PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی مکان های دارای کفی

صفحه ها : 1 2 [3]

r.hasani7023
08-12-1393, 08:28 بعد از ظهر
داداش من معمولا از سمت بلوار ارتش میرم هنگام و بعد فرجام مشکلی نداستم کفی نداسته

morykeys
08-12-1393, 09:23 بعد از ظهر
دمت گرم داداش

من از سمت جنوب امام علی میام نه از شمال

AMIR_NINJA
09-12-1393, 06:17 بعد از ظهر
بعد یه سری حوادثی که موقع فرار کردن پیش اومده بود ، میگفتن انگار قانون شده که دیگه دنبال موتور نذارن ، درسته ؟
البته اگه بذارن دنبال طرف و تصادف کنه مطمئنا خودشون فلنگو میبندن !
من نمیدونم تعریف دوستان از فرار چیست
اما بعضی ها تصور و تعریفشون از فرار شاید مثلاً سکانس موتورسواری فیلم ماتریکس یا سکانس موتورسواری در فیلم های اکشن است
حین همین فرار ممکنه حوادث غیر قابل جبران رخ دهد که موتورسوار آرزو میکرد ایکاش ایستاده بود و موتورسیکلتش توقیف شده بود
یکی از نکات حرفه ای بودن در موتورسواری موقعیت سنجی و جمع بودن حواس به موقعیتهای اطراف موتورسیکلت است
مانند زمانی که یک شطرنج باز حرفه ای میداند که با چه حرکتی حریفش چه حرکتی انجام میدهد
فرار در خیابانی که چند تا چراغ قرمز و خط عابر پیاده دارد و دیمی و کشکی حرکت کردن به امید شانس عاقبت شاید موتورسوار و یک فرد بیچاره دیگری را بدبخت کند
در کلان شهری مثل تهران که توی خیابون هر دم از ماشینهای اطراف یک در باز میشود سد راه موتورسوار یا یک نفر میپرد جلوی موتورسیکلت فرار حادثه ساز است,به هر حال رانندگی ایمن و با مدارک از فرار بهتر است و حتی اگر پلیس موتورسیکلت را نگه داشت باید شرایط سنجیده شود نه اینکه فرار بهترین راه تصور شود چون مدارک همراه باشد بسته به نوع تخلف رانندگی دارد توقیف موتورسیکلت.
من نمیگم باید ایستاد تا موتورسیکلت توقیف شود
سرعت رفتم در جای خودش
ماشین پلیس را هم رد کردم در جای خودش
حواستون به عابرینی که بخاطر فرار شما ممکن است آسیب ببینند باشد و اینکه ممکنه طی این فرار فرد موتورسوار آسیب ببیند.

morykeys
12-12-1393, 09:49 بعد از ظهر
میدون رسالت کفی داره من میخام از امام علی برم تو میدون رسالت

کفی هست ؟

جان حاجییییییییییی جواب بدید

rezaa_maleki
13-12-1393, 08:17 بعد از ظهر
سلام
زیر پل چوبی همیشه کفی هست. مامورشم مثل زامبیا از موتور میارت پایین!:crazy:

tak3az
13-12-1393, 09:36 بعد از ظهر
پل آذر یا به عبارتی پول ابوذر هم خیلی موتور میگیرن
----------------------
امروز رفتم ان اس بخرم
پس از اینکه خریدم
دیدم نزدیک رفاه(پارک لاله)با توییتا پلیس
دارن موتور میبرن
موتور هایی که خاموش و بدون راکب بود را میبرن با ماشین
البته بلند میکردن موتور رو خداوکیلی این چه پلیس هایی هستش ما داریم؟
از این به بعد باید 100 کیلو سرب به موتور وصل کنیم نشه تکونش داد

morykeys
13-12-1393, 10:31 بعد از ظهر
یکی هم محض رضای خدا جواب مارو بده

میدون رسالت کفی داره فرجام چی ؟

در ضمن خیابان خاوران بعد از فرهنگسرا (به سمت شرق) جلوی بانک صادرات کفی بود

BKING
14-12-1393, 10:20 قبل از ظهر
یکی هم محض رضای خدا جواب مارو بده

میدون رسالت کفی داره فرجام چی ؟

در ضمن خیابان خاوران بعد از فرهنگسرا (به سمت شرق) جلوی بانک صادرات کفی بود

میدان رسالت خیلی وقته کفی نمی ذارن

فرجام هم نداره

جدیدا تقاطع بهشتی - شریعتی کفی دیدم

sepehr ninja
14-12-1393, 01:48 بعد از ظهر
پل آذر یا به عبارتی پول ابوذر هم خیلی موتور میگیرن
----------------------
امروز رفتم ان اس بخرم
پس از اینکه خریدم
دیدم نزدیک رفاه(پارک لاله)با توییتا پلیس
دارن موتور میبرن
موتور هایی که خاموش و بدون راکب بود را میبرن با ماشین
البته بلند میکردن موتور رو خداوکیلی این چه پلیس هایی هستش ما داریم؟
از این به بعد باید 100 کیلو سرب به موتور وصل کنیم نشه تکونش داد

