PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل خاموش شدن

bahman.s
23-10-1395, 01:38 بعد از ظهر
با سلام و خسته نباشید
من وقتی موتور و روشن میکنم هیچ موردی نداده ولی درست وقتی میزنم تو دنده که حرکت کنم خاموش میشه و درضمن همیشه ساسات رو هم باید بزنم بالا وگرنه خاموش میشه

علی ام
23-10-1395, 07:51 بعد از ظهر
سلام دوست عزیزاین مشکل به دوجاربط داره
۱-کاربراتور
۲-برق موتوریاموتوری
البته فک کنم مورداول باشه
وقتی موتورخاموش میشه پت پت میکنه؟

kaveh_am
23-10-1395, 08:25 بعد از ظهر
فقط اولش اینجوریه دیگه....به علت سرد بودن هواست...عادیه...یکم سبر کن موتور گرم شه بعدش اروم حرکت کن...

bahman.s
24-10-1395, 12:51 بعد از ظهر
اره وقتی خاموش میشه پت پت میکنه ولی فکر نکنم از برق موتور باشه چون وقتی ساسات بالاست و باگاز زیاد حرکت میکنم خاموش نمیشه و درضمن هرچه قدر هم بمونم که موتور داغ بشه تاثیری روش نداره حتی اگه ده دقیقه هم بمونم باز موقع حرکت با گاز عادی خاموش میشه مگر اینکه گاز زیاد بدم بهش تا خاموش نشه

Komando
24-10-1395, 07:09 بعد از ظهر
سلام.مشکل از پیچ هوای کاربرات هست که زیاد باز شده .پیچ هوا رو تا اخر ببند بعد 2 یا 3 دور بازش کن

kaveh_am
27-10-1395, 01:21 قبل از ظهر
اره وقتی خاموش میشه پت پت میکنه ولی فکر نکنم از برق موتور باشه چون وقتی ساسات بالاست و باگاز زیاد حرکت میکنم خاموش نمیشه و درضمن هرچه قدر هم بمونم که موتور داغ بشه تاثیری روش نداره حتی اگه ده دقیقه هم بمونم باز موقع حرکت با گاز عادی خاموش میشه مگر اینکه گاز زیاد بدم بهش تا خاموش نشه
کاربراتو موجودی بی فکر است:gigglesmile: دمای هوا رو نمیفهمه..برای دمای کاری تنظیم شده نه دمای زمان استارت...دز نتیجه اینجوری میشه...کاربرات های پیشرفته تر ساسات اتومات دارن و دیافراگمی هستن که این مشکل توشون نیست....
1 دقیقه درجا کار کن بعد آروم دسته گاز رو بچرخونی خاموش نمیشه.....تا وقتی یکم بری تا گرم بشه...اونوقت درست میشه....
میتونی پیچ هوای که دوستمون گفت رو هم تنظیم کنی درست بشه... ولی اونوقت وقتی گرم شد ایدهال کار نمیکنه...