PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای Bajaj XCD125

Kami
07-08-1390, 11:19 بعد از ظهر
فردا میخوام برم این موتورو بخرم نظرتون چیه؟

K.I.A
07-08-1390, 11:28 بعد از ظهر
کمک عقبش دوبل فنر بدرد این می خوره که یه دختر هندی بندازی پشتت بری...ولی کلا حیف پوله /پولشو یه دوچرخه بگیری هم ورزش کردی هم به خرج نمیوفتی...یکی از دوستام داره ولی هنوز سوار نشدم اخه دختر هندی گیر نمیاد بجاش باید گونی برنج هندی باهاش ببری....

Kami
07-08-1390, 11:33 بعد از ظهر
حالا میخوام ببینم قطعاتش پیدا میشه یا نه؟
موندم اینو بخرم یا یه cgl

reza KTM
07-08-1390, 11:39 بعد از ظهر
حالا میخوام ببینم قطعاتش پیدا میشه یا نه؟
موندم اینو بخرم یا یه cgl
نه یه وقت سی جی ال نگیری به درد نمیخوره
اکسید رو بگیر خیلی بهتره

Kami
07-08-1390, 11:43 بعد از ظهر
نه یه وقت سی جی ال نگیری به درد نمیخوره
اکسید رو بگیر خیلی بهتره
از چه نظر بهتره؟
میخوام دم دستی تو بارون و شلوغی باهاش برم بیرون
مشکل ساز نیست؟ لیز نمیخوره ؟ نرم هست نسبت به cgl ؟

K.I.A
07-08-1390, 11:43 بعد از ظهر
من میگم اصلا نگیر هیچ کدوم برو پولشو بده اگزوز بخر...

Kami
07-08-1390, 11:46 بعد از ظهر
من میگم اصلا نگیر هیچ کدوم برو پولشو بده اگزوز بخر...
برای رفت و امد تا سرکار بهش نیاز دارم . واسه همین میخوام یه موتور دم دستی بگیرم

K.I.A
07-08-1390, 11:49 بعد از ظهر
طرح ویو بگیر من یه دونه سراغ دارم برات.

Kami
07-08-1390, 11:51 بعد از ظهر
طرح ویو بگیر من یه دونه سراغ دارم برات.
طرح ویو نسبت به این موتور جالب نیست
چون کلاچ نداره . از یه طرف هر شرکتی تولیدش میکنه
یه مشکیشو فردا میگیرم حله

reza KTM
07-08-1390, 11:58 بعد از ظهر
طرج ویو رو که اصلا و ابدا نگیر که غیر از خود ویو و گالکسی و تی وی اس بقیه خود آشغالن
من نظرم رو cdi هست از cgl خیلی بهتره

---------- Post added at 01:58 AM ---------- Previous post was at 01:57 AM ----------

از چه نظر بهتره؟
میخوام دم دستی تو بارون و شلوغی باهاش برم بیرون
مشکل ساز نیست؟ لیز نمیخوره ؟ نرم هست نسبت به cgl ؟
خوب به تبع نرم تر از سی جی ال هست دیگه
ولی بدتر ازهمه قیافشه که مختص پیرمردها و پیکی هاست که میخوان کلی روش بار بزارن یا زنو 4 تا بچه بندازن روش

K.I.A
07-08-1390, 11:59 بعد از ظهر
منظورت کلاچه دیگه چون 5 دندست..... خلاصه از ما گفتن بود نری بگیری پشیمون بشی...من میگم صبر کن بزار از دوستم بگیرم تستش کنم قطعاتشو ببینم بهت خبر بدم...عجله نکن

Kami
08-08-1390, 12:01 قبل از ظهر
طرج ویو رو که اصلا و ابدا نگیر که غیر از خود ویو و گالکسی و تی وی اس بقیه خود آشغالن
من نظرم رو cdi هست از cgl خیلی بهتره

---------- Post added at 01:58 AM ---------- Previous post was at 01:57 AM ----------

خوب به تبع نرم تر از سی جی ال هست دیگه
ولی بدتر ازهمه قیافشه که مختص پیرمردها و پیکی هاست که میخوان کلی روش بار بزارن یا زنو 4 تا بچه بندازن روش
خوب cdi که از این موتور بد تره . هم خشک تره هو پر صدا تر
اما این 1 میلیون 300 پولشه باید بهتر باشه

reza KTM
08-08-1390, 12:05 قبل از ظهر
خوب cdi که از این موتور بد تره . هم خشک تره هو پر صدا تر
اما این 1 میلیون 300 پولشه باید بهتر باشه
منظورت از این اگه اکسیده درست میگی و از همه گزینه ها بهتره
ولی اگر سی جی ال هست که فکر نکنم خوب باشه
نمیدونم شاید مهمترین دلیل برای من قیافش باشه که مورد تایید من نیست
هرجور خودت صلاح میدونی
تو یه هیو داری که سالاره همه موتوراست پس برای دم دستی من میگم برو سراغ سی جی حتی دست 2 که هم توبازار مثل مورو ملخ ریخته هم راحت میتونی بدیش بره ولی سی جی ال رو کسی نمیخره ازت مگر با افت قیمت شدید

Kami
08-08-1390, 12:09 قبل از ظهر
فردا میرم ببینم چی میشه
چون قبلا از خانواده باجاج موتور داشتم و راضی بودم . برای همین میخوام این موتورو بخرم . چون صداش نرمه
سی جی ال بد نیست میخواستم بگیرم اما خیلی سنگینه ( 150 کیلو ) یه مدلشم 110 کیلو . معلوم نیست واقعا چند کیلو
اما خوب این باجاج هم حدود 110 کیلو ایناس

K.I.A
08-08-1390, 12:11 قبل از ظهر
نه سی جی اشغاله نگیری دوچرخهی متحرک کشندهس....روان ار وی موتور دم دستی خوبیه تازه باهاش اف میزنی یه تیر 2نشونه منم میگیرم

Kami
08-08-1390, 12:14 قبل از ظهر
نه سی جی اشغاله نگیری دوچرخهی متحرک کشندهس....روان ار وی موتور دم دستی خوبیه تازه باهاش اف میزنی یه تیر 2نشونه منم میگیرم
موتور های افرود یه قد بلند میخواد بالای 185 که من ندارم
به درد منم نمیخوره کیا جان چون موتور تو دستم نیست و درست نمیتونم کنترلش کنم
کلا با موتور اسپورت حال میکنم تا تریل

reza KTM
08-08-1390, 12:18 قبل از ظهر
خوب **** راست میگه اصلا حواسم نبود البته تو موتور دست دوم نمیگیری میدونم ولی موتور من بد نیست بیا به تو میدم 950 اگه خواستی
خدایی روان من از هر چی سی جی و سی جی ال و اکسید هست بهتره

---------- Post added at 02:18 AM ---------- Previous post was at 02:17 AM ----------

موتور های افرود یه قد بلند میخواد بالای 185 که من ندارم
به درد منم نمیخوره کیا جان چون موتور تو دستم نیست و درست نمیتونم کنترلش کنم
کلا با موتور اسپورت حال میکنم تا تریل
اگه با تریل حال نمیکنی که هیچ ولی رانندگی با تریل به قد احتیاج نداره من 168 سانت قدمه
رانندگی با تریل خیلی راحته باور کن

Kami
08-08-1390, 12:23 قبل از ظهر
اگه با تریل حال نمیکنی که هیچ ولی رانندگی با تریل به قد احتیاج نداره من 168 سانت قدمه
رانندگی با تریل خیلی راحته باور کن
میدونم رضا جان اما خوب در کل اسپورت یه چیز دیگس
این باجاج 125 چون کوچولو و جمع و جور هست خوراکه لایی بازیه
البته برای من که هیوسانگ با او هیکلو سوار میشم شاید این موتور جوجس

Babak
08-08-1390, 02:33 قبل از ظهر
به نظره من برو اونجر بگیر امروز یه 10 دقیقه پشتش نشستم واقعا موتوره عالی بود.نرم راحت تو ترافیک کنترلش حرف نداشت حتی یه جورایی بهتر از سی جی.
استیله نشستنش خیلی جالبه.ترمزهای عالی شتابه قابله قبول.انینشم که پالس 200معرفه همه است.
بعدش که نشستم پشته سی جی خودم باورم نمی شد که تا حالا پشته این موتور بودم.اونجر واقعا موتوره ایده آلی هست.
کمک های بسیار نرم توری که سرعت گیر هارو اصلا حس نمی کنی.مطمعن باش از خریدش پشیمون نخواهی شد:28:

amirw3x
08-08-1390, 06:15 بعد از ظهر
آقا من این موتور رو 4ماه دارم تا حالا که خرجی نداشته (بغیر از بنزین و تعویض روغن) از نظر جنس قطعات عالیه و هندلینگ و شتاب خوبه ولی آخر سرعتش چیزی که خودم رفتم 87کیلومتر بود فقط بدرد توی شهر میخوره و لایی کشیدن ضمنا اگر خواستی بخری حتما وصل بودن نشانگر بنزین و قطع کن برق رو چک کن .یاعلی :flower4::pm1: