PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اب شدن سیم کشی

arman26aria
13-08-1395, 02:30 قبل از ظهر
باسلام به همه.
دوستان من موتورم دسته کسی بود و تصادف کرده بود و سوییچ شکسته ومجبور به یسره کردن موتور شده بود..که دیروز دیگه روشن نشد..من ی باطری درحد نو دیگه و دوتا سوییچ که برای طرح ویو بود رو خواستم با ماله خودش جابه جا کنم که فیشش به هم دیگه نخورد..من فیش رو قطع کردم و جابهجا کردم که همچیز میزون شد ودقیق کارکرد...که سیم های داخل سوکت درامد دوباره وصل کردم وقتی سرباطری زدم برگشتم دیدم ی دودی تقریبا زیادی از جلو متور زد برون..که سیم کل سوییچ اب شده بود..الان کلا سوییچ باز کردم ازموتور هیچی روش نیستش..الان چه حرکتی روش بزنم موتور روشن بشه/؟؟موتور طرح ویوه
{من یکم شیش میزنم اگه امکانش برای دوستان بود یکم ساده و راحت راهنمایی کنید}[Only registered and activated users can see links] QQJDwACACwAAAAAFAAUAAACRJSPqYvgzIBwErZUF31YuQCC3JF N4SleBoC22Suycbqu4TfTldyiEtzzlXhBGql4KtlilJtG5DNii koMMTCybKqWrqEAACH5BAkPAAIALAEAAQASABIAAAI lI8Cm43LXALPQTgfCJzHQynd6FUbSYaKGCyd24JnO8OxMqMjxe tolPPdWMIS6HV5TTwp40OomgQ/kksUUQAAIfkECQ8AAgAsAQABABIAEgAAAj2UjwKbjctcA4dOSK 3RCoT/RdUGluGjmKqWhZ57bm wgHV8q2aW6rs188V6wiERM P0gjQjyaesMEUSpKQAACH5BAUPAAIALAEAAQASABIAAAI lI8Cm43LXALPQTgfCJzHQynd6FUbSYaKGCyd24JnO8OxMqMjxe tolPPdWMIS6HV5TTwp40OomgQ/kksUUQAAOw==