PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تعویض انجین

mohammad.5452
11-03-1395, 01:49 بعد از ظهر
سلام.من یه آمیکو 70 دارم که یه یه سالی میشه هندل نخورده مال یکی از رفیقام بود رفت عراق اینم واسه ما یادگاری گذاشت.میخواستم ببینم میشه یه انجین 125 بزارم روش از یه تعمیراتی پرسیدم گفت میشه.ولی یکی از رفیقام میگه شاسی میترکونه😨
میخواستم ببینم میشه یانه دوستان اگه تجربه دارن بفرمایند.

kaveh_am
11-03-1395, 02:38 بعد از ظهر
شاسیش چجوریه مگه؟یه عکس بذار ببینم...
اگر کلاج دار میخوای من یه 100 سی سی دارم که فقط آب بندی شده...(خریدمش بعد پشیمون شدم موتور خودم رو تعمیر کردم و تقویتش کردم...)
390 خریدم.. 300 میدمش....با فاکتور خرید...
اگر مسیر کفی کمیری 70 با 100 با 125 تو تاپ اسپید فرقی نیمیکن..ولی شتاب و سربالای رفتنشون با هم فرق داره..

- - - Updated - - -

[Only registered and activated users can see links]

انجن که میخوای بخری یه چیزیش رو در نظر بگیر...
کمکت که بازی میکنه چرخ جلو به انجن نزدیک میشه...پس باید انجنی که میخری طولش جوری باشه چرخ بهش نخوره....
الان من رو موتور 125 سی سی هست(مینی تریل).....125 سی سی طولش 1 سانت بیشتر از 100 سی سی که دارم هست...حالا 70 سی سی چقدر هست و شما تا چقدر جا دارید رو نمیدونم...

ali.motahari
11-03-1395, 02:48 بعد از ظهر

داداش منظورت این موتوره؟بهتره ک افزایش حجم ندی چون این موتور ارزش نداره ک بخای یه انجین سالم بندازی روش من باشم همینو همین جوری سوارش میشم و یه هندا 125 مدل پایین تمیزم میخرم و کلی نمیرم دنبال و هزینه کنم ک انجین 125 بزارم رو این کل سیستمشو بهم بریزم
وگرنه اگ قصدشو داری برات انجام میدن و 100%باید شاسیش جوشکاری و تراشکاری شه و تا بتونن 125 رو این سوار کنن

mohammad.5452
11-03-1395, 03:12 بعد از ظهر
داش اینی که عکسشو گذاشتی رو میفروشی؟ کدوم شهری؟ پلاک ملیه؟اگه میفروشیش درباره مدارک و سندشم بگو.اینم بگم که من بی خیال شدم ولی چون یادگاریه نمیتونم بفروشمش

mohammad.5452
11-03-1395, 09:25 بعد از ظهر
داش یه خبری به ما بده میفروشی یا نه؟البته لطفا

kaveh_am
11-03-1395, 09:35 بعد از ظهر
کی؟ چی رو؟

اونی که من گذاشتم یه عکس بود از تو نت پیدا کردم...

- - - Updated - - -

mohammad.5452
11-03-1395, 09:55 بعد از ظهر
کی؟ چی رو؟

اونی که من گذاشتم یه عکس بود از تو نت پیدا کردم...

- - - Updated - - -

ن داداش منظورم اونیه که گفتی 300 میدیش(همون 100 سیسی)

kaveh_am
11-03-1395, 10:16 بعد از ظهر
داش اینی که عکسشو گذاشتی رو میفروشی؟هنوز که عکسش رو نزاشتم... کدوم شهری؟کرج پلاک ملیه؟الان که پلاک نشده...چون موتور من مینی هست پلاک نداره فروشنده فاکتور خرید داد...بخوای پلاک مشه..یه نامه بهت میده که توش نوشته انجن خودت خراب شده داری انجن رو با این انجین عوض میکنی...میبری میدی راهنمای رانندگی تو سیستمشون شماره انجن موتورت رو تغییر مید...(فروشندهای که ازش خریدم تو گمرکه) اگه میفروشیش درباره مدارک و سندشم بگو همش رو گفتم.اینم بگم که من بی خیال شدم ولی چون یادگاریه نمیتونم بفروشمش
اگر میخوای فردا از کارتون درش میارم برات عکس میگیرم...
اندازه اینا هم هرجاش رو خواستی بگو اندازه بزنم...

mohammad.5452
11-03-1395, 10:19 بعد از ظهر
داش مرسی من فکر کردم موتور کاملو این قیمت میگی. بازم دستت درد نکنه