PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ضعیف بودن برق

str
09-05-1395, 03:40 بعد از ظهر
سلام دوستان.من موتور تریل 200کویر مدل اس تی ار دارم.چند وقت پیش قلوه سمت راست موتور شکستش و خریدم اوردم دادم موتور ساز عوض کر ولی متاسفانه فقط اسمش موتور ساز بود وقتی عوض کرد هرکاری کرد موتور روشن نشد که نشد.و بقدری استارت زد باطری خراب شد.من امروز یک باطری نو خریدم.کسی از دوستان هست بتونه بیاد درست کنه من سمت پاسداران هستم هزینه هم هرچقدر بشه باومال میل تقدیم میکنم.برق میاد سر شمع ولی به نظرم کم هست.خواهش میکنم اگر کسی لطف کنه بیاد ممنون میشم.

mohammadkurd
18-05-1395, 07:20 قبل از ظهر
داداش عزیز سلام اکثر موتور های شرکت کویر و کبیر در سمت راست یعنی روی قلوه گاز یک دکمه قرمز رنگ هست که دقیقا مثل سؤیچ موتور کار می کنه و موتور خاموش می کنه شاید این بنده خدا موتور ساز هواسش به OFF و ON این دکمه نبوده باشه خلاصه در مورد مشکل شما اگر یکم دست به آچار باشین سرشمع موتورت رو دربیار از رو شمع یه پیچ گوشتی بزار داخل سرشمع نزدیک کن به انجین اروم.هندل بزن ببین جرقه زده میشه چنانچه در هندل زدن اروم برق بیاد پس مشکلی در سیستم برق شما نیست حالا دقیقا به جرقه توجه کنین اگر رنگ جرقه زده شده ابی رنگ بود پس نرمال و عادی اگر زرد بود پس مشکلی در برق رسانی هست اگر همه ی اینا سالم بود شمع موتورسیکلتت رو عوض کن در مورد نصب باطری هم باطری رو سرجای خودش قرار بده سیم قرمز که+ وصل کن به قطب مثبت باطری وسیم سبز یا شاشی رو هم وصل کن به _ باطری استارت بزن انشالا مشکلت حل میشه اگر حل نشد بازم در خدمتم بهتون میگم چیکار کنید.