PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هيوسانگ استريت يا بنلي

Sinaaa
21-01-1396, 12:16 قبل از ظهر
سلام دوستان من قصد خريد موتور تا حدود ١٠ مليون را دارم مي خواستم از نظر و تجربه شما دوستان در مورد اينكه كداميك از اين موتور ها در اين بازه كمتر نياز به تعمير گاه دارند و هزينه نگهداري چگونه است و كلا كه خريد كدام به صلاح هست از شما بپرسم؟
هيوسانگ استريت در سال ٩٦ با اين حدود قيمت مدل ٩١،٩٢ ميشه خريد با كاركرد از ٧ تا ١٦.٥ و بنلي صفر كيلومتر
خودم هيو را مي پسندم ولي اگه فكر ميكنيد در رده نكيد و استيريت و تو اين بازه قيمت چيزه بهتري هم هست ممنون ميشم توصيه بفرماييد

BKING
21-01-1396, 12:22 قبل از ظهر
سلام
به نظر من هیو استریت بهتر از بنلی هست.

Sinaaa
21-01-1396, 08:25 بعد از ظهر
سپاس مدیر عزیز ، خودم با نظر شما موافقم
میگن هیو خیلی خرابی داره کسی اطلاعی از این موضوع داره؟

erfi.747
22-01-1396, 04:17 بعد از ظهر
طبق شنیده ها خرابی و نقض تو مدل های جهانرویی بوده بعدش برطرف شده این موتور حرف نداره فقط و فقط رسیدگی میخواد و درست رانندگی کردن و بنلی رو از خیلی ها شنیدم که اصلا کیفیت مطلوب رو نداره

BKING
23-01-1396, 12:59 بعد از ظهر
سلام

خیر خرابیش زیاد نیست مشکلاتی معمولی داره.

Ali
25-01-1396, 09:24 قبل از ظهر
سلام دوستان من قصد خريد موتور تا حدود ١٠ مليون را دارم مي خواستم از نظر و تجربه شما دوستان در مورد اينكه كداميك از اين موتور ها در اين بازه كمتر نياز به تعمير گاه دارند و هزينه نگهداري چگونه است و كلا كه خريد كدام به صلاح هست از شما بپرسم؟
هيوسانگ استريت در سال ٩٦ با اين حدود قيمت مدل ٩١،٩٢ ميشه خريد با كاركرد از ٧ تا ١٦.٥ و بنلي صفر كيلومتر
خودم هيو را مي پسندم ولي اگه فكر ميكنيد در رده نكيد و استيريت و تو اين بازه قيمت چيزه بهتري هم هست ممنون ميشم توصيه بفرماييد

هیوسانگ موتور خیلی خوب و با کیفیتیه تمیزشو بگیرین مشکل خاصی نداره
زونتس هم موتور خوبیه منتها تک سیلندره ولی با مبلغ مورد نظر شما صفرشو میشه گرفت

محمد جانی
25-01-1396, 03:57 بعد از ظهر
سلام.به نظر من هیو بهتره اگه خیلی تمیزشو پیدا کنی.ولی یه پیشنهاد دارم میتونی روش فکر کنی،با ۹.۵ میتونی یه زونتس ۲۵۰ صفر بخری من دارم این موتورو ۲۰۰۰ تا هم تاحالا باهاش رفتم فقط میتونم بگم حرف نداره این مووور شتاب وحشتناک موتوری سبک و خوش دست.پیشنهاد میدم برو از نزدیک ببین حداقل.ضرر نداره

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Sinaaa
31-01-1396, 01:11 قبل از ظهر
حتما زنتوس رو هم مي بينم در حال حاضر يه هيو پيرا كردم ٧ تا كار كرده ظاهرا خيلي تميزه بيمه يكسال ميگه ٨٠٥ ولي شايد ٨ هم بشه گرفت برم يه نگاهي هم به اين زنتوس بكنم
دوستان ممنونم واقعا

Sinaaa
31-01-1396, 02:08 قبل از ظهر
زنتوس تو خيابان ديدم خيلي رخ تحريك پذيري داره تو پيج هم كه همه تعريف كردن ازش برعكس بنلي شايد گزينه بدي نباشه صفر هم هست هر چند هيكل هيوسانگ رو نداره و بلاخره چيني هرولي شايد ارزش داشته باشه

محمد جانی
31-01-1396, 08:15 قبل از ظهر
زنتوس تو خيابان ديدم خيلي رخ تحريك پذيري داره تو پيج هم كه همه تعريف كردن ازش برعكس بنلي شايد گزينه بدي نباشه صفر هم هست هر چند هيكل هيوسانگ رو نداره و بلاخره چيني هرولي شايد ارزش داشته باشه
اگه موتور گنده و هیکلی دوس داری بخر هیو رو.ولی خداییش زونتس هم جدیدو به روزه هم به طور باور نکردنی نسبت به قیمتش کیفیت و سواری فوق العاده ای داره.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk