PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمای خرید موتورسیکلت

پیمان علیزاده
12-07-1395, 01:35 قبل از ظهر
سلام دوستان لطفا کمکم کنید.....من می خواستم یه موتور تا حد دومیلیون و پانصد هزار تومان بگیرم....شما چه مارکی رو پیشنهاد میکنید.....من خودم فعلا بین کبیر ۱۲۵ و انرژی ۱۲۵ موندم...... انتظارات م این ن ..... قدرتش خوب باشه مثلا اگه دو نفر اومدن ترک موتور مو گرفتن موتور بکشه که بره....سرعتشم خوب باشه .......مصرف سوخت اصلا مهم نیست....ولی دوام خوبی داشته باشه چون من واقعا دیگه پول ندارم موتور بخرم😂😂....نسبتا کم خرج باشه....ولی خوب مهم ترینشون دوام و کم خرج بودنه.... لطفا اگه خودتون موتور دارید یا چیزی میدونید دریغ نکنید بگید فردا نرم موتور پاره بیارم.... راستی اینم بگم من زیاد به موتور فشار نمیارم فقط بعضی وقتها که میوفته دسته فامیلامون باید کرم بریزن ۱۲۰ تا رو پر کنن....وگرنه خودم سرعتم بیشتر ۶۰ تا ۷۰ کیلومتر بر ساعته.....لطفا راهنماییم‌کنین...

shayant
12-07-1395, 02:17 قبل از ظهر
من بودم شهاب میگرفتم حالا خود دانی

موتور باز
12-07-1395, 06:31 قبل از ظهر
پالس باکسر کارکرده بگیر
پشیمونی نداره

پیمان علیزاده
12-07-1395, 06:50 قبل از ظهر
میشه مدل یا مشخصاتشو بدید....ممنون

- - - Updated - - -

ممنون از راهنمایی تون.....چند تا سوال داشتم ...شما خودتون شهاب داشتین. بعد شهاب در حد انتظارات من هست ...چون واقعا انتظاراتمم بالاس.....

- - - Updated - - -

ممنون از راهنمایی تون.....چند تا سوال داشتم ...شما خودتون شهاب داشتین. بعد شهاب در حد انتظارات من هست ...چون واقعا انتظاراتمم بالاس.....

zare480
12-07-1395, 07:42 قبل از ظهر
[emoji15] [emoji15] [emoji15] [emoji15] [emoji15] [emoji15] [emoji15] [emoji15]

فرستاده شده از HUAWEI G730-U10ِ من با Tapatalk

alavifar
13-07-1395, 11:57 قبل از ظهر
سلام خدمت دوستان

چون عنوان تاپیک کلی بود، بحث جدیدی رو باز نکردم و همینجا سوال میپرسم.
موتوری میخوام بخرم با مشخصات زیر :
۱- بسیار سیستم فنر نرم داشته باشه تا حداقل ضربه به کمر بیاد.
۲- قابل تجهیز به وسایل زمستانی باشه، مثل طلق وبادگیر و ... .
۳- سر نخوره، تو آب و خط سفید و غیره کمترین سرخودردن رو داشته باشه.
۴- سرعتش حداقل ۱۰۰ به بالا باشه.
۵- کم استهلاک و کم هزینه باشه.
۶- زیر ۹ میلیون باشه.

ممنونم از همفکری شما دوستان.

mogrem
13-07-1395, 02:54 بعد از ظهر
ns 200 بگیر یا as 200

sajjadme
13-07-1395, 04:44 بعد از ظهر
پالس 200ان اس و ای اس و 220 گزینه های خوبی هستن البته توی زمینه ی کم بودن استهلاک 220 بهتره ولی درکل اینا بهترین گزینه هان

mogrem
13-07-1395, 08:46 بعد از ظهر
البته ۲۲۰ بازار خرید وفروش خوبی نداره تو تهران نمیدونم ولی شهرستان افت قیمت شدیدی داره اینجور موتورها

alavifar
13-07-1395, 10:39 بعد از ظهر
ممنونم، امروز رفته بودم کویر موتور. GS 150R سوزوکی بود که خیلی نرم و راحت بود. قیمت نقدی ۶.۴ میشد. با یکی از دوستان مشورت کردم گفت کیفیت این موتور از ان اس ۲۰۰ بالاتره. البته منظورش قدرت موتور نبود و فقط گفت کیفیت...به هر شکل هنوز نخریدم و دارم میسنجم. البته یک اسکوتر S4150 هم تو کویر موتور بود که جنس پلاستیک بدنه اون خیلی به دلم ننشست و البته کمی هم کوچیک بود.کمی سوزوکی چشمم رو گرفته.....منتظر نظرات دوستان هستم...

- - - Updated - - -

در ضمن خیلی میگن ان اس سر میخوره. درسته ؟؟؟

- - - Updated - - -

در ضمن خیلی میگن ان اس سر میخوره. درسته ؟؟؟

shayant
14-07-1395, 04:06 قبل از ظهر
میشه مدل یا مشخصاتشو بدید....ممنون

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

ببین داداش من خودم شهاب داشتم و دارم موتور خوبیه آخرش 120 تا رو هم میره کیفیتشم خوبه مال من مدل 89 تاحالا فقط بنزین زدم و روغن عوض کردم 2 بارم لاستیک عقب عوض کردم چون خیلی موتور اذیت کردم با لاستیک عقبش درجا زدم که دود بلند کنه در کل موتور سگ جونیه هرجوری هم باهاش بری وحشیه من همه کارم باهاش کردم از معکوس کشیدن ازز 4 به 1 بگیر تا ....
در کل حتما توصیه میشه

- - - Updated - - -

سلام خدمت دوستان

چون عنوان تاپیک کلی بود، بحث جدیدی رو باز نکردم و همینجا سوال میپرسم.
موتوری میخوام بخرم با مشخصات زیر :
۱- بسیار سیستم فنر نرم داشته باشه تا حداقل ضربه به کمر بیاد.
۲- قابل تجهیز به وسایل زمستانی باشه، مثل طلق وبادگیر و ... .
۳- سر نخوره، تو آب و خط سفید و غیره کمترین سرخودردن رو داشته باشه.
۴- سرعتش حداقل ۱۰۰ به بالا باشه.
۵- کم استهلاک و کم هزینه باشه.
۶- زیر ۹ میلیون باشه.

ممنونم از همفکری شما دوستان.

داداش شما باکسر بگیر حف نداره 100 تا رو هم راحت میره همه چیزایی که میخوای هم داره سگ جون هم هست نسبت به 200 ان اس و 220 هم خیلی ارزون تر و بصفرفه تره

mogrem
14-07-1395, 08:43 بعد از ظهر
من خودم چند روزی باکسر ۱۵۰ داشتم موتور خوبی بود ولی بیشتر از۸۰ تا تو فشار بود اگه واقعا میخوای باهاش گشت گذار کنی یه پیشرو گلد بگیر یه دست لاستیک درست حسابی روش بنداز دنده زنجیر ۴۳ بزار روش هرجا دلت خواست برو من خودم همین کارو کردم همه جا باهاش رفتم کوه جنگل کویر تا حالا ۴ استان باهاش مسافرت رفتتا ۱۱۰ رو هم بدون فشار میره البته من اگزوزو زنجیرو شمع و رو هم عوض کردمl

alavifar
14-07-1395, 09:30 بعد از ظهر
ممنونم. من همیشه از سبک تریل خوشم میومده. اما دوستان اعتقاد دارن تریل تو شهر خیلی استهلاک داره و واسه شهر و ترافیکش ساخته نشده !!!
خودتون تو شهر هم ازش استفاده طولانی مدت داشتید؟
نظرتون چیه؟

ضمنا انگار نمایشگاه بین اللملی این ۳ روز سالن ۴۰ نمایشگاه سوزوکی برقراره. من ان شاءالله فردا میرم بازدید....

mogrem
14-07-1395, 10:11 بعد از ظهر
این دیگه تریل نمیشه میشه سوپر موتور که تو شهر هم عالیه من خودم اکثرا تا جاده ازش استفاده میکنم و این رو هم بگم کلا موتور تریل نیاز به رسیدگی بیشتری داره