PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست مشاوره برای خرید موتور تریل

saeedspy
19-07-1395, 12:48 بعد از ظهر
سلام
وقت همه دوستان بخیر

بنده قسد دارم موتور تریل خریداری کنم و 80 درصد برای آفرود و بیرون از شهر میخوام استفاده کنم و 20 درصد برای داخل شهر و البته میخوام چیزی بخرم که پلاک شه چون بگرن ببرن دردسر میشه همیشه هم باید با استرس برم بیرون اگه پلاک نباشه

نظر شما دوستان بین موتورهایی که مجازه برای بنده تا قیمت 4 تومن چیه ؟ منظورم اینه که دست دوم بگیرم 4 تومن

ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید

masoudrider
19-07-1395, 08:54 بعد از ظهر
روان 200 تر و تمیز گیرت بیاد بهترین گزینس.

mahm0oo0d
17-01-1396, 03:47 بعد از ظهر
دوستان عزیز نظرتون درباره رادیسون 250 یا فلات 200 چیه...؟؟؟

ata313
21-01-1396, 11:10 قبل از ظهر
سلام. هرچی موتور تریل چینی دیدی بزار کنار و فقط به این دوتا فکر کنم. فلات 250 طرح کی تی ام. موتور خوبیه ولی زینش برای دونفر اصلا خوب نیس مدل قدیمیش لرزش داشت میگم مدل جدیش لرزش نداره. قدرتش خیلی خوبه. فقط لوازمش تو شهر ما گیر نمیومد که فروختمش روان گرفتم. روان موتور خوبیه. قدرت و سرعت خوبی داره. هم تو افرود جواب میده هم تو شهر البته افرود در حد خودش ها. کار سی ار اف ایکس 450 رو ازش نخوای یه موقع. فقط همین دوتا موتوروسلام
من 12 یا 13 تریل عوض کردم اخرش رسیدم به روان 200. پیشرو 250 طرح روان داشتم صفر خریده بودم اذیت کردم دادم فلات 250 گرفتم اونم لوازمش اذیت کرد زینش هم برای ترک مناسب نبود دادمش یه روان گرفتم.
موفق باشی
التماس دعا. یاعلی