PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : موتور سیکلت keeway نوع 150 سی سی

morykeys
22-07-1395, 06:31 بعد از ظهر
سلام
این موتور سیکلت keeway نوع 150 سی سی موتور خوبیه ؟
از باکسر 150 بهتره ؟
میگن تحت لیسانسه ایتالیاس و ساخت چین
متشکر از جواب شما عزیران

morykeys
23-07-1395, 09:58 قبل از ظهر
آقایونی که اصلاع دارند بگن لطف می کنن

masoudrider
24-07-1395, 09:33 قبل از ظهر
سلام دوست خوبم توضیحاتی که ازش هست تو نت

این موتورسیکلت در حقیقت یک بنلی واقعی نیست .این موتورسیکلت با طراحی مشترک بنلی و شریک تجاری خود KEEWAY برای بدنه و استفاده از انجین SUZUKI GS125 می باشد. بدنه این موتورسیکلت پلت فرم سوزوکی GS125CC که پلت فرم رایجی در بین کارخانجات چینی می باشد و شما درهر کارخانه چینی یک محصول بر روی این بدنه خواهید یافت. البته در نظر داشته باشید که استفاده از بدنه سوزوکی یک مزیت محسوب میشود . موتورسیکلتهای سوزوکی مورد ذکر یکی از پر فروش ترین موتورسیکلت های 125 سی سی در کل دوران تولید موتورسیکلت می باشد . ضمنا انجین 4 زمانه 2 سوپاپ استفاده شده در یکی از کار آمد ترین انجین های تولید شده در رده اکونومی سوزوکی می باشد.

در نگاه اول به بنلی 150 سی سی شاید ابهت برند BENELLI را جذب کند ولی با نگاه موشکافانه این موتورسیکلت به شدت از نظر بدنه شبیه به موتورسیکلت کویرRKV200cc می باشد. در هر حال هم بنلی و هم RKV محصول کارخانجات KEEWAY می باشدکه بیشتر از اینکه بنلی طراحی این موتورسیکلت را انجام داده باشد فقط استفاده از برند خود را بر روی این موتور اعطا کرده است. در هر حال پس از نگاه موشکافانه به طراحی انجین و بدنه به بررسی سواری با این موتورسیکلت می پردازیم:

انجین سوزوکی استفاده شده در این موتورسیکلت با مصرف سوخت متوسط روبه پایین همراه با گیربکس 5 دنده سواری نرم و شتاب متوسط را به شما ارائه می کند . کمکهای جلو تلسکوپی با افزایش ضخامت نسبت به مدل مشابه استفاده در سوزوکی ضمن افزایش استحکام استفاده در موارد حمل بار با موتورسیکلت را ساده تر کرده است. کمک عقب از نوع تکی می باشد. ترمز جلو دیسکی و ترمز عقب کاسه ای عملکرد قابل قبولی در کاهش سرعت نشان می دهد. اگزوز استفاده شده در این موتور سیکلت دارای کاتالیزور و خروجی اگزوز مطابق با استاندارد EURO II است . رینگ های آلومینیومی با کیفیت استفاده شده در این موتورسیکلت دارای کیفیت بالا ولی تایر های استفاده شده از نوع چینی با درصد رابر پایین میباشد
ان شاءالله دوستان توضیحات تکمیلی و تخصصی تر رو بهتون میدن

morykeys
24-07-1395, 09:47 بعد از ظهر
دست شما درد نکنه زحمت کشیدید جواب دادید
عزیز من منظورم بنلی نیست اون موتور keeway هست که فکر می کنم اسمش سی تی 150 هست و خیلی شبیه به باکسر 150 هست
موتور بهتری هست نسبت به باکسر؟
در کل موتور خوبیه؟
مرسی

M@hdi
25-07-1395, 06:40 قبل از ظهر
داداش پول بالای موتور چینی نده والسلام

یه موتوری بخر که امتحان خودشو پس داده باشه 4 تا تعمیرکار و نمایندگی قطعات داشته باشه که تو این زمینه باکسر خیلی بهتره

