت میشه رد شم با

یه نیش گاز شروع کردم و رفتم وقتی رفتم توی بردگی واسادم تا اونور بولوارو بپام . همینکه خواستم پامو بذارم زمین تازه فهمیدم شهرداری

یه چاله کنده درست جای پای من . دیگه تعادل رو از دست دادم و افتادم

مهم داستان اینه که بعد که خودمو ازتوی چاله و از زیر موتور کشیدم بیرون فهمیدم سرم محکم خورده لبه جدول و اگه کلاه نداشتم خدا میدونه چی میشد؟؟؟؟

Mohammad aghili
17-05-1391, 02:33 بعد از ظهر
داداش تقصیر خودته

من هربار میخوام رد شم از روی جدول میپرم ، شهرداری دیگه اونجا رو نمیتونه بکنه :crazy:

ولی انصافا رانندگی بدون کلاه بی نهایت خطرناکه
باید یه حرکتی بزنیم که این کار فرهنگ سازی شه

sorush
17-05-1391, 02:37 بعد از ظهر
من یه بارازروی جوی اب پریدم ماشین ازسرکوچه دراومدنزدیک بودنقش زمینم کنه نتیجه گرفتم جاهای خلوت حواسموبیشترجمع کنم حتی اگه خلوت باشه چون طرفی که به توهم میزنه فکرتورومیکنه که تخته گازمیره

فرزاد شاه گل
17-05-1391, 02:46 بعد از ظهر
دیشب اومدم از پله ها 33 پل بیام بالا حواسم نبود لاستیک هیچی ندارم
تا وسطش را اومدم و دیگه موندم
دیگه با بدبختی دستم گرفتم و او مدم بالا
ساعت 3 بود

Mohammad aghili
17-05-1391, 03:45 بعد از ظهر
اوه اوه
خیلی ناجوره که اینطوری !!!

پله زدن با موتور باید حواست جمع باشه ، نباید تعدادشون بیش از حد باشه ، چون وسطاش دیگه موتور گشتاور نداره
مگه اینکه پله هاش ریز باشه

mehdi asadshoar
17-05-1391, 04:20 بعد از ظهر
دوستان من تا به حال تصادف نکردم ولی یک مورد اتفاق برام افتاد که اصلا غیر قابل تصوره.سال 73 جلوی استادیوم ازادی که جمعه ها بچه ها جمع میشدند من با سوزوکی 250 تکچرخ زده بودم.اتفاقا همون روز روکش روی زین کشیده بودم که خیلی لیز بود.وقتی اگزوز موتور گرفت زمین و صدای جیر جیرش را شنیدم حول شدم و ترمز عقب را تا زدم موتور اومد پایین ولی من سر خوردم و موتور از زیرم در رفت.حدود 10 متر جلوتر دوست عزیزم محمد
معروف به محمد روباه که استاد موتور سواری بود و امیدوارم که سلامت باشه موتور من را در حال حرکت گرفت و پرید و همون لحظه یک پا رو باک و یک پا روزین تک چرخ زد و برگشت.هروقت اون لحطه یادم میافته وحشت میکنم.دوستان با تجربه باید بدونند که اون زمان اگر سوزوکی 250 زمین میخورد با 500 هزار تومان هم جمع نمیشد.خیلی شانس اوردم.

sorush
17-05-1391, 04:33 بعد از ظهر
بابای من250سوزوکی داشت تعریفشوزیادمیشنیدم موتوره شتابداری

mehdi asadshoar
17-05-1391, 04:39 بعد از ظهر
بابای من250سوزوکی داشت تعریفشوزیادمیشنیدم موتوره شتابداری

تو شتاب اولیه سوزوکی 1000 نمیتونست بگیره.موتور ترور بود.فقط 2 تا ایراد اساسی داشت.

amir.cdi
22-05-1391, 02:04 بعد از ظهر
دیروز به این نتیجه رسیدم کسی که موتور سوار میشه خره کسی که ترک میشینه از اون خر تره {خودمو میگم کسی ناراحت نشه} دیروز پشت یکی از بچه محل ها نشستم پالس داشت قبلا رفته cbr250 خریده گفت داش امیر بیا میخوام این موتور اب بندی کنم بیا برام اب بندی کن من خر رفتم
موتور از خونه دراورد گفتم دادا 1و2 رابرو بزار موتور داغ بشه تا برسیم یادگار .
رسیدیم به یادگار گفتم ببر رو 100 تا تو همین سزعت برو نه زیاد کن نه کم {یادگار جنوب}
انتهای یادگار ازادی دیدین خرابه من داشتم با گوشی صحبت میکردم یدفه رسید به دست اندازا با تمام زور ترمز جلو عقب گرفت من دیدم کنترل از دستش در رفت پریدم پایین شیش هفتای رو زمین قل خوردم اقا با 50 رفت تو کونه سمنده همه دست پامون داخون شد.
موتورم پوکید

سیاوش
22-05-1391, 02:24 بعد از ظهر
سلام.خواستم از تصادف پارسالم بگم که تا الانم اسیرشم.یه روز عصر از خونه درومدم.جاتون خالی اونموقع خیلی کلم باد داشتو یه توربو شارژ دستی
با دوستم که مکانیکه ساخته بودیم.داشتم تو یه خیابون اصلی با 70 تا سرعت میرفتم که یه زانتیا اومد بیرون از فرعیو تا اومدم از گوشه سمت چپش رد شم همون یه ذره راهم روم بستو کشید زیر موتورم.از بغل جوری خوردم زمین که کلاهم شکست.پا شدم موتورو سرپا کردم.دیدم پام یه جوریه.بعد یه مرتبه در حد تب داغ شدم.به راننده زانتیا هیچی نگقتم هول شده بود گفتم حاجی پیش میاد.چشتون روز بد نبینه دیدم پام شکسته و رو هوا ول میزنه...
آمبولانس اومد سراغم خودم سوار شدم.بیمارستانم لی لی تا اتاق عمل رقتم(قابل توجه مسوولین عزیز که یه ویلچر نبود اونجا)
بعد 3 ماه که تونستم 4 قدم بردارم دوباره یک هفته بعد رفتم رو موتور.جاتون خالی دوباره زمین خوردم رو همون پام چون قدرت نداشت.تاندونام کش اومد دستم از ساعد تماما پوست بلند شد.
هنوزم که هنوزه پام باد داره و گاهی درد میگیره. حدودای یکماه بعد اونم روی اونیکی پام خوردم زمین که شانس بوت پام بودو فقط کبود شد.حدودای 5 بارم تو کوه خوردم زمین که خدارو شکر سالم موندمو در حد کبودی بود.

sorush
22-05-1391, 02:30 بعد از ظهر
دیروز به این نتیجه رسیدم کسی که موتور سوار میشه خره کسی که ترک میشینه از اون خر تره {خودمو میگم کسی ناراحت نشه} دیروز پشت یکی از بچه محل ها نشستم پالس داشت قبلا رفته cbr250 خریده گفت داش امیر بیا میخوام این موتور اب بندی کنم بیا برام اب بندی کن من خر رفتم
موتور از خونه دراورد گفتم دادا 1و2 رابرو بزار موتور داغ بشه تا برسیم یادگار .
رسیدیم به یادگار گفتم ببر رو 100 تا تو همین سزعت برو نه زیاد کن نه کم {یادگار جنوب}
انتهای یادگار ازادی دیدین خرابه من داشتم با گوشی صحبت میکردم یدفه رسید به دست اندازا با تمام زور ترمز جلو عقب گرفت من دیدم کنترل از دستش در رفت پریدم پایین شیش هفتای رو زمین قل خوردم اقا با 50 رفت تو کونه سمنده همه دست پامون داخون شد.
موتورم پوکید

این حرفویه دکترجراح 50ساله به من گفت اماباادب ترشو

شایسته فر
22-05-1391, 02:42 بعد از ظهر
سلام.خواستم از تصادف پارسالم بگم که تا الانم اسیرشم.یه روز عصر از خونه درومدم.جاتون خالی اونموقع خیلی کلم باد داشتو یه توربو شارژ دستی
با دوستم که مکانیکه ساخته بودیم.داشتم تو یه خیابون اصلی با 70 تا سرعت میرفتم که یه زانتیا اومد بیرون از فرعیو تا اومدم از گوشه سمت چپش رد شم همون یه ذره راهم روم بستو کشید زیر موتورم.از بغل جوری خوردم زمین که کلاهم شکست.پا شدم موتورو سرپا کردم.دیدم پام یه جوریه.بعد یه مرتبه در حد تب داغ شدم.به راننده زانتیا هیچی نگقتم هول شده بود گفتم حاجی پیش میاد.چشتون روز بد نبینه دیدم پام شکسته و رو هوا ول میزنه...
آمبولانس اومد سراغم خودم سوار شدم.بیمارستانم لی لی تا اتاق عمل رقتم(قابل توجه مسوولین عزیز که یه ویلچر نبود اونجا)
بعد 3 ماه که تونستم 4 قدم بردارم دوباره یک هفته بعد رفتم رو موتور.جاتون خالی دوباره زمین خوردم رو همون پام چون قدرت نداشت.تاندونام کش اومد دستم از ساعد تماما پوست بلند شد.
هنوزم که هنوزه پام باد داره و گاهی درد میگیره. حدودای یکماه بعد اونم روی اونیکی پام خوردم زمین که شانس بوت پام بودو فقط کبود شد.حدودای 5 بارم تو کوه خوردم زمین که خدارو شکر سالم موندمو در حد کبودی بود.

داداش شما ید طولایی داری در زمینه تصادف و زمین خوردنا:4chsmu1: (دادا ناراحت نشی شوخی کردم)

ایشالا آخرین زمین خوردنت باشه

سیاوش
22-05-1391, 02:48 بعد از ظهر
داداش شما ید طولایی داری در زمینه تصادف و زمین خوردنا:4chsmu1: (دادا ناراحت نشی شوخی کردم)

ایشالا آخرین زمین خوردنت باشه
اولا ما انگشت کوچیکه شمام نمیشیم تو موتور سواری واسه همین زمین زیاد خوردیم.
بعدشم مرسی بابت دعاتون.
به قول مربی موتور کراسمون حاج موسی: موتور سواری همه کیفش به زمین خوردنه.(البته بماند که ایشون با لباس کاملو گفتن و خودشون چندید دوره قهرمانی دارن)

amir.cdi
22-05-1391, 02:59 بعد از ظهر
اولا ما انگشت کوچیکه شمام نمیشیم تو موتور سواری واسه همین زمین زیاد خوردیم.
بعدشم مرسی بابت دعاتون.
به قول مربی موتور کراسمون حاج موسی: موتور سواری همه کیفش به زمین خوردنه.(البته بماند که ایشون با لباس کاملو گفتن و خودشون چندید دوره قهرمانی دارن)
اقا این چه حرفه که همه حالش با زمین خوردنشه
من اگه بلد نبودم چجوری بپرم الان مثل اون باید با سره 14 بخیه ی با انگشت کوچیکمم خدافظی میکردم تو بیمارستان رو تخت بودم

سیاوش
22-05-1391, 03:06 بعد از ظهر
اقا این چه حرفه که همه حالش با زمین خوردنشه
من اگه بلد نبودم چجوری بپرم الان مثل اون باید با سره 14 بخیه ی با انگشت کوچیکمم خدافظی میکردم تو بیمارستان رو تخت بودم
به نظر شخصی منم حرفه مربی درست بوده.میدونی چرا؟
ببین باید 2 تا چیزو در نظر گرفت تو این حرف.یکی اینکه اولا باید شما که میخوای موتور سواری حرفه ای یا حتی تفریحی کنی لباست باید تا حد امکان مناسبو کامل باشه.آفرود سوار با لباس کراس . کفی سوار لباس ریس.
بعدم نکته ی مهمه دیگه اینه که علاوه بر موتور سواریه خوب باید بلد باشی چجوری زمین بخوری که کمتر آسیب ببینی.
مثلا کراس 450 مناسبه اینه که اگه دیدی بعد پرش موتور در رفت از دستت گازو تا ته بگیری که رسیدی زمین موتور زمینو بکنه و بره خودت نمونی زیرش.

