PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Animal Commençal Team

ARSH
05-08-1390, 12:32 قبل از ظهر
بـــه نـــــام خــــدا

سلام

سعی کردم یه معرفی کوتاه از یکی از تیم های دانهیل مورد علاقم جمع اوری کنم تا باهاش آشنا شید

Animal Commençal ([Only registered and activated users can see links]çal)

یک خانواده تا یک تیم!

[Only registered and activated users can see links]

Animal Commençal یکی از بهترین تیم های دوچرخه سواری کوهستان Downhill تشکیل شده از سه دوچرخه سوار دو دوچرخه سوار پسر و یک دختر که یه تیم خانوادگیه و خواهر برادر هستن

این تیم تو سال 2007 در ایالات متحده تشکیل شد و هنوز هم به کارشون ادامه میدن و در مسابقات زیادی هم در رشته دانهیل مقام آوردن

نام اعضا :

Dan Atherton ([Only registered and activated users can see links]) بیست و نه ساله

Gee Atherton ([Only registered and activated users can see links])بیست و شش ساله

Rachel Atherton ([Only registered and activated users can see links]) بیست وسه ساله

یه سری عکس از تیم به زودی فیلم های تمرین و مسابقشون رو میزارم برای دانلود

414241434144
414541464147
414841494150
4151 41484152

مهدی مریدا
05-08-1390, 09:21 بعد از ظهر
دوست عزیز از اینکه به دوچرخه سواری علاقه نشون می دی خیلی خوشحالم ، ولی من به شخصه نفهمیدم منظورت از یکی از تیم های مورد علاقه ات در زمینه دانهیل چیه ؟ شما خودت دوچرخه سواری ؟ چند تا تیم دوچرخه سواری می شناسی ؟ در مورد دانهیل چقدر اطلاعات داری ؟
صرف اینکه رفتی تو یه سایتی و یه سری اطلاعات به دست آوردی که نشد علاقه مندی به دانهیل .
اینهایی هم که عکسشون رو گذاشتید تیم نیستند ، در دوچرخه سواری ( تیم ) یه تعریف خاصی داره که در این تاپیک جای بحثش نیست ، این یه جمع خونوادگیه نه تیم .
ضمنا سعی کن اطلاعاتت رو در اختیار کسی بذاری که بهش علاقه نشون بدن ( یه نصیحت دوستانه ) من خودم تجربه بیست سال دوچرخه سواری حرفه ای رو یدک می کشم ولی در این سایت غیر از 2 الی 3 نفر بیشتر علاقه نشون ندادند ، منم همیشه سعی می کنم اطلاعات فنیم رو در اختیار کسانی قرار بدم که مشتاق و علاقه مند این رشته هستند ، اینجا سایت موتورسواریه ، هنوز دوچرخه سوار زیادی جذب نکرده .
امیدوارم از حرفام ناراحت نشی .

Amir
05-08-1390, 09:25 بعد از ظهر
ضمنا سعی کن اطلاعاتت رو در اختیار کسی بذاری که بهش علاقه نشون بدن ( یه نصیحت دوستانه ) من خودم تجربه بیست سال دوچرخه سواری حرفه ای رو یدک می کشم ولی در این سایت غیر از 2 الی 3 نفر بیشتر علاقه نشون ندادند ، منم همیشه سعی می کنم اطلاعات فنیم رو در اختیار کسانی قرار بدم که مشتاق و علاقه مند این رشته هستند ، اینجا سایت موتورسواریه ، هنوز دوچرخه سوار زیادی جذب نکرده .

مهدی جان تا پست زده نشه و آشنایی درست نشه که علاقه ایجاد نمیشه باید چیزی باشه تا چند نفر سوال بپرسن و کلا مخاطب بگیره

