PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی فروشگاهای خوب و با انصاف لاوازم جانبی

mostafarastegar
09-08-1390, 10:32 بعد از ظهر
سلام دوستان لطف کنید فروشگاه های خوب برای لاوزم جانبی منظورم دست کش کلاه یا لباس و ....رو معرفی کنید
البته من نه بچه پولدارم نه موتور سوار حرفه ای ولی میخوام یه دفه پول بدم و یه عمر استفاده کنم فکر کنم اینطوری باصرفه تره در هر صورت اگه راهنمایی کنید تا من و بقیه دوستانی که به این اطلاعات نیاز دارند بتونیم استفاده کنیم ممنون می شم :thanks:

---------- Post added at 10:32 PM ---------- Previous post was at 10:30 PM ----------

برای شروع میخوام یه دستکش بخرم اگه مارک خوب و یا مغازه خوبی سراغ دارید ممنون میشم
البته برای پیس نمی خوام برای داخل شهر و در برابر بارون و سرما هم مقاوم - خودم دنبال چرمی هستم - نمی دونم اگه نوع بهتری هم هست ممنون میشم معرفی کنید

قاصد
10-08-1390, 01:14 قبل از ظهر
سلام به همه داداشهای گللللللم اقا از میدان اعدام به سمت گمرک بعد از چهار راه شاهپور (وحدت اسلامی) سمت چپ نبش اولین کوچه اولین مغازه لوازم یدکی فروشی کنارشم یک روکش زین دوزی هست لوازم یدکیه خخخخیییییللللللللیییییی با انصافه من خودم یک ست بادگیر راپیدو گرفتم که زد ابه زدابه خیلی هم گرمه 30هزار تومان بقیه لوازم رو هم داره قیمت مناسب کیفیت توپ بخرید حالشو ببرید:happy4:

شهروز
10-08-1390, 01:22 قبل از ظهر
لباس و دستکش و اینا رو میتونی از گمرک تهیه کنی... میدون رو به سمت مولوی بری چند تا فروشگاه هست..

RED-LINE
03-09-1390, 04:31 بعد از ظهر
فروشگاه سون رو تائید میکنم.
از مولوی به سمت میدون دست چپ،من یه راپیدو ازش خریدم طلق جیوه رو بقیه مغازه دار ها جدا حساب میکردن این روش بهم داد یه دست بادگیر رپیدو هم به عنوان اشانتیون خود رپیشدو بهم داد کلا 60تومن رپیدو فک متحرک.
دستکش های خوبی هم داره یه مدل آلپین استاز داشت 80تومن.

amirw3x
03-09-1390, 04:47 بعد از ظهر
آقا فروشگاه سایت خودمونو رو یادتون رفت
:20: