PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دور دنیا با موتور

imanmotevalli
12-08-1395, 05:37 بعد از ظهر
سلام دوستان عزیز
من میخوام یه موتور مسافرتی بخرم و ازاونجا که تونستم تو این سه سال کارگری 20 میلیون پول جمع کنم بهترین گزینه برای موتور مسافرتی تو رنج 20 تا 27 میلیون تومن چی میتونه باشه ممنون میشم جوابمو رو بدین

sajjadme
12-08-1395, 07:46 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز
از اونجایی که شما این 20 ملیون رو بازحمت فراوان کارگری بدست اوردید پیشنهاد من اینه که یه دایلیم بگیرید 13 تومن یقیه پول رو هم یه کلاه خوب یه سری وسایل و تجهیزات رفاهی برای مسافرت باموتور مثل باکس بغل و پشت وکاپشن تورینگ و یه بوت خوب برای موتور سواری ...چادر و ...بگیرید بقیه پول روهم نگه دارید ...
دایلیم موتور خیلی خوب و عالی ای هست 250 سی سی و کره ای هست
از نظر دوام و کیفیت خیالتون راحت باشه ...
بین موتور های 250 سی سی بالای 10 تومن قطعاتش راحت تر پیدا میشه و ارزون تر هست
استهلاک پایین و مصرف سوخت کم
راحتی و نرمی خوبی داره
قیمت بسیار مناسب ....
رنگ قرمز بگیر:4chsmu1:من خیلی قرمز دوست:thanks:
اما اگه دایلیم نمیخواید
هیوسانگ نیکد هست
هیو اکسیو هست
هیو اکویلا هم هست
هوندا سی بی ار هست
رگال رپتور هست طرح هارلی
کی تی ام دوک ها هستن از 125 تا 250
(اینم توی پرانتز :من نمیدونم توقع شما چیه از موتور توی مسافرت ولی پالس 220 هم گزینه ی خوبی هست اینم سگ جونه قطعه اش زیاده مصرفش کمه 110 تا بدون فشار میره تاپش هم 140 قیمتش هم 7 هست به اینم میتونید فکر کنید) پرانتزش خیلی طولانی شد
اما بنظر من از همه مناسب تر از همه لحاظ همین دایلیم (و پالس 220) هست ....:laie_14:
مبارکت باشه:smilies(182):
چرخش برات بچرخه
درضمن مواظب احتیاط باش:4chsmu1:
یاعلی مدد

Afshin007
12-08-1395, 10:56 بعد از ظهر
پالس اونجر+هیوسانگ اکوویلا به نظره من موتورای مناسبین واسه مسافرت / البته هر کدوم تو رنج قیمت خودشون ////

imanmotevalli
12-08-1395, 11:11 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز
از اونجایی که شما این 20 ملیون رو بازحمت فراوان کارگری بدست اوردید پیشنهاد من اینه که یه دایلیم بگیرید 13 تومن یقیه پول رو هم یه کلاه خوب یه سری وسایل و تجهیزات رفاهی برای مسافرت باموتور مثل باکس بغل و پشت وکاپشن تورینگ و یه بوت خوب برای موتور سواری ...چادر و ...بگیرید بقیه پول روهم نگه دارید ...
دایلیم موتور خیلی خوب و عالی ای هست 250 سی سی و کره ای هست
از نظر دوام و کیفیت خیالتون راحت باشه ...
بین موتور های 250 سی سی بالای 10 تومن قطعاتش راحت تر پیدا میشه و ارزون تر هست
استهلاک پایین و مصرف سوخت کم
راحتی و نرمی خوبی داره
قیمت بسیار مناسب ....
رنگ قرمز بگیر:4chsmu1:من خیلی قرمز دوست:thanks:
اما اگه دایلیم نمیخواید
هیوسانگ نیکد هست
هیو اکسیو هست
هیو اکویلا هم هست
هوندا سی بی ار هست
رگال رپتور هست طرح هارلی
کی تی ام دوک ها هستن از 125 تا 250
(اینم توی پرانتز :من نمیدونم توقع شما چیه از موتور توی مسافرت ولی پالس 220 هم گزینه ی خوبی هست اینم سگ جونه قطعه اش زیاده مصرفش کمه 110 تا بدون فشار میره تاپش هم 140 قیمتش هم 7 هست به اینم میتونید فکر کنید) پرانتزش خیلی طولانی شد
اما بنظر من از همه مناسب تر از همه لحاظ همین دایلیم (و پالس 220) هست ....:laie_14:
مبارکت باشه:smilies(182):
چرخش برات بچرخه
درضمن مواظب احتیاط باش:4chsmu1:
یاعلی مدد

