PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تا حالا چند بار تصادف کردید؟چه جوری؟چرا؟

صفحه ها : 1 [2]

MANHUNT
25-04-1393, 12:00 قبل از ظهر
دمت همتون گرم فاصله با ماشين مزدا ميشه گفت ٢٠ متر يا شايدم كمتر تو حس و فكر بودم مثله اينكه لاستيك از زير ماشين پرت بشه با سرعت پرتاب شد سمت من به صورتي كه اصلن نتونستم عكسعمل انجام بدم تا به خودم امدم كف اتوبان ملق ميزدم موتور اگه فردا شد حسين عكسشو ميزارم باستون كيلومتر تركيد باك اندازه چهارتا انگشت قر شد گارد تركيد لامپ جلو هم تركيد حالا بقيشم نميدونم فكر كنم همينا باشه

- - - Updated - - -

تازه حسين داداش من هر روز صدقه ميدم حتما اتفاق بدتري تو كمين بوده باز خدارو شكر

- - - Updated - - -

از يارو مدارك گرفتم با تلفن ادرس خونش با همون وضع پيچيدم به بازي تا راهنمايي رانندگي نيومده خفتمون كنه با دستاي خوني با موتور داغون امدم خونه با برادر رفتيم بيمارستان

hamed510
25-04-1393, 12:23 قبل از ظهر
مصطفی باید به خودت استراحت بدی ایشالا هرچه زودتر خوب میشی و هیو استریتتو میگیری
ای کاش تهران بودم با کمپوت میومدم پیشت!!
اون یارو رو هم ول نکن!!

MEBRAHIMI
25-04-1393, 12:30 قبل از ظهر
ایشالا زود خوب بشی دادا من این چند وقت که تو انجمن بودم شما خدایی هی جواب مارا میدادی کارت درسته...

MANHUNT
25-04-1393, 12:37 قبل از ظهر
قربون محبت همتون خيلي اقاييد ببخشيد هي پست ميدم اخه با يه تشكر زدن نميشه از شما داداشاي گل قرداني كرد خيلي گليد

Alireza.BMW
25-04-1393, 12:37 قبل از ظهر
داش مصطفی خدا بد نده دادا...عجب صحنه ای بوده...آخه لاستیک ماشین در بره این دیگه ته بد شانسیه اون وانته چکار کرد؟؟؟ خدارو شکر خودت خوبیو سلامتی و طوریت نشده آره در مورد صدقه برا خودم خیلی مواقع واقعا جواب داده مطمعن باش خدا با این حادثه جلوی یه حادثه بدتر رو برای تو گرفته دادا خدا میدونه چی در انتظارت بوده جلوتر...ایشالاه زودتر خوب شی موتورتم غمت نباشه فدا سرت مهم خودتی که سالمی وسیله میادو میره اما این جونه که میاد و بره دیگه رفته

MANHUNT
25-04-1393, 12:42 قبل از ظهر
قربونت عليرضا داداش نميتونم بگم قسمت بوده يا بدشانسي فقط خدارو شكر ميكنم اتفاق بدتري نيوفتاد اگه كلاه نداشته بودم كه هيچ موقعي كه خوردم زمين كلاه از سرم در امد ديگه هم پيدا نشد داداش

Alireza.BMW
25-04-1393, 12:53 قبل از ظهر
الان صحنه رو واسه خودم فرض کردم...خیلی صحنه فجیهیه اعصابم خورد شد به خدا دادا...کلاهت گم شد؟؟؟عجب ضربه ای بوده که کلاهه پرت شده به ناکجا آباد
خدا یگم چکارشون کنه بابا با وسیله بی صاحاب میاین بیرون همه جاشو چک کنید مخصوصا پیچای رینگ من خودم با ماشین یا موتور میخام برم بیرون هرز گاهی یه نگاهی میندازم یهش بلاخره پیچه دیگه هیچ تضمینی وجود نداره که باز نشه...به تمام دوستان هم نصیحت میکنم هرز گاهی پیچای وصل به چرخ رو بازدید و اگه شل بود تاجایی که جا داره سفت کنید چون به مرور زمان ممکنه شل بشه موتورم که 2 چرخه...

MANHUNT
25-04-1393, 12:58 قبل از ظهر
حامد تو پيشم هستي تو قلبم داداش خيلي اقايي ممنون فقط حامد درد زياد دارم چي بخورم قرص بهم داده دكتر اما باورت ميشه تا حالا تو عمرم قرص نخوردم چون اصلا عادت ندارم

YNSBMI
25-04-1393, 01:24 قبل از ظهر
سلام
الان متوجه شدم مى دانم حادثه بدى بوده، خيره انشالله زودتر خوب بشى، دردهايت هم زودتر فروكش كند. :flower4:

Reza-M
25-04-1393, 01:41 قبل از ظهر
خوشبختانه درطی مدت 7 سال موتور سواری؛ تصادف نداشتم ـ
فقط 2 سال پیش که یه هندا 150 داشتم یه بنده خدایی با هندا 125 سر پیچ تند داشت دور میزد بدون اینکه جایی رو نگاه کنه من هم سرعتم بسیار پایین بود خوردم به خطر عقبش نه اون افتاد نه من. (هر چند به این نمیشه گفت تصادف).

اصلآ مورد تصادفی نداشتم: چون هیچوقت سرعت نمیرم. به نظر من مهم ترین علت تصادف اونم تصادفات ناجور و خطرناک همین سرعته.
من به عنوان برادر کوچک همه شما عزیزان توصیه میکنم؛ هرگز سرعت رو در الویت موتور سواریتون قرار ندین ـ مگر در مواقعی که جاده خلوت باشه مخصوصآ در شب و اتوبان ها.

- - - Updated - - -

خوشبختانه درطی مدت 7 سال موتور سواری؛ تصادف نداشتم ـ
فقط 2 سال پیش که یه هندا 150 داشتم یه بنده خدایی با هندا 125 سر پیچ تند داشت دور میزد بدون اینکه جایی رو نگاه کنه من هم سرعتم بسیار پایین بود خوردم به خطر عقبش نه اون افتاد نه من. (هر چند به این نمیشه گفت تصادف).

اصلآ مورد تصادفی نداشتم: چون هیچوقت سرعت نمیرم. به نظر من مهم ترین علت تصادف اونم تصادفات ناجور و خطرناک همین سرعته.
من به عنوان برادر کوچک همه شما عزیزان توصیه میکنم؛ هرگز سرعت رو در الویت موتور سواریتون قرار ندین ـ مگر در مواقعی که جاده خلوت باشه مخصوصآ در شب و اتوبان ها.

MANHUNT
25-04-1393, 01:45 قبل از ظهر
ممنون رضا جان از نظرت من بيشتر دوستان ميدونن فوق العاده ايمن رانندگي ميكنم موقع تصادف هم لاين گوشه گوشه بودم با سرعت ٧٠ كيلومتر بستگي به شانسم داره

Reza-M
25-04-1393, 01:57 قبل از ظهر
اره بستگی به شانسم داره اما خودمونم باید رعایت کنیم.. منم با پالس خیلی برم 70 تا بیشتر نمیرم تو اتوبان اگه خلوت باشه نهایتآ 80 تا دیگه بیشتر نمیرم،

راننده های ماشین امروزی هم که ایشالله ماشاالله دارن من بیشتر ترسم از این راننده خودروهاست ـ بدون راهنما میــپــیچن چپ راست باوجود اینجور راننده ها تو جاده های ایران خداییش بیش از 30 تا سرعت یعنی تصادف. والا من جرآت نمیکنم سرعت برم .
امیدوارم خدا پشت و پناه همه راننده ها به خصوص موتور سوارای عزیز باشه، و هیچ وقت گرفتار تصادف نشن.. البته با رعایت قانون .

Erfan Ts
25-04-1393, 10:24 قبل از ظهر
نزدیک 2 هفته پیش نزدیک خونمون بد جور افتادم.....خدا رو شکر فقط دستم با زانوم داغون شد :) .....یه قاب بغل موتور شکست خطر عقب در اومد ....بازم شکر که باک و چیزای دیگه داغون نشدن......این اولین بارم بود که با تی اس افتادم ....دستم هم در حال خوب شدنه ....:)

بازم خدا رو شکر

MANHUNT
25-04-1393, 10:31 قبل از ظهر
ديشب با هزارتا بدبختي به صبح رسوندم درد نميزاشت بخوابم بدنم خشك شده بود و كوفته نميتونستم از جام بلند شم الان با هزار بدبختي تونستم از جام با كمك داداشام بلند شم هنوزم خيلي خيلي درد دارم كلافه شدم مواظب خودتون باشيد تو رو قران سعي كنيد تو اتوبان با موتور نريد خيلي خطرناكه

Eyeless
25-04-1393, 11:07 قبل از ظهر
نظرات دوستان خوندم واقعا ناراحت و متاسف شدم :(
ترو خدا بیشتر حواستون جمع کنید :( مخصوصا دوستی که به یه بچه زده بود :(
کلاهم یادتون نره
اصلا تا جایی که ممکنه شب نرین بیرون میرینم با ماشین برین
خدارو شکر من تا حالا نصادف نکردم فقط یه بار از فرعی پیچیدم به اصلی یه ضربه ی کوچیکی زدم به یه موتور افغانی که فرار کرد هنوزم موندم که چرا فرار کرد :دی
خدایی من خودم وقتی تو کو چه میرم با دنده 1 یا 2 خیلی آروم میرم چون حادثثت دیگه بچه هم که نمیدونه مثلا خودم ساعت 3 ظهر سگ میمرد تو گرما داشتم با موتور میومدم خونه ییهو یه بچه کوچیک از تو کوچه درامد
همیشه کسایی تو راننگی موفقن که خونسرد هستن و به راه خیره نمیشن مثلا تا یه ماشین پیچید جلوشون نمیگن هی وای حالا کتلت میشیم قشنگ با خونسردی باید بهترین راهو انتخاب کنن
مثلا خودم چند دفع شده که ماشین پیچیده قشنگ از کنارش رد شدم البته بستگی به راننده ماشینم داره اگه زن باشه که فاتحتون خوندست :دی
ببخشید زیاد حرف زدم یه خاطره بگم

یه پیرزن نشسته بوده دم خونش که یه خانوم دنده عقب میره و طرفو له میکنه و بعد دنده 1 میزاره که حرکت کنه تازه میفهمه که طرفو له کرده یه دورم از جلو روش میره که دیگه مطما بشه کشته طرفو :دی نتیجه ی اخلاقی: دست پاچه نشید و همیشه از خانوما 200-300 متر فاصله بگیرید.
ایشالا که دیگه برای هیچکس تصادف که هیچ برخورد کوچیکم پیش نیاد.

معمار
25-04-1393, 11:28 قبل از ظهر
سلام اقا مصطفی ان شا الله که حالتون خوب باشه ببخشید که الان دیدم چه اتفاقی افتاده براتون

غمت نباشه برا موتور جاش پر میشه
همین که سالم هستی خدار و شکر

ولی اگه اون ماشینه مقصر هست چیزی که بیمش میده بگیر و نه اذیتش بکن و نه راحت ولش کن

Eyeless
25-04-1393, 11:30 قبل از ظهر
اینم اضافه کنم وقتی رو موتور یا ماشین نشستید فکر طرف نمیدونم فردا امتحان دارم فردا باید برم سر کار این چیزا نباشید فقط حواستون به رانندگیتون باشه شما باید پیش بینی کنید پشت ماشینی که دارید میرید و ماشینی که داره به طرفتون میاد میخواد چیکار کنه من خودم هروقت سر چهارا میخوام بپیچم یا پشت یه ماشین هستم یه هرکاری میخوام کنم اول نگاه راننده میکنم از جلو یا از تو آیینه ببینم اگه حواسش به من هست که با خیال راحت دور میزنم اگه نیست با احتیاط دور بزنم یا به حرکت ادامه بدم. مثلا تو فکرتون باشه که هر لحظه ممکنه کسی بیاد جلوتون یا ماشینی بپیچه در ماشینی باز بشه در ماشین که برای من زیاد اتفاق افتاده
اگه همیشه پیش بینی کنید هیچوقت تصادف نمیکنید

MANHUNT
25-04-1393, 11:35 قبل از ظهر
چاكرتو وحيد داداش موتور فكر كنم ١ ميليون ١ ميليون خورده اي خرج داره موتور چرخ عقب تاب برداشته خفن چشم eyeless جان دفه بعد حواسم هست كدوم لاستيك ماشين در ميره ميخوره به من فلك زده

Eyeless
25-04-1393, 11:40 قبل از ظهر
اگه میخواید روی گازوییل سر نکنید تنها راهش اینه که گاز ندید با یه سرعت معقول وارد گازوییل بشید اما گاز ندید بزارید خود موتور بره فرمونم سفت بگیرید
البته بازم امکانش هست که سر بخورید اینو گفتم که اگر چاره ای دیگه نداشتید

- - - Updated - - -

نه داداش اینارو گفتم که بیشتر حواستون باشه و گرنه اتفاق که میوفته اما شما اگر فکر این بودید مثلا ماشین منحرف بشه یا چیزی دیگه شاید اینجور نمیشد البته من خیلی ناراحت شدم ایشالا که زودتر خوب بشید

Alireza.BMW
25-04-1393, 08:06 بعد از ظهر
سلام دوستان با اجازتون منم امروز تصادف کردم الان همه جام درد میکنه...فقط شانس آوردم وگرنه الان روحم باهاتون حرف میزد

ali.motahari
25-04-1393, 08:09 بعد از ظهر
خدا بد نده داش علیرضا چرا؟
خودت چیکارت شد؟چجوری؟
با کدوم موتورت؟

Alireza.BMW
25-04-1393, 08:11 بعد از ظهر
با آپاچی بودم...خودم همه جام درد میکنه بدجور خوردم زمین بعدشم رفتم تو ماشین موتورم خدا بیامرزه

ali_r
25-04-1393, 11:02 بعد از ظهر
ای بابا هر روز برای یکی از بچه ها اتفاق میفته
علیرضا خدا بد نده
انشالله که خوب میشی
ناراحت شدم