درضمن این حرفتون رو هم قبول دارم که طرفداران دوچرخه سواری تو نت کم هستند ,

ARSH
05-08-1390, 10:37 بعد از ظهر
سلام آقای مهدی مریدا
بله همه فری راید شهری کار کردم مدتی هم تو رشته کراس کانتری فعالیت داشتم اما در کراس کانتری نه به صورت حرفه ای صرفا جهت تفریج
اما چند سالی بود ( تا اوایل امسال) که رشته دانهیل رو کار میکردم و حتی تا مرض عضویت تیم شهر هم رفتم
اما به دلیل مشکل بدنی نتونستم ادامه بدم چون تو مسابقه دوستانه بین رفقا زمین خوردم و با زانو رفتم رو تخته سنگ دیگه نمیتونم به دلیل سنگینی این رشته ادامه بدم( بعد از این به خاطره علاقه مدتی تریال کار کردم و دیدم چون فشار بیشتری میاره دیگه گذاشتم کنار )
هنوز که هنوزه یه Warp DJ تو فروشگاه گذاشتم برا فروش فروش نرفته میرم چند روز دیگه میارمش یادگاری بمونه برام
اما تیم !
میفهمم منظورتون از تیم چی هست به چهار تا تمرین خانوادگی نمیگن تیم در جریان هستم
اما طی مصاحبه و فیلم نیم ساعتی که ساخته شده از کارها و تمرینات این " تیم " خودشون یعنی از زبون خودشون تیم معرفی کردن اولش هم نوشتم بیشتر یک خانواده تا یک تیم اما طی اون فیلم من نوشتم تیم
فیلمش رو هم شبکه منو و تو برنامه ورزش نشون داد من دیر رسیدم کامل نتونستم رکورد کنم وگرنه مثله بقیه ویدئو ها حتما اضافه میکردم به این بخش وگرنه هیچ جای دنیا یه نفر با سه تا دوچرخه یه تیم نمیشن اما این حرفی بود که از بون یکی از برادرا در اومد دقیق یادم نیست کدومشون بود
ناراحت نشدم حرف بدی نزدید که ممنون که نظر دادید

مهدی مریدا
06-08-1390, 07:49 قبل از ظهر
سلام آقای مهدی مریدا
بله همه فری راید شهری کار کردم مدتی هم تو رشته کراس کانتری فعالیت داشتم اما در کراس کانتری نه به صورت حرفه ای صرفا جهت تفریج
اما چند سالی بود ( تا اوایل امسال) که رشته دانهیل رو کار میکردم و حتی تا مرض عضویت تیم شهر هم رفتم
اما به دلیل مشکل بدنی نتونستم ادامه بدم چون تو مسابقه دوستانه بین رفقا زمین خوردم و با زانو رفتم رو تخته سنگ دیگه نمیتونم به دلیل سنگینی این رشته ادامه بدم( بعد از این به خاطره علاقه مدتی تریال کار کردم و دیدم چون فشار بیشتری میاره دیگه گذاشتم کنار )
هنوز که هنوزه یه Warp DJ تو فروشگاه گذاشتم برا فروش فروش نرفته میرم چند روز دیگه میارمش یادگاری بمونه برام
اما تیم !
میفهمم منظورتون از تیم چی هست به چهار تا تمرین خانوادگی نمیگن تیم در جریان هستم
اما طی مصاحبه و فیلم نیم ساعتی که ساخته شده از کارها و تمرینات این " تیم " خودشون یعنی از زبون خودشون تیم معرفی کردن اولش هم نوشتم بیشتر یک خانواده تا یک تیم اما طی اون فیلم من نوشتم تیم
فیلمش رو هم شبکه منو و تو برنامه ورزش نشون داد من دیر رسیدم کامل نتونستم رکورد کنم وگرنه مثله بقیه ویدئو ها حتما اضافه میکردم به این بخش وگرنه هیچ جای دنیا یه نفر با سه تا دوچرخه یه تیم نمیشن اما این حرفی بود که از بون یکی از برادرا در اومد دقیق یادم نیست کدومشون بود
ناراحت نشدم حرف بدی نزدید که ممنون که نظر دادید

کوچیکتم داداش ، ولی چیزی به نام فزی راید شهری وجود خارجی نداره ، فری راید جزء رشته های مسابقه ای کوهستان هم نیست یه رشته ای هست مابین ماراتن ( کراس کانتری ) و اندورا ( یه درجه پایین تر از دانهیل ) ، یه رشته ای تفریحی است ، چون در دوچرخه های دانهیل شما باید دوچرخه رو کول کنی ببری بالای کوه و فقط در سرازیری قابل استفاده است ، به علت اینکه سیستم دنده اش طوری طراحی شده که فقط در سرازیری کار می کنه و در سربالایی جواب نمی ده ، ضمن اینکه وزن زیادش و نوع شیب تنه اجازه بالا رفتن از شیب رو نمی ده ، ضمن اینکه کراس کانتری فقط جهت مسیر های خاکی با شیب متوسط و سربالایی های سنگین ساخته شده ، حالا کسانی که علاقه دارن از مواهب هر دو بهر ه مند بشن ، دوچرخه ای می خرن به نام ( فری راید ) که هم قابلیتهای دانهیل رو داره تا حدودی و هم قابلیتهای کراس کانتری ، ولی نه می تونه مثل یه چرخ کراس کانتری شیب رو بالا بره و نه می تونه مثل یه چرخ دانهیل از شیب پایین بیاد ، یه چرخ کاملا تفریحی هست .
ضمن اینکه دوچرخه ورپی که شما نام بردید ، اگر اشتباه نکنم ، جیانت ورپ باید باشه ، که این چرخ در رده فری راید هم قرار نمی گیره چه برسه دانهیل ، این چرخ در رده ماراتن ( کراس کانتری سنگین ) قرار می گیره که چرخ حرفه ای هم حساب نمی شه .
چرخ های دانهیل مشخصات خاصی دارند ، از قیبل طبق جلو تک با مجموعه نگهدارنده زنجیر مثل موتور تریل ، پنجه قفل شو ندارند ، کمک جلو و عقب با قابلیت تراول بالا ( جلو و عقب 180 میلی متر بازی ) ، بدنه آلومینیومی ( آلیاژ7005 ) با استحکام بسیار بالا و البته وزن بسیار زیاد ، فرمان بسیار پهن ، زین پهن و لوله زین کوتاه ( تقریبا هیچ وقت رو زین نمی شینند ) و............
مشسخصات دوچرخه سواره دانهیل : اراده قوی ، جسور و نترس بودن مانند یک خلبان جنگنده ، هوش بسیار بالا ، قدرت بد نی فوق العاده بالا ، تمرینات کراس کانتری در هفته حداقل 3 بار ( سنگین ) و از همه مهمتر آموزش زیاد و پول فروان ( یه دوچرخه دانهیل خوب حداقل 8 الی 9 میلیون قیمت داره . بهترین دوچرخه های دانهیل هم در آمریکا تولید می شه .
البته این توضیحات بسیار مختصر بود .

