PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه خورده کمک برای تکمیل سیم کشی تریل روان

HIROSHIMA
21-11-1395, 03:59 قبل از ظهر
سلام دوستان گل پرشین موتوری!
دارم یه تریل فلات طرح روان رو نوسازی میکنم :22:که کل سیم کشی و قلوه ای ها و راهنما و ... رو نو خریدم و همه رو وصل کردم اما در چند جا به مشکل برخوردم

1-توی سیم هایی که از سمت قلوه ای کلاچ میاد یه سیم صورتی رنگ هست که برای انگشتی(؟ اسم دقیقشو نمیدونم:297:) کلاچ هست(همون قطعه کوچیک که زیر کلاچ وصل میشه و با گرفتن و ول کردن کلاچ قطع و وصل میشه) . همه وصل شدن الا اون یه دونه که سیم صورتی نیست که بهش متصل کنم .

[Only registered and activated users can see links]

2- سوویچ فابریکیش 4 سیم بود ولی اینی که خریدم 6 سیم هست (سیم های سمت راست). ترتیب درست وصل کردنشون چطوریه؟ البته خودم بعد از چند بار آزمون و خطا و فیوز سوزوندن ها یه حالتی پیدا کردم که تقریبا" همه چی مثل راهنماها و بوق و چراغ ها و... کار میکردن ولی فک کنم برق سر شمع نمیومد و یه مشکل دیگه این بود که مثلا وقتی راهنما چپ میزدم راحت کار میکرد ولی در کنار کار کردن چپی ، راهنما سمت راستی با نور بسیار کم ولی یکسره(غیر چشمک زن) روشن میموند و همینطور بالعکس! لطف کنید در این موارد نیز یاری برسونید

3-کوئل دو تا ورودی میخوره . سیم هایی هم که به کوئل وصل میشن سبز و مشکی هستند . من الان جفت سیم هارو به کوئل متصل کنم؟ ترتیب خاصی نداره که کدوم بالایی وصل شه کدوم پایینی؟ یا فقط مشکی رو وصل کنم و اون یکی ورودی کوئل بی استفاده بمونه و سبز رو به پایه متصل به بدنه کوئل متصل کنم؟

4- میدونم جاش اینجا تو قسمت برق نیست ولی میدونید این دوتا پیستون شکل زیر انجین چی هستن و به چه کاری میان؟

HIROSHIMA
23-11-1395, 11:01 قبل از ظهر
با عرض ادب و احترام .... آپ