Ali
25-07-1395, 09:36 قبل از ظهر
دست شما درد نکنه زحمت کشیدید جواب دادید
عزیز من منظورم بنلی نیست اون موتور keeway هست که فکر می کنم اسمش سی تی 150 هست و خیلی شبیه به باکسر 150 هست
موتور بهتری هست نسبت به باکسر؟
در کل موتور خوبیه؟
مرسی
باکسرو پیشنهاد میکنم

dear ali
19-02-1396, 05:51 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز
من 8 ماهه بنلی 150 سی سی (TNT15) رو خریدم، تا حالا آپاچی سوار نشدم، ولی در کل چیز هایی که فهمیدم از این قراره:
* حداکثر سرعت:
- تو دفترچه زده: 100 کیلومتر در ساعت
- بعد از آب بندی: 115 کیلومتر در ساعت رفتم
- الآن: 122 کیلومتر در ساعت - البته تا 127 تا هم کیلومتر میندازه (میگن با تعویض اگزوز نزدیک 130هم میریه)
* شتاب موتور از آپاچی کمتره
* از نظر چندین تعمیرکار، که سوار موتورم شدن:
- موتور نرم تر از آپاچی کار میکنه
- از نظر قطعات هم بهتره

در کل با توجه به قیمتش، ظاهر متفاوتش، و برند معتبرش، ازش راضی ام

hrk8948
30-05-1396, 07:26 قبل از ظهر
سلام
من حدود 2هفته هست که KEEWAY 150CITY EFI انژگتوری روگرفتم.
از لحاظ قیافه از بوکسر خوشگل تره و قابل تحمل تره
از لحاظ نرمی به پای بوکسر نمی رسه اما خشکم نیست تقریبا مثل آپاچی هست از لحاظ نرمی
طراحی شاسی موتور فوق العاده هوشمندانه هست (نسبت به کلاس و نوع موتور) زیر موتور شاسی جناق دار میشه که این باعث کاهش لرزش می شه و از طرفی با بوش های پلاستیکی که در نقاط اتصال پیچ به کار رفته بازهم لرزش رو خیلی کم می کنه
این موتور دنده هاش از بوکسر نرم تر جا می ره و درضمن 5دنده هست
کلاجش مثل آپاچی نرم هست که باعث تعجب من شد
زین موتور از زین بوکسر حدود یک بند انگشت بزرگتره اما ترک بندش کوچیک تره از طرفی فاصله 2تا محور(چرخ جلو و عقب) نسبت به بوکسر کمتر هست که این باعث افزایش هندلینگ و مانور پذیری موتور میشه و درکل طول موتور از بوکسر 50سانت کمتره اما ارتفاعش بیشتر
با سیستم انژکتورش به مشکلی برنخوردم تا الان وبا تک استارت روشن میشه
ترمز هاش مثل بوکسر هست برای من رضایت بخش نیست چون 3تا موتور اخیرم جفت دیسک بودن
موتور من تو مدت گارانتیش 2تا عیب پیدا کرد اول اینکه شب ها چراغ که می گرفتم باطری ضعیف می شد و استارت نمی خورد دوم اینکه آمپر سرعت سنج خراب شد
بردم گارانتی یک روز خوابید اول که گیر داده بود که باید یه روغن عوض کنم 45هزار تومن!!!!!!!! تا مشمول گارانتی بشه بعد سیم کیلومتر رو عوض کرد و 15هزارتومن هم بابت اون گرفت و گفت مشمول گارانتی نمیشه مشکل باطریش رو هم گفت سالمه و تو زیاد ترمز می گیری!!!!!!!!! چراغ خطر عقب باطری رو خالی می کنه و تنها کاری که کرد این بود که ترمز هارو ریگلاژ کرد و موتور دیگه ترمز نمی گرفت!!!!!!!!
موتور رو بردم موتور سازی زین و باز کردم و همه چیزش رو تست کردم(شارژر و ...) و متوجه شدم که باطریش یکی دو سلولش خراب شده امروز می خوام برم دفترمرکزیشون و گارانتی رو بکوبم تو سرشون در کل نیکران موتور پاسارگاد خدمات پس از فروشش افتضاحه.

درکل موتور خوبی هست اما روی خدمات پس از فروشش اصلا حساب بازنکنین.

Jack z1000
30-05-1396, 11:24 قبل از ظهر
خدماته پس از فروش چون مفته ابگوشتی موتورو تعمیر میکنن . خداوکیلی ببینید چقدر منتاژشون مزخرفه این شرکتایه ایرانی که موتور صفرشون هزارتا ایراد داره

alivw71
30-05-1396, 03:50 بعد از ظهر
قیمتش چنده؟4.200 اخرین بار که پرسیدم بود

hrk8948
04-06-1396, 08:37 قبل از ظهر
باید این رو اضافه کنم که من نمایندگی تعمیرات خیابان استخر رو رفتم که افتضاح بود اما نمایندگی ولیعصر عج پایین تر از خیابان مولوی از طرز برخورد تا رسیدگی و رفع ایراد موتورشون فوق العاده بود البته من رفتم نمایندگی بنلی تو گمرک شکایت کردم و بعد اونها من رو فرستادن این نمایندگی دومی که خدماتش واقعا خوب و راضی کننده بود درضمن به تعویض روغن گیر ندادن و ایراد برقی موتورمم برطرف کردن.

hrk8948
11-06-1396, 01:30 بعد از ظهر
دوستان انژکتوری این موتور مثل یه سرطان می مونه.
بعد از 2هفته با 1میلیون ضرر فروختم
کامپیوتر انژکتور گاهی هنگ می کنه و باید فیوز و دربیاری تا ری استارت بشه
اون مشکل برقی که گفتم حل نشد و دوباره موتور به همون وضع برگشت
گاهی تو سرعت بالا چراغ انژکتورش روشن میشد
و...
توصیه من به شما اینه که نه تنها انژکتوری این موتور بلکه تو این سطح و قیمت هیچ مووتور انژکتور (شده ای) رو نخرید چون شرکت ها و تولید کننده های چینی هنوز تو مرحله تست گرفتن هستند و به خاطر فشارهای دولت برای توقف تولید موتور کاربراتوری این موتورها هنوز آزمایش پس نداده روونه بازار می شن تا 2یا 3سال این مو.تور ها رو نخرید وگرنه یا مثل من باید ضررکنید یا یه سرطان و باید تحمل کنید
جالب اینه هیچ کدوم از گارانتی های موتور هم نتونستند مشکلش رو پیداکنند موتور زیر 1000کیلومتر رو با 1میلیون ضرر فروختم...

alivw71
12-06-1396, 02:58 بعد از ظهر
دوستان انژکتوری این موتور مثل یه سرطان می مونه.
بعد از 2هفته با 1میلیون ضرر فروختم
کامپیوتر انژکتور گاهی هنگ می کنه و باید فیوز و دربیاری تا ری استارت بشه
اون مشکل برقی که گفتم حل نشد و دوباره موتور به همون وضع برگشت
گاهی تو سرعت بالا چراغ انژکتورش روشن میشد
و...
توصیه من به شما اینه که نه تنها انژکتوری این موتور بلکه تو این سطح و قیمت هیچ مووتور انژکتور (شده ای) رو نخرید چون شرکت ها و تولید کننده های چینی هنوز تو مرحله تست گرفتن هستند و به خاطر فشارهای دولت برای توقف تولید موتور کاربراتوری این موتورها هنوز آزمایش پس نداده روونه بازار می شن تا 2یا 3سال این مو.تور ها رو نخرید وگرنه یا مثل من باید ضررکنید یا یه سرطان و باید تحمل کنید
جالب اینه هیچ کدوم از گارانتی های موتور هم نتونستند مشکلش رو پیداکنند موتور زیر 1000کیلومتر رو با 1میلیون ضرر فروختم...

سلام و درود
پس باید رفت دنبال همین کاربراتوری ها اگر موجودی داشته باشن ، قیمت این کی وای 150 پرسیدم 4.850 مدل 96 انژکتور که باکسر 150 هنوز مدل 96 وارد بازار نشده و اگه بشه قیمتش تا 5 میلیون هم میرسه که باز همه میرن دنبال همین هوندا ایرانی ، چون همه که پول این موتورها را ندارن که بدن:297:
باکسر 150 تا همین پارسال 3.800 بود و یهو 1 میلیون رفت روش شد 4.700 و 4.800 که شرکت مونتاژ کنندش داره دزدی و گران فروشی میکنه
به نظرم همتاز 200 یه مدل داره با هوندا یکم فرق داره شبیه باکسره اون قیمتش 3.800 با توجه به قدرت و شتاب و همچنین اسپورت بودنش ارزش خرید داره

hrk8948
17-06-1396, 01:50 بعد از ظهر
باکسر صفر مدل 95 توبازار هست حدود 4300 اونو میتونید بخرید همتاز 200تا هیچ فرقی با هوندا نداره فقط بزک دوزکش کردن

موتور کی وای
27-11-1396, 03:23 بعد از ظهر
باسلام دوستان اگر کسی دفترچه راهنمای کی وای ۱۵۰ داره برام بفرسته.
ممنونم.
[Only registered and activated users can see links]

s.mm
27-11-1396, 06:25 بعد از ظهر
جهانرو یه موتور 150 سی سی انژکتوری داره که کل بدنه اش با هوندا 125 های معمولی یکیه
از یه بابایی که چند وقتی بود سوارش میشد پرسیدم گفت خوبه و راضی بود

موتور کی وای
06-12-1396, 09:56 قبل از ظهر
باسلام به دوستان .
این موتور خیلی عالیه به نظرم ازخیلی ازموتورها سرتر باشه.
دفترچه راهنماش هم توسایتش قرارداده شده .من که ازش راضیم

farzad.dl
15-12-1396, 09:57 بعد از ظهر
سلام من حدود 4 ماه باکسر انژکتوری گرفتم من که راضیم تا به حالم خدارو شکر مشکل انژکتوری نداشت مصرفشم 100 دو هستش فقط نصبت به کاربراتش یه خوردش صدای موتور زیاده وگرنه همهچیزش با کاربراتش یکیه من 5100 خریدم الان شده 5300 که بعد از عیدم بالاتر میره پیشنهاد من باکسر انژکتوریه

Saeedz300
05-04-1397, 05:40 بعد از ظهر
الان صفرش چنده؟

s.mm
06-04-1397, 07:25 قبل از ظهر
سلام و درود
پس باید رفت دنبال همین کاربراتوری ها اگر موجودی داشته باشن ، قیمت این کی وای 150 پرسیدم 4.850 مدل 96 انژکتور که باکسر 150 هنوز مدل 96 وارد بازار نشده و اگه بشه قیمتش تا 5 میلیون هم میرسه که باز همه میرن دنبال همین هوندا ایرانی ، چون همه که پول این موتورها را ندارن که بدن:297:
باکسر 150 تا همین پارسال 3.800 بود و یهو 1 میلیون رفت روش شد 4.700 و 4.800 که شرکت مونتاژ کنندش داره دزدی و گران فروشی میکنه
به نظرم همتاز 200 یه مدل داره با هوندا یکم فرق داره شبیه باکسره اون قیمتش 3.800 با توجه به قدرت و شتاب و همچنین اسپورت بودنش ارزش خرید داره

به پالس 135 هم فکر کنید....

masoud69
06-05-1397, 12:54 قبل از ظهر
سلام
دوستان کیو وی انژکتور کسی جدیدا خریده توضیح بدن
خوبه بده جواب داده یا نه ؟؟؟
در حال جمع آوری اطلات هستم که یه کدوم بخرم

Shazde
11-08-1397, 05:54 بعد از ظهر
سلام و درود
من میخواستم موتورسیکلت بخرم واسه کار اما نمیتونم تصمیم بگیرم بین چندتا موتور موندم اولیش رهرو طرح باکستر150 دومیش keeyway150سومیشb10شرکت ایرکو چهارمیش tvs150hlx پنجمیش ساوین200
لطفاً راهنماییم کنید دوست ندارم موتوری بخرم چند ماه بعد به هر علت پشیمون بشم
یا خدمات پس از فروش مناسب نداشته باشه یا خرجش بالا باشه یا قطعاتش نباشه یا اصلا واسه کار مناسب نباشه ...........
ممنون میشم کمکم کنید

masoud69
11-08-1397, 09:57 بعد از ظهر
سلام
من باکسر دارم راضی هستم در هفته 800 کیلومتر میرم
فقط هر کاری میکنی همین فردا بخر
اما پیشنهاد اول کی وی هست جا افتاده راضی کننده 5 دنده اما دنده پایین یکی 4 تا بالا میخوره یکم باید عادت کنی
پیشنهاد دوم hld 180 سی سی 5 دنده هست که طرح باکسر زده
هم قدرت منده هم 5 دندس
شرکتش که معتبره
بقیه رو دونبالش نرو
زیاد تو بحرش نرو این خوبه اون خوبه این 2 تا بهترین گزینه هستش
امیدوارم به زودی بیایی عکسشو ارسال کنی

Alireza.BMW
13-08-1397, 12:25 بعد از ظهر
سلام و درود
من میخواستم موتورسیکلت بخرم واسه کار اما نمیتونم تصمیم بگیرم بین چندتا موتور موندم اولیش رهرو طرح باکستر150 دومیش keeyway150سومیشb10شرکت ایرکو چهارمیش tvs150hlx پنجمیش ساوین200
لطفاً راهنماییم کنید دوست ندارم موتوری بخرم چند ماه بعد به هر علت پشیمون بشم
یا خدمات پس از فروش مناسب نداشته باشه یا خرجش بالا باشه یا قطعاتش نباشه یا اصلا واسه کار مناسب نباشه ...........
ممنون میشم کمکم کنید

.
باکسر و تی وی اس HLX از همشون بهتره و لوازمشونم هست و خرکار هستن...
من پیشنهادم تی وی اس HLX 150 هستش به دلایل زیر که برتری داره نسبت به باکسر:
اول: درگاه شارژ USB داره و موبایل رو میتونی باهاش بزنی به شارژ
دوم: جاپایی های عقبش خیلی عالیه
سوم: رینگ اسپرته
چهارم: دنده شمار داره
و دلیل پنجم: این که از باکسر حدود 700.800 پایینتره و کیفیتشم با باکسر هیچ تفاوتی نداره که هیچ محاسنشم بالا گفتم

masoud69
13-08-1397, 10:36 بعد از ظهر
.
باکسر و تی وی اس HLX از همشون بهتره و لوازمشونم هست و خرکار هستن...
من پیشنهادم تی وی اس HLX 150 هستش به دلایل زیر که برتری داره نسبت به باکسر:
اول: درگاه شارژ USB داره و موبایل رو میتونی باهاش بزنی به شارژ
دوم: جاپایی های عقبش خیلی عالیه
سوم: رینگ اسپرته
چهارم: دنده شمار داره
و دلیل پنجم: این که از باکسر حدود 700.800 پایینتره و کیفیتشم با باکسر هیچ تفاوتی نداره که هیچ محاسنشم بالا گفتم

سلام
وقت خوش
ببینم 5 دنده مگه نیست؟

GrayWolf
15-02-1398, 11:02 بعد از ظهر
سلام دوستان
خیلی منتظر شدم تا این تاپیک آپدیت بشه ولی خوب طاقت نیاوردم و چند روز پیش یه مدل ۹۷ که ۱۹۰۰ تا کار کرده بود و خیلی هم تمیز بود، آچار کشی شده به قیمت ۸۹۰۰۰۰۰ البته با یک ماه بیمه گرفتم. من با اینکه خیلی سال بود موتور سوار نشده بودم و اصولا موتورسوار نیستم واقعا از یه موتور چینی انتظار کمتر از این داشتم. سواری و دنده های نرم، کمک ها عالی شتاب نسبتا خوب باهاش از تهران تا کرج دو ترک سنگین وزن رفتیم دنده چهارش ۸۰ تا رو پر میکنه و دنده پنجش صد تا رو راحت بدون فشار و لرزش اونم دو ترک عالی میره.
فقط مشکلی که دارم اینه که کرج نمایندگی نداره و اگر قطعه ای بخوام باید از نمایندگی های تهران بگیرم.

مجی نیم
28-04-1398, 06:02 بعد از ظهر

سلام بنده موتور ساز،هستم و از کی وای استفاده میکنم
جهت تبادل اطلاعات ب گروه تلگرامی کی وای سواران بیایید

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

تشریف بیارید گروه تلگرامی کی وای سواران

معمار
12-06-1398, 09:19 قبل از ظهر
دیروز همین جوری تو سایت موتور کده این و دیدم
شرایط اقساطیش خوب بود به نظرم همین جوری گفتم به سمع و نظر دوستان برسونم
49232 49233

نمیدونم چه جوری موتوری باشه
با چند نفری صحبت کردم گفتن که موتور خوبیه
در حد باکسر هست ولی لوازم یدکیش خیلی گرونه

ولی این شرایط اقساطیش واقعا عالی و خوبه
ولی الان در مجموع ۱۳ برات تموم میشه
سالی دیگه اگه بخای بفروشی ازت ۹ شاید بخرن

- - - Updated - - -

خرید نقدی تو سایت موتور کده زده ۱۱۹۰۰
در صورتی که تو بازار بگردی کمتر میتونی گیر بیاری تو آگهی دیوار ۱۱ میلیون هم دیدم

ولی اقساطیش به نظرم خوب باشه
۳ میلیون پیش و ۱۲ تا چک ۸۲۵ هزار تومنی

Noyan
08-04-1399, 12:28 قبل از ظهر
دیروز همین جوری تو سایت موتور کده این و دیدم
شرایط اقساطیش خوب بود به نظرم همین جوری گفتم به سمع و نظر دوستان برسونم
49232 49233

نمیدونم چه جوری موتوری باشه
با چند نفری صحبت کردم گفتن که موتور خوبیه
در حد باکسر هست ولی لوازم یدکیش خیلی گرونه

ولی این شرایط اقساطیش واقعا عالی و خوبه
ولی الان در مجموع ۱۳ برات تموم میشه
سالی دیگه اگه بخای بفروشی ازت ۹ شاید بخرن

- - - Updated - - -

خرید نقدی تو سایت موتور کده زده ۱۱۹۰۰
در صورتی که تو بازار بگردی کمتر میتونی گیر بیاری تو آگهی دیوار ۱۱ میلیون هم دیدم

ولی اقساطیش به نظرم خوب باشه
۳ میلیون پیش و ۱۲ تا چک ۸۲۵ هزار تومنی

سلام دوست عزیز این قیمت الانه؟؟

Afshin007
08-04-1399, 02:52 قبل از ظهر
سلام دوست عزیز این قیمت الانه؟؟

​این پست برای برج12 پارساله و برای الان نیست کمی دقت کنید ///

Vespaa
24-09-1399, 08:55 بعد از ظهر
خب بچه ها الان باکسر بگیریم یا اینو؟ یا تی وی اس؟

shokrim1987
24-09-1399, 10:23 بعد از ظهر
خب بچه ها الان باکسر بگیریم یا اینو؟ یا تی وی اس؟

