PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با فیلر گیری اپاچی 180

ali_locker
24-01-1396, 01:46 قبل از ظهر
سلام
در مورد فیلر گیری اپاچی 180 یه مشکل دارم
اون دوتا پیچ وضعیت رو باز کردم با بکس میل لنگ می چرخونم ولی از بیچ وضعیت حرف t رو روی فلکه برق نمیبینم
لطفا راهنمایی کنید چه کار کنم ؟؟
لطفل تاپیک پاک یا قفل نکنید چون چیزی در مورد اپاچی پیدا نکردم
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

VAHID
25-01-1396, 09:25 بعد از ظهر
احتمالا روش کثیف شده و نمیتونی ببینی.میل لنگ رو از جلوی موتور(سمت زنجیر تایم)در جهت عقربه های ساعت بچرخون و اسبک ها رو نگاه کن.اول سوپاپ هوا باز میشه کامل و بعد سوپاپ دود.در پایان سیکل که هر دو بسته میشن و میل سوپاپ چرخیده اونجا میشه نقطه مرگ بالا و احتراق
یه روش دیگه هم هست که باید شمع رو باز کنی و یه پیچ گوشتی بندازی تو سیلندر و بالا ترین نقطه ای که پیستون پیچ گوشتی رو اورد نقطه مرگ بالاست فقط مواظب باش پیچ گوشتی اون تو نمونه و نزنی پیستون و سیلندر رو خط بندازی به فنا بدی بعد بیای یقه مارو بگیری...

ali_locker
27-01-1396, 02:15 قبل از ظهر
احتمالا روش کثیف شده و نمیتونی ببینی.میل لنگ رو از جلوی موتور(سمت زنجیر تایم)در جهت عقربه های ساعت بچرخون و اسبک ها رو نگاه کن.اول سوپاپ هوا باز میشه کامل و بعد سوپاپ دود.در پایان سیکل که هر دو بسته میشن و میل سوپاپ چرخیده اونجا میشه نقطه مرگ بالا و احتراق
یه روش دیگه هم هست که باید شمع رو باز کنی و یه پیچ گوشتی بندازی تو سیلندر و بالا ترین نقطه ای که پیستون پیچ گوشتی رو اورد نقطه مرگ بالاست فقط مواظب باش پیچ گوشتی اون تو نمونه و نزنی پیستون و سیلندر رو خط بندازی به فنا بدی بعد بیای یقه مارو بگیری...
قسمت زنجیر تایم کجاست؟
من از اون بیچه که روی قاب بوبین با بکس میچرخونم
فکر نکنم کثیف باشه تمیزه تمیزه
ولی یه جا رو با ماژیک سایه علامت زدن که رو اون 2 تا سوپاپ بسته هست یکم دیگه که میچرخونم خود میلنگ راحت یه زره میچرخه بدون نیرو وارد کردن
همین روش میرم که گفتی خرابم شد فدا سرت :121fs725372: