PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اگزوز مناسب برای KTM RC250

alt_f4
01-12-1395, 07:15 قبل از ظهر
با سلام و احترام
دوستان آیا اگزوز مناسبی برای این موتور میشناسید که هم در قدرت و کارایی موتور تاثیر مثبتی داشته باشه و هم صدای خوبی بده؟
اگر میدونید لطفا مدل رو ذکر کنید و اینکه از کجا میتونم تهییه کنم .

موتور سیکلت KTM RC250 با اگزوز AHM ([Only registered and activated users can see links])

موتور سیکلت KTM RC250 با اگزوز WRX سری GP ([Only registered and activated users can see links])

موتور سیکلت KTM RC250 با اگزوز Tiger ([Only registered and activated users can see links])

alt_f4
14-12-1395, 07:25 قبل از ظهر
ممنون از اطلاعات

alt_f4
15-12-1395, 10:33 قبل از ظهر
10 اگزوز برتر برای موتورسیکلت KTM RC250 و RC390

[Only registered and activated users can see links]

farshad 54
15-12-1395, 03:33 بعد از ظهر
رو موتور 250 تک سیلندر هر اگزوزی بندازی صدای فوق العاده ای نمیده
برای گاز خور بهتر و باز شدن نفس موتور باید کاتلیزور رو هم در بیاری یه منبع اگزوزه حداکثر 300 تومنی از همین
طرح آکراپوویچ و یوشیموراها هم بندازی کفایت میکنه و همون صدا رو میده که اگزوز 3 میلیونی میده

alt_f4
16-12-1395, 02:53 بعد از ظهر
رو موتور 250 تک سیلندر هر اگزوزی بندازی صدای فوق العاده ای نمیده
برای گاز خور بهتر و باز شدن نفس موتور باید کاتلیزور رو هم در بیاری یه منبع اگزوزه حداکثر 300 تومنی از همین
طرح آکراپوویچ و یوشیموراها هم بندازی کفایت میکنه و همون صدا رو میده که اگزوز 3 میلیونی میده

ولی تو این فیلم که در پست اول هست اگزوز AHM با اگزوز فابریک خیلی تفاوت داره

farshad 54
17-12-1395, 02:43 بعد از ظهر
بنده راجب اگزوز فابریک چیزی گفتم ؟
گفتم هر اگزوز اسپرتی بندازی فرق زیادی تو صدا با هم ندارن

alt_f4
17-12-1395, 03:04 بعد از ظهر
بنده راجب اگزوز فابریک چیزی گفتم ؟
گفتم هر اگزوز اسپرتی بندازی فرق زیادی تو صدا با هم ندارن

خب پس سوال منو متوجه نشدید
من نگفتم اگزوزی میخوام بندازم که صدای cbr1000 بده
گفتم نسبت به فابریکش بهتر باشه هم در صدا هم در کارایی انجین

farshad 54
18-12-1395, 08:19 قبل از ظهر
دوست عزیز شما هم مثل اینکه جواب منو متوجه نشدید
اولین دلیلی که کسی اگزوز عوض میکنه برای تغییر صداس که تو تک سیلندر صدای منبع اسپرت 300 تومنی با 3 میلیون تومنی آنچنان فرقی نداره
دوما هم عرض کردم در صورت تعویض منبع اگزوز و در آوردن کاتالیزور نفس موتور باز میشه و گاز خورش هم خوب میشه
امیدوارم منظورمو رسونده باشم

alt_f4
18-12-1395, 11:34 قبل از ظهر
دوست عزیز شما هم مثل اینکه جواب منو متوجه نشدید
اولین دلیلی که کسی اگزوز عوض میکنه برای تغییر صداس که تو تک سیلندر صدای منبع اسپرت 300 تومنی با 3 میلیون تومنی آنچنان فرقی نداره
دوما هم عرض کردم در صورت تعویض منبع اگزوز و در آوردن کاتالیزور نفس موتور باز میشه و گاز خورش هم خوب میشه
امیدوارم منظورمو رسونده باشم

اوکی، منظور شما اینه که بین اگزوزهای موجود برای 250 فرق چندانی نیست
هدرز از کجا میشه پیدا کرد؟ چون منبع و هدرز اگزوز کی تی ام یه تیکه هست
کویر سیستم کامل اگزور(هدرز و منبع و متعلقات) آکراپوویچ و یوشیمارو اوریجینال برای Ktm داره ولی خیلی گرون میده

farshad 54
18-12-1395, 04:35 بعد از ظهر
باید بدی برات هدرزشو درست کنن
متاسفانه کار هر کسی هم نیست و سخت بتونی یکیو پیدا کنی برات انجامش بده

Exel
21-12-1395, 12:29 قبل از ظهر
اقا فرشاد درست میگن ، اگر با صدای موتورت میخوای حال کنی موتورو بفروش ی نینجا 250 در حد بگیر ، کلا موتورای تک سیلندر اگزوز سی بی ار هم روش باشه بازم همون صدای قار قار رو داره ، فقط هم بخاطر تک سیلندر بودنشونه ، زیاد ب صدای موتور اهمیت نده که ازش زده میشی :)

alt_f4
22-12-1395, 11:57 قبل از ظهر
اقا فرشاد درست میگن ، اگر با صدای موتورت میخوای حال کنی موتورو بفروش ی نینجا 250 در حد بگیر ، کلا موتورای تک سیلندر اگزوز سی بی ار هم روش باشه بازم همون صدای قار قار رو داره ، فقط هم بخاطر تک سیلندر بودنشونه ، زیاد ب صدای موتور اهمیت نده که ازش زده میشی :)

موتور خیلی خوبیه قصد عوض کردنشو ندارنم
صدایی در حد همین فیلم بده برام کافیه
[Only registered and activated users can see links]