Alireza.BMW
26-04-1393, 02:09 قبل از ظهر
ممنون علی جان...والا داشتم با موتورم تو خیابون میرفتم همینجور هواسم به خودم بود یه هو چند متر جلوترم یه وانت هایلوکس سر خرو کج کرد بره تو تعمیرگاه من اصلا نفهمیدم چی شد ترمز عقبو گرفتم وا نستاد جلو رو گرفتم هیچی جواب نداد خوردم زمین موتورم رفت زیر ماشینه خودم رفتم تو دلش...فقط با دستام جلو صورتمو گرفتم داغون نشه خدا رو شکر کت تنم بود وگرنه وضعم بدتر بود همه جام درد میکنه بیمارستان بودم تازه اومدم خونه به زور دارم تایپ میکنم دستام استخوناش گز گز میکنه فقط خدارو شکر سرعتم زیاد نبود وگرنه الفاتهه...این بدشانسی ما تو این روزای مقدس

MANHUNT
26-04-1393, 10:58 قبل از ظهر
ای بابا علیرضا تو دیگه چرا داداش ناراحتمون کردی میبیبنی علیرضا قسمتو الان چطور هستی؟خیلی نارحت شدم ایشالا سریع خوب بشی مثل اینکه روزه باع شده اون یه مقدار حواسی هم که رانند های ماشین داشتن اونم از بین بره داداش استراحت کن هر چی سرعتر خوب بشی من امروز تازه دردم کم شده دوستان مواظب خودتون باشید هیچ چیز تو این دنیا اندازه سلامتی ارزش نداره

hosinmaster
26-04-1393, 11:03 قبل از ظهر
علیرضا جان ایشالله که زودتر خوب شی و دیگه نه واسه شما ونه هیچ موتور سوار دیگه..خصوصا" جمع پرشین هیچ اتفاقی نیوفته..

manhunt عزیز شما هم به همچنین..ایشالله که زودتر ردیف شی..

MANHUNT
26-04-1393, 11:37 قبل از ظهر
ممنون حسین جان خجالتمون دادی خیلی خیلی ممنون

parsa-suzuki
26-04-1393, 12:36 بعد از ظهر
خب من عضو جدیدم 18 ساله و عاشق موتور و ماشین - بار اول با یک مینی کراس 90 سی سی تصادف کردم که از عقب یه پراید بهم زد و من و موتور دور میدان پردیس رفتیم زیر یک وانت مزدا 1600 و بار دوم هم به علت ریختن گازوییل در وسط خیابان با ایکس ال 125 در حد صفر یکی از دوستان خوردم زمین که خوشبختانه موتور فقط طلق راهنمای سمت چپش شکست

ali.motahari
26-04-1393, 12:43 بعد از ظهر
خب من عضو جدیدم 18 ساله و عاشق موتور و ماشین - بار اول با یک مینی کراس 90 سی سی تصادف کردم که از عقب یه پراید بهم زد و من و موتور دور میدان پردیس رفتیم زیر یک وانت مزدا 1600 و بار دوم هم به علت ریختن گازوییل در وسط خیابان با ایکس ال 125 در حد صفر یکی از دوستان خوردم زمین که خوشبختانه موتور فقط طلق راهنمای سمت چپش شکست
داداش شما چجوری عضو جدیدی هستین که آبان1391 عضو شدی؟

معمار
26-04-1393, 03:28 بعد از ظهر
من به دوستان توصیه میکنم که روزه میگیرید سوار موتور نشید
هوا گرمه و نمیتونید چیزی هم بخورید
تشنگی - افت فشار و قند خون
از دلایلیه که خیلی از موتور سوار ها تو تابستون اونا رو از حالت عادی خارج میکنن
و نهایت منجرب به تصادف میشه

من خودم سعی میکنم تو تابستون و مخصوصا موقع اوج گرما از ماشین استفاده کنم
کولر رو روشن میکنم و بی خیال 10 لیتر بنزین بیشتر مصرف کردن میشم

B-MAX
27-04-1393, 08:07 بعد از ظهر
آقا تورو به خدا این تاپیکو نخونید
نحسه! از موقعی که دوباره اومده بالا همه بچه ها دارن پشت سر هم تصادف میکنن:icon_pf _52_:

برای خود من اصلا سابقه نداشت تا حالا
امروز از صبح تا همین 1 ساعت پیش آفرود بودم مثل هر هفته صحیح و سالم و بدون یه خش!! برگشتم تو محلمون, وارد خیابونمون که شدم یهو دیدم یه CG125 خلاف میاد و عین موشک زمین به زمین با حداقل 50-60 تا سرعت داره میاد تو چرخ جلوم سرعتی نداشتم سریع وایسادم که از 2 متری که سمت راستم خالیه بکشه و بره اما نامرد **دست صاااااااف کوبید تو چرخ جلو و در برق موتور بعد دیدم رادیات روغن و پدال دنده نابود شده خودشم عین این کارتونا با صورت رفت تو طلق موتورش و طلقش خورد شد:20:
داشتم موتورمو چک میکردم یهو دیدم داره میپیچه به بازی دوییدم گرفتمش هرچی از دهنم در اومد بهش گفتم پول هم 1 قرون نداشت! ولی خسارتمو گرفتم!

نتیجه اخلاقی:
این تاپیکو نخونین:3:
شمایی که خوندی مواظب خودت باش:d

فلات دوست
01-08-1393, 08:40 قبل از ظهر
تصادف با ماشینم یه بار کردم به اینصورت که 4راه را با سرعت 20 تامیرفتم که یه هندا125 مثل گلوله از 50متری میامد منم گفتم تا بیاد رفتم که چهارراه را ازنیمه رد شدم موتوری یهو رفت جلوم و به سپررکابش گیر کرد و افتاد که خوشبختانه صدمه جدی ندید.
یه بار هم با ایژ تو کوه بودیم و شیب تند کوه را به حالت برش میرفتم که یه قسمت بدلیل بارندگی شسته شده بود و مجبور به توقف شدم ولی چون شیب تند بود و وزنم به سمت پرتگاه بود و موتورم سنگین بود افتادم و با موتور 2 غلت خوردم وای ساق پام زیر موتور موند و خوشبختانه فقط کوفتگی داشت

satiar
24-08-1393, 09:06 بعد از ظهر
سلام دوستان.دیدم موضوع خوابیده،اصولاً تو این مملکت خوردن زمین و تصادف جزِیی از رانندگی شده،شما راهتو بری یکی دیگه میاد میزنه.جاده ها هم که ماشالاه نگو،بیشتر شبیه میدون مین میمونه.منم تا دلتون بخاد با موتور خوردم زمین و عادی شده.تازگی شهردار شهر ما 70 تا سرعت گیر زده تو سطح شهر!!!!
اما جای جالب اینه که ی شب وسط تابستون رفتم کنار بلوار خونمون ی اب به ماشین بزنم ساعتای 12شب،کارم که تموم شد اومدم رو پله مغازه سرکوچه نشستم.ب ی بار ی بنده خدا که کارتون جمع می کرد اومد جلو ماشین من واستاد با فاصله 10 متر و زد رو دنده عقب و انگارن انگار با سرعت اومد کوبید و ....
خندم گرفت و رفتم موندم چی بگم،ازش مدارک خاستم،میدونین چی همراه داشت؟؟؟؟؟؟کپی کارت ملی
گذاشتم بره و فردا قول داد بیاد.خیلی بامعرفت بود.فرداش اومد و ماشینو درست کرد.

roots
24-08-1393, 09:15 بعد از ظهر
توصیه من به عزیزان هیچ وقت زمینه خیس بود موتور سوار نشین یعنی حماقته واقعا! بنده 4 بار اونم یه یارونه معمولی زمین خوردم .. چون با کوچکترین ترمز پخش زمین...