جدی میگی ؟؟!! به چه دلیل همینجوری که نمیبرن جای ممنوع پارک کرده بودن ؟ همیشه موتورو باید به یک جایی قفل کرد دیگه حالا یا از دست دزد یا پلیس !!

tak3az
14-12-1393, 01:52 بعد از ظهر
والا نمیدونم من فقط تا دیدمشون دارن تندو تند موتور هارو برمیدارن و میبرن با ماشین
تند رفتم خیلی تند رفتم
والا نمیدونم پارک ممنوع بود یا ن ولی خب اون ماشینه که پارک ممنوع رو میبرن ولی خب اینجایی که گذاشته بودند کنار یکی از این دکه های دوچرخه هستش که دوچرخه کرایه میدن و فکر نکنم مزاحم کسی بوده باشن

sepehr ninja
14-12-1393, 01:56 بعد از ظهر
عجیبه تا حالا نشنیده بودم از این به بعد دزدگیر که به صدا در میاد دزد عزیر میاد آقا پلیسه رو میگیره خخخ

tak3az
18-12-1393, 03:07 قبل از ظهر
دوستان عزیز اصفهانی هواسشون سر چهاراه تختی و فلکه احمد آباد باشه امروز نزدیک بود موتورم به فنا بره نمیدونم چرا این دیوونه میشن با باتون میزنن؟
اصلا اجازه دارن؟
ی کم اگه سرعتم کمتر بود فکر کنم باتون خورده بود به چراغ های موتورم

Mohsen_14
18-12-1393, 12:01 بعد از ظهر
کلا سعی کنید روزها کمتر برید بیرون با موتور ، کفی ها رو دیگه نزدیکهای غروب جمع میکنن و کلانتری ها رو سر میزنن تا موتورهای اونها رو هم جمع کنن و برن پارکینگ .
شب فقط ممکنه گشتهای کلانتری به تورتون بخوره که احتمالش و تعدادشون خیلی کمتره ، اکثرا هم کلاه داشته باشید سراغتون نمیان .
جاهایی که کفی هست اگه میتونید فرار کنید که حتما فرار کنید و برید ولو مدارک کامل ، چون وقتی بخوان بخوابونن بهانه زیاده .
اگه نمیتونید فرار کنید هر چی گفتن قبول کنید سعی کنید با زبون راضیش کنید .
واقعا موتورهای گرون قیمت اگه دست اینا بیفته چیزی از فلاپ و دسته موتور و آیینه و ... باقی نمیمونه . ضمنا مامور تو ایران هر کاری دلش بخواد انجام میده ، کل کل نکنید باهاشون ، یه جرم قضایی هم بهتون میچسبونن .

.

tak3az
18-12-1393, 02:11 بعد از ظهر
موتور یکی از بچه ها رو گرفتن گفتن چرا دمپایی پاته
واقعا به همه چی گیر میدن و فقط بهانه الکی مدارکش هم کامل بود گواهینامه بیمه و .... کامل حتی کلاه آینه دستکش و اینا هم داشت

فلات دوست
19-12-1393, 10:18 قبل از ظهر
موتور یکی از بچه ها رو گرفتن گفتن چرا دمپایی پاته
واقعا به همه چی گیر میدن و فقط بهانه الکی مدارکش هم کامل بود گواهینامه بیمه و .... کامل حتی کلاه آینه دستکش و اینا هم داشت

خیلی جالب هستش ، گواهینامه و مدارک موتور و کلاه ایمنی و دستکش و آینه داشته و کفش نپوشیده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوست عزیز حتما چیزی همراهش نبوده مثلا گواهینامه داشته باشی و همراهت نباشه میبرنت
برا همراه نداشتن یکی از 3 مورد : گواهینامه و کارت موتور و بیمه نامه میتونن ببرن پارکینگ و یا خلاف خطرناک مثل سبقت غیرمجاز یا سرعت بیش از حد داشته باشی
در غیر این موارد جریمه میشی
البته بلبل زبونی و حاضر جوابی هم موارد دیگری برا رفتن وسیله به پارکینگ میباشند :4chsmu1:

kamangir
19-12-1393, 12:10 بعد از ظهر
مکان های توقیف موتور در اصفهان

هر جا ما مور هست (( یعنی همه جا ))

به غیر پارکینگ و یا حیاط خونه

tak3az
19-12-1393, 12:13 بعد از ظهر
مکان های توقیف موتور در اصفهان

هر جا ما مور هست (( یعنی همه جا ))

به غیر پارکینگ و یا حیاط خونه

درسته سر همه چهار راه ها 3 تا پلیس حداقل وایساده
من که نه بیمه دارم نه کارت موتور نه گواهینامه کلا هیچی ندارم برای همین بیرون نمیرم فقط ی کلاه دارم همین با ی ان اس تروتمیز

erfi.747
26-12-1393, 01:14 قبل از ظهر
زیر پل گیشا هم چند ماهی هست که گذاشتن .. تو چمران هم وقتی از جلال میخوای بری گذاشتن درست سر پیچه که اصلا دید نداره چون پروژه عمرانیه اونجا و از این حصارا زدن .. حتما حتما 100 متر قبل از پیچ موتورو تو خاکی پیاده رو پارک کنید و ببینید که کفی هست یا نه چون اگه اینکارو نکنید و برید و کفی باشه اونجا که اکثرا هست به محض اینکه پیچ تموم شه کار شمام تموم میشه در ضمن یه چیزی جدیدا دیدم که کفیا دارند بهش میگن فنر .. به چشم دیدم که یارو فنرو زد تا ته خیابون دراز شد و ماشینارو نگه داشت و بعد پررو پررو موتوریارو کشید کنار و بعد راهو باز کرد .. سر مرزدارانم هست و همینطور میدون توحید و قبل تونل نواب .. البته الآن یه چند وقتیه که پلیس و کفی و گشت کم دارم میبینم تو تهران اما مطمئن باشید بعد عید پذیرایی خوبی ازمون میکنند ..

Mohsen_14
26-12-1393, 01:56 بعد از ظهر
وقتی موتور سوار شدنمون با همه دنیا فرق داره (فقط زیر 250 مجازه) باید همچین چیزایی هم ببینیم ،
همه چیمون به همه چیمون میاد ...
اصفهان یه دو روزه کفی ندیدم ، ظاهرا پارکینگ هاشون پر شده دیگه اشتها ندارن ...

Ali
26-12-1393, 08:50 بعد از ظهر
زیر پل گیشا هم چند ماهی هست که گذاشتن .. تو چمران هم وقتی از جلال میخوای بری گذاشتن درست سر پیچه که اصلا دید نداره چون پروژه عمرانیه اونجا و از این حصارا زدن .. حتما حتما 100 متر قبل از پیچ موتورو تو خاکی پیاده رو پارک کنید و ببینید که کفی هست یا نه چون اگه اینکارو نکنید و برید و کفی باشه اونجا که اکثرا هست به محض اینکه پیچ تموم شه کار شمام تموم میشه در ضمن یه چیزی جدیدا دیدم که کفیا دارند بهش میگن فنر .. به چشم دیدم که یارو فنرو زد تا ته خیابون دراز شد و ماشینارو نگه داشت و بعد پررو پررو موتوریارو کشید کنار و بعد راهو باز کرد .. سر مرزدارانم هست و همینطور میدون توحید و قبل تونل نواب .. البته الآن یه چند وقتیه که پلیس و کفی و گشت کم دارم میبینم تو تهران اما مطمئن باشید بعد عید پذیرایی خوبی ازمون میکنند ..
اگر گواهینامه و مدارک موتور و کلاه باشه هم مشکلی هست؟ یعنی میشه بگیرن موتورو؟

r.hasani7023
26-12-1393, 09:30 بعد از ظهر
بخان گیر بدن اره

erfi.747
26-12-1393, 11:56 بعد از ظهر
اگر گواهینامه و مدارک موتور و کلاه باشه هم مشکلی هست؟ یعنی میشه بگیرن موتورو؟
من دوستم پالس 200 داشت .. یه بار میخواست بره گمرک از توحید میخواست بره گفتم نرو اونجا کفی داره گفت من تمام مدارک حتی سندش هم همرامه تو کیفش بود و کلاه هم داشت .. میره و کفی میگیرتش و فکر میکنی به چه بهانه ای موتورو خوابوندن ؟؟؟ بهش گفتن سستی کردی !!!!! حالا این سستی چی هست من دیگه نمیدونم .. خلاصه اینکه علی آقا بخوان بگیرن شده بگن که زورمون زیاده دوست داریم بگیریم هم میگیرن .. بهانه زیاده ..