S.Abbass
22-05-1391, 03:09 بعد از ظهر
همين جمعه ........ دم غروب با يه پلاستيك سيب زميني رو باك ... خط عابر خيس بود ....... بي ترمز ليز خورد ... اگه ترمز ميزدم چي ميشد؟:4chsmu1::4chsmu1:

camera
22-05-1391, 04:20 بعد از ظهر
چند وقت پیش با موتور زدم از خونه بیرون یه جا تندش کردم یه توبوتا هایلوکس از تو فرعی پیچید جلوم و نفهمیدم چی کار کردم دستپاچه شدم ترمز جلو رو چسبوندم باسن موتور بلند شد مثه خیار خوردم زمین

mohammad reza.m
22-05-1391, 05:14 بعد از ظهر
من 2 بار خوردم زمین یه بار دو ترک نشسته بودیم من راننده بودم سر چهارراه داشتم می پیچیدم حواسم نبود روی خط عابر پیاده بودم بهو موتور رو خط سر خورد پخش زمین شدیم
یه بار دیگم دو ترک بودم داشتیم می رفتیم یهو حواسم پرت یه یارویی شد از سمت راست رفتم تو دیوار از شانس بعدم گاز گیر کرده بود دست منم رو ترمز هی موتور می پرید آخرم موتور انداختیم زمین
خدا رو شکر تو دو مورد هیچیم نشد:image111:

amirs
06-06-1391, 12:17 بعد از ظهر
سلام من تا حالا دو بار با موتور تصادف کردم 1.سر پیچ ترمز عقب گرفتم موتورم چرخید خوردم زمین2.سر دور برگرذون یه سمندی پیچید جلوم منم با 60 تا سرعت زدم تو سپرش پام شکست و زخم و زیلی شدم خدا رحمم کرد کلاهم نداشتم از اون موقع به بعد بدون کلاه نمیرم بیرون
:29:

sajad20
06-06-1391, 12:47 بعد از ظهر
سلام
منم 1 بار با پالس 200 تصادف کردم!!!
تو بلوار ارم سر دور برگردوت 1 آر دی یهو پیچید جلوم
منم گرفتم سمت راست که مستقیم زدم به 1 دایچی با 2ترک!
خداروشکر کسی آسیب جدی ندید!

king_ronins
06-06-1391, 12:53 بعد از ظهر
آخرای 89 بود رفیقم پالس خریده بود 220 منم اون زمان فقط سوار 125 خودم شده بودم یادش بخیر چه حالی میداد خلاصه گفتیم بده ما یه دور بزنیم به یاد فرمون جوجه ای خودم یه جای تنگ پیچیدم رفتم تو یه پراید :4chsmu1:......................................... :18:

Classified
06-06-1391, 01:02 بعد از ظهر
سلام من تا حالا دو بار با موتور تصادف کردم 1.سر پیچ ترمز عقب گرفتم موتورم چرخید خوردم زمین2.سر دور برگرذون یه سمندی پیچید جلوم منم با 60 تا سرعت زدم تو سپرش پام شکست و زخم و زیلی شدم خدا رحمم کرد کلاهم نداشتم از اون موقع به بعد بدون کلاه نمیرم بیرون
:29:

سلام!

ببخشید میشه بپرسم اهل کجایین؟!

sorush
06-06-1391, 01:02 بعد از ظهر
سلام!

ببخشید میشه بپرسم اهل کجایین؟!

شمامیتونستی پی ام بدی

amirs
06-06-1391, 06:40 بعد از ظهر
طرف های جنوب چطور؟!

سایه
06-06-1391, 06:58 بعد از ظهر
سلام کدومشو بگم من با هر موتوری که داشتم حداقل یه کاری زمینی چیزی خوردم میدونین چرا چون اینجا موتور خریدی باید بدی یه افغانی اول سوار شه چشمش که کردن با موتور خورد زمین یا یه چیزیش شد بعد خودت سوار شی.
بدترین تصادفم اینه که داشتم از زیر پل میرفتم حالت 4راه داشت وچراغ چشمک زن بود. خلاصه داشتم از خیابون رد میشدم که قبلش دیدم یه پیکان داره میاد ولی صد متری فاصله داشت آقا مارد شدیم دنده 2که کردیم سوار موتور بودیم یهو نمیدونم چی شد رفتم تو هوا در عین این که تو هوا بودم میشنیدم که مردم میگفتن یا ابوالفضل خلاصه ما یه دو متری رفتیم بالا و یه 4متری رو زمین کشیدیم فقط تنها کار مفیدی که کردم با دستام دور سرمو گرفتم. رو جدولا نسشتم پام داغ بود بلند شدم وایسادم دیدم توی کفشم خیسه پامو در آوردم دیدم روی پام سوراخ شده مثل فواره داره خون میپاشه خلاصه آمبولانس و بابام امدن ودکترو و8تا بخیه.قابل توجه موتورم زیپ استار 150 بو اگه با موتور شاسی کوتا بودم خدایی نکرده پا نداشتم.

hosseinpalang
06-06-1391, 07:50 بعد از ظهر
21/4/91
یعنی تقریبا 1 ماه پیش
با موتور جاده طالقان به سمت چالوس
مسیری بود که پارسال رفته بودیم شمال و کلی حال داده بود گفتیم امسال بریم جادها رو بترکونیم
چون شب راه افتاده بودیم و از قم نزدیک 5 صبح بعد از آبیک
تا از زیاران خارج شدیم با خستگی و خواب آلودگی در حال رانندگی در جادهای پر پیچ و خم اونجا
یه دفعه 2 تا سگ حمله کردند یکی از بغل یکی دقیقا روی خط وسط از سمت چپ ما دویدن جلومون
منم چون هوشیاری کامل نداشتم رفتم تو خاکی که به سگه نزنم زیر موتور خالی کرد سر خوردیم سرعتمون تقریبا 80/70 اینا بود
من با سر خوردم زمین ترکم که تیز بود (و البته سرحال بودو خواب نبود مثل من) خودشو جمع کد و فقط مچش و زانوش خراش دید
من بیهوش شدم 2 دقیقه بعد بهوش اومد دیدم به به ولو شودم و دوستم منو پتو پیچ کرده
خلاصه بالای ابروم 10 تا بخیه خورد شونم و دو دستم و زانوی راستم خراشیده شد
نکته جالب اینه آمبولانس 40 دقیقه طول کشید بیاد
نکته اخلاقی : ابن که مبگن در حالت خستگی و خوابآلودگی رانندگی نکنید فقط برا ماشین نیست برای موتورسواریم هست
حالا عکس هم گرفته دوستم از صحنه ه ا و بیمارستان براتون میذارم
و تجربه ای گه کسب کردن لوازم ایمنی موتورسواری جزی از موتورسواری که ما تو ایران رعایت نمیکنیم . نقطه

farshid37
06-06-1391, 08:33 بعد از ظهر
... چون اینجا موتور خریدی باید بدی یه افغانی اول سوار شه چشمش که کردن با موتور خورد زمین یا یه چیزیش شد بعد خودت سوار شی..

این طور صحبت ها که بوی نژاد پرستی می ده حتی شوحیشم خوب نیست دوست عزیز. بویژه تو نت که احتمال داره افاغنه عزیز هم مراجعه کنن برای خوندن سایت.

فرزاد شاه گل
26-06-1391, 05:30 قبل از ظهر
من یه هفته پیش دمه چهارراه جی چراغ سبز شد راه افتادم از بین چند تا ماشین لایی کشیدم یهو دیدم یه زنه ایستاد وشروع به راهنما زدن کرد من هماز بقل با ضربه خوردم به سپرش پام بین ماشین و موتور موند قوزک پام شکست
ابن قضیه مال یکشنبه قبل ساعت 9 شب هست
و حالا هم پام تو گچ هست اگه با یه موتور شاسی کوتاه بودم جا این که قوزک پام بشکنه زانوم به گاو رفته بود

سعید14313
30-06-1391, 01:14 قبل از ظهر
یه با با تریل تو کارخونه زمین خوردم تریل با زانوی خودم داغون شد:10:
یه بار هم با cg لیز خوردم زیر ارنجم ده سانت کند شده بود پر شن بود پام بد جور ضربه دید هنوز بعد چند سال گاهی اوقات درد میگیره:crazy:
دیگه زمین نخوردم:thanks:

KAZEM69
13-07-1391, 09:37 بعد از ظهر
سلام دوستان العان که دارم اینو می نویسم توی خونه روی تخت به عنوان یک مریض هستم توی خیابون داشتم با پسر عموم می رفتم یه دفعه یه نا مردی از اون دست خیابون پیچیدجلوی من من هم نامردی نکردم زدم وسط ماشینه اومدم پاشم دیدم کف پام از وسط دو نصف شده استخوان دیده می شد انگشت های پام از 6 جا شکسته پنج تا میله توی پام گزاشتن که پام شکل یه پای آدم بشه واسم دعا کنین شست پام سیاه شده بهتر بشه ممنون

بگذریم مقصر که من نبودم اون ماشینه بود بیمه هم داره یه دیه هم میگیریم یهcrm هم میگیریم

Ali.K
13-07-1391, 11:46 بعد از ظهر
سلام دوستان العان که دارم اینو می نویسم توی خونه روی تخت به عنوان یک مریض هستم توی خیابون داشتم با پسر عموم می رفتم یه دفعه یه نا مردی از اون دست خیابون پیچیدجلوی من من هم نامردی نکردم زدم وسط ماشینه اومدم پاشم دیدم کف پام از وسط دو نصف شده استخوان دیده می شد انگشت های پام از 6 جا شکسته پنج تا میله توی پام گزاشتن که پام شکل یه پای آدم بشه واسم دعا کنین شست پام سیاه شده بهتر بشه ممنون

بگذریم مقصر که من نبودم اون ماشینه بود بیمه هم داره یه دیه هم میگیریم یهcrm هم میگیریم

واقعا از این اتفاقی که برات افتاد متاثر شدم و برات دعا میکنم که هر چه زودتر سلامتیت برگرده و بتونی مثل روز اول بشی انشالله
داداش خیلی مراقب خودتون باشید موتور واقعا وسیله خطرناکیه. مثل این میمونه که آدم با سرعت بالا حرکت کنه بی هیچ حفاظی
ایشالله خوب بشی

KAZEM69
14-07-1391, 12:13 قبل از ظهر
واقعا از این اتفاقی که برات افتاد متاثر شدم و برات دعا میکنم که هر چه زودتر سلامتیت برگرده و بتونی مثل روز اول بشی انشالله
داداش خیلی مراقب خودتون باشید موتور واقعا وسیله خطرناکیه. مثل این میمونه که آدم با سرعت بالا حرکت کنه بی هیچ حفاظی
ایشالله خوب بشی

ممنون دوستان اگه من چکمه پام بود اینجوری نمی شد واسه همین دیگه سوار نمیشم بدون وسایل ایمنی شما دوستان اگه از کلاه و... استفاده نمی کنید با جون خودتون بازی می کنید لطفلا کلاه و.. رو استفاده کنید:26:

yasharazary
14-07-1391, 08:35 قبل از ظهر
اولین تصادف من مصادف بود با اولین روزی که موتور دار شدم!!!!!!!!!!