بستگی به بودجه شما داره . در حال حاضر از نظر قیمتی باکسر حدوده 40 ، تی وی اس مدل hlx حدوده 38 و باکسر 28 فیمت خورده
از نظر انتخاب هم به همین ترتیب هستن اول باکسر و بعد اون دوتای دیگه
باکسر یه مقدار مشکل روغن ریزی خواهد داشت . تی وی اس موتور خوبیه و ازش بد نشنیدم ولی بنلی هزینه نگهداری و وسایلش بالاست
اگر بازار خرید و فروش دست دوم براتون مهمه باکسر . اگر کیفیت و موتور سواری بهتر میخواید و براتون مهم نیست موقع فروش مقداری اذیت بشید و با قیمت پایین تر بفروشید hlx
کی وی هم موتور خوش دست و راحتیه ولی بخاطر همون تامین قطعات و هزینه هاش ... پیشنهاد نمیکنم

Vespaa
28-09-1399, 10:15 قبل از ظهر
بستگی به بودجه شما داره . در حال حاضر از نظر قیمتی باکسر حدوده 40 ، تی وی اس مدل hlx حدوده 38 و باکسر 28 فیمت خورده
از نظر انتخاب هم به همین ترتیب هستن اول باکسر و بعد اون دوتای دیگه
باکسر یه مقدار مشکل روغن ریزی خواهد داشت . تی وی اس موتور خوبیه و ازش بد نشنیدم ولی بنلی هزینه نگهداری و وسایلش بالاست
اگر بازار خرید و فروش دست دوم براتون مهمه باکسر . اگر کیفیت و موتور سواری بهتر میخواید و براتون مهم نیست موقع فروش مقداری اذیت بشید و با قیمت پایین تر بفروشید hlx
کی وی هم موتور خوش دست و راحتیه ولی بخاطر همون تامین قطعات و هزینه هاش ... پیشنهاد نمیکنم

سلام شب یلداتون هم مبارک
ممنونم از راهنمایی هاتون کامل و جامع بود، من حقیقتش یه مقدار به خاطر مشکل زانو هام ارتفاع hlx رو بیشتر میپسندم و فقط میخوام که کیفیتش خوب باشه و قطعاتش گیر بیاد. اگر بخوام خرج کنم بودجه ام زیر بیست تومن هست و باید دست دوم بگیرم. از لحاظ فروش هم شاید نخوام بفروشم اگر موتور خوبی باشه

shokrim1987
29-09-1399, 01:34 بعد از ظهر
اینکه با بودجه زیر 20 تومن بشه کدوم یکی از این ها رو خرید رو بازار تعیین میکنه ولی فکر نمیکنم باکسر زیر 20 تومنی همچین بی خرج باشه پس احتمالا با این بودجه و با توجه به اینکه نمیخواید برید سراغ سی جی 125 های معمول بنظرم یه hlx مدل 95 یا 96 بتونید تهیه کنید . البته توی خرید تعارف نداشته باشید و فکر هم نکنید موتور شناس هستید حتما از یه تعمیرکار مشاور بگیرید و موتور رو هم نشون بدید که خیالتون راحت باشه. هرچقدر هم کیلومتر پایین تر پیدا کنید بهتره

Vespaa
30-09-1399, 12:20 قبل از ظهر
اینکه با بودجه زیر 20 تومن بشه کدوم یکی از این ها رو خرید رو بازار تعیین میکنه ولی فکر نمیکنم باکسر زیر 20 تومنی همچین بی خرج باشه پس احتمالا با این بودجه و با توجه به اینکه نمیخواید برید سراغ سی جی 125 های معمول بنظرم یه hlx مدل 95 یا 96 بتونید تهیه کنید . البته توی خرید تعارف نداشته باشید و فکر هم نکنید موتور شناس هستید حتما از یه تعمیرکار مشاور بگیرید و موتور رو هم نشون بدید که خیالتون راحت باشه. هرچقدر هم کیلومتر پایین تر پیدا کنید بهتره

بله درسته واقعا ممنونم ار کمک و راهنمایی هاتون