mohammadkh
27-12-1393, 12:02 قبل از ظهر
از تونل میخواسته بره؟

soleymani
27-12-1393, 01:20 بعد از ظهر
اگه موتور کم داشته باشن.می برن.حالا مدارک داشته باشی یا نه

erfi.747
27-12-1393, 03:31 بعد از ظهر
از تونل میخواسته بره؟
بله .. از اون موقع به بعد مامور میاد جلوش با دست و پا و هر چی که بتونه میزنه به ماموره و در میره .. یه بار من ترکش بودم تو اشرفی بعد از جلال بگیر بگیر بود ولی کفی نداشتن و چند تا موتورو گرفته بودند .. بعد یه دونه از این جوجو سربازا که تازه کار بود اومد جلومون سرعتمون زیاد نبود دنده 2 بودیم گفت بزن بقل رفیقم واساد جلوش گفت چی گفتی سربازه گفت بهت میگم بزن بقل بعد رفیقم چنان دنده یکو پر کرد که من داشتم پرت میشدم پایین و همزمان به سربازه گفت چرا داد میزنی حالا :25r30wi: جوجو افتاد زمین و مام گازشو گرفتیم و منم پلاکو گرفتم و رفتیم .. شنیدم از پشت میگفتن واساااااااااااا اییییییییییییییست ولی ما دیگه سر مرزداران بودیم :29dz8zk:

erfi.747
27-01-1394, 08:50 بعد از ظهر
دوستانی که ساکن غرب تهران هستند .. اگر قصد عبور از تقاطع مرزداران - اشرفی اصفهانی (همون سر مرزداران) رو دارید از ساعت 7 صبح تا 12 ظهر یا سعی کنید به هیچ عنوان از اونجا نرید یا از لاین 3 برید و حتما حتما حتما اگه چراغ قرمز بود یه 20 متر قبل تقاطع بغل گاردریل خط ویژه واستید چون اگر به سر تقاطع برسید و چراغ قرمز شه موتور میره پارکینگ .. در کل به هیچ عنوان پشت چراغ وای نایستید که میریزن سرتون .. چند روزه اونجام و هر روز موتور میگرفتن اما امروز من از صبح اونجا بودم نمیدونید چه بگیر بگیری بود .. اونایی که از پایین میومدن به سمت بالا رو که درجا میگرفتن .. یه سریام کفیارو میدیدن و دور میزدن و خیابونو برعکس میومدن پایین اما چند متر پایین نیومده سربازا از پشت درخت و تابلو میریختن جلوشون با باطوم .. باطومو میگرفت بالا به قصد زدن انگار دزد گرفته .. حتی تو پارکم 4-3 تا سی جی پلیس دور میزدن که کسی از پارکم نتونه فرار کنه بعد هر موتوری رو که میتونستن گرفتن حتی یه اونجرم گرفتن .. سی جی می جی یارو میریختن تو کفی پالس و آپاچی رو هم یه سرباز میشست پشتشون و یارو با پای خودش میرفت پارکینگ .. سی چهل تا از این سرباز صفرا سر مرزداران بودند امروز وحشتناک بود .. در کل اگه به پارک برسید کارتون تمومه نه راه پس دارید نه راه پیش ..

morykeys
10-02-1394, 10:32 قبل از ظهر
سلام ورودی محلاتی تو خیابون ابوذر یه کفی دیدم مراقب باشید

tak3az
10-02-1394, 07:00 بعد از ظهر
کلا از خیابون حکیم نظامی بدون کلاه رد نشید که میگیرنتون دروازه شیراز هم بد جور میگیرن تو ترافیک البته جریمه میکنن

amir220
11-02-1394, 02:11 قبل از ظهر
والا نمیدونم من فقط تا دیدمشون دارن تندو تند موتور هارو برمیدارن و میبرن با ماشین
تند رفتم خیلی تند رفتم
والا نمیدونم پارک ممنوع بود یا ن ولی خب اون ماشینه که پارک ممنوع رو میبرن ولی خب اینجایی که گذاشته بودند کنار یکی از این دکه های دوچرخه هستش که دوچرخه کرایه میدن و فکر نکنم مزاحم کسی بوده باشن

توقف در پیاده رو ممنوع بوده و در صورت گزارش یا مشاهده اکیپ سد معبر , شهرداری با همکاری نیروی انتظامی اقدام به توقیف موتورسیکلت میکنند حتی اگه به درخت یا چیزی هم قفل کرده باشی زنجیر قفل رو قیچی میکنن و میبرن

farshid54
11-02-1394, 09:25 قبل از ظهر
توقف در پیاده رو ممنوع بوده و در صورت گزارش یا مشاهده اکیپ سد معبر , شهرداری با همکاری نیروی انتظامی اقدام به توقیف موتورسیکلت میکنند حتی اگه به درخت یا چیزی هم قفل کرده باشی زنجیر قفل رو قیچی میکنن و میبرن

من تو استان گیلان ، شهرستان لاهیجان زندگی میکنم،وقتی میرم سرکار موتورمم میزارم تو پیاده رو ، یعنی با همکارام هر روز سه تار موتور کنار هم میزاریم اما کسی تا الان به ما چیزی نگفته خوشبختانه

omid kawasaki
11-02-1394, 01:36 بعد از ظهر
خیابون مولوی تقاطع ولیعصر هر روز کفی میزارن ، چون معمولا تو خط بی آرتی موتور زیاد هست ... دیروز تا ساعت 6 و نیم هم بودن تا کفی پر شه ،

MANHUNT
11-02-1394, 01:50 بعد از ظهر
تو این هفته ای که گذشت من فقط دو جا دیدم اونم میدان توحید اول ستارخان دومی چهارراه وحدت اسلامی

soleymani
11-02-1394, 10:19 بعد از ظهر
تقاطع گمرک و ولیعصر بیشتر اوقات هست.
من تا هشت شب هم دیدم که بگیرن

tak3az
11-02-1394, 11:35 بعد از ظهر
شرمنده این صبحت ها رو در این تاپیک میکنم ولی جای دیگه ای رو پیدا نکردم که بیان کنم
امشب ی هوندا سر پل خواجو اومد بره تو پیاده رو تا رفت یگان ویژه راننده رو کشید و با موتور افتاد زمین واقعا اگه این بنده خدا سرش یا جاییش بخره به سنگی چیزی بمیره یا ضربه مغزی بشه کی پاسخو هست؟
خودش به کنار مری که ریش هاش سفید شده زن و بچه نداره؟ واقعا اینا فکر میکنن و ی کاری رو انجام میدن؟من که اصلا جرعت ندارم بدون ی سرنشین عقب و ی موتوری دیگه جایی برم حداقل میدونم جنازمو یکی میبره

hegzz
13-02-1394, 04:43 بعد از ظهر
شرمنده این صبحت ها رو در این تاپیک میکنم ولی جای دیگه ای رو پیدا نکردم که بیان کنم
امشب ی هوندا سر پل خواجو اومد بره تو پیاده رو تا رفت یگان ویژه راننده رو کشید و با موتور افتاد زمین واقعا اگه این بنده خدا سرش یا جاییش بخره به سنگی چیزی بمیره یا ضربه مغزی بشه کی پاسخو هست؟
خودش به کنار مری که ریش هاش سفید شده زن و بچه نداره؟ واقعا اینا فکر میکنن و ی کاری رو انجام میدن؟من که اصلا جرعت ندارم بدون ی سرنشین عقب و ی موتوری دیگه جایی برم حداقل میدونم جنازمو یکی میبره
توی هر قشری آدم مزخرف وجود داره ولی اینایی که پشتشون قانونه... واقعا افتضاحه...
امیدوارم همه عین این ماموری باشن که دیشب من رو گرفت! نه سلامی، نه علیکی! تریل بزن کنار... سریع استعلام کرد با بیسیم خرابش! بعدم زودی رفت!!
خدا خیرش بده!

MANHUNT
13-02-1394, 11:50 بعد از ظهر
بروبچ اشرفی اصفهانی ورودیه مرزداران شبا مواظب باشید نیرو انتظامی ایست میزاره بدون دلیل موتور میخوابونه حتی اگه مدارکت کامل باشه بازم خفتی امشبم داشتم میرفتم که دیدم همه موتوریا داشتن بر میگشتن و فرار میکردن حتی طرف با زن وبچش هم داشت بر عکس میومد که نگیرنش پس شبا حواستون باشه سر مرزداران

morykeys
21-02-1394, 06:53 بعد از ظهر
تو خیابان فرجام تقاتعش با خیابان آیت (همون خیابونی که می ره سمت سرسبز) نیرو انتظامی موتور میگرفت ساعت حدودا 12 ظهر

MANHUNT
22-02-1394, 02:26 بعد از ظهر
تو خیابان فرجام تقاتعش با خیابان آیت (همون خیابونی که می ره سمت سرسبز) نیرو انتظامی موتور میگرفت ساعت حدودا 12 ظهر

بله درسته همه روزه بین ساعات 11 تا 7 عصر حوالیه هفت حوض سرسبز و گلستان و مدنی رو همیشه نیرو انتظامی گیر میده به موتوری ها هم ایست میزاره هم با موتور گیر میدن چنتا دلیل داره این جا جاش نیست بگم اینم بگم که اکثر وقت ها بین تقاطع خیابان گلستان و 46 متری نارمک وایمیستن اونم فقط نیروی انتظامی

912
22-02-1394, 02:50 بعد از ظهر
بروبچ اشرفی اصفهانی ورودیه مرزداران شبا مواظب باشید نیرو انتظامی ایست میزاره بدون دلیل موتور میخوابونه حتی اگه مدارکت کامل باشه بازم خفتی امشبم داشتم میرفتم که دیدم همه موتوریا داشتن بر میگشتن و فرار میکردن حتی طرف با زن وبچش هم داشت بر عکس میومد که نگیرنش پس شبا حواستون باشه سر مرزداران
همه اینا حرفه
کسی هم اگه کاری نکرده باشه مدارکشم کامل باشه و کلاه هم گذاشته باشه هیچ کسی کاری باهاش نداره

MANHUNT
22-02-1394, 04:23 بعد از ظهر
بله درسته حرف شما اما ما باسه کسایی گفتیم که مدارک ندارن

amirreza72
22-02-1394, 05:06 بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان.سر ولیعصر(اول پارک ملت) کفی میگذارند چند وقت پیش پشت چراغ قرمز بودم دیدم 3 تا سرباز حمله کردن سمت یه موتوری:wow: . یکی فرمون را گرفت یکی سوییچ را کشید بیرون یکی هم مرد رو نگه داشته بود.یه جور حجوم بردن سمت بنده خدا گفتم العان میکشن طرف رو.خدا به همه رحم بکنه.

معمار
22-02-1394, 06:14 بعد از ظهر
خیلی وقته که روز با موتور رانندگی نکردم و داخل شهر خراب شدمون نگشتم
الان صبح با ماشین میزنم بیرون شب میام و اکثرن میام تهران
و بعضی از شب ها یاد موتور میکنم شب میام بیرون چند دقیقه دور میزنم برمیگردم

اون موقع بی گواهینامه بی مدارک دور دنیا رو میزدم تا دلت بخاد گیر مامور میوفتادیم
و در میرفتم حالا
این در رفتنا خودش کلی خاطره داره و یه رمان 1000 صفحه ای باید در موردش بنویسم

912
22-02-1394, 07:53 بعد از ظهر
بله درسته حرف شما اما ما باسه کسایی گفتیم که مدارک ندارن

درسته اما من حرف شما رو نقل قول کردم یه بار دیگه پستی رو که دادید بخونید
نوشتید حتی اگه مدارک کامل باشه میگیرن
که چنین چیزی غیر ممکنه شما اگه مدارکت کامل باشه و کلاه هم گذاشته باشی محاله موتور رو بخوابونن
اما خوب مورد داشتیم طرف گفته مدارک کامل بوده کلاه هم گذاشته بودم اما بازم گرفتم موتور رو خوابوندن کلی هم فحش میده اما اینجاشو نمیگه که داشته از پیاده رو یا خط ویژه یا یه جای ورود ممنوع میرفته
دوستان وقتی مدارکتون کامله کلاه هم دارین خوب نباید خلاف کنید حتی اگه یه دوربرگردون معمولی که دور زدن ممنوعه اگه دور بزنید پلیس میتونه موتور رو بخوابونه پس به این چیزا هم باید توجه داشت

morykeys
28-02-1394, 09:18 بعد از ظهر
یکی میره تو این لینک جواب مارو بده

[Only registered and activated users can see links]

برای اینکه این تاپیک زیاد بازدید داره اینجا گفتم شرمنده

کلافه شدم کسی جوابمو نداده

Mohsen_14
29-02-1394, 02:21 قبل از ظهر
... شما اگه مدارکت کامل باشه و کلاه هم گذاشته باشی محاله موتور رو بخوابونن

از این محال ها ما زیاد تو ایران داریم ،
زیاد بهش فکر نکن مثل ما بعد یه مدت بی تفاوت میشی ...

MANHUNT
30-02-1394, 05:15 بعد از ظهر
امروز سر پل تهران نو بغل مسیر باختر به سمت گلستان کفی بود

soleymani
30-02-1394, 09:42 بعد از ظهر
پاسگاه نعمت آباد هم حواستون باشه

morykeys
10-03-1394, 06:35 بعد از ظهر
سلام چنتا عرض رو خدمتتون بگم
علاوه بر این کفیا که راهنمایی رانندگی داره نیرو ی انتظامی هم بدون کفی داره موتور میخابونه که معمولا از ترافیک استفاده می کنن واسه این کار کثیفشون

راستی این موتورای گشتی که دوترکه تو خیابونا میچرخن در چه حد گیر میدن؟اگه قفل روی ‍‍‍‍‍‍‍‍‍
پلاکت باشه یا پلاک کثیف باشه میخابونن؟

MANHUNT
10-03-1394, 07:16 بعد از ظهر
سلام چنتا عرض رو خدمتتون بگم
علاوه بر این کفیا که راهنمایی رانندگی داره نیرو ی انتظامی هم بدون کفی داره موتور میخابونه که معمولا از ترافیک استفاده می کنن واسه این کار کثیفشون

راستی این موتورای گشتی که دوترکه تو خیابونا میچرخن در چه حد گیر میدن؟اگه قفل روی ‍‍‍‍‍‍‍‍‍
پلاکت باشه یا پلاک کثیف باشه میخابونن؟

این موتورای گشتی دو ترکه جدیدا با گرمی هوا بیشتر شدن و هدفشون هم گیر دادن به جووناست مخصوصا اگخ پشتت کسی نشسته باشه سمت ما فقط به پرای جوون گیر میدن

tak3az
12-03-1394, 09:26 بعد از ظهر
با سلام
توجه داشته باشید که روش های خیلی حرفه ای یادگرفتن پلیس ها مثل:
1 . میپرن پشت موتور - با چشما های خودم دیدم که ی بی کلاج بدون کلاه بود پرید عقب موتور و به زود وایسوندش نزدیک بود بزنه به چند ماشین حتی اون روز من دو ساعت صبر کردم که دوباره اینکارو بکنن و من فیلم بگیرم :D
2 . پشت چراغ سبز همه ماشین هارو نگه میدارن که موتوری های گیر بیوفتن
3 . دو الی سه تایی میرن جلو موتوری و موتور نگه میدارن
اینارو من پل ابوذر کنار مجتمع فرشچیان بودم دیدم البته با دوچرخه بودم!
یه ان اس و یه هیوسانگ کامت هم اومدن تو ی فرعی گرفتنشون ولی هر دو کلاه سرشون نبود نمیدونم چرا ولی گذاشتن اونا برن من نزدیک نبودم که حرفاشونو بشنوم فقط میدیدم!
روش های حرفه ای ترم بزارید

VAHID
13-03-1394, 05:52 بعد از ظهر
با سلام
توجه داشته باشید که روش های خیلی حرفه ای یادگرفتن پلیس ها مثل:
1 . میپرن پشت موتور - با چشما های خودم دیدم که ی بی کلاج بدون کلاه بود پرید عقب موتور و به زود وایسوندش نزدیک بود بزنه به چند ماشین حتی اون روز من دو ساعت صبر کردم که دوباره اینکارو بکنن و من فیلم بگیرم :D
2 . پشت چراغ سبز همه ماشین هارو نگه میدارن که موتوری های گیر بیوفتن
3 . دو الی سه تایی میرن جلو موتوری و موتور نگه میدارن
اینارو من پل ابوذر کنار مجتمع فرشچیان بودم دیدم البته با دوچرخه بودم!
یه ان اس و یه هیوسانگ کامت هم اومدن تو ی فرعی گرفتنشون ولی هر دو کلاه سرشون نبود نمیدونم چرا ولی گذاشتن اونا برن من نزدیک نبودم که حرفاشونو بشنوم فقط میدیدم!
روش های حرفه ای ترم بزارید

چند وقت پیش با چند تا از دوستان ۳ تا موتور بودیم

چند تا مامور گوشه اتوبان بودن.انگار بیسیم زدن جلوتر ترافیک درست کردن مارو گرفتن.البته مدارک داشتیم و مشکلی نبود.

اگر مدارک و کلاه داشته باشید هیچ مشکلی نیست.

tak3az
13-03-1394, 10:06 بعد از ظهر
چند وقت پیش با چند تا از دوستان ۳ تا موتور بودیم

چند تا مامور گوشه اتوبان بودن.انگار بیسیم زدن جلوتر ترافیک درست کردن مارو گرفتن.البته مدارک داشتیم و مشکلی نبود.

اگر مدارک و کلاه داشته باشید هیچ مشکلی نیست.

باید ی پیر زن یا پیر مرد موسفید استخدام کنم پشت موتور بشینه که نگیرنم
حتی بدون کلاه هم نمیگیرین D:

morykeys
14-03-1394, 04:00 بعد از ظهر
باید ی پیر زن یا پیر مرد موسفید استخدام کنم پشت موتور بشینه که نگیرنم
حتی بدون کلاه هم نمیگیرین D:
پیرزن یا پیرمرد ؟
هاها خیال باطل
خیلی عذر میخام زن حامله ام پشتت باشه میخابونن

BKING
14-06-1394, 10:36 قبل از ظهر
جدیدا نیویورکم کفی گذاشتن

[Only registered and activated users can see links]

BKING
10-08-1394, 10:10 قبل از ظهر
سلام
چند روزه طرح یگان امداد هست و موتور توقیف می کنند.
نارمک خیابان گلستان و بزرگراه امام علی تقاطع گلبرگ کفی مشاهده کردم.

Sent from my D2403 using Tapatalk

erfi.747
11-08-1394, 01:51 قبل از ظهر
سلام
چند روزه طرح یگان امداد هست و موتور توقیف می کنند.
نارمک خیابان گلستان و بزرگراه امام علی تقاطع گلبرگ کفی مشاهده کردم.