از کوچه اومدم بیرون--با دنده یک داشتم از کنار میرفت (سرعت10تا) پژو405اومد یهو پیچوند طرف من--آینش گیر کرد به فرمون منم با کله خوردم زمین--البته نه خودم--نه موتور چیزیش نشد خدا رو شکر--ولی کلاه سرم بود اونم کلاه امانتی مال دوستم!!!شدیدا به کلاه ایمان آوردم!!!
کلاه یادتون نره

sorush
17-07-1391, 04:03 قبل از ظهر
جزئیات:به سمت پل الغدیرورودی شهرمیرفتم تابنزین بزنم بعدبرم دانشگاه اونورشهر سرعت بالابود پیچش تندیه اکسورهم تکم میامد عوضی به من راه نداد میخواستم بیشتربه سمت راست بخوابونم سمت چپم چاله بود راه ندادبه هم ازترس اینکه نزنم بهش زیرش نمانم موتورتازه شسته بودم توی اون مسیرهم اصلاترمزاستفاده نکردم رسیدم زدم روی ترمزکه سرعت کم کنم شانس دیسک خیس بودپیچ پیچیداما من گفتم میپیچم زدم روی ترمزنشد خوابوندم تارسیدبه لبه جدول شانس پیچش تندترشد دیگه رفتم روی جدول جدول هم ردکردم یه پرش که فرمان ازدستم درفت فرمان موتور 5سانت سیمانوکند ولی ایول به موتورم فرمانش درحد3سانت کج شد خیلی محکم بود ولی منم همونجوری که شیرجه زدم رسیدم به 2متری دکل برق که موتورم پشت سرم زمینوشخم میزد بادست جلوی سرخوردنم گرفتم ولی پوست ساعدم رفت دیگه اشتم میخورم به دکل که به زورباپاهام نزاشتم موتوربیادروم کلاه سرم بود باید یه دست لوازم بخرم خلاصه جلدی برقی بلندشدم گفتم زانوم باارنجم شکست ولی ضرب دیده بود توی اون همه ادم یکی به سمتم نیامدکه ببینه وضعم چطوره؟ یه پیرمردی امدسراغم گفت جوان کجابااین عجله خلاصه نگاه کردم دیدم زانوم کوبیده شده ارنجم داغون رسیدم خونه زنگ زدم به پسرخالم خودشورسوند رفتیم بیمارستان 2بخیه پانسمان امپول تموم شدحالا یه فکراساسی کردم برای اینکه خانواده که اراک بودنفهمه که من زدم زمین گفتم مسابقه برای غذاگذاشته بودیم که اینجورشد بابام گفت حواستوجمع میکردی حالا طفلی خبرازعمق ندارن این ازبنده که برای باراول اخرم بودکه زدم زمین

Classified
17-07-1391, 04:35 قبل از ظهر
مواظب باشید بابا :|

چهارشنبه گذشته آیین نامه داشتم، برا باره دوم قبول شدم! شاد و شنگول کارتکس رو گذاشتم لای کتاب و سوار موتور شدم که بیام خونه

تو راه کتاب دستم بود و یه دستی میروندم، رسیدم نزدیکای خونه که یه باره آشغالای ساختمونی تو خیابون بود تقریبا نصف خیابون رو گرفته بود یه پراید هم

دقیا تو مسیر آشغالا بود ولی میشد ردش کرد سرعتتم زیاد بود، جلول پراید یه موتوری بود، پراید رو که رد کردم داشتم از موتور رد میشدم ( سرعت حدود

40-50 تا) که خیر ندیده پیچید هرچی موتور رو کج کردم فایده نداشت یه دست بودم! نقش بر زمین شدیم!:2i8d4ao:

گارد موتور رو نجات داد اما ضربه زیاد بود، کیلومتر و چراغ به فنا. لباسام هم همینطور :| یه 5 6 متری کشیده شدم، از بخت بد من هم کتاب درست افتاد تو

جوب، کارتکس هم توش. موتور هنوز رو زمین بودم پریدم کتاب رو در اوردم! اما چه کتابی! کارتکس داغون شده بود! طرف هم پاش کوبیده شد اما هیچی

نگفت!

زهر مار شد قبولی تو دهنمون :|

Magma
17-07-1391, 04:50 قبل از ظهر
اولین و احتمالا آخرین تصادفم زمانی بود که داشتم میرفتم باشگاه. توی ورودیه شهر که جدول بین 2باند خیابون تموم میشه یه خانوم خییییییییییییییییلی محترم با اینکه دور زدن ممنوع بود بدون راهنما یهو پیچید جلوم که دور بزنه و بره تو اون باند. با سرعت کمی خوردم به گلگیر عقب. اول فکر کردم هیچی نشده. فقط راهنمای سمت راست شکست. اما همین که از موتور پیاده شدم(حتی زمینم نخوردم) و داشتم فحش میدادم فهمیدم ساق پام به اندازه ی 17تا بخیه پاره شده(گیر کرده بود به برآمدگی گلگیر پیکان). خلاصه. به این نتیجه رسیدم که وقتی راننده ی زن دیدم موتورو پارک کنم و پیاده برم....

hoopaad
17-07-1391, 11:30 بعد از ظهر
اول از خودم بگم! من به موتو سواری خیلی علاقه دارم! ولی تا حالا حتی به عنوان ترک هم سوار موتور نبودم! و البته تو خانواده ما همه با موتور مخالف هستند! از انجایی هم که با این درس خوندم ، ترکوندم تا پایان دانشگاه خبری از موتور نیست!

بگذریم اولین تصادف بنده با موتور ( من با ماشین بودم) برمیگرده به 7 سال پیش تو خیابان مفتح داشتم عرض خیابان رو رد میکردم درست روبروی دانشکده الاهیات! تقریبا سر ماشین صاف شده بود که دیدم یه چیزی با سرعت موشک از جلوم رد شد بعدش مثل موتورهای موتو جی پی شروع کرد به تکون خوردن و مستقیم رفت خورد تو یه ون DHL که دوبله پارک کرده بود! بیچاره پسره با کمر خورد تو شیشه ون و با سر اومد رو زمین! منم کپ کردم پیاده شدم دیدم طرف حالش خوبه آوردمش تو ماشین تا بشینه و رفتم ببینم ماشین خودم چی شده! در کمال تعجب یه خط هم رو ماشین نبود! منم با خودم گفتم خدا رو شکر من که بهش نزدم! نگو طرف اومده منو رد کنه تعادلش رو از دست داده!

حالا تو این فاصله دو تا داداشای پسره اومدن یکی شون نرسیده گذاشت تو گوش پسره که چرا موتور و برداشتی بی گواهینامه! منم تا فهمیدم طرف گواهینامه نداره خیالم راحت شد! بماند جناب سروان اومدن و بعد از بررسی تشخیص داد که من نسبت به هردو وسیله موتور و ون مقصرم چون عرض خیابان رو تند رد کردم ( که البته از حق نگذریم تقصیر خودم بود ) به هر جهت من گفتم این حرفارو بیخیال بریم بیمه من تمام خسارت رو تمام و کمال میدم بهت! حالا پسره دبه در میورد که بریم دادسرا! بعد از کلی بالا پایین شدن و دادسرا رفتن هزار جور حرف شنیدن از جناب موتور سوار ( که با دافی میچرخی و حواست کجا بود و ....) 70 تومن از من گرفت که اگر می رفتیم بیمه به مراتب بیشتر دستش میومد!

تصادف دوم هم 5 – 6 ماه بعد بود دور میدون محسنی من سمت داخل میدون بودم که ماشین سمت راستیم ایستاد منم بی تجربگی کردم به راهم ادامه دادم تو همین حین یه موتور سوار بخت برگشته رسید به من و با سپر من مماس شد! موتور طوری نشد! ولی بنده خدا با دمپایی بود بغل پاش به اندازه 3 سانت پاره شد! بماند رفتیم بیمارستان و پزشک اورتوپد! و بعدشم یه کوپن بیمه رو هم بهش دادم! ولی از حق نگذریم آدم خوبی بود!
خدا رو شکر تا الان دیگه تصادف نداشتم!

حالا بعد از خوندم تجربه دوستان عزیر و تجربیات خودم چند تا مورد هست ، که می خوام بگم:
من این قسمت رو کلی میگم منظورم به هیچ شخص یا قشر خاصی نیست کماینکه همه دوستان همه اینها رو بهتر از من میدونن!

1. آقا چرا بین ماشین ها تو ترافیک لایی بازی میکنین به چشم خودم دیدم طرف آیینه یه پراید زد و رفت!
2. چرا از لاین تعمیرات میرید که پراز چشم گربه و دریچه های انتقال آب های سطحیه، که خدایی نکرده بخورین زمین!
3. چرا اتوبان رو خلاف میان که خدایی نکرده یه راننده تازه کار هول شه نتونه شما رو رد کنه و.....
4. چرا کوچه رو ورود ممنوع میاین که یا بمالین به ماشین های پارک شده یا با راننده ماشین یا موتوری که درست میاد سر شاخ شین!
5. چرا زمانیکه یه موتور یا ماشین داره تو کوچه میپیچه! دور برگردون میزنه از سمت راست که نقطه کورشه میخواین سبقت بگیرین!
6. چرا اگه یه کوچه رو خلاف میرن انقدر تند میرین؟ چرا موقع ورود به خیابان اصلی سرعتتون رو کم نمیکنید؟
7. چرا سوار cg میشین 80 – 90 تا تو چمران یا یادگار جتوب پر میکنین! من زمانیکه پراید داشتم تو همین بزرگراه ها 60 تا بیشتر نمیرفتم! الان که 206 تیپ 6 دارم بااینکه ترمزهاش با پراید قابل قیاس نیست 80 تا بیشتر نمیرم! آخه عزیز من سی جی با ترمز های کاسه ای با اون سرعت به موقع واینمیسه!
8. چرا با عابر تصادف میکنید فرار میکنین!!!!!!! من 3 هفته پیش تو خیابان شریعتی کمی پایین تر از حسینیه ارشاد به چشم دیدم یه موتور با سرعت از من سبقت گرفت مستقیم روی خط عابر زد به یه مرد میانسال بعدشم فرار کرد؟ آخه این چه کاریه؟ حالا به هر دلیلی تصادف شده صبر کن؟ اگر طرف شمارتو برداره برای خودت در دسر میشه همه اینها به کنار آدم مگه وجدان نداره؟
9. چرا سمت راست لاین رانندگی میکنید! اینجوری یه راننده ناشی فکر میکنه می تونه از اون نصف لاین رد شده! خدایی نکرده یا میزنه به شما یا هلتون میده تو جوب و جدول! وسط لاین باشین راه هم به هیچ کس ندین!
10. خواهشا فاصلتون رو با ماشین جلویی رعایت کنید!

همه اینها رو گفتم نه برای اینکه بگم خودم خیلی رانندم یا موتور سوار ها بد رانندگی میکنن!

تو این تهران روزی هزار بار بدون راهنما از پارک میان بیرون، به چپ و راست منحرف میشن ، تو لاین سبقت 50 تا میرن از راست سبقت میگیرن ، هزار و یک مدل مواد میزنن میشن پشت ماشین! نمونش دوست خودم دوبار همین جوری تصادف کرده! هنوزم آدم نشده!

همه اینها رو گفتم که بگم عزیز من دوست من همیشه سرت سلامت باشه و بی خطری سوار موتور بشی ولی:

1. حداقل کلاه و دستکش استفاده کنید! به خدا هوای گرم از آسفالت گرم بهتره!
2. تو رو خدا تو شب چراغاتونو رو روشن کنید! حتی اگر بهتر از خفاش میبینین من راننده عینکی هم باید شما رو تو شب ببینم من ، توان دید در شب ندارم!
3. هر موتوری داری در حد خودش سرعت برین! تا بشه به موقع جمعش کرد!
4. خواهشا اگر میبینین راننده یه ماشین دختره یا طرف دختر باهاشه عربده زنان از بغل ماشین رد نشین!
5. آقایون سی جی سوار به همدیگه رحم کنید لگد زدن موقع حرکت به همدیگه یا تک زدن تو اتوبانی مثل حقانی اونم دو ترک خطر ناکه!

اگر الان با این شرایط مملکت با خودتون میگین لباس و کلاه و دستکش گرونه! یادتون باشه خرج بیمارستان و دکتر متخصص و جراحی و... خیلی خیلی خیلی بیشتره آخرشم آدم مثل روز اولش نمیشه!
ببخشید زیاد نوشتم سرتون رو در آوردم!
با آروزوی سلامتی برای همه دوستان گل!

1amin
05-09-1391, 10:05 قبل از ظهر
سلام
تاپیک مفیدیه
ده صفحه اول رو کامل خوندم و نکات جالب و مهمی رو برای پیشگیری از تصادف یاد گرفتم
یه سوال هم برام پیش اومد
کلاه های بدون فک به درد میخورن ؟! من کلاه بدون فک دارم. اگه مناسب نیست بگین که یکی دیگه بگیرم

Alireza
05-09-1391, 10:07 قبل از ظهر
بهتره که عوض کنید خدای نکرده تو تصادف های سنگین کارایی ندارن

شهرام
05-09-1391, 12:17 بعد از ظهر
بهره عوض کنیکارای خوبی نداره تو تصادفات

Mohammad aghili
18-10-1391, 03:07 قبل از ظهر
با خبر شدم محمد منزه (Monazzah )سر شب تو زیرگذر حرم زمین خورده
خوشبختانه کلاه و کاپشن موتور داشته منتها پاش کمی به گاج رفته و موتورش هم اونطور که خودش میگفت به فنا رفته

مثل اینکه بعد از پانسمان از بیمارستان مرخص شده و الان خونس

امیدواریم کاریش نشده باشه

F.Shahgol
18-10-1391, 03:14 قبل از ظهر
خوشبختانه کلاه و کاپشن موتور داشته منتها پاش کمی به گاج رفته و موتورش هم اونطور که خودش میگفت به فنا رفته

امیدوارم

- - - Updated - - -

امیدوارم

amir.cdi
12-11-1391, 11:04 بعد از ظهر
شنبه همین هفته این شکلی موتور همین شکلی خورد شده ریخته پایین

رسولی
18-11-1391, 11:47 قبل از ظهر
خدا رو شکر خودت سالمی .این کمک فنر رو میشه صاف کرد یا نه باید عوض بشه؟

albaloo
18-11-1391, 02:17 بعد از ظهر
ما هم تصادف کردیم یه ماشین بهمون زد فراار کرد خدارو شکر کلاه سشرم بود و کابشن
دستم و پام با اسفالت یکی شد و کتف سمت راستم در رفت
تاریخ 27 صفر
موتور هم فقط راهنما خورد شد و فلاپا ترک ورد و سایده شد روی اسفالت با هیو بودم

امیر علی110
18-11-1391, 03:32 بعد از ظهر
من از وقتی که موتور سوار شدم یه بار تصادف کردم ولی تا دلتون بخواد سر تک چرخ زدنو رو کم کنی و کارهای عجیب غریب زمین خوردم.ولی اولین و اگه خدا بخواد آخرین باری که تصادف کردم این بود که:من پشت هوندا125 رفیقم نشسته بودم و دو نفرم ترک داشتم .
داشتم تو جاده رو می رفتیم که از تو دور برگردون یه ماشین اومد جلومون .ترمز موتورم خیلی خوب کار نمی کرد.خلاصه با40-50تا سرعت محکم زدم به ماشینه .اونی که وسط نشسته بود دست و پاش زخمی شد، اونیم که آخر نشسته بود دو تا از دندوناش شکست منم سر و صورتم زخمی شده بود .موتور که تقریباٌ باید می گفت دیگه بدرد نمی خورد.

hamid reza
07-01-1392, 08:31 بعد از ظهر
من خیلی تصادف کردم اما تو هیچ کدوم هیچیم نشد اما یکیش خیلی با حال بود دوستم یه دی تی 175 بازسازی شده خریده بود منم سیاه مست نشستم پشت موتور با 110 تا سرعت رسیدیم به 4راه یه پراید پیچید جلومون من ترمز گرفتم اما دیر بود با 30 تا زدیدیم وسط پراید هر جفتمون پرواز کردیم من خندم گرفته بود رفیقم دمش گرم منو ردم کرد رفتم وگرنه باید میرفتم دنبال اب خنک فرداش به خودم اومدم دیدم فقط دستم کوفته شده خلاسه فقط 500 خرج موتور رفیقمون شد از قبلشم بهتر شد بعد اون دیگه باکله داغ نشتم پشت موتور

kamangir
07-01-1392, 09:17 بعد از ظهر
من که بالاترین آمار تصادف رو دارم

آخرین بارم سال قبل بود که به خیر گذشت

گاز بسته بودم به موتور تا زود خودم و ترک نشینم برسیم به شهرک جهت فک پلاک ولی پیچ کارتل موتور باز شد

موتور 2 بار کله و معلق زد و خودمو ترک نشینمم حدود 15 الی 20 متری کف خیابون منتهی به کوه صفه کشیده شدیم

به حدی که پدرم موتورو پیدا کرد و گذاشت تو نیسان خودمونم بعد از دوروز از بیمارستان خارج شدیم

(((( هر دو نفر کلاه گذاشته بودیم سرمون )))

علت : عجله و بوی قورمه سبزی که از کله من همیشه میزنه بیرون

معمار
07-01-1392, 09:41 بعد از ظهر
کلا من تصادف زیاد داشتم
ولی قشنگ ترین تصادفم سال 84 بود با 125 که با سرعت خیلی زیاد از کوچه اومدم تو خیابون اصلی
و موتورم خابونده بودم یه دفعه دیدم یه ار دی اومد جلو منم تنها کاری که کردم موتور ولش کردم و موتور رفت تو دماغ ماشین
و ... خلاصه اون سال یادم میاد 70 هزار خرجش کردم و خوشبختانه حتی کوچیک ترین اتفاقی برام نیوفتاد

:24:

sorush
09-01-1392, 08:34 بعد از ظهر
دوست عزیز حداقل توی سایت یا جایی دیگه اپلود میکردی بعد الان
مستقیماکپی کردی خراب کردی دیگه

porya0441
09-01-1392, 08:45 بعد از ظهر
[QUOTE=sorush;179992]دوست عزیز حداقل توی سایت یا جایی دیگه اپلود میکردی بعد الان
مستقیماکپی کردی خراب کردی دیگه[/
QUراس ميگي نميدونستم اينجوري ميشه از همينجا هم كه ميخوام اپلود كنم گزينه كامپيوترو ميزنم چيزي نمياد

- - - Updated - - -

اينم عكس موتور 10 دقيقه بعد از تصادف

امیر علی110
09-01-1392, 10:06 بعد از ظهر
سلام آخرین باری که از رو موتور خوردم زمین قبل از عید بود.
داشتیم سه ترک با موتور رفیقم میرفتیم(من آخر نشسته بودم.)
همنطور که داشتیم میرفتیم رفیقم که وسط نشسته بود گفت می خوام رو موتور وایسم برقصم.....
ما هم هر چی بهش التماس کردیم بشین سر جات تو گوشش نرفت منم تقریبا رو چراغ نشسته بودم و راننده رو گرفته بودم که نیوفتم.
چشمتون روز بد نبینه تا این بلند شد قر ل رو بیاد من از پشت افتادم رو زمین 5،6تا غلط خوردم افتادم کنار خیابون.
اونوقت طرف اومده میگه برای چی پریدی پایین تازه میخواستم شاباش جمع کنم.
شانس اوردم سرعت موتور خیلی زیاد نبود وگرنه.......

porya0441
10-01-1392, 11:28 قبل از ظهر
سلام به همه يه خبر بد كه سر خودم هم اومد.ديروز با يه پرايد تصادف كردم جريان اينطور بود كه من از كنار خيابون اصلي با 70 تا ميومدم كه يهو يه پرايد از باند اصلي همون سبقت ترمز گرفت و سريع پيچيد طرف پياده رو كه تو يه لحظه ديدم يه پرايد 15 متر جلوتر پارك كرد منم دو دستي اومدم رو ترمز دوتاشم باهم گرفتك كه سر نخره خلاصه 70 تا سرعتو كردم40 تا يا 30 تا نميدونم چون هواسم فقط جلو بود محكم زدم به درب عقبش و موتورو و منو و عموم كه تركم بود پرتمون كرد طرف پيادره رو كه البته يه ماشين ديگه پارك بود كه به اونم زديم و بدبخت پرايدي كه پارك كرده بود ماشينش بيشتراز همه خسارت ديد . خلاصه بعد از چند حركت اتروباتيك 2 يا 3 متر جلوتر فرود اومديم:25r30wi: كه خوشبختانه به دوتامونم چيزي نشد فقط يكم له شدگي داريم تو پامون خدا رحم كرد جاييمون نشكست الانم به زور راه ميرم دردش زياده .حالا بدبخت بيچاره عموي بنده دو روز از تهران واسمون مهمون اومده بود مام اروميه هستيم هيچي ديگه از شرمندگيش دراومديم:clap: نتيجه اخلاقي مواظب اين راننده نماها باشين كه يهو ميپيچن جلو ادم و تا بخواي به خودت بياي بووووم.يه عكسم از موتور كه 2 دقيقه بعد تصادف گرفتم واستون ميزارم.:gigglesmile: [Only registered and activated users can see links]

mata
10-01-1392, 04:13 بعد از ظهر
سلام
سال نوتون مبارک
من دوبار تصادف جدی کردم یه بارش که همین روز سال تحویل (30اسفند) دم غروب با تریل زدم بیرون برم سمت کوه نرسیده به کوه سر چهاراه یه پژو آژانسی پیچید جلوم هرچی چراغ دادم نفهمید سرعتم 20تا بود موتورو ول کردم رفت زیر ماشینش طفلکی موتورم دردش گرفت ،پای خودمم وقتی از رو موتور پریدم ضرب خورد ولی هیچیم نشد جالب اینکه افسر اومد گفت موتورمقصره قرارشد خسارت سپر اون نامردم من از بیمه بدم.
بار دوم با 125cc بودم صبح داشتم میرفتم سرکار اولین بارون سال هم اومده بود زمینا لیز منم با 60 ،70تا میرفتم تا رسیدم میدون، میدونو پیچیدم دیدم موتور داره میسره ،دنده رو پایین دادم دیگه موتور رفت منم با ارنج افتادم رو زمین حالا موتور 6متر همونجوری بنزین میریخت و رو زمین لیز میخورد خدا رو شکر هم کلاه سرم بود هم خلوت بود کسی از پشت سر بهم نزد.
نکته اخلاقی : 1-موتور علاوه بر مهارت تجربه میخاد 2-تو بارون که رفتی... موتورو بذار خونه با اتوبوس برو 3-پلیسا هم به قیافه نگا میکنن تا جایی که بشه حق رو ب موتور نمیدن بنابراین ب پلیس هم اعتمادی نیس سعی کن اگه تصادف کردی با مصالحه خسارت بگیری و بری خونه 4-سعی کنین وقتی میبینین موتورو دیگه نمتونین کنترل کنین قبل از برخورد ،موتورو ول کنین اینجوری هم موتور سالم تر میمونه هم خودتون

moein_sg
12-01-1392, 06:22 بعد از ظهر
از خانوما بترسین
خیلی بترسین !

ظهر پنج شنبه اتوبان تهران کرج ، سرعت ۱۲۰-۱۳۰ تا ، دیدم یه پیکان بدون آینه بغل و به رانندگی یه پیرمرد داره متمایل میشه به سمت چپ ، پشت سرم خبری نبود و ترمز زدم ، نمیدونم چرا یه زن بیشعور ! کشید پشت سرم و بووووووق و ترمز شدید ! توی آینه سپرشو دیدم که لب به لب شده با اگزوز ! اومدم کنار و یه نگاه بهش انداختم دیدم از ترس سفید شده !

----

امروز سر چهارراه ...... یه پراید با رانندگی یه زن نفهم انگار که فقط راه افتاده که منو بزنه ، به اگزوز زد که موتور منحرف شد و نزدیک بود به یه جنسیس بخورم ... میخواستم برم بزنم تو دهنش که دیدم موتور چیزیش نشده و بیخیال شدم رفتم

خیلی مواظب رانندگی خانوما باشین . نمیتونن ماشینو کنترل کنن ، هول میشن ، نمیدونن باید چیکار کنن

porya0441
12-01-1392, 09:34 بعد از ظهر
بابا خانوما كه بحثشون جداس اصلا وقتي خانوم ديدين كلا بايد يه 100 متر فاصله بگيري باهاش چون هر لحظه ممكنه يه حركتي ازشون سر بزنه كه حتي به فكر شمام نميومد.يهو ديدي وسط اتوبان دنده عقب كشيد چه معلوم؟:gigglesmile:

hosein_dig
12-01-1392, 10:00 بعد از ظهر
سال 88 با سی دی آی لای ماشینا میرفتم یه راننده تاکسی ییهو درباز کردم پنجه پای راستم سوراخ شد و 6 ماهی میلنگیدم با آتل
89 هم پشت چراغ با 220 بودم که یه تاکسی از پشت زد بهم تاکسی پرایده جلو بندیش ترکید ولی موتور یکم ترکیده
آخرای 89 هم (26 اسفند) یا پالس گرام رو ماسه ها سر خوردم رفتم تو جوب دست راستم قلم شد و الان دوتا پلاتین دارم تو دستم

:icon_pf _97_:

porya0441
12-01-1392, 10:38 بعد از ظهر
حسين جان تو هم كه مثل من از شانس فقيري ..ولي مال من خدا رو شكر به پلاتينو آتل اينجور چيزا نكشيده فقط يه شكستگي دست داشتم با چند تا بخيه تو سرم و رگ دستم همين...اين اواخرم كه تصادف كردم تو همين پست نوشتم بالا كه چي شد كه خدارو شكر چيزيم نشد:20:

AmiR.b
27-02-1392, 02:14 بعد از ظهر
با آپاچی داشتم میرفتم از یه وانت سبقت بگیرم که یهو بدون راهنما و نگاه به آیینه پیچید جلو من.منم تا به خودم اومدم دیدم که زد به قسمت باکه موتورم... سرعتمم کم بود ولی بدجوری زمین خوردم جوری که یک تیکه گوشته پام کنده شده بود که باز سوار موتور شدم رفتم بیمارستان 12 تا بخیه خورد و دکتره می گفت اگه یکم زخمت پایین تر میرفت رگ اصلی پات رو می زد ...... خدا واقعا رحم کرد...

gtr250
15-08-1392, 02:30 بعد از ظهر
من یک بار تو کند روی اتوبان واستاده بودم دقیقا جایی که برای ایستادن هستش بری ماشین خراب شدن با امداد

یه پراید از سمت راست سبقت گرفت زد پامو ترکوند و فرار کرد
20 روز بیمارستان پلاتین باقی ماجرا

irani.partizan
30-08-1392, 11:03 بعد از ظهر
شب عاشورا از هیت میومدیم دو ترک بودیم بارونم میومد تو خیابون دماوند پرایده یهو زد رو ترمز 5.6 متر فاصله داشتم که ترمز کردم قفل کرد چرخ عقب چرخید به راست موتور به بغل خوابید لیز خورد ولی توریمون نشد طرف ر... به خودش با زنو بچه بود که خواست پیاده شه ببینه چمو شده که سریع پاشدیم رفیقم رفت پیش یارو نذاشت پیاده شه گفت طوریمون نشده برو..کلی ترسیده بود بنده خدا

چن روز پیشم بازم دو ترک داشتیم میرفتیم افرود
تو اوتوبان که بودیم 80.90 تا سرعت بود یهو یه 405 جلومون زد رو ترمز منم جفت ترمز گرفت سرعتو کم کردم که به بهش نزنم کشیدم بغلش که رد بشم احمق اونم کشید همون سمتی که من رفتم هنو به در عغبش نرسیده بودم که قشنگ گرفت رومون!!کناره منم یه موتور دیگه بود جا فرار نداشتم!دوشاخو،چرخ جلو گرفت به ماشین دیگه نمیشد کاریش کرد همونطوری یه چند متری رفتیم که با 70تا خوردیم زمین یه 7.8 متری با اسفالت حالو اهوال کردیم که وسط اتوبان موندیم فقط سریع پاشودیم خودمونو موتورو جمع کردیم از وسط اتوبان:jaru: رفتیم کنار....!!شانس اوردیم ضربه گیر اینا همه چی داشتیم توریمون نشود موتور هم سالم موند.
اونم چراغ عقبش شکست زه سپرش کنده شد!!پرو پرو یارو بجا اینکه بگه اقا طوریتون نشد سالمین پیاده شده بود طلبکار که وقتی بلد نیستین چرا سوار موتور میشین و ازین حرفا که منم دیگه.....!:3:
میگفت خسارتشو بده زدی ماشینمو نابود کردی!گفتم پولم کجا بود که بدم!!گفت مدرک بده،گفتم مدرکم کجا بود با این قیافه و لباس(جدی هم نداشتم نه پول نه مدارک)اون وسط دنبال پلاک میگشت که بنویسه دید پلاکم نداره.گفتم موتور ورزشیه پلاک نداره!گفت الان میزنم پلیس بیاده این حرفا....!دیگه دیدم داره زیادی حذف میزنه با یه:32:ازش خدافظی کردیم:crazy:
همیشه با تجهیزات کامل سوار موتور بشید!!!!
اگه شلوار کراس پامون نبود ضربه گیر نداشتیم نصفه باسنم رفته بود اونجوری که رو اسفالت کشیده شد![Only registered and activated users can see links]خدا رحم کرد.
رفتار ادما با هم خیلی فرق داره همیشه متناسب با برخورد دیگران باحاشون برخورد کنید و عکسعمل نشون بدید!!:121fs725372:

Mr.Line
30-08-1392, 11:35 بعد از ظهر
تا الان کلاه نذاشتم سرم ... ( غلط کنم از این به بعد می ذارم )

ولی تصادف نداشتم

البته به جدول خوردم یه بار .... سره گاز زیاد و ...

ولی خوب نزدیک به تصادف لحظه زیاد داشتم !

farshid37
01-09-1392, 12:33 قبل از ظهر
بد ترین راننده ها: رانندگان وانت و به خصوص نیسان، خانم ها، مسافرکش ها و موتور سوارها هستند. همین تاپیک رو هم که بخونید با وجود این که معمولا هر کس رفتار خودش رو توجیه می کنه مشخصه مقصر خیلی از تصادف ها خود دوستان هستند. قدرت ترمز گیری موتور به ویژه در جای لیز و خیص از ماشین کمتره واسه همین باید تو حقظ فاصله بیشتر دقت کرد. در صورتی که موتور سوارهای محترم معمولا به پشت ماشین می چسبند و با فاصله کم سبقا می گیرند و لایی می کشند و به چراق قرمز و ... هم معمولا بی اعتنا هستند.
خوشبختانه تا حالا نه با موتور تصادف نداشتم با ماشین هم تصادف جدی نداشتم.