ARSH
06-08-1390, 03:44 بعد از ظهر
منظور از فری رایده شهری شاید اصطلاحی باشه که رو زبون باشه منظورم حرکات آزاد شهریه چون فری راید دو دستست دیگه ؟ فری راید خشن و شهری شده قضیه سی ار ام که اصطلاح مختفل تو هر شهر داره اینم صد در صد همونطوره...
فری رایده شهری مثل دوچرخه های اس تی پی که اینجا بهش دوئل سواری هم میگن !
بله جیانت ورپ اما نگفتم که دانهیله ولی قبلا گفتم داداش خودتم میدونی به دلیل قیمت بالای دوچرخه های dh تو ایران از دوچرخه های فری راید استفاده میکنن...یعنی خیلی ها با همین ورپ ها میومدن تو مسیره دانهیل
دقیقا مثلجریان آفرود های موتور که مثلا با bkz طرف میخواد بیاد شیب هایی رو بزنه که crf میزنه
امیدوارم منظورمو رسونده باشم
من دومین dh ام گلوری بود و با همون هم اون وضعیت برام پیش اومد بعد این ورپ رو گرفتم همینطوری دستم باشه حوصلم سر نره اما بازم همون طور شد
اتفاقا تو یه مسابقه دوستانه معمولی هم کراس کانتری شرکت کردم و آشنا شدم با مسیر هاش اما چون در توانم نبود کشیدم کنار چون واقعا نیاز به قدرت بالایی داره
بله مشخصه های دانهیل هم همینطوره زنجیر سفت کنه و پنجه قفل نباید داشته باشه برا پیچ ها که پا زمین زده میشه برای کنترل و رد کردن پیچ ها کمک جلو معمولا دوبل هست و از این قبایل که اشاره کردید

اما کل این صحبتا رو میشه تو این خلاصه کرد ببینید :

آموزش زیاد و پول فروان

مشکل همینه !
به خاطره همینه که در ایران ورپ شده دوچرخه دانهیل یا اورلود 250 تومنی رو باهاش میان تو مسیره دانهیل و تخته پرش های دانهیل رو میزنن

من به صورت واقعا علمی که شما توضیح دادید کار نمیکردم حقیقتا اما تجربه زیاد دارم که امیدوارم به درد بخوره
ممنون به خاطره توضیحات

مهدی مریدا
06-08-1390, 04:51 بعد از ظهر
خواهش می کنم ، ضمنا دو تاپیک جدید در انجمن دوچرخه سواری گذاشتم که امیدوارم به دردت بخوره .

غارنشین
12-11-1390, 08:04 بعد از ظهر
چقد بده که ادما وقتی بر بار میشن دیگران رو از بالا نگاه میکنن.اقا جون درسته شما اطلاعات داری اما درخت هرچی بر بار تر سرش خمتر:icon_pf _99_:

.:ALIREZA NADERI:.
12-11-1390, 08:18 بعد از ظهر
چقد بده که ادما وقتی بر بار میشن دیگران رو از بالا نگاه میکنن.اقا جون درسته شما اطلاعات داری اما درخت هرچی بر بار تر سرش خمتر:icon_pf _99_:

namana ?
نمنه ؟
یک حرف ترکی هست که یعنی چی میگی ؟!