Sent from my D2403 using Tapatalk
دستشون درد نکنه .. همه جای دنیا آدم پلیس میبینه احساس امنیت وجودشو پر میکنه اما اینجا آدم تا پلیس میبینه قالب تهی میکنه و سری پیچ میزنه .. :khak:

mohammadkh
19-08-1394, 06:25 قبل از ظهر
بابا بخدا خسته شدم از بس مدارکو نشون اینا دادم اه. پلیسه میگه مدارکتو بنداز گردنت.

خیلی دور................ خیلی نزدییییییییییک

Erfan.g98
01-07-1397, 01:09 قبل از ظهر
سلام
جدیدا یه سری محدودیت ها برای گواهینامه گذاشتن مثلا تا یک سال حق سوار ترک نشین ندارین یا موتور بیش تر از حجم موتور ۱۲۵ سی سی رو نباید سوار شین
می خواستم بدونم از دوستان کسی هس بدونه اینا چقد جدیه گیر می دن یا نه

ALEX_HOT
01-07-1397, 07:48 قبل از ظهر
سلام
جدیدا یه سری محدودیت ها برای گواهینامه گذاشتن مثلا تا یک سال حق سوار ترک نشین ندارین یا موتور بیش تر از حجم موتور ۱۲۵ سی سی رو نباید سوار شین

سلام
تو شهرستان ما اگه بخوان گیر بدن مدارکت تکمیل هم که باشه میگن تیپت خرابه باید موتورو ببریم
به نظر من زیاد به این چیزا دقت نکن، گواهینامه بگیر کلاه هم بزار سرت هرجا خواستی برو، توقیف موتور همش شانسیه

_mozmen_
02-08-1397, 02:04 قبل از ظهر
سلام

سلام
بله درست گفتی، دو مورد مهم هست که به اونا توجه میکنن تا 1 سال نباید از شهر خارج بشی و تا 3 سال و باید 23 باشه که موتور بالای 200سیسی سوار بشی. اینارو پشت گواهینامه ثبت کردن .

- - - Updated - - -

من که برای گواهینامه موتور شهریور اقدام کردم ساعت 4 صبح گفتن باید بیای تو صف . اموزشگاه نامجو ، بین میدون پاستور و حر قرار داره درست کناره ایستگاه مترو حر. خلاصه ساعت 4 که اونجا بودم تا 8 صبح صبر کردیم اومدن اعلام کردن که کلاسا آبان ماه شروع میشه حالا اگه میخواین بیاین منم رفتمو پرونده درست کردن گذشت تا ابان . ابان بعد کلاسا ایین نامه مقدماتی گرفتن و دوباره گفتن کلاس موتور سواری 2 ماه دیگه هست و دوباره بعده دو ماه این مراحلو رد کردم 4 صبح دوباره برای ایین نامه پشت در منتظر بودیم ساعت 9 امتحان دادم ساعت 10رفتم برای شهر اونجا رد کرد منو با اینکه من همه مراحلو رد کردم بدون اینکه پام به زمین بخوره یا از خط رد بشه . دوباره یه هفته بعد رفتم ساعت 7 نفر اول بودم ساعت 9 سرهنگ اومد.
اونجا سرهنگه با موتورای امتحان حال نکرد دوتا موتور نو بچه ها که با هاش اومدنو گفت بیارین داخل با اینا امتحان بدین من سره 8 انگلیسی پام خورد زمین و اومدم کنار تا بقیه گروه 20 نفر امتحان بدن بعد بیاد پروندمو بده تو این حین 15 نفر از 20 نفر امتحان دادن که همشون رد شدن توی این ادما صاحاب موتورای نو هم بودن . من گفتم بهشون اقا ایناکه موتور مال خودشونن نتونستن بزنن چه برسه به ما اونجا بعد یه مقدار در گیری شد و سرهنگ رفت و مارو الاف خودش کرده بود پرونده هم دسته اون بود ساعت 11 اومد و گفت من نمیدونم با موتوری که دوست دارین امتحان بدین چون زمانی که ما رد شدیم شانسی که اوردیم توی اون برگه چیزی ننوشت گذاشت اخر سر. دوباره امتحان دادم و قبول شدم سر گرفتن کارت هم خورد به تعطیلات عید بعد عید کارت اومد زمان کار من الان 12 ثبت شده زمانی که ایین نامه دادم یعنی بخاطر یه گواهینامه 6 ماه منو دوندن تازه من همه ی کلاسارو رفته بودم . من اونجا از همه مدت زمان کمتری رو گذروندم ادم بود 2 سال بود میرفت میومد