PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب کرمکن زین و دسته برای موتور

mahyar.safaee
02-12-1395, 04:19 بعد از ظهر
سلام دوستان چند وقته تو فکر نصب گرمکن برای زین و دسته موتورم از اساتید کسی همچین کاری نکرده و ایا اصل همچین کاری شدنی هست ؟
من خودم تو فکر نصب گرمکن اینه بغل زیر روکش زین بودم ولی گفتم اول با اساتید مشورت کنم تا اگر کسی فکر بهتری داره بگه تا امتحان کنیم

david54
16-08-1396, 12:56 قبل از ظهر
زین و بیخیال شو نیازی نیست
برای دسته چه طرحی تو فکرته?
سرما برا موتور سوار از دسته ، بقیه با لباس حل میشه

mogrem
16-08-1396, 06:59 بعد از ظهر
گرم کن دسته موتور اماده تو بازار هستش

david54
18-08-1396, 08:04 قبل از ظهر
ندیدم و از کس دیگه ای هم نشنیده بودم
عکسی داری از این گرمکن دسته?
اسمش همین گرمکن دسته هست?

cottlas
18-08-1396, 12:12 بعد از ظهر
اگه تو بازار نباشه میشه درستش کرد کار سختی هم نیست

david54
18-08-1396, 03:30 بعد از ظهر
شما که این و میگی به نظر میاد طرحی تو ذهنت هست
منم یه طرحی تو فکرم هست که با لوله مسی یا آلومینیوم یکی دو دور دور انجين بچرخونم لوله فرمون و از زیر سوراخ و هدایت به دسته ها و تو لوله مسی هم مایعی برا انتقال گرما ولی دردسرش زیاده
باید راه های ساده تری هم باشه ، ولی باید جرقه بخوره تو ذهن آدم
حالا شما چی به فکرت رسیده?

cottlas
18-08-1396, 08:28 بعد از ظهر
شما اگه خود دسته رو گرم کنی فایده نداره که تو زمستان خود پشت دستت یخ میکنه

david54
18-08-1396, 10:42 بعد از ظهر
کوتلاس عزیز که معنی اسم کوتلاس و نمیدونم از گوگل پرسیدم اونم نمدونست
روکش دسته که ميندازيم ، بعدش هم دسته گرم بشه دسته ترمز و کلاج هم گرم میشه، باد مستقیم هم که با روکش دسته فرمون جلوش گرفته ميشه
بالاخره من کار و تا اینجا رسوندم ، یکمی فکر کن واسه بقیه اش
راهکار بده😃😃😃
:laie_14:

cottlas
19-08-1396, 12:25 قبل از ظهر
سلام مجدد شما میتونی از تعمیر کار های شیشه و بالا بر اتومبیل دوتا گرمکن آینه پژو بگیری قیمتی هم نداره بعد اونهارو داخل روکش دسته کار بگذاری و روش رو با سلیقه خودت با پارچه عایق کنی بعد با ی کلید وصلشون کنی به باطری موتور تو زمستون داخل روکش دسته کاملا گرم میمونه
کوتلاس هم اسم ی قهرمان انیمیشن مال دوره کودکی ماست که این املا که اینجا هست غلطه و من درستش نکردمcuttlas درستش هست

david54
22-08-1396, 04:49 قبل از ظهر
ای ول
خودم داشتم ميگفتم ها ، نوک زبونم بود
ایده خوبی به نظر میاد
باید اول گرمکن آینه رو ببینم ابعادش و اندازه شو ، و فکر کنم گرماش در حد کافی باشه
ممنونم
راستی کوتلاس مال کدوم انیمیشن بود?من ندیدم انگار من تا چوبین و فوتبالیست ها رو ميشناسم

cottlas
26-08-1396, 10:38 قبل از ظهر
گرمای کاملا مناسبی داره و اندازه ش هم طوریه کاملا داخل روکش دسته جا میشه ولی حتما به سویچ وصل کن که یادت نره روشن بمونه و در ضمن باید متولد دهه پنجاه باشی تا کوتلاس رو دیده باشی

david54
29-08-1396, 08:06 قبل از ظهر
دادا اتفاقا دهه پنجاهى هستم، یه راهنمایی کن کارتون تو چه سبکی بود ? داستانش چی بود?
بچه های امروز چه ميدونن فقط دوتا شبکه یعنی چی
که یکیش ساعت5عصر پخش و شروع کنه و اون یکی ساعت7 عصر و کلی ذوق مرگ میشدیم که جمعه ها ساعت10تا 12 صبح برنامه داشت
.
گرمکن آینه رو تو گوگل دیدم ، نمیدونم گرماش تا چه حده ، اون شیارها چقد داغ میشه?دست بخوره ميسوزونه،اگه زیاد داغ بشه احتمال آتیش بازی نداره?

cottlas
01-09-1396, 05:02 بعد از ظهر
گرمای مناسبی داره میتونی با رو آینه های ماشینها امتحانش کنی تو سرمای زمستان بخار و آب رو آینه رو خشک میکنه لازم هم نیست به دستت بچسبه داخل روکش دسته باشه اون محیط رو گرم نگه میداره

Gladiator
12-09-1396, 06:37 بعد از ظهر
بنظر من با تهیه یه دستکش خوب بیشتر مشکل حل میشه ، اگه موتورت تریله که یه جفت بادگیر دسته فرمون ببند دستکش دستت کن تو سرمای قطب جنوبم کارسازه ، بیشتر سرما بخاطر برخورد باد با دسته که با بادگیر دسته فرمون حل میشه

Mahdizafari
07-08-1397, 08:53 بعد از ظهر
سلام دوستان من رفتم گرمکن اینه بغل گرفتم وصلش هم میکنم به باتری ولی متاسفانه گرم نمیکنه با مولتی متر هم ازمایش کردم برق تا گرمکن میره ولی گرم نمیشه