VAHID
24-08-1393, 09:43 بعد از ظهر
من یه بار تو میدون ازادی تصادف کردم.البته تونستم موتورو جمع کنم و نخوردم زمین البته به سختی.
تو لاین خودم داشتم میرفتم یه تاکسی بدون هیچ توجهی از بغل زد بهم فکر کنم میخواست مسافر پیاده کنه

توصیه بنده به دوستان اینه که تا میتونید از تاکسی ها فاصله بگیرید. بطور ناگهانی تغیر مسیر میدن و اکثرا هم توجهی به مسیر ندارن.

roots
24-08-1393, 09:53 بعد از ظهر
من یه بار تو میدون ازادی تصادف کردم.البته تونستم موتورو جمع کنم و نخوردم زمین البته به سختی.
تو لاین خودم داشتم میرفتم یه تاکسی بدون هیچ توجهی از بغل زد بهم فکر کنم میخواست مسافر پیاده کنه

توصیه بنده به دوستان اینه که تا میتونید از تاکسی ها فاصله بگیرید. بطور ناگهانی تغیر مسیر میدن و اکثرا هم توجهی به مسیر ندارن.
واقعا اینا معلوم نی حواسشون کجاست!! موتور به اون بزرگی ندیدن...تا یکی بهشون میگه مثلا فلان جا ! یا نگه دار ! دیگه هیچیو نمیبینن...

moein 007
24-08-1393, 11:45 بعد از ظهر
اوه اوه اوه بحث داغه من سه بار بیمارستان بستری شدم سه بار هم تقصیر من نبود
1-داشتم با سرعت100تا میرفتم یه دفعه یه سمند پیچید که عرض خیابون رو دور بزنه کوبیدم عقبش ولی الان با طرف رفیق شدم(چونم سه تا بخیه خورد)
2-یه دوست دارم138کیلو وزنشه داشتیم میرفتیم یدفعه بلند شد و تا نشست سر موتور رفت هوا ناجور خوردم زمین(دوستم دستش خونی شد من دست راستم شکست و ابروم 4تا بخیه ناقابل خورد)
3-داشتم تو جاده جنگلی بدون چراغ میرفتم با دوستم یدفعه دوستم گفت گاز رو بگیر از بقیه عقب نیفتیم منم گاز رو تا آخر گرفتم چشمتون روز بد نبینه هنوز دنده3 رو پر کردم میخواستم برم4 به لطف شهرداری احمق و خود بی فکرم که چراغ نداشتم زدم به یه تپه ی تقریبه نیم متری که با سنگ درست شده بود (خودم شقیقم5تا بخیه خورد کمرم هم خونی مالی شد پام داغون شد البته خوشبختانه نشکست دوستم کتفش شکست و صورت نازش هم یکم خونی شد البته سو تفاهم نشه دوستم پسره هااا)
ببخشید طولانی شد

roots
24-08-1393, 11:55 بعد از ظهر
آقا از کلمات .... انگیز استفاده نکنید..مردم چی میگن اونوقت...[emoji12] [emoji12] [emoji12] [emoji12]

moein 007
25-08-1393, 12:01 قبل از ظهر
من چی کی کی بود من ازکلمات......انگیز استفاده کردم نه بجان موبایلم منظور چی بود دو هزاریم کجه هنوز

محمدمحسن
25-08-1393, 12:07 قبل از ظهر
آقا من و یک سمند باهم از کوچه بیرون اومدیم و هردو به سمت راست حرکت کردیم.

جلوی ما یه کوچه دیگه بود سمند دست چپ من حرکت میکرد یک دفعه پیچید تو کوچه جلویی که من تا بخودم بجنبم وترمز زدم

عقب ماشین خورد به فرمون و ماهم پخش زمین شدیم.

راهنما چراغ جلو شکست .

به یارو میگم یک دفعه پیچیدی جلوم قیچی کردی . ببین چی میگه . من فکر کردم توام میخوای بری تو کوچه !!!!! طرف فکر خوانی هم میکنه

این کف دست ما خدایش تا ۳ هفته درد عجیبی داشت حتی نمیتونستم موتور رو جک بزارم .

.......

اقا خیلی باید احتیاط کرد دوتا چشم داریم. سه چهارتا هم باید قرض بگیرم شیش دونگ هواسمون باید جمع باشه .

از لایه ماشین بچه نپره وسط

از فرعی یکی با سرعت نیاد تو اصلی

از پارک کسی در نیاد

از آسمون کسی نیوفته جلومون

خلاصه همه جوره باید مراقب بود .

بوق مناسب هم تا حدی از تصادفات کم میکنه طرف صدای بوق بیب رو که نمیشنوه

اما بوق یه کمکی خفن باشه یارو وسط خیابون میخ کوب میشه و ما از جلوش رد میشیم.

من یه جفت حلزونی بستم زیاد بوق بوقی نیستم لازم باشه استفاده میکنم

satiar
25-08-1393, 01:59 بعد از ظهر
وفتی میگم اینجا ایرانه و تصادف عادی شده نگید نه.اکثر بچه ها ی پرشین تجربشو کردن.از دیروز یکسره دارن آمار تصادف هاشونو میدن.خدابخیر کنه!!!!!

AMIR_NINJA
07-09-1393, 11:59 بعد از ظهر
با عرض سلام به دوستان
موضوع قدمت داره ولی خوب خوبه این موضوع و خوندن این مطالب میتونه کمک کنه که دیگران یه نکته هایی را در موتورسواری بیشتر احتیاط کنند
من تصادفم با 125 بود یه مدت واسه کلینیک دندانپزشکی داداشم کار میکردم بعد از خدمت و کارهای پیک موتوری و بردن مدارک بیمه براشون انجام میدادم.
توی جاده کرج داشتم از نمایندگی برمیگشتم جالب اینکه موقع رفتن دادشم گفت تلفنی سریع باید فلان مدرک برسه بیمه با اینکه تیز رفتم تصادف نکردم
حالا تصادف برگشت این بود که من کلاه سرم بود و خوب یادم نیست چرا نقاب یا همون طلق کلاه را داده بودم بالا سرعتم تقریباً نه کم بود نه زیاد , موتورسوارا شاید براشون پیش اومده باشه پرتاب سنگ و آشغال در جاده منتها ایندفعه نمیدونم یک تکه کلوخ یا سنگ ریزه آسفالت تو اون سرعت خورد زیر چشمم که خدار رحم کرد توی چشمم نخورد و اشتباهی که کردم چند لحظه چشم چپم را بستم که خوب تقصیری هم نداشتم در برابر واکنش طبیعی پرتاب سنگ ممکنه پیش بیاد تو اون لحظه یه پرشیا از سمت چپ اومد گاردم گرفت به ماشینشو رفتم کف جاده اون که رفت نامردا یه ماشین واینساد پیاده بشه ببینه طوریم شده یا نه, دستم و پام آسیب دید و بین غضروفای دستم که کنده شد و خونریزی و یه بنده خدایی از این کارخونه ها اومد بیرون منتها من یه اخلاقی که دارم میخوردم زمین با موتور دوست داشتم اگه توانایی بلند شدن داشتم بلند بشم و موتورو ببرم کنار, از پخش شدن وسط خیابون خوشم نمیومد که خداروشکر جوری تصادف کردم که تونستم از جام بلند بشم.
نکته مهم
کلاه قدیمیمو هنوز دارم
یک خراش حسابی افتاده سمت چپش
اگر کلاه نداشتم خدای نکرده ضربه جدی به جمجمه ام وارد میشد و خراش میوفتاد روی صورتم
دوستان الان کلاه برای من یک عادت شده و تقریباً همیشه استفاده میکنم.
موتور خریدن خوبه
ریس
250
300
350
1000
1300
ولی کلاه استفاده نکردن ریسک بزرگیه
خیلی وقتها صدای ضربه سنگریزه هارو توی جاده میشنیدو روی طلق کلاهم
موفق باشید.

- - - Updated - - -

با عرض سلام به دوستان
موضوع قدمت داره ولی خوب خوبه این موضوع و خوندن این مطالب میتونه کمک کنه که دیگران یه نکته هایی را در موتورسواری بیشتر احتیاط کنند
من تصادفم با 125 بود یه مدت واسه کلینیک دندانپزشکی داداشم کار میکردم بعد از خدمت و کارهای پیک موتوری و بردن مدارک بیمه براشون انجام میدادم.
توی جاده کرج داشتم از نمایندگی برمیگشتم جالب اینکه موقع رفتن دادشم گفت تلفنی سریع باید فلان مدرک برسه بیمه با اینکه تیز رفتم تصادف نکردم
حالا تصادف برگشت این بود که من کلاه سرم بود و خوب یادم نیست چرا نقاب یا همون طلق کلاه را داده بودم بالا سرعتم تقریباً نه کم بود نه زیاد , موتورسوارا شاید براشون پیش اومده باشه پرتاب سنگ و آشغال در جاده منتها ایندفعه نمیدونم یک تکه کلوخ یا سنگ ریزه آسفالت تو اون سرعت خورد زیر چشمم که خدار رحم کرد توی چشمم نخورد و اشتباهی که کردم چند لحظه چشم چپم را بستم که خوب تقصیری هم نداشتم در برابر واکنش طبیعی پرتاب سنگ ممکنه پیش بیاد تو اون لحظه یه پرشیا از سمت چپ اومد گاردم گرفت به ماشینشو رفتم کف جاده اون که رفت نامردا یه ماشین واینساد پیاده بشه ببینه طوریم شده یا نه, دستم و پام آسیب دید و بین غضروفای دستم که کنده شد و خونریزی و یه بنده خدایی از این کارخونه ها اومد بیرون منتها من یه اخلاقی که دارم میخوردم زمین با موتور دوست داشتم اگه توانایی بلند شدن داشتم بلند بشم و موتورو ببرم کنار, از پخش شدن وسط خیابون خوشم نمیومد که خداروشکر جوری تصادف کردم که تونستم از جام بلند بشم.
نکته مهم
کلاه قدیمیمو هنوز دارم
یک خراش حسابی افتاده سمت چپش
اگر کلاه نداشتم خدای نکرده ضربه جدی به جمجمه ام وارد میشد و خراش میوفتاد روی صورتم
دوستان الان کلاه برای من یک عادت شده و تقریباً همیشه استفاده میکنم.
موتور خریدن خوبه
ریس
250
300
350
1000
1300
ولی کلاه استفاده نکردن ریسک بزرگیه
خیلی وقتها صدای ضربه سنگریزه هارو توی جاده میشنیدو روی طلق کلاهم
موفق باشید.

hosin2a
13-09-1393, 08:52 قبل از ظهر
عجب تایپک خوبیه..........
من هم مثل همه چند باری خوردم زمین و تصادف کردم.............
اولین بار چند سال پیش بود ....با رادیسون 125 داشتم خیابون اصلی را با 60 تا سرعت میرفتم..... چند خیابون پایین تر ترافیک بود و چند ماشین و موتور داشتند از فرعی وارد اصلی میشدند یا میخواستند از عرض اصلی رد بشن.....آقا ما هم دیدیم همه ایستادن و کسی نیست وسط خیابون......برای همین ترمز نکردم.... حدودا 10 متر فاصله داشتم با اون عرعی که ماشینا و موتورا ایستاده بودند.....یک دفعه یک پیرمرد که سوار 125 کلاج دار بود اصلا نگاه سمت چپش نکرد ببینه که کسی داره میاد یا نه ......همینجوری مثل گاو سرش را انداخت پایین اومد وسط خیابون............من هم هرچی بوق زدم نفهمید.....ترمز هم که گرفتم باز نشد....چون 10 متر بیشتر فاصله نبود با 60 تا سرعت....دیگه رفتم توی چرخ جلوش......من که پهن زمین شدم و یه 3-4 متری سر خوردم....ولی چیزیم نشد خدارا شکر.....ولی اون پیرمرده....وقتی من بهش زدم.....ههههههههههه خندم میگیره اینجاش.ههههه.....مثل توپ که بزنیی زیرش ههههههههههههه ...... بیچاره میره هوا و با پس سر میخوره زمین.........هههههههههههههههه ه و سرش خونی میشه.............و موتورش هم فرمونش کج میشه و راهنما و...میشکنه......
من هم که برای بار اول توی عمرم تصادف کردم و نه گواهینامه داشتم و نه کلاه ایمنی ......داشتم میمردم.....گفتم الان پلیس میاد و من را میگیره و بدبخت میشم....بعد شروع کردم به گریه کردن............ببخشید درکم کنید ....اون موقع سنم پایین بود....حدود 17-18 سالم بود...بعد مغازه دارها و مردم که دورم جمع شده بودند میگفتند که چیزی نشده.... تازه اون مقصره....تو داشتی مسیر خودت را میرفتی..... که پیرمرده در این بین اورد بالا (استفراغ) کرد......وای بیچاره شدم....چرا؟؟؟؟؟؟؟؟چون یکی از علائم ضربه مغزی شدن استفراغه......دیگه داشتم میمردم....که آمبولانس اومد و بردنش و خوانوادش اومد و شماره من را گرفتن و مرا در اطلاع ماجرا بذارن....
که خدا را شکر اتفاقی نیفتاد.............
دومین اتفاق...و تصادف....
دقیقا هفته بعد از این اتفاق بالا بود ......و دقیقا همان محل تصادف بالا بود.....و دقیقا همان زمان تصادف بالا بود..... فقط من اینور خیابون بودم......یعنی خیابون دوطرفه است.....دفعه قبل داشتم میرفتم خونه ..... و این دفعه داشتم میرفتم بازار.....
آقا داشتیم سرعت میرفتیم .....حدود 80 تا بود ....اخه عجله داشتم و طرفای ظهر بود ....میترسیدم مغازه مورد نظرم ببنده.....برای همین کلاه هم نزاشتم سرم.........دوباره از دور دیدم سر اون تقاطع ترافیکه و ماشینا دارن از فرعی میان تو اصلی... یا از عرض اصلی رد میشن..... که دیدم باز همه ایستادن و راه برای من بازه......که یک از خدا بیخبری.... با تندر 90 (ال90) میاد وسط خیابون .... من هم 10-15 متر باهاش فاصله داشتم.... دستم را میزارم سر بوق ......طرف می ایسته وسط خیابون...... من هم با سرعت 80 تا هنگ کردم....چه کنم .....فقط تا تونستم موتور را کج کردم که ازش رد بشم ........که رفتم توی چرخ جلوش....... و از این ور ماشین پرت شدم به اون ور ماشین.....راستش........من هیچی از تصادف یادم نمیاد.....چون بیهوش میشم و تشنج میکنم..... فقط یادم میاد که چشمام بسته بودن.....فقط صدای مردم که دورم بودن را میشنیدم.....کنترول اعضای بدنم را نداشتم.....دیدم که یکی داره آب میرزه توی دهنم....راستش نمیتونستم بخورمش....همش از دهنم ریخت بیرون......که یک دفعه به هوش اومدم و چشمام را باز کردم.....نشستم .... گفتم ولم کنید میخوام برم .... موتورم کجاست ....؟؟؟؟که میخواستم بلند بشم نتونستم....و افتادم زمین.... ....دو نفر بلندم کردند و من را بردند روی پیاده رو نشاندند....تا آمبولانس بیاد..... راستش اصلا احساس دردی توی بدنم نمیکردم.....حتی چند جا از پام که زخم شده بود ...........بعد آنبولانس اومد ......که وقتی اومد بالا سرم و دید که من هستم .....گفت : باز هم تویی ....باز اینجا ؟؟؟؟؟؟ که خیلی جالب بود ......اخه همون انبولانسه بود که هفته قبل برای پیرمرده اومده بود....بعد دیگه بردنم بیمارستان ......که از سوار شدنم به آنبولانس تا داخل بیمارستان..... اتفاقاتی افتاد که از گفتنش شرمم میشه...... خیلی ناجور بودن....ههههههههههههههه هههه ههههههه
خلاصه از اطرافیان که میپرسم بعد من چه اتفاقی سر موتور و ماشین افتاد ...میگن که : موتور من از جلو تا وسطش ....نابود شده بود....یعنی فقط قسمت عقبش مونده بود.....و ماشین طرف فقط چرخ جلوش خراب شده بود....که شما اگر چرخ ماشین را مثل : ا در نظر بگیری ......بعد تصادف شده بود --- .........یعنی اگه چرخ ماشین در حالت عادی عمودی باشه ....شده بود به صورت افقی......
جالبیش اینه که هیچیم نشد...... فقط چندتا زخم کوچیک و کوقتگی....

بعدش هر وقت میرم از مغازه های اونجا چیزی بخرم .... میگن که خدا بهت رحم کرد.... معروف شدم..هههههههههههه:afro:

ولی در کل سرعت نرید..... و همشه کلاه بزارید.... و هیچ وقت به ماشین های ایستاده اعتماد نکنید..... ممکنه هر لحظه حرکت کنند........
ولی راستش گاهی اوقات آدم نمیتونه جلو خودش را بگیره و تند نره.........البته جا داره...نه هرجا.....

hegzz
29-12-1393, 11:57 بعد از ظهر
توی 1 روز 3 بار تصادف کردم که خدارو شکر کلا تمام تصادفام سطحی بودن (همیشه با کلاه و دستکش!!) و به خیر گذشته...

1): اولیش پشت چراغ قرمز ایستادم...یه پراید از عقب زد بهم! (حالا بیا قانون رعایت کن) !!!
بعد از درست کردن موتور دوباره رفتم بیرون

2): یه نیسان یهو اومد از فرعی ب اصلی، (مغازه دار هم آب پاشیده بود تا وسط خیابون) منم نمیخواستم بهش بخورم! ترمز و ... پهن زمین شدم
چراغ و کاسه چراغ ترمز عقب شکست ولی دیگه نرفتم درستش کنم

3): عصر با دوستم داشتیم آرومه آروم برمی گشتیم یهو یه glx ما رو ندید (چراغ عقب!) با سرعت پچیدو رفتیم تو در عقب ماشینش !!

ایشالا تو سال جدید "1394" موارد ایمنی رو رعایت کنیم و تصادفی نداشته باشیم :clap:

پیمان.
02-03-1394, 12:08 بعد از ظهر
پالس 200 گرفته بودم. توی زیرگذر روبروی کارخونه ی زمزم که همه با سرعت رانندگی میکنن منم داشتم با 80 یا 90 تا میرفتم لای ماشینا. ترافیک هم متوسط بود. توی سرازیری بودم و نزدیک وسط زیرگذر که یه دلیکا کوبید رو ترمز و منم یه متر فاصله. منم ترمز شدید گرفتم و چون قبلش موتورو کج کرده بودم که از پشت دلیکا بیام بیرون و برم در جا لیز خوردم و .... . رفتم زیر دلیکا. اون دوباره گاز داد و رفت. از پشت سر هم یه 206 که خیلی بهم نزدیک بود، با سرعت میومد. یه پام زیر موتور مونده بود و با هم چند متر (7-8 متر) لیز خوردیم. داغون شدم. 206 هم دیر ترمز گرفت و سپر جلوش تا چند سانتی متری صورتم اومد بعد وایساد. چند تا وسیله هم پشت موتور داشتم. آخرش من و موتور و وسایل گره خورده بودیم تو هم. ده دقیقه تا یه ربع گذشت و هیچکس نیومد کمک حتی 206 که همینجور نشسته بود توی ماشین و نگاه میکرد و منتظر بود من از سر راهش کنار برم. هر کاری کردم نتونستم خودمو از بین موتور و وسایل بکشم بیرون. تا دست بلند کردم واسه یه نیسان و وایساد و کمک کرد تا موتور بلند شد و منم بلند شدم و جمع و جور کردیم وسایلو و رفتم خونه. نه پلیسی نه اورژانسی نه کمکی. فقط خودم و راننده وانت.
استخون سر کمرم ساییده شده بود روی آسفالت و مغز استخونش کامل معلوم بود و هنوزم مشکل داره. همه جای دست و پا و سر و صورتمم پوستش رفته بود و گوشتش مشخص بود. کلاه و اینا هم نداشتم.
البته زمین که خیلی زیاد خوردم اما این از موارد بدجورش بود.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

amirhosein021
02-03-1394, 02:17 بعد از ظهر
مطالب جالب و بدرد بخوری گفتن رفقا
منم یه هوندا 125داشتم و دو ترک داشتم تو جاده میرفتم که یهو گلگیر جلو باز شد رفت لای چرخ ولی تونستم کنترول کنم و زمین نخوردیم. وایستادم با نخ بستمش (بزرگترین اشتباه)و ادامه مسیرو با رفیقم رفتم تا رسیدم به جاده خاکی. یه مقدار که رفتیم باز گلگیر باز شد ولی من نفهميدم آخ آخ آخ رفت لای چرخ متور کله کرد ولی رفیقم از بالا سرم پرید و خال بهش نیوفتاد منم پرت شدم از رو متور و متور یهو با زینو باک افتاد روم و متور یه متری پرت شد. زینو باکو کیلومترو کاسه چراغ خورد شد. من یه نگا کردم دیدم رفیقم چيزيش نشده و دیگه حالت بی هوشی بم دس داد و رفیقم گرمکن شو گذاشت زیر سرم دو سه دقیقه بعد که هوشیار شدم پاشدم از بیخ گلگیرو کندم پرت کردم تو بيابون (از لج) ولی اگه همون بار اول کنده بودم این اتفاق نمیوفتاد. زانو با کتف و دستم خیلی زخمی و کوفته شد ولی شانش آوردم سرم به جایی نگرفت توی اون سنگای بیابون چون کلاه سرم نبود.همیشه کلاه سرتون بذارین و اگه احساس کردین قطعه ای از دورو ور چرخ ها شله بکنینش تا یه موقع مناسب وصلش کنین و اشتباه منو تکرار نکنین.

FREE
05-03-1394, 10:10 بعد از ظهر
بعد از خوندن این تاپیک امروز عصر منم برای بار دوم تصادف کردم :‌|
یه خانوم مایکل شوماخر هم امروز مارو پخش زمین کرد 70 رو دستم خرج گذاشت ! :wall3:

(اولین بار که بر اثر تجربه پایین زدم عقب یه ماشین:afro: )
امیدوارم آخرین تصادفم باشه :2i8d4ao:و بقیه موتور سوار ها هم تصادف نکنن مخصوصا بچه های پرشین موتور

معمار
06-03-1394, 06:39 قبل از ظهر
بعد از خوندن این تاپیک امروز عصر منم برای بار دوم تصادف کردم :‌|
یه خانوم مایکل شوماخر هم امروز مارو پخش زمین کرد 70 رو دستم خرج گذاشت ! :wall3:

(اولین بار که بر اثر تجربه پایین زدم عقب یه ماشین:afro: )
امیدوارم آخرین تصادفم باشه :2i8d4ao:و بقیه موتور سوار ها هم تصادف نکنن مخصوصا بچه های پرشین موتور

ای شا الله که برا هیچ کسی اتفاق نیوفته

و یه like بر دولت هیچ ندار منفور پست کثیف
صعودی که نمیزارن زناشون پشت فرمون بشینن

mehdi608
12-03-1394, 03:52 بعد از ظهر
یه بار تو عمرم فقط با موتور تصادف کردم اونم تو میدون بودم که یه ماشین با سرعت 60- 70 تا از عقب بهم زدو از روی موتور پرت شدم و رفتم تو ماشین جلویی اگه کلاه داشتم ...
سرم 20 - 30 بخیه نمی خورد
این به کنار هر دو راننده متواری شدند بدیش اینجاست که ملت وایسن مثل مترسک بالا سرت بعدشم واسه خودشون کارشناسی کنن...
ان شا ا... اخریش باشه هم واسه خودم وبچه های پرشین موتور و هر موتور سواری که از کلاه ایمنی استفاده کنه

Komando
11-08-1394, 09:11 بعد از ظهر
سلام به دوستان موتورسوار جان بر کف.کماندو بیچاره امشب چیزی نمونده بود به تاریخ بپیونده.ساعت 18.20 دقیقه داشتم میومدم یباره یه سنگ بزرگ وسط جاده سبز شد (چند تا بچه خر فوتبال بازی میکنن و سنگ رو وسط جاده میزارن و میرن) منم نتونستم کاری کنم موتور زد روش و پرید هوا و دیگه با پایین اومدن کنترل نشد باهام و خوردم زمین با سرعت حدود 70 تا....شاید یه 40 متر یا بیشتر روی اسفالت سر خوردم ..دستها و پاهام و شونم حسابی زخم برداشت موتورم قاب جلو کیلومتر کمک گلگیر جلو فرمون شیلنگ ترمز جلو و دسته گاز رو الان دیدم شکستن. کلاه هم سرم بود که از سرم پرت شد.یه 5 دقیقه ای هم کسی نبود تا با گوشی زنگ زدم خونه...........

mogrem
14-08-1394, 01:21 بعد از ظهر
همین علان از افرود ساحلی برگشتم با سرعت 80 داشتم میومدم تو کناره ساحل که ماهیگیر ها داشتن تور ماهیگیری رو جم میکردن یه هو دیدم جلوم یه کابل وصل به تراکتور به صورت عرضی از دریا تا ساحل دران تور رو جم میکنن هیچی 80 تا سرعت ماسه نرم 30 متر خط ترمز و زمین خوردن شدید خدا شکر هفته قبل یه سری لوازم خریدم فقط بوت نگرفتم علان هم مچ پام بد جوری درد میکنه:khak:

ابوالفضل88
15-08-1394, 09:20 قبل از ظهر
با سلام

سه هفته پیش داشتم تو بولوار امام خمینی شهرمون 90 تا میرفتم دیدم یه نیسیان داره میپیچه بره اون طرف بلوار گفتم رد میشه میره دیدم نه آقا نتونس بپیچه دنده عقب گرفت من هم ترمز کردم وهم بوق زدم ولی خودتون میدونین دیگه روی راننده های نیسان بوق اثر نمیکنه باید آژیر پلیس داشته باشی دیدم راه و بند آورده بود منم ترمزام نمیتونس حریف سرعتم بشه تایر جلو رو با فاصله خیلی کم از جوب و نیسان رد کردم باز داش دنده عقب میومد کوفت تو تایر عقب تعادل موتور از دسم خارج شد و خورد زمین موتور پام سوختو جفت زانو هم ترسیدگی بدی داش بلند شدم موتورمو از جوب اوردم بیرون سوار نیسانش شدیم رفتیم بیمارستان پاهامو پانسمان زدنو بابام هم اومد بیمارستان رضایت دادیم یاروروفت بعدشم زنگ زدیم پلیس کروکی کشیدو مبلغ خرج بیمارستان مجانی شد و رفتیم خونه بعدش بابام رفت موتورمو اورد چون شکایت نداشتم موتور تو پارکینگ نرفت

اینم یادم رفت از یارو 20 تومن پول لوازمو موتورمو گرفتم در بغل راهنماپوسته کیلومتر

بچه ها هر وقت دیدین نیسان آبی (گاوی) داره تو خیابون میره ازش فاصله بگیرین موجود خیلی عجیبی هستن البته بعضیاشون

از کلاس چهارمو ابتدایی تا حالا که دوم دبیرستانمو اکثرا هر روز سوار موتور میشم همین یه تصادفو داشتم

البته خودتونم میدونین نیسان موجودی مهار ناپذیریه :crazy::crazy::crazy:

said khansar
11-01-1395, 10:02 بعد از ظهر
تصادفهای جزعی داشتم ولی چندین بارمرگوجلوچشام دیدم که خداروشکرخداخاسته که زنده بمونم!!!یک سری با سی ار ام تواتشگاه کرج 90تاسرعت داشتم دوترک بودم که یه پاترول ازروبروسبقت غیرمجازداشت میگرفت یدفه جلوم ظاهرشدمنم برای اینکه شاخ به شاخ نشم رفتم توخاکی که موتورازدستم دررفت وخوردم زمین که خداروشکرچندتاخراش جزعی برداشتم وچیزیم نشد!