Mr.Line
01-09-1392, 12:42 قبل از ظهر
نه خداییش من همیشه زیاد فاصله میگیرم

چون عادت به بی لنتی کردم

و موتورم نه مدارک داره نه من گواهینامه ! ..:25r30wi:

ماکیاولی
01-09-1392, 01:27 قبل از ظهر
من تا حالا شکر خدا با موتور تصادف نکردم
البت زیاد موتور سواری نمیکنم
اگرم سوار باشم آروم و با احتیاط
البته تو ترک موتور تصادف کردم
با ماشنیم که زیــــاد
اولین بار 13 .14 سالم بود با ماشین تصادف کردم خخخخ
از همشون جالب تره اولین تصادفم :))
رفتم تو دیوار همسایه خخخخخخ
زنش شوکه شد بردنش بیمارستان
مادر منم اومد بیرون از ماجرا با خبر شد
یهو شوهر زنه اومد حمله ور شد طرف دادشم(من بعد تصادف ماشینو گذاشتم در رفتم خخخخخ، داداشم رفته بود تو محل جرم خخخخخخخ)
یارو گفت 3 نفرو کشتی
یاللعجب
هیچی دیگه مادرم هم حالش بد شد
تو اورژانس مادرم و زن همسایه کنار هم بستری بود (شاهکار کرده بودم)
حال مادرم که بد شد نفسم در نمیومد
توی اورژانش یکم دیر اومدن که بهش برسن
یه پرستارو گرفتم به فحش :)) زنیکه فلا فلان
طولانی شد
میدونید دلیل تصادف چی بود؟
فشوردن پدال گاز بجای ترمز =))
داداشم اون شب با پسر دائیم رفتن بازداشتگاه

- - - Updated - - -

سلام آخرین باری که از رو موتور خوردم زمین قبل از عید بود.
داشتیم سه ترک با موتور رفیقم میرفتیم(من آخر نشسته بودم.)
همنطور که داشتیم میرفتیم رفیقم که وسط نشسته بود گفت می خوام رو موتور وایسم برقصم.....
ما هم هر چی بهش التماس کردیم بشین سر جات تو گوشش نرفت منم تقریبا رو چراغ نشسته بودم و راننده رو گرفته بودم که نیوفتم.
چشمتون روز بد نبینه تا این بلند شد قر ل رو بیاد من از پشت افتادم رو زمین 5،6تا غلط خوردم افتادم کنار خیابون.
اونوقت طرف اومده میگه برای چی پریدی پایین تازه میخواستم شاباش جمع کنم.
شانس اوردم سرعت موتور خیلی زیاد نبود وگرنه.......

خیر ببینی مردم از خنده
م.ست که نبود رفیقت؟
اخه یبار منم زیادی خورده بودم(اب شنگولی)
3 نفر ترک موتور بودیم
گفتم میخوام بر عکس بشینم
خلاصه من وسط بودم
تو همین بر عکس شدنم نفر اخر خورد زمین:))))

ZirCgari
01-09-1392, 05:44 بعد از ظهر
سامولیکم..

17سالم بود با خودم اهد-احد-عهد-عحد-Ahhhd بستم که یک بار با موتور بخورم زمین ترسم بریزه ..

آقا 2نصف شب تو یه روزی پاییزی موتور رو کشیدم بیرون(سی جی 125) زمین هم خیس بود . موتو رو روشن کردم رفتم بیرون( فقط دنده اضافه کردن بلد بودم کم کردن بلد نبودم:دی)

بعد آقا فردیس هم که فلکه فلکه ست رسیدم فلکه اول عمدا ترمز جلو رو گرفتم که لیز بخورم - بخورم زمین موتور نزدیک جوب اومد زمین خرد به جوووب واساد منم در همون هین از رو موتور پریده بودم تو پیاده رو 3-4ثانیه زود تر از برخورد موتور با جووب رسیده بودم و پیاده رو و داشتم صحنه برخورد موتور با زمین رو نیگاه میکردم:دی...

دراصل موتور تصادف کرد نه من:دی آخر سرم ترسمون نریخت! و قست نشد با بدن زمین رو لمس کنیم..

خیلی وقته دیگه موتور هم سوار نمیشم یه جورایی زیر 250سوار شدن توهین به وجود آدمه و 250 هم که گرون:دی

MANHUNT
29-11-1392, 01:34 قبل از ظهر
سال ٩٠ دايچي ٢٥٠ صفر خريده بودم رنگ سفيد هميشه هم تميزه ميكردم يك ماه بود خريده بودم يه شب كه محلمون شلوغ بود موتورو دستمال كشيدم همه ميگفتن عجب موتوريه بعدش ما امده شديم بريم بيرون حركت كردم دوتا خيابون بالاتر يه وانت پيكان كه بارم داشت به علت گم كردن ادرس بشدت عصبي شده بود از فرعي با سرعت ٤٠ كيلومتر امد تو اصلي منم داشتم ميرفتم يه دفعه ديدم دو تا نور از بغل امد من فقط نورش ديدم رد به من تا ده متر من با موتور كشوند من بين موتور ماشين گير كرده بودم تا امدن ده پونزده نفري من رو در اوردن اگه كلاه نداشتم اينجا نبودم يا اگه موتور موتور ضعيف تر بود ماشين از روم كلا رد ميشد اخرش خوبه اون بنده خدا گفت گاز رو با ترمز اشتباه گرفته!!!!!!!!!! يه بار ديگه داشتم تو ميرداماد از سمت وليعصر به سمت شريعتي ميرفتم كه بعد از پل يه ٢٠٦ از سمت مخالف به علت سرعت بالا كنترلش رو از دست ميده مياد اينور اتوبان منم يه دفه شوكه شدم جفت ترمزارو با هم گرفتم موتور مثل سيخ وايساد من دو متر از روي موتور پرتاب شدم نزديك بود بخوره به ٢٠٦ كه خورد تو جدول همون جا وايساد درسته دو متر پرتاب شدم اما اگه ترمز اي موتورم خوب نبود باز اينجا نبودم ٢٠٦ هم له شد سه تا جوون مست تو ماشين بودن هر كي به ما رسيد گفت برو سريع صدقه بده خدا خيلي دوست داره فقط همين دوبار تصادف داشتم:2i8d4ao:

Eyeless
29-11-1392, 09:03 قبل از ظهر
2تا داشتم فعلا خدا کنم بیشتر نشه دیگه و پیش نیاد :(

یکی 10 سالم بود با موتور گازی گازشو تا ته گرفتم گاز گیر کرد رفتم تو دیوار :دی

یکی دیگه هم دیروز بود با سی جی یه بنده خدایی از فرعی داشتم میومدم به اصلی خلاصه ما امدیم یه موتوری دیگه هم امد من ترمز کردم ترمز به خوبی کار نکرد چون لاستیک عقب خیلی ساییده شده

زدیم عقب موتوره یارو اما چون سرعت من کم بود سرعت اون زیاد (تایر جلو چرخوندم که مستقیم نزنمش ناکارش کنم :دی) زدمش رد شد تایر خودم کج شد جایی که من فرار کنم چون افغانی بودن اونا فرار کردن :)))

اما اگه موتور پلاستیکیا بود خرج زیادی مینداخت رو دستم :( خدارو شکر نبود

یکبارم یه خانومیم هی میرفت هی ترمز میگرفت هی میرفت هی ترمز میگرفت من اصابم خورد شد گاز دادم که ازش رد بشم زدم پشتش :)))))

کلا من تا زن میبینم پشت چراغ سبزم باشم تا او 6 کیلومتر دور نشه من نمیرم هرجا خانم میبینم یه 200-300 متر فاصله میگیرم :دی

Mohammad.r
29-11-1392, 01:20 بعد از ظهر
من دوبار تاحالا تصادف کردم. یکیشو خوردم زمین ولی اون یکی واقعا تصادف بود.
دفه اول تازه 135خریده بودم رفتم در مغازه یکی از بچه ها، اون وایساده بود سمت راست موتور دستش روگاز بود هی گاز میداد"تو پیاده رو" ما دیدیم حرف داره طولانی میشه گفتم دور بزنم موتورو بزارم برم تو مغازه. هیچی آقا گذاشتم رو دنده، نفمیدم چی شد یه صدایی اومد دیدم من کف پیاده رو، موتور تو نونوایی سنگک! :4chsmu1:دیگه خودتون تا تهشو برید تا یکماه اونجا نرفتم. بعدشم شاطر اینجوری بود: :vardane:
دفه آخرو با هندا خسته یکی از آشناهامون بود، میگم خسته ینی واقعا هیچی نداشتا حتی هندل. داشتم میومدم تو بلوار تقریبا 60تا:19: سرعت. اومدم اومدم فقط یه لحظه چراغ دنده عقب پرایدو دیدم. از شیشه عقب رفتم تو! بیهوش شدم ولی خدارو شکر یه خطم بهم نیوفتاد.

mohammadvaiper
29-11-1392, 01:24 بعد از ظهر
من هم 3-4 باری تصادف کردم
ولی 2 تاش که بد بود رو میگم
اولیش سال 88 از جاده اصلی داشتم مستقیم میرفتم داخل فرعی در کنارش یک کوچه بود.دقیقا وسط کوچه رسیده بودم که یک ماشین حواسش نبود زد به من.با اینکه نه من سرعت داشتم و نه اون جراحتی بدی بهم وارد شد.مچ پای راستم شکست و شاهرگ پام بریده شد و دست راستم هم از کتف از کار افتاد. 3 ماه داخل خونه افتاده بودم

دومیش هم دقیقا 1 هفته مونده بود به عید 92 شاخ به شاخ با یک موتور زدم سرعتم خیلی زیاد بود اونم یک دفعه مسیر موافق رو دور زد راه منو بست.50 متر رو زمین کشیده شدم خدا روشکر کلاه کاسکت داشتم سرم چیزی نشد ولی پام ضرب دید که اونم 1 ماه طول کشید خوب بشه

تصادف خیلی بده چه پشت ماشین باشی چه پشت موتور.معلوم نیست ادم کجاش عیب میاد.

MANHUNT
29-11-1392, 01:53 بعد از ظهر
دفه اول تازه 135خریده بودم رفتم در مغازه یکی از بچه ها، اون وایساده بود سمت راست موتور دستش روگاز بود هی گاز میداد"تو پیاده رو" ما دیدیم حرف داره طولانی میشه گفتم دور بزنم موتورو بزارم برم تو مغازه. هیچی آقا گذاشتم رو دنده، نفمیدم چی شد یه صدایی اومد دیدم من کف پیاده رو، موتور تو نونوایی سنگک! :4chsmu1:دیگه خودتون تا تهشو برید تا یکماه اونجا نرفتم. بعدشم شاطر اینجوری بود: :vardane:
دفه آخرو با هندا خسته یکی از آشناهامون بود، میگم خسته ینی واقعا هیچی نداشتا حتی هندل. داشتم میومدم تو بلوار تقریبا 60تا:19: سرعت. اومدم اومدم فقط یه لحظه چراغ دنده عقب پرایدو دیدم. از شیشه عقب رفتم تو! بیهوش شدم ولی خدارو شکر یه خطم بهم نیوفتاد.
تا حالا هيچ جا بدتر از قم تو رانندگي نديدم دركت ميكنم دوست عزيز البته موتورسواراش نوبرن جسارت به شما نباشه

Mohammad.r
29-11-1392, 02:01 بعد از ظهر
خواهش میکنم، قشنگ مزین کردید. بله ایجا خداییش موتور سوار خوب کم نیست. ولی یه سری هستن... اعجوبن! استعداد فوق العاده ای تو به ف.. دادن خودشون و بقیه دارن. از اون دسته افرادین که اول یه حرکتو میزنن بعد بحش فکر میکنن. گواهینامه که اصلا حرفشو نزن، کلاهم کلا تعطیل. البته بازم میگم موتور سوار خوب کم نیست، توهین نشه به کسی.

r.hasani7023
29-11-1392, 03:50 بعد از ظهر
:25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r3 0wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi: ونوایی واقعا باحاله

پشیمان
29-11-1392, 07:22 بعد از ظهر
سلام منم 2بار تصادف کردم یه بار با ایکس ال 125 تلاش موتورم از سر کمک جلو نصف شد شانس اوردم نمردم یه بارم روم نمیشه بگم خیلی فجیه بود

amin8speed
02-12-1392, 08:50 قبل از ظهر
من داشتم میرفتم سر پیچ تویه کوچه زیر درخت توت چرب شده بود (وقتی توت ها میریزن بعد از مدتی چرب میشه)هوا هم بارونی بود انگار نفت ریخته بودن من موتورو کج کردم که بپیچم یه بار موتور و من با هم لیز خوردیم رفتیم خوب شد موتور سپر داشت سپر کج شد نه من چیزیم شد نه موتور

Amir R1
07-12-1392, 11:01 بعد از ظهر
یه بار با 70 سی سی 15 سالم بود یه هو دیدم زنه با پراید پیچید جلوم اومدم از بغلش رد شم من رد شدم اما دوستم با زانو خورد تو ماشین چراغ ماشین شکست ما هم خوردیم زمین زنه تا اومد بیرون با موتور یه جور در دفتم لحضه های در رفتنو یادم میاد خدارو شکر میکنم که نمردم تو کوچه 70 تا پر کرده بودم زنه هم اومد دنبالم ولی نتونست بگیره.

MeysamElisha
16-02-1393, 10:26 قبل از ظهر
تصادف که اسمش نمیشه گذاشت اما حادثه بیشتر بهش میاد! اوایل موتورسواری که با 125 شروع کردم, دور میدون که خداروشکر شلوغ هم بود و نمیشد بیشتر از 20 تا رفت, گردن موتورم یهویی شکست, (جالب اینجاست که موتور تازه خریده بودم و به هیچ عنوان باهاش تکچرخ نزده بودم) دقیقا مثل گاوی که سرش رو میبرن, دو قسمت شد, شانسی که آوردم این بود که چند دقیقه قبلش این اتفاق پیش نیومد چون سرعتم حداقل بالای 50 تا بود:gigglesmile: فردای اون روز که درستش کردم اما بصورت اصولی چون هم از داخل و هم از بیرون جوش کردمش, فروختمش و برای همیشه با Honda چینی! خداحافظی کردم:26::sarma:

mamalb
16-02-1393, 07:42 بعد از ظهر
سلام .من هم چندتا تصادف ماه کردم که دوتاشو میگم .

بدترینش دو سال پیش با هوندا 125 بود که یک موتور از کوچه در آومد و گذاشتم وسطش باسر اومدم روی زمین و کلاه کاسکتم چهار تیکه شد و پاشنه پای راستم به هندل گیر کرد و کلا کنده شد (چون صندل پام بود).

آخریش هم پارسال یارو با پراید صفر کیلومتر از نماینگی سایپا یهو اومد بیرون و من با جترو 150 گذاشتم جلوش .گلگیر و سپر و نصف کاپوتش رفت من هم رینگم کج شد و زانوهام زیر فرمون گیر کرد و دو روز ورم داشت و زیر شکمم هم

فشار اورد و روی باک رفت تو

mps123
16-02-1393, 07:56 بعد از ظهر
آقا کی این تایپیکو زده؟؟؟ :27:
به جای این تایپیکای که توی دل آدمو خالی میکنه و اظطراب آدم بیشتر میشه یه تایپیک میزدین که کجاها بیشتر دقت کنین و چه جاهایی و از چه کسایی دور بمونیم تا امنیت بره بالا اینجوری استرس میره بالا :out:

mamalb
16-02-1393, 11:35 بعد از ظهر
آقا کی این تایپیکو زده؟؟؟ :27:
به جای این تایپیکای که توی دل آدمو خالی میکنه و اظطراب آدم بیشتر میشه یه تایپیک میزدین که کجاها بیشتر دقت کنین و چه جاهایی و از چه کسایی دور بمونیم تا امنیت بره بالا اینجوری استرس میره بالا :out:

دوست عزیز شما فقط از نیسان آبی و سه چرخه های جمع آوری بازیافت دوری کن و مواظب راننده های جوان پراید سوار (البته همه نه بلکه اکثرا ) باش دیگه اتفاقی نمیافته انشاالله:spam:

نام کاربری
07-03-1393, 11:56 بعد از ظهر
ای خدا ذلیلش کنه هنوز یادش میوفتم سرخ میشم از خجالت باموتورم رفته بودم دانشگاه رفیقم گیرداد بده دور بزنم هرچی از ماانکار از طرف اصرار از اونجایی که رفیق فابم بود دادم دسش خلاصه نشس پشت موتور و حرکت کرد آخ آخ دنده که عوض میکرد استخونای تن منم خرد میشد باش فک کنم اولین بارش بود هردختری میدید زرتو زرت بوق میزد شرف مارو به باد داد سرپیچا که میرسیدیم صدای صلواتم بلند میشد نزدیکای در دانشکده نمیدونم چی شد جو گیر شد خوابود موتورو دور بزنه یه دفه...... غییژژژژ آبرومون جلو اون همه دافی به باد رفت بلند شدم دیدم ملت از دختر و پسر همه دارن مسخرمون میکنن خلاصه با عرق شرم موتورو جم کردیم رفتیم خدا ذلیلش کنه که خارمون کرد تا یه هفته رو نداشتم سربلند کنم هی وای من

ali borji
14-03-1393, 12:31 بعد از ظهر
سلام به دوستان
منم پنجشنبه هفته پیش بد جور تصادف کردم ارنج دست راستم ترکید دعا کنید واسم

r3zamhr
14-03-1393, 12:53 بعد از ظهر
یه شب با دوستام رفتیم بیرون 2تا موتور بودیم و یه ماشین من تریل پیشرو 150 داشتم دوستمم فلات 200 و ماشنینم ریو بود اقا ما شامو خوردیم البته یه توضیح مختصری درمورد شام بدم که اسمش حمیسه هست یه غذای ترکیبی مخصوص اهواز هست ما شامو خوردیمو حرکت کردیم وارد یه جاده تازه تاسیس شدیم و خلوت همینکه وارد شدیم دوستم با ماشین زد کنارو دنده بک گرفت که با چراغ زنونش مارو اذیت کنه البته بعضی وقتا یه دستی مختصری هم میکشید من که اعتماد به نفسم زیاد شده بود گفتم باید از کنارش رد شم با سرعت بالا که یهو ماشینو کامل پیچوند وسط جاده افقی ایستاد منم فاصلم کم بود زدم بهش هیشی دیگه الان پام تو گچه رفیقم که ترکم بود پرت شد اون ور ماشین ولی چیزیش نشد خدارو شکر
نتیجه 1=چراغ زنون نگیرین
2=شوخی کردن با موتور سوار زمانی که ماشین میرونین ممنوع
3=حتما اهواز بیایید و فلافو حمیسه بخورید

Mohammad.r
23-04-1393, 08:58 بعد از ظهر
بچه ها واسم دعا کنید صب تو کوچه زدم به یه بچه صورتش داغون شد. مردم از استرس قلبم داره میترکه
خاک تو سرم که نرفتم تصدیق بگیرم

hamed510
23-04-1393, 09:15 بعد از ظهر
خوب بچه چی شد!!؟ نبردی بیمارستان!؟ فرار کردی!!؟

Mohammad.r
23-04-1393, 09:18 بعد از ظهر
نبابا فرار چیه انقد شلوغ شد میخواستمم نمیش. اورژانسم ز نزدیم دماغش پر خون بود تمام لباساش. دارم از ترس میمیرم
کارت شناسایی و مدارک موتور دستشونه دوساعت التماسشون کردم ز نزنید. شکایت کنن بیچارم

hamed510
23-04-1393, 09:27 بعد از ظهر
خوب تو نباید تنهاشون بزاری هم خودش و هم خانوادش باید ببینی در چه وضعیتی هس!!
رضایتشون رو هم باید بگیری چونکه شکایت کنن کارت سخت تر میشه

محمدمحسن
23-04-1393, 09:49 بعد از ظهر
حرف پول رو الان اصلان نزنیا داداش چون داغ هستند و آتیشی .

خودتم نه یکی از خانوادت ریش سفیدی کسی تماس بگیره حال بچه رو بپرسه و سر حرف رو باز کنه

بگه نگران هذینه بیمارستان نباشید ما هرچقدر مخارج باشه میدیم. بهتر از اینه که مستقیم بگی پول میدم. بهشون بر میخوره

حالا هیچی هم نشده باشه یه عده از این فرصت سو استفاده میکنند میگن بزار طرف که مدارک نداره بکنیم ازش بتونی بگی راکب کس دیگه بود بهتر البته

خدایی نکرده کار به شکایت کشید . و اونا گفتن این پشت موتور بود . بگو من ترک موتور بودم رفیقم زد تصاف شده ترسید در رفت من موندم موتور

هر کاری کنی کار به شکایت و محکوم کردنت نکشه چون جرمه دادگاهی هم داری . نمی خوام توی دلتو خالی کنم اما بدونی خیلی بهتره تا قافل گیری بشی .

برای حال پرسیدن بچه هم بزار مادرت یا پدرت تماس بگیره . بزرگتر هستند به حرمتشون احترام میزارند ..

stoncold
23-04-1393, 09:57 بعد از ظهر
داداش این ماه دیم دوبرابر گمونم؟
همچین مواقع بهترین راه
اینه بگین مدارک هیچی ندارم و اسمتونم اشباهی بگید لااقل با اسم یه دوستتون که گواهی نامه داره
الان بیمه تقبل نمیکنه دیرو
نهایتش اینه باید دیه بدی داداش که اونم رضایت بگیری حله

Mohammad.r
23-04-1393, 10:05 بعد از ظهر
خونه کسی خبر نداره فقط خودم و پسرخالم. بخدا حرفی ندارم هرچقدر بگن میدم فقط شکایت نکنن بگم پسرخالم بره؟ زن و بچه داره جلو خونه اونا بود
شکایت کنن بدبخت میشم بخدا دو هفته پیش سر یه گوهی که خوردم بازداشتمو دادن با جواز کسب بابام ولم کردن. بخاطر اون هرروز دارم میرم دادسرا. این دیگه از کجا اومد بخدا تو این ماه همش دارم بدمیارم

- - - Updated - - -

فرضو براین بگیریم که بینیش شکسته 3تومن بیشتره دیه ش؟
صبح ساعت 9آخه چکار میکرد توکوچه
خدا کنه باباش آدم با منطقی باشه من بادوتا زن و یه پسره هم سن و سال خودم حرف زدم

- - - Updated - - -

بخاطر داداشم انقد اشک نریخته بودم که امروز ریختم

- - - Updated - - -

اونا گفتن این پشت موتور بود . بگو من ترک موتور بودم رفیقم زد تصاف شده ترسید در رفت من موندم موتور
کارت ملیم دستشونه

stoncold
23-04-1393, 10:13 بعد از ظهر
اشتباهت همینه الانم بگو من پشت موتور نبودم
شکایت کنن داداش کاری نمیتونن کنن مگر اینکه از پس دیش برنیای که بعدشم تازه قسط بندی میشه برات
ولی اگه میتونی یه نفر که گواهی داشترو معرفی کن موتورت بیمه بوده؟
دماغ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ زیبایی اگه بهش بخوره دیش خیی میشه اگرم نه شیش میلیون

Mohammad.r
23-04-1393, 10:29 بعد از ظهر
اشتباهت همینه الانم بگو من پشت موتور نبودم
شکایت کنن داداش کاری نمیتونن کنن مگر اینکه از پس دیش برنیای که بعدشم تازه قسط بندی میشه برات
ولی اگه میتونی یه نفر که گواهی داشترو معرفی کن موتورت بیمه بوده؟
دماغ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ زیبایی اگه بهش بخوره دیش خیی میشه اگرم نه شیش میلیون
یا خدا. بیمه دارم آره. ولی نمیزارم شکایت کنن نه پول بیشتر از این صحبتا دارم نه کسی که بیاد گردن بگیره. فقط میرم التماسشون میکنم راضی بشن
صد بار مرورش کردم قضیرو زنه گفت میبریمش بیمارستان خود احمقم از ترسه اینکه نخوام برم بیمارستان اونجا چیزی بشه مدارکو دادم. بعدم خوده زنه گفت برو
خدایا کمکم کن

Erfan Ts
23-04-1393, 10:49 بعد از ظهر
داداش کسی رو که زدی خانوادشونو میشناسی؟؟ هم محلی هستید؟؟

بد به دلت راه نده داداش انشااله که حل میشه .........

حسن موتوری
23-04-1393, 11:09 بعد از ظهر
آقا برو ثبت احوال بگو کات ملیم گم شده . با یه کارت ملی فک نکنم بتونن کاری کنن. از نظر من هیچیو از پدر مادرت پنهون نکن. به اونا بگو خودتو راحت کن .

Mohammad.r
23-04-1393, 11:25 بعد از ظهر
داداش کسی رو که زدی خانوادشونو میشناسی؟؟ هم محلی هستید؟؟

بد به دلت راه نده داداش انشااله که حل میشه .........

گفتم، همساین با پسرخالم ولی نمیشناسن همو. بابا بچهرو ندیدم پسرخالمم نمیشناستش. فقط به فردا امیدوارم
خدایا ببخش میدونم واسه چی داری اینکارو میکنی باهام ولی ببخش

- - - Updated - - -

آقا برو ثبت احوال بگو کات ملیم گم شده . با یه کارت ملی فک نکنم بتونن کاری کنن. از نظر من هیچیو از پدر مادرت پنهون نکن. به اونا بگو خودتو راحت کن .

کارت موتور و بیمم دستشونه بجز اون. میگم ولی تا فردا نه. اول پسرخالمو میفرستم سراغش

MANHUNT
23-04-1393, 11:51 بعد از ظهر
ممد ناراحت شدم به قران حالا به خودت مسلط باش داداش ايشالا كه هيچي نشده از هيچ چيز نترس توكلت بخدا باشه داستان رو كاملا توضيح بده كه چي شد///گواهينامه صد در صد گير بيار رفيقي فاميلي كسي اگه گواهينلمه داشته باشي تمام خرج طرف و ديه رو بيمه ميده اگه گواهينامه نداشته باشي بيمه خرج طرف ميده بعد تو بايد به صورت قسطي به بيمه پرداخت كني قضيه رو براي خودت گونده نكن ريلكس باش داداش هيچي نيست

- - - Updated - - -

ممد هنوز نرفتي ببيني طرف چطور هستش خانواده بچه چه جور ادمايي هستن باسه خودت گنده كردي فعلا يكي از كارايي كه ميتوني بكني اين كه زود قضاوت نكني برو خانواده طرف ببين با پدر مادر با يه دست گل كمپوت ممپوت فعلن اينكارو بكن بقيشم رديف ميشه

Mohammad.r
23-04-1393, 11:54 بعد از ظهر
گواهینامرو امشب ردیف میکنم صبم زود میگم پسرخالم بره. خداکنه شاکی نشن. فقط دعاکن مصطفی شکایت نکنن

- - - Updated - - -

صب میرم خرت و پرت میگیرم خودمم میرم با پسرخالم. برم?

Mohammad.r
24-04-1393, 12:05 قبل از ظهر
نترس داداش شكايت چيه چرا به همچين چيزايي فكر ميكني اعتماد به نفس داشته باش هيچي نيست به چيزاي مثبت فكر كن
استرس تا صبح دیوونم میکنه بخاطر داداشم انقد گریه نکردم.
از بابت زنه دلم بجاس اصلا انگار نه انگار شاید مادرش نبود باباشو ندیدم پسرخالمم نمیشناستش خدا کنه راضی بشن

- - - Updated - - -

اونموقعی که آدم اصلا فکرشو نمیکنه بدترین اتفاقا میفته. دوهفته نیس سر یه موضوع دیگه گرفتار شدم الانم که اینجوری شد.
خدا واسه هیچکس پیش نیاره امیدوارم هیچکس حال امروزمو تجربه نکنه

Mohammad.r
24-04-1393, 12:25 قبل از ظهر
ممد داداش يه فيلمي چيزي بزار نگا كن يه كاري انجام بده كه ذهنت مشغول بشه توكلت بخدا باشه داداش گريه نكن مرده گنده ادم بايد مرد روزاي سخت باشه باست دعا ميكنيم ايشالا هيچي نيست ///
مرسی دمت گرم. خداکنه فردا یه چیزی بشه استرسش از رو دوشم برداشته بشه

- - - Updated - - -

مرسی از همه. مصطفی ممنون. فعلا

Mohammad.r
24-04-1393, 12:23 بعد از ظهر
سلام به همگی. نمیدونم چی بگم هم خوشحالم هم از خودم خجالت میکشم. صبح رفتیم یکم کمپوت و آبمیوه و این چیزا گرفتیم رفتیم سراغ بچه، باباشم بود بنده خدا مونده بود خونه.
اصلا انتظارشو نداشتم اینجوری برخورد کنه اول از همه مدارکمو داد کلیم نصیحت کرد مام کلی التماس و معذرت خواهی. دیروز برده بودنش بیمارستان اسمش امیر علی بود بینیش شکستگی نداشت ولی بالای لبش پاره شده بود 3تا بخیه خورده بود.
مام به زور راضیشون کردیم باباشو و خودشو بردیم بیمارستان دوباره عکس گرفتیم و این کارا خلاصه از 10تا حالا بیمارستان بودیم. فقط دعا میکنم دوباره حرفشون عوض نشه نمیدونم چرا ولی دلم هنوز به جا نیست.
مواظب باشید

MANHUNT
24-04-1393, 12:36 بعد از ظهر
خوب خدارو شكر ممد داداش ديكه تموم شد شيطون لعنت كن داداش اين فكرارو هم بريز دور ديشبم گفتم زود قضاوت نكن ايشالا كه تموم شد رفت

MANHUNT
24-04-1393, 10:38 بعد از ظهر
امشب شانس ما يه تصادف بد كردم خدا بهم رحم كرد صد مرتبه شكر كه كلاه سرم بود دستام داغون شد سينم كوفته شده در كل مواظب خودتون باشيد موتورم هم داغون شد با اجازتون

h0ssein
24-04-1393, 10:59 بعد از ظهر
امشب شانس ما يه تصادف بد كردم خدا بهم رحم كرد صد مرتبه شكر كه كلاه سرم بود دستام داغون شد سينم كوفته شده در كل مواظب خودتون باشيد موتورم هم داغون شد با اجازتون

داش مصطفی چی شدی؟

به کی زدی؟ یا کسی به تو زد؟ یکم بیشتر توضیح بده...

ahmad noori
24-04-1393, 11:15 بعد از ظهر
خدا رو شکر کلاه داشتین،انشاالله سالم و سلامت باشین...

MANHUNT
24-04-1393, 11:25 بعد از ظهر
مولا خيلي گليد همين كه حالم رو ميپرسيد خودش يه دنيا ميارزه الان بيمارستان بودم از سينم معاينه كردن شكر خدا فقط كوفتگي هستش دكتر ميگفت برو خدارو شكر كن ورزش كاري عضلاتت قوي بوده به قفسه سينت اسيب نرسيده ما هم كه تمام مقررات رو رعايت ميكنيم كلاه ميزاريم اين شد قسمتمون بازم خدارو شكر داخل اتوبان نيايش بودم جلوم يه وانت مزدا بود با سه تن بار چرخ عقبش درامد خورد بما ما هم شوت شديم وسط اتوبان سريع بلند شدم خودم پرت كردم رو جدولا تا ماشينا زيرم نگيرم تمام دستام گوشتش سابيده شده خيلي ميسوزه فقط خدارو شكر ميكنم زير ماشينا له نشدم

hamed510
24-04-1393, 11:33 بعد از ظهر
یا ابوالفضلللللللللللل!!
مصطفی حالت خوبه!!؟ در چه وضعی داداش!!؟ زبونم بند اومد!!

MANHUNT
24-04-1393, 11:40 بعد از ظهر
قربون محبتت حامد داداش ميخوامت هيچيم نيست فقط دردش خيلي بده تمام دستام داره ميسوزه خيل ميسوزه بدنم خيل كوفته شده زياد نميتونم حركت كنم الان از تو تخت با ايپد امدم تو سايت خدارو شكر باز جاييم نشكسته

flower
24-04-1393, 11:44 بعد از ظهر
بازم خدا را شکر طوری نشدین تا می تونین تو اتوبان که امنیت نداره با موتور نرین .

hamed510
24-04-1393, 11:46 بعد از ظهر
خدا رو 10000 مرتبه شکر که چیزیت نشکسته!!
فاصلت با اون مزدا خیلی کم بود!!؟
لاستیکش به تو خورد یا ماشین!!؟
اون یارو رو چیکارش کردی!!؟
میدونم منم یبار رو آسفالت از رو موتور افتادم بدنم کشیده شده بود دستام مثل آب ازش خون میچکید خیلی صحنه بدیه!!
مصطفی مواضب باش الان استراحت نیاز داری فقط استراحت قصه موتورم نخور باز خودت چیزی نشده من خدا رو شکر میکنم موتورت درس نشد یکی دیگه میخری اصلا راجع بهش فک نکن

MANHUNT
24-04-1393, 11:47 بعد از ظهر
دمت داداش قربون محبتت چشم ديگه اتوبان نرم حالا نميدونم قضيه ما قسمت بود يا شانس تو تهران روزي مگه چنتا لاستيك در ميره كه يكيش ميخوره به ما

h0ssein
24-04-1393, 11:47 بعد از ظهر
خدا رو شکر آسیب خیلی جدی ندیدی ، ایشالا که خوب میشی فقط جون من از اتوبان بکش بیرون ، اتوبان خیلی خطری مخصوصا تو شب/
موتور چی شد ترکید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نمیدونم قسمت بوده یا چیز دیگه ، به قول خودت مگه چندتا لاستیک در میره که یکیش بخوره به شما/

بخیر گذشت ، حتما هفته ای یبار صدقه بده من بهش عجیب اعتقاد دارم/