PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در سرعت هندا 125 که بیش از 86 نمی رود

mahdizamany1381
13-06-1395, 07:59 بعد از ظهر
سلام
دوستان من یک موتور هندا دارم که بیشتر از 86 تارا نمی ره شمع هم تاره انداختم دنده 1 می ندازم یکم می مانه به غازه اخر موتور به پرت پرت میفته و باید به دنده دو بندازم و تا دنده 4 همین هست موتورهم 4 دنده

- - - Updated - - -

یکیجواب بده تورا خدا

- - - Updated - - -

یکیجواب بده تورا خدا

- - - Updated - - -

یکیجواب بده تورا خدا

Alireza.BMW
14-06-1395, 10:10 قبل از ظهر
اگر دور موتور از یه حد به بالاتر پر پر میکنه ماله سیستم برقه شمع که تازه عوض شده یا قوطی برق (ترانزیستور) یا هم ماله پیکاب یا بوبین البته اکثر مشکل از قوطی برقه

pourya200
14-06-1395, 02:42 بعد از ظهر
کاربراتور چک کردی ؟؟

[Only registered and activated users can see links] 8%B1-%D9%85%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%B3%DB%8C%DA%A9%D 9%84%D8%AA

اینو بخون بدردت میخوره . اگه بلد نیستی ببر تعمیرگاه .

در ظمن موتور نو هست یا خوابیده بوده ؟

mahdizamany1381
16-06-1395, 01:13 بعد از ظهر
سلام و درود بر دوستان عزیز و گرامی و تشکر در باره ی کمک هایشان من کار بوراتور را چک کردم از اون بود دیگه پرت وترت نمی کنه ولی باز هم سرعت 86 هست شمع هم تازه انداختم

- - - Updated - - -

موتور یک سال خوابیده بود

- - - Updated - - -

توش زنبور لونه کرده بود توش هم زنبور بود

pourya200
24-06-1395, 07:49 بعد از ظهر
1 سااال !!

به نام خداوند بخشنده.
میپری پمپ بنزین .
بنزین سوپر میزنی.
یه مکمل بنزین پاک کننده میخری .
بنزین سوپر و معمولی میزان مکمل که باید بریزی داخلش فرق داره .
از اون MR پمپ بنزینی بپرس میگه بهت .
بعد میندازی دنده 3 یه مسیر رو میری با اخر سرعت .
ببین از قبل یه مسیر رو مشخص کن .
ترجیحا نصف بیشتر مسیر با دنده 3 و گاز اخر برو .

مسیر هم بیشتر از 500 متر باشه ترجیحا که 1 بار بری و 1 بار برگردی

هر روز 2 بار این کار رو بکن.

ترجیحا 1 بار صبح 1 بار عصر قبلشم بزار خنک بشه

در ظمن قبلش مطمئن شو که وٌلف های موتور (بالای سیلندر) تنظیمه و روغن تمیزه . روغن هم نو نو باید باشه .
این کار رو 1 هفته انجام بده بعد بگو چی شده

Alireza.BMW
26-06-1395, 03:05 بعد از ظهر
1 سااال !!

به نام خداوند بخشنده.
میپری پمپ بنزین .
بنزین سوپر میزنی.
یه مکمل بنزین پاک کننده میخری .
بنزین سوپر و معمولی میزان مکمل که باید بریزی داخلش فرق داره .
از اون MR پمپ بنزینی بپرس میگه بهت .
بعد میندازی دنده 3 یه مسیر رو میری با اخر سرعت .
ببین از قبل یه مسیر رو مشخص کن .
ترجیحا نصف بیشتر مسیر با دنده 3 و گاز اخر برو .

مسیر هم بیشتر از 500 متر باشه ترجیحا که 1 بار بری و 1 بار برگردی

هر روز 2 بار این کار رو بکن.

ترجیحا 1 بار صبح 1 بار عصر قبلشم بزار خنک بشه

در ظمن قبلش مطمئن شو که وٌلف های موتور (بالای سیلندر) تنظیمه و روغن تمیزه . روغن هم نو نو باید باشه .
این کار رو 1 هفته انجام بده بعد بگو چی شده
.
دوستانی لطفا رعایت کنید انجمن تخصصی هستش... با بنزین سوپرش موافقم اون مکملم با اینکه اصلا توصیه نمیشه و لازم نمیشه اونم با ارفاق قبول اما آخه بزنی دنده 3 تخت گاز پدر موتور در بیاری که مثلا نفسش باز بشه؟؟؟؟؟ این چه پیشنهادیه آخه؟؟؟ موتور ایشون چون خواب بوده سرویس میخاد ممکنه بلبرینگای توی چرخ جلو و عقب قفل کرده باشه ممکنه از صفحه کلاج باشه یا برقش دیگه چیز دیگه ای نداره یه سی جی

pourya200
26-06-1395, 08:31 بعد از ظهر
.
دوستانی لطفا رعایت کنید انجمن تخصصی هستش... با بنزین سوپرش موافقم اون مکملم با اینکه اصلا توصیه نمیشه و لازم نمیشه اونم با ارفاق قبول اما آخه بزنی دنده 3 تخت گاز پدر موتور در بیاری که مثلا نفسش باز بشه؟؟؟؟؟ این چه پیشنهادیه آخه؟؟؟ موتور ایشون چون خواب بوده سرویس میخاد ممکنه بلبرینگای توی چرخ جلو و عقب قفل کرده باشه ممکنه از صفحه کلاج باشه یا برقش دیگه چیز دیگه ای نداره یه سی جی
دوست عزیز منم این رو در حالتی گفتم که گفت موتور خوابیده بوده . حرفی از قبل نزد . گفتم قبلش حتما میرفته و گفتم بره نفسش باز بشه خوب.
اون سرویس که شما میگی هم درسته ولی طرف ما کل موتور رو بیاری پایین و از نو ببندی هزینش با سرویس یکی هست !