mehdig
11-01-1395, 11:36 بعد از ظهر
تصادفای کوچیک زیاد داشتم یبار خوردم به یه پیرمرد خورد زمین
یبارم تو کوچه داشتم میرفتم کوچه اندازه یه ماشین جا داشت یه ماشینه اومد منم برا اینکه رد بشه رفتم توی یه ساختمان نیمه کاره که نمیدونستم ماسه ریختن رفتم روی ماسه ها و خوردم زمین
یبارم 2 ترک رفیقم پشت فرمون بود موتورو شستیم افتادیم توی جاده تقریبا عرضش 8 متی میشد با 60 تا میرفتیم یهو یه از خدا بی خبر بدون راهنما پیچید جلو ما که بره تو کوچه موتورم توپه هاش ترک داشت ترمز نمیگرفت
دیگه یا باید میرفتیم تو ماشین یارو یا میرفتیم توی یه جدول 40 سانتی رفتیم سمت جدول رفیقم قبلش فرمونو گرفت با تمام زور کشید بالا از جدول رفتیم بالا خدا رو شکر چسبیدیم به موتور و گرنه اگر پرت میشدیم جلوتر سنگ بود ضربه مغزی میشدیم
یارو هم تا دید چی کرده فرار کرد
2 نفرم پشت سر ما اومدن کمک میگفتن اینجایی که با هوندا رفتین بالا با تریل نمیشد رفت:25r30wi:
یبارم موتور پارک کرده بودم یه پرایدی دنده عقب گرفت موتورو له کرد اما چون یارو پلیس بود نتونستم خسارت بگیرم

mohamad.gh
11-01-1395, 11:52 بعد از ظهر
چن روز پیش تو کمربندی بهشهر بودم ، تو لاین سرعت 125 تا می اومدم جلوم ی ماکسیما بود منم پشتش با فاصله ، ی هو ی ال نود ک فک کنم سرعتش ی چیزی تو مایه های 90 تا بود اومد جلوم ، فاصلم باهاش خیلی کم بود چشمتون روز بد نبینه ، با هر داستانی بود موتور رو تا فاصله نیم متری ال نود کنترل کردم . اومدن کنارش دیدم رانندش خانومه و دو دستی فرمونو چسبیده ، دو تا بوق زدم سرشو تکون نداد . ایشالا ک هیچ وقت برا هیچ کسی رو موتو اتفاق نیوفته

Alirezakhan
02-07-1396, 03:28 بعد از ظهر
همین 1ساعت و 30 پیش داشتم از مدرسه بر میگشتم
حدود 60.70 تا تو خیابون سرعت داشتم چون خیابون سر ظهر خلوت بود
یه موتوری جلوم بود که یهو جلو دور برگردون وسط خیابون زد رو ترمز منم چون سرعت داشتم و ترسیدم نتونسم ترمز بگیرم و گرفتم سمت چپ که ازش رد شم که از شانس بدم اونم اومد چپ
ولی از صدقه سر سرعتم زودتر ازش رد شدم
فقط نمیدونم کجایه موتورم بهش خورد که فرمونم یا لاستیکم کج شده و سپرم جلومم رفته عقب چون پشتش گیر میکنه ه یه میله و نمیشه قشنگ دور زد
خداروشکر خودم چیزیم نشد اونم از صدقه سر این بود که بعدش که رد شدم از بس ترسیده بودم موتورم خورد بهش داشتم تعادلم و ازدست میدادم سرعتم داشتم و خودمو و نگه داشتم خدایی شد
فک کنم اینم به خاطر بی تجریگیمه چون من تازه یه ساله موتور سوار شدم و موتورم از این طرح ویواست و کلاه کاسکتم نداشتم
دارم کلاه کاسکت ولییچون تو شهر ما رسم نیست و مسخرت میکنن و منم 17 سالمه و سر نمیکنم

hamid3369
02-07-1396, 07:13 بعد از ظهر
یکبار تو کوه با دوستم رفتیم روی یه کلوخ گاز ارز دستم پرید زمین زدیم...
دور میدون جاده ابیاری شده اونم زدم زمین کلا پاره پاره شدم

dianrappel
23-01-1398, 09:18 بعد از ظهر
سلام یکطرفه میرفتم شاخ به شاخ زدم

شرکت پیچ رولپلاک نما راپل کو ([Only registered and activated users can see links])

saeid1346
23-10-1398, 01:36 بعد از ظهر
سلام دوستان ی سوال دارم درمورد مقصر تصادف

یک هفته پیش پشت چراغ قرمز با ماشینم بودم یه دیدم یه موتور سوار با سرعت برخورد کرد به عقب ماشین و افتاد ما رفتیم پایین دیدیم میگه خوبم گفتم زنگ بزنیم پلیس یا اورژانس که گفت چیزیم نیست گواهی نامه و کارت موتور و بیمه ندارم موتورمو توقیف میکنن

ماشین ما هم کمی خسارت دیده بود که گذشت کردیم و رفتیم ، چند شاهد هم دارم اتفاق هم سر سه راهی افتاد دوربین داشت

ولی الان یک سوال برام ایجاد شده اگر اون شخص اون لحظه متوجه نشده باشه صدمه دیده و بعدا بفهمه مثلا انگشتش ضربه دیده یا شکسته از ما شکایتی میکنه ؟ با توجه به این که صد در صد مقصر بود و مدارک نداشت

همین اتفاق برعکسش برای خودم یکبار افتاده
اینجور مواقع تکلیف چیه ؟ اگر بعد چند ساعت موتور سوار بفهمه جایش شکسته میتونه شکایت کنه از راننده ماشین ؟

mohamad.gh
23-10-1398, 09:02 بعد از ظهر

یک هفته پیش پشت چراغ قرمز با ماشینم بودم یه دیدم یه موتور سوار با سرعت برخورد کرد به عقب ماشین و افتاد ما رفتیم پایین دیدیم میگه خوبم گفتم زنگ بزنیم پلیس یا اورژانس که گفت چیزیم نیست گواهی نامه و کارت موتور و بیمه ندارم موتورمو توقیف میکنن

ماشین ما هم کمی خسارت دیده بود که گذشت کردیم و رفتیم ، چند شاهد هم دارم اتفاق هم سر سه راهی افتاد دوربین داشت

ولی الان یک سوال برام ایجاد شده اگر اون شخص اون لحظه متوجه نشده باشه صدمه دیده و بعدا بفهمه مثلا انگشتش ضربه دیده یا شکسته از ما شکایتی میکنه ؟ با توجه به این که صد در صد مقصر بود و مدارک نداشت

اینجور مواقع تکلیف چیه ؟ اگر بعد چند ساعت موتور سوار بفهمه جایش شکسته میتونه شکایت کنه از راننده ماشین ؟

سلام آقا سعید ، کار ب شکایت برسه باید ثابت کنه مقصر شمایی، اونم شاهد میخواد - شمام شاهد داری ک اون مقصره بعید میدونم بخواد کاری کنه . خودتو نگران نکن

saeid1346
24-10-1398, 12:28 قبل از ظهر
سلام آقا سعید ، کار ب شکایت برسه باید ثابت کنه مقصر شمایی، اونم شاهد میخواد - شمام شاهد داری ک اون مقصره بعید میدونم بخواد کاری کنه . خودتو نگران نکن

راستش نگران شدم بابت این که بعد تصادف خدای نکرده براش اتفاقی افتاده باشه دردسر بشه ، ولی این که صد در صد مقصر بود مطمئنم از عقب زد به سپر ماشین ، البته یه جورایی به سپر نخورد اول سر خورد بعد خورد به سپر ماشین ، نتونست موتور کنترل کنه

KTM Lover
05-11-1398, 09:57 قبل از ظهر

متاسفانه من هم به همین شکل تصادف کردم. ابتدا موتور افتاد و سر خورد تا خورد به سپر ماشین جلویی، پشت یه چراغ قرمز! مقصر من بودم، خوشبختانه کاریم نشد. شانس بعدیم هم اون بود که بنده خدا چون ماشین کاری نشده بود، دیگه اذیت نکرد (متاسفانه مدارک نداشتم)

علت تصادفم: ترمز تکانه ای و یهویی گرفتن بود که باعث شد چرخ جلو قفل کنه و چون فرمون رو به سمت کج کرده بودم باعث شد موتور بیوفته. واقعا خاطره بدی بود.