مرسی از جوابتون دوست عزیز
در واقع برای مسافرتی به طول مسیر 150/000 کیلومتر نیاز دارم این موتور رو و همین نیم ساعت پیش با یکی از دوستان موتور کاوزاکی نینجا 250 مدل 2016 رو از نزدیک دیدم واقعا یک شاهکار و سوپر موتور هست خواستم بدونم این موتور توانایی قاره پیمایی داره چون شروع سفرم سال نو هست و تمام کارهای ویزا بعضی از کشورها رو رسیدم و مبلغ 20 تا 27 میلیون برای موتور کنار گذاشته بودم و مبلغ 40 میلیون برای هزینه ها اما میتونم ده میلیون روش بزارم اگع کاوازاکی نینجا 250 مناسب سفر قاره ای باشه

sajjadme
13-08-1395, 01:17 قبل از ظهر
خواهش میکنم
کاوازاکی هم خوبه
یه پیشنهادی الان به زهنم رسید نمیدونم بدرد شما میخوره یا نه
میتونید موتوری مثل سی بی 400 برگه دار بگیرید
ترددش فقط توی کشور ممنوعه ولی توی کل دنیا ترددش ازاده ...
بنظرم اگه بشه هم خود شما لذت بیشتری میبرید از سفر هم که دردسر کمتری داره ...هوندا هست دیگه ....
اگه که نه ....
دوک کی تی ام هم خوبه امتحانش رو پس داده کی تی ام 250 هم سبکه هم پر قدرت فرم نشستنش هم راحته
کاوازاکی خوبه اما چون فرم نشستنش حالت خم شدن داره ...توی مسافت اذیت میکنه ...اونم 150000 کیلومتر خیلی هست ....75 بار از رشت بریم مشهد و بیایم ....
بنظرم روی موتور هایی فکر کنید که فرم نشستنش راحت باشه
دایلیم
هیو نیکد
کی تی ام دوک 200 و 250 و 390
هیو اکسیو
هوندا سی بی اف 250
کاوازاکی Z250
هیو اکوییلا
و موتور های برگ سبز مثل سی بی 400
البته یه بندیت هم هست 250 پلاک ملی
[Only registered and activated users can see links]
اگه به دومنظوره هم علاقه مند هستید
هوندا CRF250L هم بد نیست ...
تمام گزینه هایی که به ذهنم رسید که بدرد مسافرت میتونه بخوره رو گفتم
حالا خودتون یه نگاهی بندازید به هرکدوم مشخصات فنی شون و...رو مطالعه بکنید ببینید کدوم بانیاز های شما سازگار تره

Afshin007
13-08-1395, 04:44 قبل از ظهر
مرسی از جوابتون دوست عزیز
در واقع برای مسافرتی به طول مسیر 150/000 کیلومتر نیاز دارم این موتور رو و همین نیم ساعت پیش با یکی از دوستان موتور کاوزاکی نینجا 250 مدل 2016 رو از نزدیک دیدم واقعا یک شاهکار و سوپر موتور هست خواستم بدونم این موتور توانایی قاره پیمایی داره چون شروع سفرم سال نو هست و تمام کارهای ویزا بعضی از کشورها رو رسیدم و مبلغ 20 تا 27 میلیون برای موتور کنار گذاشته بودم و مبلغ 40 میلیون برای هزینه ها اما میتونم ده میلیون روش بزارم اگع کاوازاکی نینجا 250 مناسب سفر قاره ای باشه
نینجا250موتوره خوبیه واسه مسافرت وچون اب خنکه میتونه مسافتای طولانی روبره ////